Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość WeqWeq

A co tak pozaslaniales nazwe konta w windowsie??

Kolejny banita powrocil?? [;

a potrzebne Ci to do czegos, bo nie rozumiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

Ja tam nie narzekam gram dalej ;) , ale porcjuję sobię gierkę , bo się koniec zbliża :(. Bug który dość często się pojawia u mnie to przeciwnicy , którzy mają walhacka ;) a tak pozatym jest ok. Z ostatnich fpp to chyba tą skończę najszybciej i pewnikiem przejdę jeszcze nie raz tak jak farcry czy FEAR.

Hmmm poważnie się zastanawiam nad 8800gts , ale wolałbym coś od czerwonych a tu lipa :( bo kasa jest , ale w mych rękach to się ona poprostu pali i chciałbym ją wydać już :P, ale nie chcę się denerwować.

Tez jestem fanem ati a jednak mam gf8800gts i nie narzekam Warto bylo wydac kase, przez co nie mam takich spadko jak Spylon ma leciwym imo 7900gs :P (zartowalem :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a potrzebne Ci to do czegos, bo nie rozumiem ?

 

Moze do usuniecia kolejnego zdublowanego konta.

 

 

Panowie gadacie o tych FPS, efektach i innych badziewiach.

Ale czy nie najwazniejsza jest miodnosc? Klimat, fabula to co sprawia ze ta gra wciaga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gadacie o tych FPS, efektach i innych badziewiach.

Ale czy nie najwazniejsza jest miodnosc? Klimat, fabula to co sprawia ze ta gra wciaga?

Dokładnie gra ma to "coś" co sprawia, że po chwilowym zniechęceniu (zmęczeniu rozgrywką) i wyłączeniu gry ma się ochotę znowu włączyć i grać dalej.

A ja tu widze samych masochistów, którzy sobie lubią psuć przyjemność którą można czerpać z tego tytułu. Przywiązywanie zbyt dużej wagi do niedociągnięć to imho przesada. A są one pewnie spowodowane tym, iż developer miał na karku termin premiery, którego musiał dotrzymać. Dlatego też pracują już nad patchami.

Mi to wygląda tak, jakby te biadolące osoby próbowały innym coś udowodnić ... że wg nich gra jest beee!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyy raczej jestem slepy wiec spytam gdzie jest wejscie do laboratorium? bo w miejscu zaznaczonym na mapie stoi... dzwig :P i za cholere nie potrafie znalezc zadnego wejscia, albo przeoczylem cos bardzo oczywistego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po wyjsciu z army warehouse (chyba taks ie nazywa ten poziom) pojawia się świetna giwerka normalnie kosi wszystkich równo :D, a moje przypuszczenia się potwierdzają czym dalej tym lepiej :D

 

a z handlem macie racje element póki co słabo wykonany bo mam chyba z 1 mld hajsu i co z tego jak nie moge poza informacjami nic kupić?

Edytowane przez LPKorn3324

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyy raczej jestem slepy wiec spytam gdzie jest wejscie do laboratorium? bo w miejscu zaznaczonym na mapie stoi... dzwig :P i za cholere nie potrafie znalezc zadnego wejscia, albo przeoczylem cos bardzo oczywistego :)

A o którym laboratorium mówisz?

 

po wyjsciu z army warehouse (chyba taks ie nazywa ten poziom) pojawia się świetna giwerka normalnie kosi wszystkich równo :D, a moje przypuszczenia się potwierdzają czym dalej tym lepiej :D

Owszem, na początku fabuła i stopień trudności może sie wydawać uciążliwy, ale im dalej tym lepiej. Lepsze giwery, fajniejsze lokacje, człowiek zaczyna czaić o co w tym wszystkim chodzi, porządniejsze questy. Imho ci którzy zrezygnowali z gry po pierwszych kilku godzinach niech żałują. Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

Ale mialem buga Napis game over w tle a ja sobie gram dalej z full energia. MIal tak ktos ? :) No i po 2 JAK ZMIENIC TE GUZIKI ODPOWIADAJACE ZA SAVE I LOAD? ZADALEM PYTANIE 6 RAZY I NIKT MI NIE ODPISAL !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powerslave: Musisz wejsc do tego hangaru > potem w prawo - przechodzisz do drugiej hali > prosto przed siebie i znowu w prawo do innego pomieszczenia, w którym znajduje się zejście pod ziemie chyba po lewej stronie. Tam sie spodziewaj stalkera który wyskoczy zza rogu :)

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm mam pewien problem, otóż zakończyłem w sumie misję w X16 i chcę się wydostać na powierzchnie, jednakże drabinka jest za krótka i nie da się na nia wskoczyć... Próbowałem już z rozbiegu (nawet pozbyłem się paru kg), przyniosłem ciało i chciałem z niego wskoczyć oraz przytargałem tą głupią skrzynkę ale z niej również się nie da. Nie wiem qrw* ocb ;o

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R.i.P.: tędy nie da sie opuścić laboratorium, musisz biec spowrotem. W miejscu w którym zabijasz tego psycho-psi potwora (nie wiem jak sie one nazywają) i zdobywasz jakieś tam ważne dla questa informacje, jest zejście pod ziemie po prawej stronie ... tamtędy, potem kanałami można wyjść na zewnątrz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie mi czy jest sens w ogole kombinować z opcją "Object dynamic lighting" na 7300GT (z podpisu o/c gpu655/mem835 ) jak ustawie na "static lighting" i detale na maximum to gierka chodzi płynnie aż miło (około 40 klatek, jak nie wiecej) gdy tylko przełączę na "Object dynamic lighting" zaczyna sie masakra detale średnie i 20 klatek .... jest możliwość wyciągniecia czegos wiecej ?

 

no i jeszcze jedno pytanko czy te opcje "Object dynamic lighting" i "static lighting" to właśnie dx8 i dx9 ?? czy ustawia sie to gdzie indziej ??

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

OK pogralem jakas godzinke i na razie moje wrazenia z gry są nieciekawe.

 

Wyszedłem na powierzchnie, pierwsza walka i... OMG! Strzelaniny na poczatku wygladaja zalosnie, trafienie heada z tego smiesznego AK graniczy z cudem, ciezko kogokolwiek utrafic z tych początkowych pukawek no i te błędy :lol:. W środku walki jeden koleś nagle przestał strzelac i zaczął się gapić w ziemie. Podszedlem do niego i nic, dalej sie patrzal. Za chwile zaczal nastepny do mnie strzelac ale ten tez zobaczyl chyba samego Boga w ziemi i przyłączył się do swojego kompana. Nie no prosze ludzie, jak mozecie pisac "ja tam nie zwracam uwagi na 'drobne' bledy, gierka jest miodna" etc. Nie potrafie wczuc się w klimat, kiedy musze walnac kolesiowi w klate kilka seryjek z shotguna, kiedy wrogowie biegaja po mapie jak poparzeni i robią dziwne rzeczy itp. No a na koniec, jak się deszcz rozpadal, pojawilo mi sie kupe artefaktów i nie mogę się ich pozbyć - dzieje sie tak tylko jak pada deszcz. No i jak ja mam znowu wlaczyc te gre i sie do niej przekonac? Dobrze ze wlasciwie w ogole na ten tytul sie nie napalalem, jakos przeboleje tego "hiciora".

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejne pytanie z serii glupich pytan z laboratorium (X18)... jak z niego wyjsc?:D znalazlem dokumenty, ale drzwi ktorymi wszedlem sa zamkniete i pisze ze ktos je trzyma z drugiej strony... a wiec jak mam wyjsc skoro ktos je trzyma z drugiej strony i nie chce puscic?;] na gorze w 1 z pomieszczen kolo szafy z apteczkami nabojami i bandazami sa dwie pary drzwi, ale zadne nie nadaja sie do wyjscia, a wiec co teraz? mam czekac az ten ktos z laski swojej pusci te drzwi? raczej sie nie doczekam bo co chwile musze sie przemiszczac inaczej ogien wybucha kolo mnie i plone ;]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejne pytanie z serii glupich pytan z laboratorium (X18)... jak z niego wyjsc?:D znalazlem dokumenty, ale drzwi ktorymi wszedlem sa zamkniete i pisze ze ktos je trzyma z drugiej strony... a wiec jak mam wyjsc skoro ktos je trzyma z drugiej strony i nie chce puscic?;] na gorze w 1 z pomieszczen kolo szafy z apteczkami nabojami i bandazami sa dwie pary drzwi, ale zadne nie nadaja sie do wyjscia, a wiec co teraz? mam czekac az ten ktos z laski swojej pusci te drzwi? raczej sie nie doczekam bo co chwile musze sie przemiszczac inaczej ogien wybucha kolo mnie i plone ;]]

To znowu ja się wypowiem ;) Miejsce dosyć problematyczne, ja w sumie sam nie wiem jak je otworzyłem, ale to nimi trzeba wyjść. Innej drogi nie ma. W moim przypadku otworzyły się jak potraktowałem ich okolice chyba czterema granatami. Te ogniowe anomalie ustały a drzwi stanęły otworem. Jeśli ktoś ma inny sposób to niech się wypowie.

 

 

 

EDIT:

@Fonzi: no czyli blisko byłem : widać granatami przypadkowo trafiłem w ten płomień.

A na marginesie to filmik jest dopiero jak sie przejdzie przez drzwi ;)

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby wyjść z laboratorium trzeba zastrzelić taki latający płomień ognia w kształcie kuli. Jak się go zastrzeli jest filmik i drzwi się otwierają.

wszsytko jasne :)

 

Miazga82 chyba trafiles przypadkiem granatem ten plomyczek i zadzialalo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie z ciut wczesniejszego etapu gry :] czy ktoś ratował Stalkera z obozu bandytów? to jest jeszcze przed laboratorium X16 chyba ;] dotarłem do tego Stalkera, ale nie moge mu drzwi otworzyć, bo drzwi zamknięte i pojęcia nie mam jak je otworzyć ... przeszukałem wszystko i nic ;] niech ktos mi pomoże ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem fanem ati a jednak mam gf8800gts i nie narzekam Warto bylo wydac kase, przez co nie mam takich spadko jak Spylon ma leciwym imo 7900gs :P (zartowalem :P)

Ja ci dam leciwym ;).

 

Dam tej grze jeszcze jedną szansę, myślę, że zasługuje ;). BTW pokaż ktoś configa dla 7900gs (screen).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

OK pogralem jakas godzinke i na razie moje wrazenia z gry są nieciekawe.

 

Wyszedłem na powierzchnie, pierwsza walka i... OMG! Strzelaniny na poczatku wygladaja zalosnie, trafienie heada z tego smiesznego AK graniczy z cudem, ciezko kogokolwiek utrafic z tych początkowych pukawek no i te błędy :lol:. W środku walki jeden koleś nagle przestał strzelac i zaczął się gapić w ziemie. Podszedlem do niego i nic, dalej sie patrzal. Za chwile zaczal nastepny do mnie strzelac ale ten tez zobaczyl chyba samego Boga w ziemi i przyłączył się do swojego kompana. Nie no prosze ludzie, jak mozecie pisac "ja tam nie zwracam uwagi na 'drobne' bledy, gierka jest miodna" etc. Nie potrafie wczuc się w klimat, kiedy musze walnac kolesiowi w klate kilka seryjek z shotguna, kiedy wrogowie biegaja po mapie jak poparzeni i robią dziwne rzeczy itp. No a na koniec, jak się deszcz rozpadal, pojawilo mi sie kupe artefaktów i nie mogę się ich pozbyć - dzieje sie tak tylko jak pada deszcz. No i jak ja mam znowu wlaczyc te gre i sie do niej przekonac? Dobrze ze wlasciwie w ogole na ten tytul sie nie napalalem, jakos przeboleje tego "hiciora".

Ja jakos nie mam problemu z trafieniem kolesi i nie mam tych bledow, a arty na niebie to zadkosc (raz na 10 wlaczen sie wlacza) a gra ma drobne bledy, ktore imo nie psuja klimatu. Jedynie co mnei denerwuje to ten save i load. Bede pytal tak dlugo, az mi ktos nie odpowie na to pytanie. Nawert glupie nie wiem mi wystarczy albo nie da sie, ale ignora nie zniose dlatego bede pytal i pytal, moze znajdzie sie ktos, kto mi odpowie na to pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie z ciut wczesniejszego etapu gry :] czy ktoś ratował Stalkera z obozu bandytów? to jest jeszcze przed laboratorium X16 chyba ;] dotarłem do tego Stalkera, ale nie moge mu drzwi otworzyć, bo drzwi zamknięte i pojęcia nie mam jak je otworzyć ... przeszukałem wszystko i nic ;] niech ktos mi pomoże ;]

Chodzi Ci o tego stalkera, który prosi o pomoc zza kratek w piwnicy? Jeśli do niego dotarłeś i nie potrafisz otworzyć drzwi to .... n/c. Wystarczy słuchać co koleś mówi ... to tyle. Albo w ostateczności sie rozejrzeć dookoła, juz większych przycisków nie mogli zrobić, walą po oczach niemiłosiernie :mur:

 

 

ale kolesia pogięło

 

LINK

Ahahahahahahahahahah koleś robi interes życia, nie śmiejmy się z niego Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...