Skocz do zawartości
sz_n_w

America's Army

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm a gdzie sa te ukryte przejscia?:P bo cos nie moge do pkt B dojsc :)

te przejscia sa :

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
gdzies ukryte :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to nazwal inaczej - gra była dla ciebie za trudna? :lol:

Nie była za trudna, ale denerwowały mnie te głupie treningi, skok ze spadochronem przeszedłem za 2 razem, więc mi tu nie filozofuj i nie pleć takich bzdur B) . Testy medyka też zaliczyłem, później już mnie ta kupa znudziła. Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dobrze :D , jedno ci podpowiem , z a do b jest ukryte za krzakiem , na lewo , jak widzisz goscia ktory stoi blisko humvee , a reszte sam musisz znalezc , jak kazdy kto gral w aa i sie meczyl z misja sf e&e :P

 

Nie była za trudna, ale denerwowały mnie te głupie treningi, skok ze spadochronem przeszedłem za 2 razem, więc mi tu nie filozofuj i nie pleć takich bzdur B) . Testy medyka też zaliczyłem, później już mnie ta kupa znudziła.

trening sie przechodzi tylko raz wiec nie wiem o co cala ta dyskusja

Edytowane przez tek9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie.. jak tu wlaczyc tryb single? znaczy sie .. pusta mapa po ktorej sobie sam biegam... w konsoli sie jakos to wlaczalo jednak nie pameitam jak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było pojeździć czołgiem lub polatać :lol2:

Totalna bitwa.......hehehe

 

 

 

A nie tylko budynki i lasy i pustkowia :)

Edytowane przez Tank_26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że ogólnie jest lepiej. Oceniam całokształt nowej wersji, wiadomo, że są bugi. Zawsze były i będą, ale ogólnie wersja 2.6 zrobiła na mnie o wiele bardziej pozytywne wrażenie niż 2.5.

 

Co do nowych mapek to lepszy wydaje mi się Dusk. Lubię szybkie, dynamiczne rozgrywki, a dotychczasową ulubioną moją mapą był Urban Assault. Dusk jest podobny trochę to Urbana.

Border to typowa mapa terenowa, gratka dla kamperów :lol: Raz po raz nie zaszkodzi pograć tam ale ogólnie nie przypadła mi ta mapka do gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie tylko, że trzeba dłuugo czekać żeby pokazały się osoby grające na danym serwerze (chodzi o tą nową wyszukiwarke).

 

Czasami jak jest 15/16 osób na przykład to też nie chce wpuszczać. Czy to ma coś wspólnego z rezerwowaniem miejsca dla admina tak jak to miało miejsce w CS 1,5? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wyszukiwarki serwerow to korzystam z GameSpy i dziala git. Co do rezerwowania miejsca dla admina to troszeczke by to nie mialo sensu przeciez mozna wejsc na "superadmina" nawet gdy jest pelny serwer. Trudno mi jednak powiedziec jak jest naprawde bo caly czas czekamy (ja i moj klan) na wersje "pingwinkowa". Co do nowych map. Fajne zarowno jedna i druga. Dusk - szybka, czasami mozna powiedziec bardzo szybka, ogolnie mapa do chapania pkt. duzo uliczek, przejsc, kombinacji, i czasami kampowania. Border - duza, rasciach!acy def (choc jak dostanie kilka razy w dupe to sie kampuja po budyneczkach), klimat ala talibowy. Przydalaby sie mapa cos ala gesta dzungla + male podziemia...

 

pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

open nazwa mapy

playerlock 0

i do tego w konsoli

 

mpcheat class ?

 

za ? nazwa broni np. s, s24, r, ar, rpg... itp.

 

ps. lekko nie w czasie ale moze sie przyda ;)

Edytowane przez piasqn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ostatni raz gralem chya w wersje 1.6 - nie pamietam. Gierka zawsze mi sie podobala, ale mialem problemy z laczem sprzetem itd niewazne. Wazne za to jest ze od wczoraj nie gram w nic innego :P.

 

Mialem troche problemow dotyczacych pingow. Wszyscy na servie mieli ping 17 kiedy ja biegalem z 200. Okaazalo sie ze ping stopniowo im dluzej jestem an servie opada (do np. 60) a scoreboard zaniza pingi, wiec odetchnalem.

Jezeli chodzi jesazcze o jakies poczatkowe klopoty, to widze ze graficzka od ostatniego razu sie poprawila, ale bez pzresady - teraz AA mi chodzi gorzej niz BF2 ^^. Moze pogrzebie troche w sterach (btw. gra ktos na R9800Pro?)

 

A teraz przyjemniejsze rzeczy od 'nooba' :). Od razu zauwazylem nowa mapke z VIPEM (chociaz nie wiedzialem jeszcze wtedy ze jest nowa w ver 2.6). Super pomysl, daje troche do myslenia i zmusza do skoordynowania dzialan nie tylko miedzy zolniezami us. ale glownie z VIPem

 

Mam nadzieje ze to zauroczenie AA nie zniknie po 2 dniach gry. Chcialem sie tez spytac czy przygarnie mnie ktos na jakiegos TSa. Zawsze to lepiej sie z kims zgadac i powystrzelac troche pociskow. Juz nie mowie o jakism klanie, ale jezeli macie mozliwosc zorganizowania jakiegos sparingu, czy cos w tym stylu to chetnie zasmakuje jak wyklada a'la klanowka AA :)

 

moj nick w grze jak cos to yooguruto

 

PS. Moge jakos zmienic nicka w grze, czy to na stale jest login z aa.com ?

Edytowane przez alcen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nicka w grze można zmienić tylko przez zmiane loginu na americasarmy.com.

 

Co do TS'a to zawsze możesz wbić się na jakiegoś publica i się dołączyć do kogoś (np. ts.riz.pl | hasło grom7).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yh mam dziwny problem.

 

Gram np. na pingu ~60ms (nie jest to zalezne od servera) po prostu ping 60 czasem 50 i zauwazam opoznienia w wylatujacch kula a'la ping >200ms

 

Zrewszta zerknijcie sami:

 

http://osi.bmj.net.pl/~yooguruto/sss.avi

 

Czy to wina samej gry czy cos z moim laczem? Ping pokazywany pod F11 stable 60-65ms

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te początkowe strzały są ok tylko te na końcu troche zwolniły. Ale ogólnie nie ma się czym przejmować ;)

 

W konsoli wpisz: netspeed 10000

I od czasu do czasu podczas gry wpisz: flush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...