Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

Czy do pobiegania i odpalenia jakiejś mapy wymagany jest key, czy potrzebny jest tylko do multi... Generalnie interesuje mnie samo odpalenie i pozwiedzanie mapy.

Gdzieś można jeszcze dorwać jakiegoś key-a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 7600gs

A jakieś bliższe info ? trzeba ściągać od nowa czy wystarczy podmienić jakiś pliczek ? nazwa działającej_bez_klucza_bety ? :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dostalem to

 

This email is a notification of an upcoming key shutdown. Our records show that you obtained a key for the Stalker multiplayer beta without inputting a beta password. This program was invite only and those with an invitation have an exclusive password by having received an invitation. We will be deactivating all keys obtained without a corresponding password.

 

If you feel you are receiving this message in error, please return to the program pages, and enter your password here: http://www.fileplanet.com/betas/stalker_key_auth.aspx.

 

Thank you, and please come back to FilePlanet when the beta becomes available to the public, without the need for beta passwords, in early March.

 

-The FilePlanet Team

 

fajnie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy i wymagania...

:blink:

 

Dla DX8:

 

Intel Pentium 4 2.8Ghz lub AMD Athlon XP 2500+, GeForce FX5900 or ATI Radeon 9800, 1Gb RAM

 

Dla DX9:

 

AMD Athlon 64x2 4800+ lub Intel Core 2 Duo, karta grafiki w 100%zgodna z DirectX 9.0c 256MB (na przykład, GeForce 7800), 1,5 Gb RAM

 

... muszę przyznać, że wiele rzeczy zawartych w tym materiale zrobiło na mnie wrażenie. Niby większość było już gdzieś opisane ale tu dosyć ładnie Anton to opowiedział. Na przykład życie w strefie... ładnie, ładnie. Tę grę zapamiętamy na długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff Po malym rozczarowaniu beta mp, wywiad napawa optymizmem. Gra, jesli bedzie tak jak ja przedstawil Anton Bolshakov, zacheca do przejscia jej wiele razy, na rozne sposoby. Moze jednak jest to jakas rewolucja w gatunku gier FPP.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to AI i symulacja życia brzmi ciekawie. Jakby dorobili żeby te stwory kopulowały i sie mutowały ze sobą to bylby full wypas icon_biggrin3.gif

LOL... nie no L O L

i stalkerzy tez, wszyscy, wojsko, rośliny, niech wszystko mutuje... taaaa. I co jeszcze.

 

A co do wywiadu... Nadal podchodzę sceptycznie do tego wyścigu wydawniczego. Czekałem już tyle lat to poczekałbym i jeszcze parę miesięcy.

Bo jak słyszę, że zrezygnowano z kilku drobnych, jakże mało istotnych założeń początkowych, dokonano minimalnej, po prostu tyciej tyciej zmiany koncepcji i w ogóle teraz jest lepiej, cudowniej i oh ah, to mnie krew zalewa. Czy po tych zmianach to aby nadal ten sam stary stalker?

 

Obym się mylił. Oby to AI okazało się naprawdę czymś dobrym, a nie bezsensowną symulacją zrobioną na siłę. Oby ta cała marketingowa chała miała swoje odzwierciedlenie w grze. Oby...

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby ta cała marketingowa chała miała swoje odzwierciedlenie w grze. Oby...

Skoro tak to w grze dla Ciebie też będzie chała. Odpuść sobie tę grę. Proszę, nie graj w nią jak już wyjdzie, proszę.

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, na pewno grafa nie jest taka zabójcza jak w nadchodzących gierkach, ale widać po tej becie, że wyciskają ostatnie soki z tego co już zrobili i grafa jest na prawdę piękna, ale na rok 2004/5... no i co z tego. Natomiast co do gameplaya i klimatu to dosłownie "śmierć" tym co go nie widzą i czują każdą cząstką swojego ciała :) Jednym słowem Stalker będzie zabijał i wbijał w ziemię klimatem i to JEST NAJWAŻNIEJSZE!

 

Zresztą było już mówione, że Ci co go nie czują to już go nie poczują... to trzeba przeżyć a raczej tym żyć na codzień... Strefa i te klimaty... ahh można gadać i gadać...

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że przesadziłeś trochę a może nawet i bardzo z tą grafiką. Jak dla mnie jest bardzo fotorealistyczna. Wiadomo, że najtrudniej o oddanie realnego wyglądu postaci czy ich twarzy ale cała reszta prezentuje się nader dobrze.

A w tym miejscu (ocena całości) muszę się z Tobą zgodzić, dla takich "wariatów" jak ja oceny z gazet czy stronek o grach nie grają roli(pomimo, że są wysokie jak dotąd). Dla fanów i entuzjastów tego tytułu ocena już jest wiadoma i jestem przekonany, że stalker to ogromny kawał dobrej zabawy i nie tylko. Zdarzy się pewnie nie raz, że pory będą posrane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imho grafa w stalkerze jest bardzo dobra - realistyczna, czyli nie przeładowana jakimiś zbędnymi efektami. Tak na prawdę to patrząc z okna nie widzimy walących po oczach shaderów i extremalnego bump mapingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, grafa jest ładna i fotorealistyczna, co nie raz pokazałem na swoich screenach, ale chodziło mi o to, że w porównaniu z taką ucztą dla oczu jak Crysis czy GRAW2 i nowsze, grafa w Stalkerku jest taka za czasów HL2 - jakaś taka surowa, specyficzna, a nie przyjazna... ja tak to czuje nie wiem jak mam to Ci opisać :)

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam duże wymagania co do grafiki w nowych grach , powiem szczerze że grafa w Stalkerze mi spokojnie wystarcza

byle by tylko dodali do niej Fizykę lepszą niż w starym już HL2 , w Stalkerze jest tyle porozrzucanych przedmiotów

że aż się proszą o poruszenie :)

Będzie Fizyka i odpowiedniej klasy A.I to Stalker będzie Hiciorem tego roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis na uczelni gralem w bete mp stalkera... nie wiem co to byla za wersja bo cala po rosyjsku :) ale...

 

w grze byla fizyka, beczki z benzyna wybuchaly i lecialy w powietrze, puste beczki sie wywracaly i mozna je bylo "toczyc" strzelajac do nich ;] zwloki spadajace z dachu wygladaly lepiej gdy sie odbijaly od jakichs rur ktore spotykaly na drodze niz w tej wersji w ktora wszyscy tu gralismy jeszcze tak niedawno, menu wygladalo calkiem inaczej, interfejs w samej grze (wybieranie broni itd) tez, wiec fizyka moze byc calkiem ciekawa, aha w becie nie bylo tylu efektow graficznych jak w tej ostatniej "oficjalnej becie" wiec mozna wywnioskowac, ze juz troche na karku miala, lagow nie bylo (gralismy po lanie), ogolnie cala fizyka bardzo przypominala mi hl2, wiec chyba dobrze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sie tak tej fizyki uczepiliście? :P W nowej becie pewnie jej nie było z powodów objętościowych, a teraz ludzie myślą, że w grze w ogóle jej nie będzie :D lol

Będzie b.dobra, to wystarczy! Można ją podziwiać na starych filmikach z 2003 roku.

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie ... uczepiliście się tej fizykii jak rzep psiego ogona :P fizyka i grafika to tylko dodatek do tego, co najważniejsze ... KLIMATU :D na samą myśl robi mi się gorąąąącoo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damiano69

 

 

Skoro Fizyka nie ważna , Grafika nie ważna :)

to zagraj sobie może w bardzo klimatyczną grę Quake1 .

tyle że mineło chyba z 10 lat i na jakis postęp trzaba liczyć

Ja bym powiedział , przypomniał niejako że mamy rok 2007

i grafika + fizyka w grze jest jedna z najważniejszych Cech .

Klimat owszem też jest bardzo ważny

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział , przypomniał niejako że mamy rok 2007

i grafika + fizyka w grze jest jedna z najważniejszych Cech .

Klimat owszem też jest bardzo ważny

Jeśli masz takie podejście do gier, to lepiej sobie pograj w benchmarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mizaga jak dla Ciebie grafa nie jest w ogóle ważna to chętnie bym zobaczył jak poczujesz klimat w Stalkerze gdy zamiast tekstur będą czarne i białe kwadraty tak jak szachownica. A fiza będzie tak fajna, że poczujesz się jak na Księżycu, będziesz sobie mógł Strefe pozwiedzać z lotu ptaka. Wszystko jest ważne i tyle... a dlaczego? Bo za to się płaci ciężko zarobione pieniądze i się wymaga.

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 7600gs

@Mizaga jak dla Ciebie grafa nie jest w ogóle ważna . . .

Myślę, że to nie chodzi o to, że grafa w ogóle nie jest ważna - tylko o to, że tytuł na "starszym" silniku z przyzwoitą grafą ale dobrym klimatem i grywalnością może sycić.

Natomiast kolorowe gowienko napakowane wodotryskami bez grywalności, klimatu i fabuły jest poprostu nie grywalne.

Grafa w stalkerze mnie bardzo odpowiada ale poczekam na ostateczną wersję z osądem.

ps. przepraszam, że się wtrąciłem w konwersację :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie widzialem bety, ale zdam sie na Wasze zdanie ze grafika realistyczna, ladna, 'gustowna' ale moglobyc lepiej. No pewnie i moglo, jednak ja najbardziej cenie mozliwosc grania na dx8. Fakt ze gra straci duzo ze swojego klimatu, jednak sa tacy ktorzy potrafia wycisnac max klimatu z gry z samej rozgrywki, questow, textow w ktore mozna sie wczytac i lecacej w tle muzyce. Bez mozliwosci takich diametralnych ciec efektow po prostu ktos moglby nawet tego tytulu nie liznac, a tu taki bonus. Poczekamy zoabczymy jak to bedzie z naszym ostatecznym polskim osadem :). Dlugo tu nie witalem, premieta sie mam nadzieje nie zmienila, STALKER wychodzi w tym miesiacu (?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...