Skocz do zawartości
nrl

Mafia 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ci ludzie to chyba niesmiertelni sa.. trzeba w nich pol magazynku wladowac zeby zabic...

Fajne ujecia na windzie na wierzowcu.. ale jakos wiatru nie widac i nie slychac.. a jednak pare metrow nad ziemia ...

Nie podoba mi sie to ze jak gosc sie chowa za sciana.. albo kuca za barem to mimo wszystko widzisz co sie dzieje po drugiej stronie...

GRaficznie to takie slabsze gta 4... gdyby nie hdr to mamy gta sa... Ogien.. litosci... jak w grach z przed 4 lat...

Co do samochodow... no coz... rfactor\gtr2 to to nie jest... jest napewno lepiej od nfsow... ale nie pod tym katem jest robiona ta gra. Szczerze to wydaje mi sie ze to bedzie kolejna gra na ktora wystarczy 8-10 godzin.. bedzie miala kolosalne wymagania... brak multi...

Poczekamy zobaczymy... ja tam kompa nie zmieniam do czasu wyjscia TDU2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Szczerze to wydaje mi sie ze to bedzie kolejna gra na ktora wystarczy 8-10 godzin.. bedzie miala kolosalne wymagania... brak multi...

Wlasnie tego to ja sie najbardziej boje - oby nie okazalo sie to "hitem" ostatnich lat jak wiele reklamowanych gierek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

racja było by to w końcu bezczelne w dzisiejszych czasach gdy serwuje nam się tytuły na >10 h gry...

Tytul zobowiazuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczekamy zobaczymy(biore w ciemno).a niech mnie to bedzie jakaś lipa.wg mnie mafia to najlepsza giera w jaka grałem,(jesli bym podawał bez podziału na fepeesy.erteesy,i inne esy :rolleyes: . jak kolega wyżej tytuł zobowiązuje.bo inaczej nastepne gry to beda z darkw...z(jak swietosci nie uszanują. :blurp:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba oszaleję jak tego efektu "nitro" nie będzie można wyłączyć jakoś (oddalanie kamery jak dodaje się gazu).

 

Ogólnie na 10 teraz wygląda to na mocne 7. Gra aktorów taka jakas nie tego, ten koleś co krzyczy z gazetą to lol.

 

Ale ale, nie jest źle, z chęcią pogram.

 

BTW dlaczego jak samochód wjechał w obszar pokryty cieniem to sam nie rzucał już cienia? wtf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... a dla mnie największe mankamenty to pojawiające się znikąd postaci i obiekty oraz to, że nie mamy określonej energii. Fucktycznie wali konsolą na kilometr i nie piszę tego by podsycić jakąś bezsensowną debatę i nie chcę być specjalnie złośliwy ale kole w oczy aż przykro. W niektóre gry przeniesione z konsoli aż miło pograć na ten przykład "lost planet" i nie jest ona jedyną ale czasami wydaje mi się, że pewnego rodzaju uproszczenia bardzo psują pewne aspekty gry. Z fizyką też coś kiepsko... mam na myśli to "fortepianino", które przewróciło się pod ostrzałem z karabinu. Przeciwnicy stoją jak wryci no i samo prowadzenie bohatera... schował się za wózkiem z walizkami :-D tzn. prawie się schował. Jeszcze tylko dorzucę, że kolesie padają nawet gdy w momencie strzału celownik jest poza obrysem przeciwnika... masakra... ale to( i wymienione wcześniej) są przywarami gry na platformy z padem.

 

Co złego to nie ja...

 

;-)

 

Howgh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Dołączona grafika

 

Też nie chcę wojny wzbudzać ale QQ pewnie nie którzy po prostu nie chcą dopuszczać tego do swojej świadomości. Realizm to było to co w Mafii podobało mi się najbardziej, nawet sprzęgło w aucie było!.

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję , że GTA IV wygra ten pojedynek. :? Model jazdy rodem z Ojca chrzestnego ? Nie, dziękuję. Pozatym grafika, która miała być oszałamiająca ... wcale taka nie jest, wiem, że tutaj nie o to chodzi, ale nie mniej jednak Mafia 1 wbiła w ziemię GTA przez... każdy aspekt, a tu już mamy conajmniej trzy na plus dla gta : model jazdy, grafika, fizyka. Innych rzeczy nie da się ocenić przez te trzy filmiczki.

 

Zobaczymy co będzie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Jesli fabula bedzie na miare M1 tak wale GTA...i pzymkne oko na to , ze sie moze dziwnie jezdzic - choc jednak to spora czesc gry , a model z M1 byl wspanialy !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma źle, tylko jazda samochodem razi i to bardzo, taki model jazdy to mamy w grach za 20zł, mam nadzieję że do czasu wypuszczenia gry na rynek poprawią to. Oglądając te filmiki poczułem klimat Mafii I także będzie dobrze :P

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc teraz na dostępne materiały wydaje mi się, że graficznie jest bardziej szczegółowo niż w gta ale to będzie można w pełni ocenić jak wyjdzie finalna wersja i zobaczy się to w ruchu na własnym monitorze. Jeszcze jedna mało fajna rzecz a mianowicie to, że nasz bohater po otrzymaniu w prezencie kulki lub porcji śrutu w ogóle nie reaguje, ekran zmienia tylko barwę i widok się rozmywa. Po prostu bomba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...