Skocz do zawartości
sz_n_w

America's Army

Rekomendowane odpowiedzi

Strzelasz tylko w czołgi namierza się przez 5 sekund trzymając na czołgu co jest trudne.

aha - kurcze a ja celowałem w tarczę z "zielonym człowieczkiem" - dzięki

 

-------

Znowu coś nie tak - w co mam właściwie strzelać?

 

Dołączona grafika

 

Może jeszcze w coś innego ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

A to nie ten trening :razz: Tutaj w jakiś bunkier podajże z resztą dowódca mówi w co masz strzelać ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

No właśnie - widzisz na tym zdjęciu bunkier bo nie wiem które to :-| ?

Chyba to pierwsza strzałka od prawej. A napisów nie masz włączonych? Dowódca mówi w co masz strzelać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba to pierwsza strzałka od prawej. A napisów nie masz włączonych? Dowódca mówi w co masz strzelać.

Jedynka to jest niby ten czołg ( pierwsza rakietnica )

 

A ten zielony sześcian to chyba niby ten bunkier ( ? ) tak czy inaczej w coś tam trafiłem i zdałem <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość athlonduo

Jedynka to jest niby ten czołg ( pierwsza rakietnica )

 

A ten zielony sześcian to chyba niby ten bunkier ( ? ) tak czy inaczej w coś tam trafiłem i zdałem <_<

wie ktos kiedy wyjdzie nowe AA na tym Unreal Engine 3.0 co zakupila US Army

Edytowane przez athlonduo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAm problem z Americas, po zaznaczeniu w grze " coś tam coś tam punkbuster " wyskakuje mi

 

Dołączona grafika

 

Nie pomaga uruchomienie PBsetup , uaktualnienie pb, dodanie do listy AmericasArmy i uaktualnienie pb w Americasarmy :(

 

ps. teraz to wyskakuje jak tylko włączam grę

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze witam serdecznie nie wiedziałem, ze w Grach jest temat o AA. To jedyna gra w jaką ostatnio pogrywam (CS niech się zchowa) Moze dałoby się jakiś serverek 24/7 postawić dla naszego forum ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hihot

jak na moj gust mogli by wrocic do wersji 2.0 przynjamniej byla dobra i pro skilowa a deewolucja z kazdym patchem... chociaz moze z tym 2.8 zacznie ewoluowac aczkolwkie trzeba bylo miec talent zeby ta gre tak spier**** juz nie mowiac o bledach wynikajacych z samego silnika unreal(fu*ked up)engine i jego anti portalach i innych super syfowych technologiach...

Edytowane przez hihot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam neo 1mb gram w aa i mam ping kolo 200 dalczego?? jak moge go zmniejszyc?? nie mam zadnych problemow z laczem wszystko chodzi idealnie pomocy!

Podziel swój przez 4 to wyjdzie ci prawdziwy ping.

Ja natomiast mam nadzieje że AA na UT3.0 (czyli AA 3.0 :lol2: ) wyjdzie jak najpóźniej gdyż sporo wzrosną wymagania a chyba nikt nie gra w MP dla podziwiania widoczków :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hihot

mati masz jakies super teorie ping w stat net czyli pod F6 to realny ping, twoj ping w tablece to realny ping, ping przeciwnkiow z tableki mnozymy przez 4!!!!!

a swoja droga to do tego ping to tak mozna dodoac smialo ze 30-50 bo w cs z tym samym pingime co w aa gra sie o niebo lepiej...

 

 

ja mam nadziej ze zapomna o nowych wersjach i wrzuca stara dobra 1.9 albo 2.0 bo co nowsz to gorsza :/ ciekawe czy te przyglupy z epic wkoncu nauczyly sie pisac silniki i ten u 3.0 bedzie w koncu nadawal sie do czegos wiecej niz podtarcia...

Edytowane przez hihot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mati masz jakies super teorie ping w stat net czyli pod F6 to realny ping, twoj ping w tablece to realny ping, ping przeciwnkiow z tableki mnozymy przez 4!!!!!

a swoja droga to do tego ping to tak mozna dodoac smialo ze 30-50 bo w cs z tym samym pingime co w aa gra sie o niebo lepiej...

ja mam nadziej ze zapomna o nowych wersjach i wrzuca stara dobra 1.9 albo 2.0 bo co nowsz to gorsza :/ ciekawe czy te przyglupy z epic wkoncu nauczyly sie pisac silniki i ten u 3.0 bedzie w koncu nadawal sie do czegos wiecej niz podtarcia...

hmm nie wiem wszyscy powtarzali mi żeby dzielić swój ping przez 4 a ten ping co widzimy innych graczy to jest prawdziwy (tak słyszałemi na polskich serwerkiach : AA.PL itp).Nie chce się kłócić bo długo w AA nie gram ale troche dziwne zeby wszyscy mieli pingi ok 200 (50*4) niezależnie od ilości graczy . Może jakiś pr0 się odezwie i pomoże ?? <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

F6 i masz poprawny ping a jak masz wątpliwości to wchodź na europejskie serwery albo strzel sobie w ziemię na początku runy to zobaczysz czy masz laga i nie da się grać ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z AA 2.8.1 gram kilka minut a czasem kilka godzin po prostu losowo w czasie zwalnia mi do 20fps i muszę poczekać sobie aż się odwiesi. Zdarza się też że umiera na dobre. Takie efekty mam tylko w Americas Army w innych grach moge grac dniami i nocami i się nic nie dzieje. Nie otrzymuje żadnego konumikatu po prostu albo slow down albo zwis i restart potrzebny. Ma ktoś jakieś sugestie. (sterowniki już zmieniałem ;])

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hihot

uruchom->services.msc-> wylacz procesy punbustera->ciesz sie gra albo lepiej ja wywal i sciagnij aa 2.0 postaw serwer a my sie podlaczymy szczesliwi ze gra jest w wersji nie skopanej do cna :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkopuję bo muszę: wie ktoś gdzie kupić w Polsce DeWeDe z AAOP's ? Kurcze 3GB na łącze 760 kbps to trochę ułańska fantazja jest jak dzisiaj zacznę ściągać to pogram za jakieś 20 lat :(

 

Pomóżcie jak wiecie co i jak :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkopuję bo muszę: wie ktoś gdzie kupić w Polsce DeWeDe z AAOP's ? Kurcze 3GB na łącze 760 kbps to trochę ułańska fantazja jest jak dzisiaj zacznę ściągać to pogram za jakieś 20 lat :(

 

Pomóżcie jak wiecie co i jak :)

 

Pozdrawiam.

Ściągniesz to w mniej niż 24 godziny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może inaczej.... bo u mnie transfer jak to na WiFi szaleje.... Ktoś Kto posiada tę wersję jest mi w stanie wypalić i wysłać za pobraniem ? Ja zapłacę koszta nie ma sprawy więc tylko kwestia czasu tego kogoś .... da się zrobić ? Ja chcę na Chicken's Farm .... znowu!!!!!!

 

btw. zrywa mi połączenia nawet w firmie gdzie mam 4mbit DSL :( nie da rady zassać w TPSA takich plików :(

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Zainstaluj jakiegoś dobrego klienta FTP, np "FileZilla".

2. Wchodzisz na to FTP: ftp.vectranet.pl

3. AA jest dokładnie tu: /pub/gry/americas_army/windows/

4. Naprawdę bardzo szybko się stąd ściąga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może inaczej.... bo u mnie transfer jak to na WiFi szaleje.... Ktoś Kto posiada tę wersję jest mi w stanie wypalić i wysłać za pobraniem ? Ja zapłacę koszta nie ma sprawy więc tylko kwestia czasu tego kogoś .... da się zrobić ? Ja chcę na Chicken's Farm .... znowu!!!!!!

 

btw. zrywa mi połączenia nawet w firmie gdzie mam 4mbit DSL :( nie da rady zassać w TPSA takich plików :(

 

Pozdrawiam.

A co Ty pobierasz z jednego mirrora i IE, gdzie przerwane polaczenie = pobieranie od nowa ? :blink:

Btw ja czekam na aa 3.0, silnik juz do dyspozycji niech szybko ogarniaja. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...