Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

04:50:00		=	default_weather_0104:10:00		=	default_weather_0204:30:00		=	default_weather_0304:50:00		=	default_weather_0405:10:00		=	default_weather_0505:30:00		=	default_weather_0605:50:00		=	default_weather_0706:10:00		=	default_weather_0806:30:00		=	default_weather_0906:50:00		=	default_weather_1007:10:00		=	default_weather_1107:30:00		=	default_weather_1207:50:00		=	default_weather_1308:10:00		=	default_weather_1408:30:00		=	default_weather_1508:50:00		=	default_weather_1609:10:00		=	default_weather_1709:30:00		=	default_weather_1809:50:00		=	default_weather_1910:10:00		=	default_weather_2010:30:00		=	default_weather_2110:50:00		=	default_weather_2211:10:00		=	default_weather_2311:30:00		=	default_weather_00

jest to tylko na próbę bo jak widać pogoda jest określona od 4 do 11 w innych godzinach mamy noc. Jutro pogrzebie i może znajdę komende odp za czas w grze.

 

 

spoko thx za konfig jutro obczaje, kurde ta gra mi sie coraz bardziej podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrzuciłem moda realityenhancementbeta3 i powiem tak - tak powinno być w tej grze od początku :)

 

pytanie - co robię nie tak? ;) - wgrałem transport moda , komendy dopisałem,, jak wsiąść do samochodu?

 

patch 0.(0)1 zaaplikowany, rev3 i tr mod i jakoś nie widzę zeby się nimi dało jeździć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2gb ramu rozwiazalo u mnie problem zwiech.

 

Generalnie na max detalach nawet w mocnych walkach gra utrzymywala 30fps , choc dal mnie w fpp to juz nie jest plynnie, to jednak dalo sie grac ;)

 

Skonczylem przed chwila i dostalem smutne zakonczenie :(

 

Giera jest niesamowita, wciaga! Gra swiatel i cieni na full detalach powala, az chce sie na to gapic ;P

 

Z pewnoscia przejde jeszcze raz, starajac sie tym razem o good ending :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2gb ramu rozwiazalo u mnie problem zwiech.

 

Generalnie na max detalach nawet w mocnych walkach gra utrzymywala 30fps , choc dal mnie w fpp to juz nie jest plynnie, to jednak dalo sie grac ;)

 

Skonczylem przed chwila i dostalem smutne zakonczenie :(

 

Giera jest niesamowita, wciaga! Gra swiatel i cieni na full detalach powala, az chce sie na to gapic ;P

 

Z pewnoscia przejde jeszcze raz, starajac sie tym razem o good ending :)

 

hmm a zacina ci czasem w lokacjach tych bardziej skoplikowanych ? typu zamkniete pomieszczenia z duza iloscia przedmiotow ? znisczone budynki ? itp itd ? JA dalej nie oge rozkminic czego to wina ... kompa mam wypas a tu takie lole ... nie usne doputy nie uzyskam sensownego framerate ! HELP!

Moze to ten celeron ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w lokacji z labem X16 mam ok 30-60fps, ale po wejsciu na teren miasta gdzie jest bar fps oscyluja w granicach 15-25fps wiec nie jest mocno rozowo a czasem w czasie biegania przez lokacje potrafi stanac na chwile lub dwie i po chwili dalej chodzic. i detale nie sa walniete na maksa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś kiedy wysyłają Stalkera???

13 kwietnia czy może jutro, albo w poniedziałek???

 

Ja już właśnie otrzymałem swoją wersję EK, i kawałek rosyjskiej gazety, niestety nie wiem z którego roku a mój ruski hmm, no cóż powiedzmy że jest niewystarczający do zgłębienia tajemnic tego artykułu ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w lokacji z labem X16 mam ok 30-60fps, ale po wejsciu na teren miasta gdzie jest bar fps oscyluja w granicach 15-25fps wiec nie jest mocno rozowo a czasem w czasie biegania przez lokacje potrafi stanac na chwile lub dwie i po chwili dalej chodzic. i detale nie sa walniete na maksa.

 

no ale wiesz masz 7900GT wiec teoretycznie u mnie giera powinna smigac szybciej ... kompa twoj tez jest calkiem calkiem, w sumie na takich sprzetach gierka powinna smigac plynnie jak kupa niemowlaka, jestem ciekaw ilu ukrancow stac na takie maszynki jak my mamy .. powinno byc im biedniejszy kraj tym lepiej zoptymalizowany kod.. ale jest innaczej a szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale wiesz masz 7900GT wiec teoretycznie u mnie giera powinna smigac szybciej ... kompa twoj tez jest calkiem calkiem, w sumie na takich sprzetach gierka powinna smigac plynnie jak kupa niemowlaka, jestem ciekaw ilu ukrancow stac na takie maszynki jak my mamy .. powinno byc im biedniejszy kraj tym lepiej zoptymalizowany kod.. ale jest innaczej a szkoda

akurat moj post byl bardziej zaadresowany w strone maxdamage niz Twoja. a u Ciebie waskim gardlem jest cielak.

Edytowane przez Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Zmienialem partycje i teraz mam gre na innej, ale nie patchowalem gry. Przegralem savy na bank do wlasciwego katalogu i dlaczego ich nie widac?? Od kiedy to zmiana partycji ma jakies znaczenie ?

1. Pewnie nikt nie probowal tego typu operacji wiec bedziemy strzelac.

2. Albo jednak nie na bank

3. Albo gdzies przy instalacji gra pozostawia w systemie slady swojej instalacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

1. Pewnie nikt nie probowal tego typu operacji wiec bedziemy strzelac.

2. Albo jednak nie na bank

3. Albo gdzies przy instalacji gra pozostawia w systemie slady swojej instalacji.

Juz do tego doszedlem. Okazalo sie, ze musze wrzucic savy do partycji na ktorej mam viste a nie xpeka i hulaja :) Troche mnie to dziwi gdyz gram na xpeku, ktory jest zainstalowany na dysku C a Viste mam na D Edytowane przez laeskrad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja dzis dostałem swiezyne w pracy :] zobaczymy jak to bedzie smigac na moim sprzecie btw. i tak tylko multi bede odpalał ^^

Moja juz leży na chacie i czeka ...za 2 godz z roboty wracam i nocka zarwana , szybko uśpić żone i do boju...hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bedziesz chcial, wiec pograc na multi to od razu zassij tego patcha :)

 

btw. nie sledze codziennie tematui nie wiem czy juz ktos zapodawał - jakby ktoś chcial te kody odblokowujace to @ pw piszcie (chociaz i tak pewnie juz po necie hulają :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkał ktoś z was Military Stalkerów ? Ja spotkałem ich pierwszy raz dopiero w Pripiat. Wychodziłem z budynku gdy nagle mi cos czarnego przeleciało przed oczami , myślałem że to jakiś dutier , no ale oni nie biegają przecierz tak szybko , no i bym go widział na minimapie. Następna myśl - to był Bloodsucker ! Jednak nie , bo bloodsuckery atakują od razu bez zabawy w podchody no i wydają z siebie dziwne dźwięki. No coż , po nieudanej identyfikacji wyszedłem na plac przed budynkiem , gdy tu nagle coś we mnie pakuje żelastwem ! Był to MS ! Dziadostwo , ma karabinek z tłumikiem , odda celną serie do ciebie i natychmiast się gdzieś chowa. Co najdziwniejsze , potrafią biegać sprintem przez co sa jeszcze gorsi do trafienia. Trochę mi przypominają Assasinów z HL1.Ale nie powiem , rząd wyposażył ich w fajne kombinezony , według mnie najlepsze w grze :D.

 

http://www.stalker-game.com/en/?page=military

Edytowane przez Donciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie zamieszczam znalezione - myśle, że nie będzie to niezgodne z zasadami forum ...

 

Jest to pełne spolszczenie z wersji POLSKIEJ S.T.A.L.K.E.R.'a - plik gamedeta.db9

 

Pełne spolszczenie z głosami do gry S.T.A.L.K.E.R.: Cień CzarnobylaWyciągnięto z PL wersji językowejPlik należy wkleić do głównego katalogu gry według wzoru:C:\Program Files\THQ\S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of ChernobylDodane przez Danio

http://d01.megashares.com/?d01=a9632b6

 

Jak ktoś kupił wersję EN jak ja to może spróbować klimatu jak wygląda gierka w POLSKIEJ wersji językowej. Drugi raz jak będę przechodził to w PL i porównam grę w klimacie orginalnym z naszym tłumaczeniem.

 

Jeżeli post niezgodny z zasadami forum proszę o usunięcie bez ostrzeżeń ;)!

 

pozdrawiam,

Edytowane przez Payti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przypuszczałem , że lektor w grze jest taki dobry. Gdy pierwszy raz o tym usłyszałem myślałem , że to bedzie totalna porażka. Jednak z tego co słyszę świetne spolszczenie. Lektor w grach bardzo mi się podoba, pierwszy raz coś takiego widzę i mam nadzieję , że będzie więcej takich spolszczeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wooo jestem w szoku lektor jest zajebisty.

faken ... robi wrazenie :P

a lektora znam osobiscie bo podkladal glos w naszym filmie :D

 

www.119.neostrada.pl/zwiastun.MPG

 

jakby co ten kolo w zelonej bluzie to ja :D

Heh jakbym wiedzial ze koles bedzie robil jako lektor w stalkerze to mialbym z nim oczyms wiecej pogadac niz tylko aaaa czy eee jak pierwszy raz uslyszalem jego glos na zywo w koncu wiecie to osoba znana w pewnym sensie :P

ale koniec z OT

 

Jak to z tym celeronem w koncu jest ? jakbym mial go porownac do pelnego procka w grze to do czego bylby porownywalny po takim OC ? Czy ktos wie gdzie znajde info dot. skalowania gry z CPU ?!

Edytowane przez Vault

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...