Skocz do zawartości
Pr0^^ | LoleX*

Profesjonalne myszki - rozmowy, opinie, porady

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba chyba jednak zaznaczyć, że są programowalne inaczej niż w przypadku myszek spod znaku MS. Można do nich przypisać skróty klawiszowe jeśli oczywiście w Plasmie jst tak samo jak w przypadku Pro|Solution.

 

Czy mi się wydaję czy Razer zmienił nazwę z Pro|Solution v1.6 na Pro|Click v1.6 ? Czy zawsze tak było ?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez bziumak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jestem już prawie zdecydowany na mx518, jest tylko jedno ale, na forum spotkałem się z wieloma przypadkami psucia się tej myszy bez powodu ( normalne granie to nie powód ;] ) czy myszy te są ze starszej serii, i stąd te problemy? Czy przypadki psujących się przycisków są problemem całego modelu, i seria nie ma tutaj znaczenia? Wybaczcie moje ciągłe pytania, ale wydając 160 zł na myszkę chciałbym móc na niej polegać, nie obawiając się że coś się zaraz popsuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/search.php?string=mx518&...y=1&order=p

 

Jak dobrze poszukasz dostaniesz do 100zł na ponad rocznej gwarze, bez gwary albo z jakas krotka typu miesiac to jeszcze taniej (z 70zł). Warto troche poczekac i imo napewno nie oplaca sie wyrzucac 160zl..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy "lepiej" to kwestia czystej kalkulacji. Zreszta nie mam na mysli zjechanej mychy wytartej, rozlatujacej sie tylko sytuacji kiedy jakis syneczek dostal od taty na urodziny mysz, raz ja rozpakowal albo nawet nie otwieral i sprzedaje bo szybk chce kase itp. Jak sie intensywnie obserwuje to takie przypadki sie trafiaja. Chodzi poprostu o to ze lepiej kupic przez allegro bo bedzie zdecydowanie taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Mam małe pytanko. Copperhead mi się dziwnie zachowuje. Oto chodzi że lewy klawisz myszy jest strasznie czuły i w większości przypadku "klika" dwa razy. W ustawieniach myszki i Windowsa wszystko jest ustawione "normalnie". Poprostu sama z siebie klika podwójnie :/

 

Ma ktoś jakąś rade na tego typu problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Wymiana na gwarancji?..

To chyba najmniej interesujący mnie sposób rozwiązania problemu. Roztanie się z moim Razerem to jak rzucenie najpiękniejszej dziewczyny w mieście... ból aż serce płacze. Zresztą nie wyobrażam sobie granie w BFa na innej myszce... no way!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mój intelimouse szaleje.. (dokładnie IE 3.0A) Czasem sam się odłącza z usb.. kabel jest podłączony ale myszka nie reaguje, jest wyłączona, pomaga dopiero wyjęcie wtyczki i włożenie jej jescze raz, chociaż czasem sama się włącza. Nie jest to wina portu USB bo na kilku sprawdzałem, już prędzej wtyki od mychy.. Any ideas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IE 4.0 vs X-718 BF

 

W zwiazku z zakupem nowego monitorka i beznadziejnoscia IE 4.0 w rozdzialkach 1680x1050 (400 dpi), zostalem zmuszony do kupna czegos z wieksza czuloscia. Wybor padl na A4tech'a. Jak wypada porownanie? Hmm. A4tech bije na glowe IE 4.0 praktycznie pod kazdym wzgledem:

 

- przyciski dzialaja jak trzeba (wszyscy znaja lewy klik IE)

- ksztalt o wiele bardziej mi odpowiada, ale to raczej kwestia indywidualna

- ta guma jest przyjemna w dotyku i mysz pewnie lezy w dloni (choc boczny plastik w IE jest lepszej jakosci)

- slizgacze (i dodatkowe 2 komplety)

- zmiana sensa kiedy chcemy (przycisk)

- brak oczojebnej czerwonej diody ;D

 

na minus:

- cieniutki, placzacy sie kabelek

- widać wnętrze mychy (prześwit)

 

obie myszy mają blokadę @125Hz

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

gabarytowo podobne, choć X718 ma nieco inny profil - bardziej symetryczny (patrzac z gory) i zdecydowanie nizszy (choc zdjecia dokladnie tego nie oddaja)

 

Ogolnie jestem bardzo zadowolony z zakupu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na minus:

- cieniutki, placzacy sie kabelek

- widać wnętrze mychy (prześwit)

Oraz, przynajmniej dla mnie - oprogramowanie. A konkretnie brak w sofcie A4Techa mozliwosci roznego przypisania klawiszy do roznych programow (i nie chodzi mi o recznie przelaczane profile, choc tych tez chyba nie ma).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam takie pytanie. Otóż, używam od roku zestawu Logitech G7 & Steelpad 5L i postanowiłem zmienić mychę na MX Revolution. Ze Steelpada jestem zadowolony ale wolałbym go zmienić na jakiegoś czarnego pada. Podoba mi się Icemat 2nd edition ale obawiam się szklanej podkładki. Kiedyś miałem Steelpada 3S i to była porażka, bardzo wkurzało mnie "szuranie". Czy na Icemat'cie też słychać szuranie ? No i co myślicie o zestawie MX Revolution + Icemat 2nd edition. Z góry dzięki za pomoc. Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że nie używasz mychy do grania skoro zmieniasz na biurowy model?

Ja nie pozbyłbym sie swojego G7 ;)

 

Co do podkładki to bardziej polecam materiałową. Np Razer Mantis - brak szurania :)

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że nie używasz mychy do grania skoro zmieniasz na biurowy model?

Ja nie pozbyłbym sie swojego G7 ;)

 

Co do podkładki to bardziej polecam materiałową. Np Razer Mantis - brak szurania :)

Czasem sieknę w jakiegoś FPP'a ale wątpię abym miał problemy ze skillem na MX-ie. Poza tym mam problem skaczącego kursora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MX Revolution + Icemat 2nd edition.

Dno?

Jak już wymieniasz mysz, to kup coś porządnego do grania, chyba, że nie grasz, ale coś wątpię patrząc na podkładki które posiadasz.

Na większości szmacianek nadal będziesz miał problem "skaczącego kursora" (wina lasera). Na icemacie go nie będzie raczej, ale za to pojawi się nowy - szybkie gubienie się ;D

No, i icemat "szura", chociaż zależy to w dużej mierze od ślizgaczy.

Kup DeathAddera, skoro lubisz duże myszy i ciesz się porządnym sprzętem.

No chyba, że brak kabla to konieczność :|

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dno?

Jak już wymieniasz mysz, to kup coś porządnego do grania, chyba, że nie grasz, ale coś wątpię patrząc na podkładki które posiadasz.

Na większości szmacianek nadal będziesz miał problem "skaczącego kursora" (wina lasera). Na icemacie go nie będzie raczej, ale za to pojawi się nowy - szybkie gubienie się ;D

No, i icemat "szura", chociaż zależy to w dużej mierze od ślizgaczy.

Kup DeathAddera, skoro lubisz duże myszy i ciesz się porządnym sprzętem.

No chyba, że brak kabla to konieczność :|

Jak już wymienię to tylko na MXR. Zresztą czytałem tutaj opinie paru osób które zmieniły G7 na MXR i każda jest zadowolona. Co do gier to gram teraz baaardzo rzadko, zresztą wątpię abym miał problemy z graniem na tej myszce. Spodobał mi się Razer eXactMat, ma go ktoś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą czytałem tutaj opinie paru osób które zmieniły G7 na MXR i każda jest zadowolona

Jak tu nie być zadowolonym, jak wyrzucasz 300zł w błoto? ;)

 

To czekaj, bo chyba coś nie kontaktuję... Po co w takim razie wymieniasz mysz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tu nie być zadowolonym, jak wyrzucasz 300zł w błoto? ;)

To czekaj, bo chyba coś nie kontaktuję... Po co w takim razie wymieniasz mysz?

Czemu 300zł w błoto ? Zmieniam bo nic mnie to nie kosztuje a MXR mi się bardziej podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu 300zł w błoto ?

A co ma Mx Revolution czego G7 nie ma? No, oprócz tego super kółka do przewijania 50.000 stron w excelu...

 

Ale jeżeli nic na tym nie stracisz, to raczej żaden problem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...