Skocz do zawartości
nrl

Mafia 2

Rekomendowane odpowiedzi

Do tego jak by blacharka nie naruszona podczas drobnych stluczek :/

Jak na gre wydawana w 2010 roku nei bedzie juz taki rodzynek

dokładnie... oby coś z tym zrobili .... miejmy nadzieje,że w ogóle to zobaczyli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzisz na dworze jadący samochód to też wiesz jak się nim prowadzi ? :lol:

Ale przeciez mozna zauwazyc nienaturalne zachowanie samochodu. Czy jak nigdy nie prowadzilem samochodu wrc to moje stwierdzenie na temat tego ze model jazdy w colinie jest z [gluteus maximus] (na podstawie tego co widze w reportazach z rajdow) jest bledne?

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem screeny i film, wrażenia?

 

Wpierw zaznaczę, że mafię kocham za klimat i scenariusz, grafika ma trzeciorzędne znaczenie.

 

Ale zaczynając od grafiki właśnie to doskonale widać jak dzisiaj studia potrafią łgać w żywe oczy na początkowym stadium produkcji zarzekając się, że super extra gites fajowskie screeny jakie publikują to NIE rendery. Na zewnątrz ta gra wygląda nieco lepiej jak Mafia I co 1) świadczy świetnie o części I 2) świadczy o lenistwie ekipy dwójki. Wewnątrz jest już znacznie lepiej widać dynamiczne cienie i światła jest gites. Tak czy owak mi tam grafika podchodzi i więcej w tym temacie do powiedzenia nie mam.

 

Model jazdy = poduszkowiec CHOĆ ta furka wygląda rzeczywiście na taki poduszkowiec na kołach stąd efekt być może jest zamierzony.

 

Niestety poza tym nic więcej nie widać i raczej nie będzie aż do czasu jak tytuł wyląduje na naszych kompach.

 

... oby to ''xyz 2010' oznaczało rok fiskalny coś w w tym stylu bo czekać minimum 8 miesięcy na produkt, który wydaje się być już prawie gotowym ... nie coś tu nie gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest dobrze już teraz, skromnym zdaniem moim, model jazdy nie może zostać niedopracowany skoro w jedynce był genialny

powyższy gameplay nie powiem, narobił mi smaka...

to mówiłem ja, największy fan mafii we wrocławiu ;)

Edytowane przez meeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest dobrze już teraz, skromnym zdaniem moim, model jazdy nie może zostać niedopracowany skoro w jedynce był genialny

powyższy gameplay nie powiem, narobił mi smaka...

to mówiłem ja, największy fan mafii we wrocławiu ;)

Tak, ale zaraz po mnie ;)

 

Co do modelu jazdy no to cóż nie zachwyca. Grafika moim zdaniem na poziomie. Jeżeli fabuła i grywalność, z iście znakomitym klimatem, będzie taka jak w jedynce, to wszelkie niedociągnięcia są mniej istotne. Po tym co zobaczyłem w GTA 4 na pc gorzej chyba być nie może ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Tak, ale zaraz po mnie ;)

 

Co do modelu jazdy no to cóż nie zachwyca. Grafika moim zdaniem na poziomie. Jeżeli fabuła i grywalność, z iście znakomitym klimatem, będzie taka jak w jedynce, to wszelkie niedociągnięcia są mniej istotne. Po tym co zobaczyłem w GTA 4 na pc gorzej chyba być nie może ;)

A można zapytać co było źle? Mi GTA IV ANI RAZU się nie wywaliło, nie ma problemu z teksturami (o ile się nie przesadzi z ustawieniami ale można też i użyć kilku komend) a i klatek jest średnio 30-40. Nie spotkałem się z jakimiś bugami i problemami ze zrobieniem misji. Na cracku owszem gra potrafi wariować ale jak się gra z oryginalną płytą i patchami to wszystko jest w jak najlepszym porządku ;)

 

Model jazdy bardzo średni ;) W jedynce był podobny do NFS Porsche a ten przypomina bardziej ten z Undercovera więc można zauważyć ogólny spadek realizmu :lol: Jedynce chyba jedyną rzeczą jakiej brakowało była swoboda i zabawa którą miało GTA3, w Mafii po skończeniu misji nie było za bardzo co z tym wielkim miastem zrobić. W GTA IV dużą frajdę sprawia samo jeżdżenie po mieście, demolowanie wszystkiego i wypadki szkoda jakby Mafia II w tym aspekcie rozgrywki odstawała ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory kiedy to wydadzą to wydaje mi sie, że to poprawią. Skoro w jedynce policja karała za takie wykroczenia jak przejechanie na czerwonym świetle itd to myslę, iż tu nie będzie gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gametrailers.com/video/e3-09-mafia-ii/52913 - 15 minut gameplaya ; jak dla mnie wygląda to pięknie szkoda, że gra dopiero w 2010

Widzieliśmy już wszystko w poprzednich filmikach.

Twórcy po prostu nie chcą więcej pokazywać.

Kilka elementów mnie drażni ale na szczęście jest więcej tych nad którymi pieję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najperw Mafia II miala obslugiwac tylko DirectX 10, potem doszlo info o obsludze DirectX 9.0c, a teraz...

 

Mafia II nie będzie posiadała wsparcia DirectXa 10 i 10.1 - poinformowało studio 2K Czech na gamescomie. Gra obsłuży wyłącznie wersję 9.0c.

 

zrodlo: gram.pl

Dziwne posuniecie biorac pod uwage pierwsze zapowiedzi odnosnie DX-a, ale jak dla mnie malo istotne... dopoki optymalizacja nie bedzie spupcona, a gra bedzie rownie miodna jak czesc pierwsza, to taki zabieg mnie nie rusza.

 

A tymczasem cierpliwie czekam na premiere zagrywajac sie w Mafie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się bardzo miodnie. Ciekawe jak będzie z wymaganiami. Jednak wnioskując na podstawie braku obsługi DX10 - spokojnie będzie się dało pograć w max detalach na sprzęcie pokroju mojego ;)

Edytowane przez shooter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O takie smaczki w grze właśnie chodzi. To mnie przyciąga i pewnie nie tylko mnie ;). Większa różnorodność, więcej interakcji tym więcej funu ciągnę z gry. Graficznie - bardzo dobrze, tylko jazda samochodami taka hmm "niepełna" i po prostu na razie wydaje się słaba (praca kamery podczas jazdy też mi sie nie podoba) ? Może poprawią ten element a może po prostu jak sami będziemy grać nie bedzie nam to przeszkadzać.

O to co najważniejsze to sie nie boję - klim Mafii bedzie zachowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Tego brakowało w jedynce. Poza misjami nie było kompletnie nic innego do zabawy ;) Chociaż chodzenie po piwo do lodówki to lekka przesada... przecież od czego jest ta kobieta co miotała się po korytarzu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego brakowało w jedynce. Poza misjami nie było kompletnie nic innego do zabawy ;) Chociaż chodzenie po piwo do lodówki to lekka przesada... przecież od czego jest ta kobieta co miotała się po korytarzu ;)

Ma swoją dume i zaspokoja inne potrzeby ;). Kurcze tylko trzeba czekać jeszcze z pół roku minimum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...