Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

FanEk

 

No zrobiłem tak jak napisałeś , choć trudno było utrzymać ich dowódzce przy życiu

w końcu doprowadzili mnie do podziemnego przejścia i staneli jak wryciu ( kolejny błąd gry )

dalej krocze sam , dookoła snajperzy :/ i coraz trudniej przejść parę metrów

 

Prypeć jest odwzorowana przepięknie ,

Ej może zabili ci dowódce w tym garażu podziemnym :lol2: ja tam nie miałęm rzadnego buga, zszedliśmy do tego garażu, zaczeła sie jadka, poczyściliśmy, dowódca mi podziekował, dał hajs i uwolniłem sie od nich, poszedłem dalej, a oni zostali w garażu, chyab sie modlili jak wychodziłem :D

 

Panowie HELP: ta piosenka co leci jak sie wchodzi do baru, coś jakby EVANESCENCE, ktoś zna tytuł i wykonawce ?? :D

Edytowane przez FanEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

Btw - gra chodzi pięknie, ale w dx8 - reszta full. Troche lipa, bo nie ma oswietlenia, ale jak juz dam na dx9 detale medium, to raczej taka gra odpada (za malo klatek niestety).

Troche to dziwne bo znam kogos kto ma wrecz identyczny konfig jak TY (ta sama grafa identycznie podkrecona, ten sam proc identycznie podkrecony, tyle samo ram i w dodatku te same ramy tylko, ze zamiast Asrocka ma DFI Lan party) i gra mu smiga rowno w dx9. Ma tylko wylaczone aa i anizo, lightning distance do polowy a pozosta;le opcje o jeden ząbek przed fullem i gra mu smiga, a przy tym ladnie wyglada, wiec moze tak samo ustaw.Zapewniam Cie, jest olbrzymia roiznica miedzy dx8 a 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No wlasnie teraz kombinowalem z ustawieniami i doszedlem do rozsadnego kompromisu.

 

Na dx8 gierka wygladalo w sumie bardzo przecietnie, ale chodzila dobrze. Na dx9 plynnosc nie jest taka sama i czesto klatki spadaja ostro w dol, ale jeszcze sie pobawie troche w konfiguracji. Teraz ide spac [; Dobranoc.

 

EDIT:

 

A ten twoj kumpel jak ma oswietlenie ustawione? Bo jest wlasnie na dx8 zero oswietlenia, potem oswietlania niektorcyh rzeczy (dx9) i full oswietlanie (dx9).

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem może to głupie pytanie hehe ale gdzie się przełącza między opcjami DX 8 a DX 9 ? w opcjach gry nie zauważyłem jakieś możliwosći wyboru między DX 8 a DX 9 ? czy to poprzez Ustawienia automatycznie się przestawia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość f.e.a.r.

Ta gra jest chora ;]

 

Odpalacie gre z detalami na minimum, full dynamic lights, no i ladujecie save'a... Jak sie zaladuje to wchodzicie w opcje i dajecie wszystko na full (w zaleznosci od kart. graf) a rozdzielczosc tekstur usttawiacie na 50% na tym pasku... To gwarantuje 0 doczytow i plynna rozgrywke... Za to jak wlacze odrazu na takich ustawieniach to mam niemilosiernie duzo doczytywania i niski fps :| Nie rozumiem tego ale tak jest :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mnie trafiło nieszczęście

W drodze do reaktora , tuż przy samej elektrowni nie mogę użyć Save :/

każda próba wywala error po czym gra wychodzi do pulpitu :/

kaplica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedna rzecz jest dosc ciekawa, mianowicie dlaczego miszka w ITEMS nie moze dzialac tak szybko jak normalnie :/ -fuck , slimaczy sie jak nie wiem ustawiony sesitive mam prawei na maxa a w items chodzi jak sobie swoja predkoscia to samo jest w menu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

No to mnie trafiło nieszczęście

W drodze do reaktora , tuż przy samej elektrowni nie mogę użyć Save :/

każda próba wywala error po czym gra wychodzi do pulpitu :/

kaplica

Odpal gre na static lights a gdy juz sie zaladuje, w tedy zmien ustawienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość WeqWeq

Wkoncu STALKER mi sie nie zawiesil i .....

 

czuje sie zamieciony przez klimat tej gry....

 

Prawie początek, jakaś fabryka gdzie stalkerzy bronią sie przed wojskiem, mam pogadać z jakimś Mola ale najpierw trzeba im pomoc .

Udało mi sie wyprowadzić dowódce w bezpieczne miejsce, przekazał mi informacje o tym kolesiu co go ścigam - mam tylko znaleźć rzeczy tego kolesia gdzieś w tej fabryce.

 

No i wtedy sie zaczyna .... zapada mrok, rozpętuje sie burza ... wszędzie błyskawice, nadlatuje wojskowy helikopter i przybywa na miejsce dodatkowy oddział żołnierzy. Chodzisz po budynku, deszcz, błyskawice rozświetlające ciemne pomieszczenia w których sie ukrywasz bo dodatkowo po terenie łażą żołnierze z latarkami ... gra świateł i cieni niesamowicie buduje klimat ... a ty musisz przedrzeć sie do tego budynku 100 metrów dalej żeby znaleźć ten plecak z rzeczami ... ja łyknąłem ten klimat jak młody pelikan :)

 

Dodam ze gram na poziomie Veteran wiec nie jest latwo ... nie ułatwia mi sprawy jeszcze to ze gram uparcie w Full dynamic lights i medium detale na HIS ATI X1600 wiec 20-30 fps.

 

Aha i taki mały szczegół ze gra mi sie dotychczas zawieszała na samym początku i nie wiem czy znowu uda mi sie ja uruchomić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Powerslave - dzieki :)

 

kolejne glupie pytanie

doszedlem do miejsca gdzie mnie sie pyta "move to next level"

czy jak przejde to da sie wrocic ??

ogolnie macie jakies rady dla poczatkujacego ??

bardzo fajno by bylo jakby ktos zrobil malego FAQa :)

 

BTW FPSow

1024/769 full dynamic lights detale na maximum i suwaczki wszystkie na maks w prawo ...

nie wiem ile fpsow ale gra chodzi normlanie ... zadnych spadkow zadnych przycinek ... gra sie komfortowo :)

Edytowane przez Macias666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da sie wrocic

 

rady? nie marnuj amunicji na poczatku, bo ciezko zdobyc, a z pistoletem czy tam nozem to raczej dzikich zwierzakow nie ubijesz nie mowiac juz o bandytach czy innych stworach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rady? nie marnuj amunicji na poczatku, bo ciezko zdobyc, a z pistoletem czy tam nozem to raczej dzikich zwierzakow nie ubijesz nie mowiac juz o bandytach czy innych stworach :P

ojjj nożem to czasami więcej i szybciej zdziałasz niż ostrą amunicją ;)

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej może zabili ci dowódce w tym garażu podziemnym :lol2: ja tam nie miałęm rzadnego buga, zszedliśmy do tego garażu, zaczeła sie jadka, poczyściliśmy, dowódca mi podziekował, dał hajs i uwolniłem sie od nich, poszedłem dalej, a oni zostali w garażu, chyab sie modlili jak wychodziłem :D

 

Panowie HELP: ta piosenka co leci jak sie wchodzi do baru, coś jakby EVANESCENCE, ktoś zna tytuł i wykonawce ?? :D

Panie, szanuj mowe polska...

 

Co do piosenki - mozesz wrzucic MP3 na jakies rapidshare czy cos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i spotkał mnie koniec gry :/

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

niestety moja historia skończyła się tragicznie :/

 

Doszedłem do tego niby kryształu

mój gostek powiedział swoje życzenie : I want to be Rich :/

i dostał to na co zasłużył :/

 

A tak wygląda sarkofag i to co zostało z reaktora

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

LUDZIE, UZYWAJCIE SPOILERA!

costi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile razy można prosić aby fakty dotyczące końca gry lub dalszego je przebiegu zachować dla siebie lub w ostateczności dawać w spoilera!!!

Nie psujcie innym przyjemności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miazga82

 

Sorry ,nie wiem czemu mnie czasami spoiler nie chce działać

klikam i nic

 

ale teraz to jak by co ręcznie będę dopisywał .. spoilera

 

 

 

b.t.w

 

Trza zacząć grać odnowa , zobaczyć inne zakończenia

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też!!! Proszę aby nie pisać o etapach gry, a już napewno o końcówce. Przeszliście, jesteście zadowoleni to zachowajcie to da siebie. No kurde psujecie mi i innym zabawę ;) @qqrydza no proszę Cię... Twoje zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh też już myślałem nad kodami ale jest spoko :] daję radę (żeby na najniższym poziomie ginąć co większa jatka - szczyt xD ) w dx8 - 1024x768 - w ciągu 4/5h grania - 1 freez na 2 sec :]

ile już macie punktów? ja chyba około 130 xD z czego tylko 4 mutatny xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytano : :P

 

gdzie sie znajduje 1 artefakt?

wczesniej go mialem , ale zabili mnie, a nie zasejwowalem gry :)

 

aha i jeszcze pytanie techniczne, nie mam kasy wiec mam taki wybor : dokupic ram , czy k.graf ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile razy można prosić aby fakty dotyczące końca gry lub dalszego je przebiegu zachować dla siebie lub w ostateczności dawać w spoilera!!!

Nie psujcie innym przyjemności.

Wyobraźcie sobie, że Mario2k wysłał do mnie pw z tą radosną nowiną oczywiście zdradzając jedno z zakończeń.

 

:mad:

 

@qqrydza no proszę Cię... Twoje zdjęcia.

Co jest z nimi nie tak?

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś już o tym wspominał nie mniej napisze może komuś się przydać taka informacja.

Zachęcam posiadaczy GeForce'ów z serii 7 (nie wykluczone że i serii 6 też to pomoże) do zainstalowanie sterów w wersji 97.92. Stery te wydane są nominalnie na serie 8800 jednak można je bez problemu zainstalować na starsze typy GF przy pomocy modowanego pliku nv4_disp.inf. Stery można ściągnąć np. ze strony Guru3D razem z odpowiednim plikiem .inf.

Gra dużo zyskuje na wyglądzie szczególnie jeśli chodzi o oświetlenie HDR, znikają sporadyczne problemy z artefaktami szczególnie w czasie padającego w grze deszczu a wszystko to przy jeszcze odrobinę większym FPS'ie. Testowane na GALAXY GF 7900GS.

Zachęcam do wypróbowania i podzielenia się wynikami. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość f.e.a.r.

przełączanie między dx 8 i 9 robie w konsoli> ~ renderer renderer_r1 lub r2 lub r2a

f.e.a.r. część opcji wymaga ponownego uruchomienia po prostu.

No właśnie nie ;/ Jak wroce dzisiaj ze szkoły to wrzuce screen po wlaczeniu na minimum i przestawieniu na full a potem po tym jak odrazu wlaczam na full... Bezsensu ale uwierz mi, że gra wygląda identycznie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...