Skocz do zawartości
mechl!n

Kolejny wałek na allegro ? ? ?

Rekomendowane odpowiedzi

hehe szczerze mówiąć to naprawde ciekawa propozycja napisałem do gościa i oto co odpisał:

 

 

 

Da sie podkrecic ale ja za to nie biore odpowiedzialnosci czyli za nie przepisowe uzytkowanie go. Moge ostatni raz przymknac oko i sprzedac jeszcze 1 szt za 350 ( ludzie nie potrzebnie zwlekaja). Jesli jest Pan zainteresowany to prosze zalicytowac jeden z procesorow 2800+ na mojej aukcji (one sa juz teraz po 500 ale my sie umawiamy na 350 - to juz umownie ) wtedy otrzyma Pan moje dane osobowe oraz numer konta na ktore nalezy dokonac wplaty , a ja Pana dane osobowe. Zgodnie z opisem na aukcji towar bedzie u Pana do 10 dni od wplyniecia do mnie pieniedzy ( ale przewaznie trwa to 6 - 7 dni). Pozdrawiam

*********** REPLY SEPARATOR ***********

 

 

 

 

 

CO WY O TYM MYŚLICIE WIARYGODNY GOŚCIU KUPOWAĆ ?? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisać to może każdy. jak chcesz stracić kase to litytuj. bez sensu jest to że gość kupuje procki we francji ( nie dość że tam są droższe) to jeszcze gwarancja jest z polskiej firmy 8O kolejną rzeczą jest to, że po co sprzedaje takiego procka za 350 zł skoro spokojnie sprzedał by za 700 zł.

nie zgadza się także opis aukcji.

 

Pomyślmy skoro on sprzedaje procki w cenie 350 zł to za ile musi je kupować ? 200 zł ? mina jak ch uj !!!

 

i jeszcze to oczekiwanie 10 dni.

Moim zdaniem gość gdzieś na stałe wyjeżdza( lub coś w tym stylu), nakręci na kase jak najwięcej ludzi i jeszcze bedzie miał czas wyjechać.

 

To że ma tyle pozytywów to nic nie znaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze dobrze pomyśał z tymi 10 dniami oczekiwania. bo nawet jak osobiści dasz mu kase to i tak na proca bedziesz musiał czekać.

Inna by była sytuacja jak by miał je na miejscu, to sam bym się zapożyczył i wziął z 10 sztuk na zarobek.

Gdyby mial na miejscu to sam bym pewnie przejechal sie do tego Poznania :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisać to może każdy. jak chcesz stracić kase to litytuj.  bez sensu jest to że gość kupuje procki we francji ( nie dość że tam są droższe) to jeszcze gwarancja jest z polskiej firmy 8O  kolejną rzeczą jest to, że po co sprzedaje takiego procka za 350 zł skoro  spokojnie sprzedał by za 700 zł.

nie zgadza się także opis aukcji.

 

Pomyślmy skoro on sprzedaje procki w cenie 350 zł to za ile musi je kupować ?  200 zł ?  mina jak ch uj !!! 

 

i jeszcze to oczekiwanie 10 dni. 

Moim zdaniem gość gdzieś na stałe wyjeżdza( lub coś w tym stylu),  nakręci na kase jak najwięcej ludzi i jeszcze bedzie miał czas wyjechać. 

 

To że ma tyle pozytywów to nic nie znaczy.

no przekonałeś mnie mina jak szlak lepiej się upewnić niż puźniej żałować pozostaje przy moim sprzęcie :) 1700+ hehhe RULEZ !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do jego pozytywów- tylko dwa dostał za aukcje na których coś sprzedawał ("coś", bo nie ma już ich opisów). Reszta to pozytywy za kupno- głównie groszowych spraw...

Zobaczcie inne jego aukcje- wszędzie "kup teraz" i wystawione po kilka przedmiotów. Wszystko na duże sumy...

Dziwi mnie fakt, że jeden z doświadczonych allegrowiczów zalicytował u niego...

WAŁEK NA 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śledzę tego gostka juz od jakiegoś czasu ok. 3-4 tygodni.Na początku miał boxowe Bartony 2600+ w bardzo! niskiej cenie.Uzbierał chyba z 10 osób chętnych ale jakoś ich komentarzy jeszcze nie widać.

COŚ MI TU ŚMIERDZI...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śledzę tego gostka juz od jakiegoś czasu ok. 3-4 tygodni.Na początku miał boxowe Bartony 2600+ w bardzo! niskiej cenie.Uzbierał chyba z 10 osób chętnych ale jakoś ich komentarzy jeszcze nie widać.

COŚ MI TU ŚMIERDZI...

może on... poprostu dorwal jakiegos TIR-a , nikt nic nieslyszal w telewizji???:lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz kilka słówek odemnie. Na allegro jestem od niedawna [czytać 3 tyg - przyp. red :lol: ] i jeszcze niedawno chciałem sobie kupić szajsowatego FX 5200. Niewiele myśląc wziołem od pana bary_pl (który jak teraz zauważyłem ma dokładnie taki sam wygłąd aukcji jak _A_M_G_ ), ponieważ jak pisał sprzedaje FX 5200 XPowera za 220 zł. W czwartek wylicytowałem, miałem już wpłacać na konto podane, ale coś w internecie bramki co do konta się nie zgadzały (chociaz jak pozniej sie dowiedzalem wszystko sie zgadzalo), więc wolałem iść z tym na pocztę. Jako że nie szedłem do szkoły (miałem badania) wróciłem do domu, aby pójśc po $$ i leciec na pocztę. Odruchowo nacisnołem ikonke Outlooka i odebrałem e-maila od admina Allegro, że użytkownik bary_pl ma zablokowane konto i prosimy się wstrzymać z kupnem. Po tygodniu pan bary_pl odezwał się do mnie prosząc o wpłatę kasy na konto (mówił że mu zablokowali konto, ponieważ podobno miał kilka kont :D :D - czymś mi tu śmierdzi :)) jednak napisałem mu że nie mogłem czekać w nieskończoność (czas do odlokowania konta +10 dni) i kupiłem sobie juz GF 3 TIT.

Tyle odemnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli nie wycofaja jego aukcji to nawet spora kase zarobi <font color="#FF0000">[ciach!]</font> jeden.

k... i ludzie sie jeszcze na to nabieraja :/

qrwa ten gościu jest naprawde po****ny dobrze że jusz mi pszeszło z tym

prockiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiem czy to walek ?

z tym zablokowaniem konta za kilka kont to kazdemu moze sie zdazyc

ja ogladam sobie aukcje uzytkownika barypl (pisze ze to jego wczesniejsze aukcje)

i kolo ma duzo pozytywow za takie wlasnie aukcje http://www.allegro.pl/show_item.php?item=17764275

i link moje poprzednie aukcje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pier...niczę! ! ! Już siedmiu ludków kupiło od niego te bartony 8O .

Mam nadzieję, że zakładając ten topic nie przyczyniłem się do tego- moja intencja była wprost przeciwna...

heheeh mechl!n napiszmy do nich czy działają i ciekawe czy do nich dojdą :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiem czy to walek ?

z tym zablokowaniem konta za kilka kont to kazdemu moze sie zdazyc 

ja ogladam sobie aukcje uzytkownika barypl (pisze ze to jego wczesniejsze aukcje)

i kolo ma duzo pozytywow za takie wlasnie aukcje http://www.allegro.pl/show_item.php?item=17764275

i link moje poprzednie aukcje

Jaki problem podszyć się pod czyjeś konto? Podajesz linka do strony jakiegoś sprawdzonego allegrowicza i piszesz, że to Twoje byłe konto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiem czy to walek ?

z tym zablokowaniem konta za kilka kont to kazdemu moze sie zdazyc 

ja ogladam sobie aukcje uzytkownika barypl (pisze ze to jego wczesniejsze aukcje)

i kolo ma duzo pozytywow za takie wlasnie aukcje http://www.allegro.pl/show_item.php?item=17764275

i link moje poprzednie aukcje

Jezleli dla ciebie uczciwa osoba zaklada kilka kont na allegro lub jesli specjala okazja nie jest cena nie poruwnywalana nawet do hurtowych to zycze szczeascia :D:D:D:D:D:D:D:D:D. Twoj optymiz w wypowiedzi swiadczy iz lyknales haczyk wiec ja czekam na szlochy kolejnej osoby w dziale oszusci na allegro :].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ogladalem aukcje barego jescze pare dni temu i mial on ok 12 komentarzy czy jakos tak dzisiaj ma 35 wlasnie za aukcje i z tymi bartonami i ramami i np z tymi fx-ami a koles ten amg czy jakos tam prawdopobonie plagiatuje aukcje od baregopll....a pozattym zawsze jest ubezpiecznie ze jak robisz trazakcje przez allegro i wplacasz pieniadze prez mbank to masz ubezpiecznie do 300 zlotych wiec mozna pare myukow zrobic i nie ma mozliwosci ze strata chociaz nie wiem jak to jest z allegro czy to faktycznie dziala ale zawsze mozna sie upewnic...pozatym ceny w hurtowni gdzie kolwiek poza polska sa duzo mniejsze niz u nas.....wiec co tu wiele mowic...mozna sie z nim jakos dogadac...to jest moje zdanie, wiec jezeli ktos sie nie boji zaryzykowac to i tak mysle ze nie straci, ale to jest tylko moje zdanie...a co wiecej zaloze sie ze koles niegdy nie zamawia jednego procka czy tam czegos tylko zawsze ma w domu z 5 wiec odbior osobisty mysle ze tez by wchodzil w mozliowsc...

 

tyle mojego zdania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozatym ceny w hurtowni gdzie kolwiek poza polska sa duzo mniejsze niz u nas.....wiec co tu wiele mowic

tyle mojego zdania

Mozesz mi podac jakiegos linka do tych duzo nizszych cen hurtowych za granica... ?? Duzo nizszych mam na mysli ceny zblizone do pana z tego tematu czyli o 50-70%. pozdrawiam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:arrow: qrcze... tez chcialem (chce) kupic u uzytkownika _A_M_G_ prcesor. rozchodzi sie o P4 2.4 GHz. na allegro nie mial takiego wystawionego, wiec napisalem do niego czy nie mam gdzies takiego pod reka i powiedzial, ze moze miec i wystawic go na allegro za 450 zl. zapytalem sie ile bedzie kosztowac poza alllegro - odpisal 420 zl. zapytalem sie czy mozemy dokonac tranzakcji po przez opcje 'Escrow', jednak _A_M_G_ stanowczo odmowil, nie podaja przyczyny. czekam na kolejna odpowiedz na maila od niego. zobaczymy co z tego wyniknie. poki co obserwuje go bacznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...