Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

eh mój już weteran 7800GTX radzi sobie w sumie całkiem dobrze... wszystko max (aa 0ff, bo i tak nie ma :D i anizo x8), tylko, że rozdzielczość muszę ustawić na 1024&768 bo przy 1280&1024 jest spadek o jakieś 10klatek... lub ustawić wyższą rozdzielczość, a zmniejszyć detale to też da się płynnie grać (>30FPS). jedno jest pewne, STALKER posiada niesamowity klimat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy znacie może jakiś trainerek, modzik lub własnoręczną ingerencję w jakiś pliczek co bym mógł od początku gry pośmigać z wszystkimi gnatami lub tylko z "Dragunov SVD" ??? czyszczenie z tej broni to jest dopiero przyjemność, usiąść gdzieś na dachu i czyścić teren z zombiaków ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy juz ktos odkryl jak wejsc na zaplecze baru tam gdzie Garik pilnuje i mowi ze tam niemoge zajzec?

ja dziś nawrzucałem tam granatów, udało mi sie zszesać tego gościa granatem, jako doleciał choć ciężko, później wybiegają inni i trzba ich już z broni, w sumie to zbiega sie całe miasto, w pewnym momencie nie dałem rady i dostałem kulke, jutro poprubuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dziś nawrzucałem tam granatów, udało mi sie zszesać tego gościa granatem, jako doleciał choć ciężko, później wybiegają inni i trzba ich już z broni, w sumie to zbiega sie całe miasto, w pewnym momencie nie dałem rady i dostałem kulke, jutro poprubuje :)

Mi sie udalo za pierwszym razem , rzucilem granatem , o dziwo nikt do mnie nie strzelal oprocz tego kolesia co blokowal wejscie na tyly. Nic ciekawego na zapleczu nie ma jedno pomieszczenie z krata i zaslona, w drugim pare mebli i sejf z lekko uchylonymi drzwiczkami , ktorymi co ciekawe nie da sie bardziej otworzyc ani zajrzec do srodka ,ale i tak tam zapewne nic nie ma. Jedyne co mozna zabrac to kilka energy-drinkow zza lady.

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Edytowane przez Astro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic ciekawego na zapleczu nie ma jedno pomieszczenie z krata i zaslona, w drugim pare mebli i sejf z lekko uchylonymi drzwiczkami , ktorymi co ciekawe nie da sie bardziej otworzyc ani zajrzec do srodka ,ale i tak tam zapewne nic nie ma. Jedyne co mozna zabrac to kilka energy-drinkow zza lady.

Kurcze, a ja czytałem na forum gsc że tam na zapleczu jest jakiś pancerz, zdaje sie ulepszony egzo.

 

@Astro a spróbuj zloadować gre i zrobić to samo jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, a ja czytałem na forum gsc że tam na zapleczu jest jakiś pancerz, zdaje sie ulepszony egzo.

 

@Astro a spróbuj zloadować gre i zrobić to samo jeszcze raz.

Zrobiłem jeszcze raz i zdecydowanie nie ma tam w ogóle nic do zabrania.

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy znacie może jakiś trainerek, modzik lub własnoręczną ingerencję w jakiś pliczek co bym mógł od początku gry pośmigać z wszystkimi gnatami lub tylko z "Dragunov SVD" ??? czyszczenie z tej broni to jest dopiero przyjemność, usiąść gdzieś na dachu i czyścić teren z zombiaków ;)

Sposób prosty - nie trzeba trainera czy moda: zbierasz co się da na pierwszej planszy i nosisz do handlarza (tego pierwszego, u którego zaczynasz; on ma do sprzedania wszystko w przeciwieństwie do pozostałych dwóch). Oczywiście mozesz tu sobie pomóc trainerem co by się za bardzo nie zmęczyć, ale to nie jest konieczne. Bierz misje poboczne u handlarza (np. wykradzenie dokumentów z posterunku - tam jest co pozbierać po żołnierzach, których wykosisz). W wiosce gdzie siedzi handlarz znajdziesz porządny pancerz, który z innymi fantami (broń, artefakty) pozwoli Ci na porządne zakupy.

Ja w ten sposób przechodzę teraz do trzeciej planszy (gram trzeci raz) z granatnikiem i FN2000, ale na razie używam tylko granatnika. Mam z tego niezłą frajdę. Polecam.

Edytowane przez marekzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, właśnie dorwałem Stalkera i mam takie pytanie. Mam ściągnięte spolszczenie, i chciałbym spytać skąd wziąć patche do Stalkera ? Wyczytałem że jest ich kilka, mam więc pytanie: czy trzeba instalować wszystkie po kolei czy wystarczy zainstalować najnowszy ? A jeśli tak to jaki ma numer ? Pewnie było o tym mówione setki razy ale ja siedzę na modemie 56k i nie mogę sobie pozwolić na szukanie odpowiedzi na te pytanie w tej ilości postów. Także prosiłbym o pomoc, mianowicie co mam ściągnąć i skąd żeby mieć spatchowanego Stalkera po polsku i żębym mógł wyruszyć na łowy :wink: Z góry thx za pomoc i jeszcze raz sorry.

Edytowane przez -GIZIU-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spotkałem jednego rodenta w Pripjacie :D

 

a tutaj fotka Karła

postepy widze, gdzie tego Karła spotkałeś ? to przeciwnik czy daje jakieś questy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciwnik, dodaje go jeden modzik podobinie jak kota i 2 rodzaje zombiaków niestety mało funkcjonalny ten mod

 

 

1.0002 - póki co dostępna wersja rosyjska

 

Preliminary second patch changelist:

 

Added console command 'sv_listmaps' to view the list of maps queue

 

Fixed bugs with player's character health in Multi-player

 

Removed standing dead bodies upon connecting to the game

 

Fixed inventory items placing system (Free for all and Team play modes)

 

Changed the enumeration of the game's version

 

Added the region detection to the auto-patch system

 

Fixed the crash in some localizations with using numpad

 

Fixed the crash upon making the screeshot to a saved game

 

Added the support for additional mouse buttons (now they can be binded to certain actions)

 

Fixed crash on level "Military warehouse".

 

Fixed NPC spawning on player's eyes. Then you are fighting "Freedom" on their base, there was NPC spawning near bridge.

 

Decreased a-life reaction time. Now a-life will spawn new NPC more seldom. Also NPC movement speed decreased, then NPC walk on different level, then player.

Edytowane przez LPKorn3324

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś podobny problem, ze jak w misji dla Duty- "Kill Lukash", wytłucze sie ludzi w obozie Freedom i spełni sie wszystkie cele a następnie wróci sie na pobliską farme to nie idzie odebrac nagrody? Gadałem tam z wszystkim, i przy kazdym mam dostępną tylko jedną opcje dialogową w stylu: "Do you know anything interesting?". Najgorsze jak koles, który mi zlecił zadanie wyciągnał kopyta podczas ataku na obóz, wtedy po ptokach chyba jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś podobny problem, ze jak w misji dla Duty- "Kill Lukash", wytłucze sie ludzi w obozie Freedom i spełni sie wszystkie cele a następnie wróci sie na pobliską farme to nie idzie odebrac nagrody? Gadałem tam z wszystkim, i przy kazdym mam dostępną tylko jedną opcje dialogową w stylu: "Do you know anything interesting?". Najgorsze jak koles, który mi zlecił zadanie wyciągnał kopyta podczas ataku na obóz, wtedy po ptokach chyba jest.

Ja tak miałem... nie wpadłem na inne rozwiązanie niż wczytanie wcześniejszego save'a... Zabugowana gra :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej jestem własnie w X16 tu gdzie trzeba właczyc te dzwignie na tych platformach i gdzie ucieka nam czas , po właczeniu tegowszystkiego ide za strzałka i dochodze do konca tu gdzie jest taka winda która nie działa i musze wskoczyc na drabinke ale nie moge bo ona jest za krótka. jak mam sie wydostac z tego laboratorium?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co jest grane, ale włącza mi sie czasami taki durny filtr i jedynyn sposobem na pozbycie sie jego jest opuszczenie lokacji i pwrót do niej

 

Dołączona grafika

 

może ktoś mi wytłumaczyć gdzie to badziewie wyłączyć, bo psuje mi to całą rozgrywkę :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co jest grane, ale włącza mi sie czasami taki durny filtr i jedynyn sposobem na pozbycie sie jego jest opuszczenie lokacji i pwrót do niej

 

Dołączona grafika

 

może ktoś mi wytłumaczyć gdzie to badziewie wyłączyć, bo psuje mi to całą rozgrywkę :angry:

Przy takiej akcji trzeba uwazac na monitor bo ludzia padaja jak muchy.

Cos nie tak sie dzieje z odswierzaniem wtedy (tak sadze).

Radze uwazac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej akcji trzeba uwazac na monitor bo ludzia padaja jak muchy.

Cos nie tak sie dzieje z odswierzaniem wtedy (tak sadze).

Radze uwazac.

:lol2: haha, dobre podsumowanie glupiego pytania :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za koles , wszystko w porzadku poczytaj moze w PDA troche co masz zrobic to sie kapniesz z kąt ten filtr.

piliśmy razem, że mi koleś serwujesz ???

 

trzeba było prosto napisać, że tak ma być i koniec

 

tozbawiło mnie to "z kąt" -> pisze się skąd !!!

 

a co do Kaeres, to widać odrazu, że to DN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wie ktoś co może być przyczyną wieszania się gry podczas doczytywania w czasie grania (obraz staje i pozostaje reset kompa) ?

Mam wszystko ustawione na max-a oprócz AA które mam wyłączone !

Czy może być przyczyną tego zbyt mały RAM ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...