Skocz do zawartości
Duszek149

Problem z grami.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wielki problem:(:(

ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m gre powiecmy cossacks art of war. Wszystko pieknie cacy.Zaczynam gre no i po 5 min slysze cyk w monitorze i gra mi wychodzi do pulpitu. Czasami po 5 minutach czasami wogole po 2 lub jednej. Co to moze byc !!!!!!?????!!!!!!!! POMOCY Z góry dziekuje i pozdrowienia :cry: :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość michals87

Wlasnie niedawnio kupilem kompa tego co mialem zamiar!

radeon 9800 amd 2500 zasilacz 300e ModeCom

gdy w sterach ustawie na maxa to takie gry jak FAR CRY 2 demo i Tomb raider The angel of darknes przy ładowaniu sie komp sie resetuje!

Gry zmniejsze ustawienia chodzi OK!!

Co to mzoe byc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość michals87

zasilka nie wyrabia przy takim sprzecie

popieram a poza tym to po co zalozyles 2 akie tematy??
Sorki za te dwa tematy ale myslalem ze pierwszy raz mi nie zalozył!

Obecnie mam ustawione w sterach: zaleznie od aplikacji, wysoka jakość!!

Wydaje mi sie ze na tych ustawieniach powinno byc to samo jak gry wezme na maxa bo on sam ustawia AA i ANIZO chyba na maxa??

Jak zasilke radzicie kupic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z kompem, praktycznie każda gra mi się wywala albo do windowsa albo wyskakuje niebieski ekranik ze zrzutem pamięci na hdd.

Sprawdzałem 3 rózne detonatory do grafiki i nic. Miałem DX9.0b i wróciłem spowrotem na 8.1 bez zmian, to samo :(

Wcześniej miałem problem z RAMem ale udało mi się go rozwiązać (memtes i prime bez błędów).

 

Windows jest świeży (ok tygodnia), dodam też ze miałem przypadek podczas oglądania filmu Bestplayer sam się zamknął albo, to samo Bittorent (ale to dwa odosobnione przypadki). Przed chwilą np zdażyło się ze podczas pisania tegoż postu wyskoczył BSoD :|

Jeżeli wyskakują już niebieskie ekrany to nigdy na nich nie ma tego samego błedu, raz jest że jakiś dll z USB, potem z win2k.sys (czy jakoś tak) innym razem wogóle nie jest podane gdzie jest błąd.

 

WinXP + SP1

GF2Ti

 

Brak mi koncepcji gdzie szukać przyczyny, na początku myślałem ze to moze być wina DX lub sterów....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barton 2500+ (nie podkręcany - narazie)

EpoX 8RDA rev1.1 (orginalny BIOS)

2x256 DDR333 Seitec (7-3-2-2)

GF2Ti Prolink 64MB DDR

WD Caviar 800JB

SB Live 5.1 Digital

Huntkey 300W

 

Windows XP PRO (zintegrowany SP1)

Pamięc wirtualna 768MB (na stałe - min i max 768)

Wszystkie bajery graficzne wyłaczone (wygląda jak win2k)

Co jeszcze o configu mam napisac :P

 

 

Nie wydaje mi się ze to wina hardware'u, no ale skoro chcecie wiedzieć to prosze :)

 

A dzieje się tak od samego początku, odkąd zmieniłem procka. Po włożeniu CPU zainstalowałem 3d Mark 2001SE co by puścić go w pętle na troche i sprawdzić stabilnośc, ale krzyczyał coś o DX więc zainstalowałem jakiś 9.0b i od tego momentu są jajka, jak już wspominałem miałem problem z ramem ale udało mi się go rozwiązać. Tydzień temu zmieniłem system na świeży i od samego początku mam problemy... wykluczam procka i ram bo memtest i prime po wielu godz bez błędu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc tak

 

FSB 166 - Prime95 i Memtest stabilny (po paru godz testów)

Gry wyskakują do win bądź blue screen

 

FSB 133 - wszystko działa normalnie - teraz testowałem na Painkillerze i zero zwiechów czy podobnych incydentów

 

Wniosek:

Na 166 jeżeli tylko jest porcek obciązony (prime95) to jeszcze zasilacz wytrzymuje, ale kiedy odpalam jakąs gre to karta graf. zaczyna pracować na maxa, zżera reszte mocy i zasilacz się nie wyrabia.

 

Prosze mnie poprawić jeśli się myle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...