Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

najbardziej denerwujące mnie bugi:

(...) Nikt nie wie o co chodzi, nagle idąc sobie zwyczajnie pojawi się ZADANIE NIEUDANE, albo inny ciekawy napis i nic.

To akurat nic dziwnego i nadzwyczajnego, ani żaden bug gry. Po prostu zadanie nie będzie na Ciebie łaskawie czekać w nieskończoność. ;) Pewnie nie zauważyłeś tego, ale niektóre questy mają ograniczenie czasowe określone w godzinach lub dobach.

 

Mnie natomiast denerwuje ten PDA i zapisy w nim. Po pierwsze za każdym razem jak otworze to wszystkie juz wcześniej przeczytane wpisy mam znowu zielone (czyli nie przeczytane) co sprawia ze tak naprawdę nie wiadomo który jest ten najnowszy. Poza tym jakieś to nie przejrzyste. Chciałbym aby log był tak jak w oblivionie albo morrowindzie, aby wszystkie dialogi i opisy wydarzeń były zapisywane chronologicznie.

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś potwierdzął że są headshoty :] ja też potwierdzam :] tyle ze jak w życiu - ciężko trafić bo broń ma swój rozrzut :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość f.e.a.r.

Eee jednak jest roznica xD

 

Screen na minimalnych po zaladowaniu gry:

 

Dołączona grafika

Screeny na maxymalnych po wczesniejszym zaladowaniu gry na minimalnych (brak doczytywan):

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Screeny po zaladowaniu gry na najwyzszych detalach (w cholere przycinek, niski fps):

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Screeny dalem specjalnie w takiej formie zeby moznabylo porownac od razu.

Jak widać roznica w fps i doczytywaniach :/ jest piorunująca wiec na rzecz płynnosci i braku wspomnianych doczytywan, warto zastosowac moj sposob :) Screeny przedstawiaja faktycznie zroznicowanie grafiki lecz są to malo widoczne szczegóły, z których chętnie zrezygnuję na rzecz płynnej gry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie HELP: ta piosenka co leci jak sie wchodzi do baru, coś jakby EVANESCENCE, ktoś zna tytuł i wykonawce ?? :D

Prosilem - daj MP3, albo chociaz jakos dzwiek nagrany z gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosilem - daj MP3, albo chociaz jakos dzwiek nagrany z gry ;)

No przecież on własnie nie wie co to jest za kawałek i prosi o podanie szczegółów :o

 

Gdzie dorwac bron z luneta?

Wystarczy kupić "lunete" :P Albo komuś zabrać. Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee jednak jest roznica xD

 

Screeny dalem specjalnie w takiej formie zeby moznabylo porownac od razu.

Jak widać roznica w fps i doczytywaniach :/ jest piorunująca wiec na rzecz płynnosci i braku wspomnianych doczytywan, warto zastosowac moj sposob :) Screeny przedstawiaja faktycznie zroznicowanie grafiki lecz są to malo widoczne szczegóły, z których chętnie zrezygnuję na rzecz płynnej gry :D

Nawet bez zwiększania obrazków widać dużą różnicę, ciesz się, że Ci to nie przeszkadza. :wink:

 

Jak to się mówi... diabeł tkwi w szczegółach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Kurde im dluzej w to gram tym bardziej mi sie podoba - początek nudnawy i pierwsze wrazenia mogą nie być pozytywne ale potem jest good [;.

Graficzka bardzo ladna i klimatyczna, ogromne wrazenie sprawiaja blyskawice i chwilowo rzucane cienie podczas takich akcji. No i te lokacje! Ehhh, coś pięknego.

 

Fajne jest też to, ze caly czas cos sie dzieje. Idziesz gdzieś, i już ktoś prowadzi wymiane ognia, zwierzaki sobie biegaja etc. Ostro to buduje klimat, w innych strzelankach mi tego brakuje.

 

Zastrzezenia mam jedynie do AI. Kurde, miejscami walki sa naprawde pasjonujace, a czasem wrogowie zachowuja sie jak idioci. Jakby to poprawili, to byloby nieźle.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość f.e.a.r.

Co do wrogów to zgadzam się z pioorkiem. Narazie jestem na terenie jakimś dziwnym (3 etap) i mam "zabić wszystkich zolniezy" co nie jest proste bo dalem apteczki wszystkie po drodze swoim towarzyszom :D Ale gierka po prostu świetna. Klimat nie z tej ziemii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi się podoba jedna rzecz... jeżeli np.: chowamy się za ścianą to enemy będzie ją ostrzeliwał i czekał a nas a my możemy zajść od tyłu i pakować mu w plecy nieco ołowiu - jak w życiu :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastrzezenia mam jedynie do AI. Kurde, miejscami walki sa naprawde pasjonujace, a czasem wrogowie zachowuja sie jak idioci. Jakby to poprawili, to byloby nieźle.

Coś mi się wydaje, że pisali o zróżnicowaniu poziomu doświadczenia npc.

 

Właściwie to mi się nie wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopiero co wyszedłem z drugiego labolatorium i jestem naprawde pod wrażeniem. Odgłosy tam przyprawiaja czasami o niezłe ciareczki. Gra naprawde staje się co raz ciekawsza, bardzo efektowne była ta dzielnica, gdzie po raz pierwszy spotkało się Zombie. Ze tak powiem tam "gul" skacze, i to wysoko ;) Stwierdzam ze w pewnych momentach gra jest dla ludzi o mocnych nerwach, ale takie coś naprawde warto przezyć.

 

Odbiegajac lekko od tematu gry, w ciagu najblizszych lat mam w planach wybranie się własnie do strefy, Prypcia i pod samą elektrownię (taki zakres maja wycieczki), i zapewne bardzo dziwnym uczuciem moze być to, ze będac tam juz naprawde, mozna sobie będzie pomyśleć, ze kiedyś się juz tutaj było ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgrajcie sobie ten plik od EAXa co zapodał FanEk sporo zmienia w jakości dźwięków, poprawia klimat :D

U mnie totalnie skaszanił dźwięk :mur:

Może ktoś wstawić oryginalny plik OpenAL32.dll?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok ci co już ukończyli może udzielą mi takiej informacji:

 

[1] czy macie może tłumik?

[2] widzieliście rodenty (takie małe stworki)

[3] czy wy również mogliście tylko w jednym levelu znaleźć zasobnik do granatów do m.in AK?

[4] ktoś miał shotguny (2 rodzaje)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :D

 

Niech ktoś mi wytłumaczy o co chodzi z tym krwawieniem, bo mnie zaraz krew zaleje :wink:

Co mnie ktoś dosłownie tknie to mój hiroł krwawi jakby miał miesiączkę :mad: Wpierdzieliłem mu z 10 bandaży, parę apteczek a ten nic, parenaście sekund i zgon. Niech mi ktoś odpowie bo zaraz pójdzie uninstall :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :D

 

Niech ktoś mi wytłumaczy o co chodzi z tym krwawieniem, bo mnie zaraz krew zaleje :wink:

Co mnie ktoś dosłownie tknie to mój hiroł krwawi jakby miał miesiączkę :mad: Wpierdzieliłem mu z 10 bandaży, parę apteczek a ten nic, parenaście sekund i zgon. Niech mi ktoś odpowie bo zaraz pójdzie uninstall :damage_wall:

to widocznie wszedłęs w strefe napromieniowania i po prawej stronie ekranu powinna widniec ikona promieniotwórczosci. Wtedy tak jak wyzej ktos napisał musisz miec strzykawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz te takie strzykawki na radioaktywność? Może masz jakieś dziwne artefakty założone?

Strzykawy nie pomagają, zdjęcie artefaktów też, widać kolejny bug tej jakże dopieszczonej i dopracowanej produkcji :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...