Skocz do zawartości
REC_DJ

NAJLEPSZY ZASILACZ ??? . . .

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie - jaki jest najlepszy zasilacz?

 

Planuję zakup w najbliższym czasie dość przyzwoity zasilacz, napewno niebędzie to mniejsza zasiłka niż 480W ... jestem ciekaw co mi polecicie... powaznie do serca wezmę sobie odpowiedzi poparte jakimis artykułami/testami... lub też własnym doświadczeniem.

 

oczywiście niechcę przekroczyć kwoty 1000 zł... pozdrawiam i z góry dziekuje za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - jaki jest najlepszy zasilacz?

 

Planuję zakup w najbliższym czasie dość przyzwoity zasilacz, napewno niebędzie to mniejsza zasiłka niż 480W ... jestem ciekaw co mi polecicie... powaznie do serca wezmę sobie odpowiedzi poparte jakimis artykułami/testami... lub też własnym doświadczeniem.

 

oczywiście niechcę przekroczyć kwoty 1000 zł... pozdrawiam i z góry dziekuje za odpowiedzi.

ja moge ci polecic tego fortrona:) napewno wyciaga wiecej niz podaje producent http://sklep.benchmark.pl/pelny_8577.html:) lub jakiegos natca kup true power ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepszy czy znaczy najcichszy czy nalepsze napiecia czy najdrozszy? :)

 

ja bym brakl jka bymmial kase silentmaxxa 420w - bo jest najcichszy(max do 9 dB) a napiecia tez ma ok

najlepszy / => czyt. najlepsze zapięcia ...a przy okazji względnie cichy ( chociaz sądząc po nowych konstrukcjach zasilaczy niema juz tzw. głosnych zasiłek ) ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - jaki jest najlepszy zasilacz?

 

Planuję zakup w najbliższym czasie dość przyzwoity zasilacz, napewno niebędzie to mniejsza zasiłka niż 480W ... jestem ciekaw co mi polecicie... powaznie do serca wezmę sobie odpowiedzi poparte jakimis artykułami/testami... lub też własnym doświadczeniem.

 

oczywiście niechcę przekroczyć kwoty 1000 zł... pozdrawiam i z góry dziekuje za odpowiedzi.

Też borykałem się z tym problemem - odpowiedź jest jedna (z powodu niedostępności w Polsce innych zasilaczy atx over 450W)

 

Antec True Control 550 - powiem tylko o jedynej jego wadzie - przy wodnym chłodzeniu słychać go, ale wkrótce zrobię mu Papst moda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.Co sądzicie o zasilaczu: Q-TEC 450W DUAL FAN GOLD?

wiem,że to nie jest zasiłka klasy HuntKey ,ale na inną mnie narazie nie stać,a ten kosztuje 160zł na Allegro,czy może proponujecie coś innego w tej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem to ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> ale troche poczytalem o zasilkach na forum i doszlem do wniosku ze nie i wziolem z allegro FSP300-60GTP za 94zl nowka sztuka :lol: i musze powiedziec ze jak na razie jestem w szoku a co najlepsze odruchowo zerkam co chwile czy wentyl chodzi bo jest taki cichy ze mam wrazenie ze nie .:wink:

 

ps. mi ostatnio deer poszedl z dymem :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.Co sądzicie o zasilaczu: Q-TEC 450W DUAL FAN GOLD?

wiem,że to nie jest zasiłka klasy HuntKey ,ale na inną mnie narazie nie stać,a ten kosztuje 160zł na Allegro,czy może proponujecie coś innego w tej cenie?

Q-TEC to shit, trzymaj się z dala od tych zasiłek :evil: Proponuje Fortrona, tego huntkeya http://www.huntkey.pl/index.php?page=produ...0-XP%20Silencer, albo Chiefteka DualFan 360W...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecał zasiłke tracera 500w. Mam go i wszystkie napięcia są ok. Jest cichy i ma dwa wentyla. Cena też przyzwoita (jak na 500W) - 180 zeta.

Za 180 zeta to masz 2 fortrony poserwisowe albo 1 nowy (modecom z GT) albo chieftec 360 SF a po dokladce 20 zeta masz szefa 360 DF i jest git, a w te 500W to ja nie wierze, tak samo sie na glosniczkach pisze 180000W a malymi literkami PMPO :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepszy czy znaczy najcichszy czy nalepsze napiecia czy najdrozszy? :)

 

ja bym brakl jka bymmial kase silentmaxxa 420w - bo jest najcichszy(max do 9 dB) a napiecia tez ma ok

 

właśnie "komonn" daj linka niebądz świnia ; ) też jestem ciekawy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,Kubas02 czy ten zasilacz 300w nie jest za slaby do twojej konfiguracji sprzętowej.

Testuje go dopiero od dwoch dni i odpukac jest dobrze :lol: przy 200x11 1.75v 3dmark chodzil cala noc i zero problemu zasilacz minimalnie cieply w miejscach gdzie sa radiatory a wentyl chodzi na minimalnych obrotach i prawie go nie slychac. :wink:

 

napiecia: (miernik)

stres

12v =12.03v

5v =5.05v

3.3v =3.28v

prog.

vcore 1.75v=1.73v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jak juz mowa o zasilaczach to mam pytanie. skladam sobie kompa i chce kupic sobie dobra zasilke. jak myslicie starczy mi narazie huntkey hk-300-xp silencer

http://www.huntkey.pl/index.php?page=produ...0-XP%20Silencer

czy lepiej moze 350 wat

http://www.huntkey.pl/index.php?page=produ...0-XP%20Silencer

albo 400w

http://www.huntkey.pl/index.php?page=produ...0-XP%20Silencer

 

moja specyfikacje znacie [ dopiero kupie- szczeg.óly w opisie na dole]

wystarczy mi zeby dac tym pamiatka dobre timingi zeby dobrze smigaly i intelka dac na 3 ghz a moze potem ciut wiecej[ nie wiem do ilu mozna go rozkrecic na maxa] to by bylo tyle no moze jeszcze za kilka miesiecy nagrywara dvd drugi hhd]

jak uwazacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Galileusz

REC_DJ , masz bardzo mocny sprzet , wydales na to z pewnoscia sporo ciezko zarobionych pieniedzy dlatego nie oszczedzaj na zasilaczu i nie eksperymentuj.

Szkoda czasu, nerwow i pieniedzy.

Ja ze swojej strony moge polecic wyroby firmy Antec.

Wlasnie niedawno zakupilem nowy sprzet ( zdazylem przed koncem roku totez sobie go odlicze od podatku :D ).

Dlugo zastanawialem sie nad zasilaczem.

Wlasciwie jeszcze rok temu nie przywiazywalem do zasilacza i obudowy najmniejszej wagi , zreszta pewnie jak wiekszosc osob zanim nie przywedrowaly na to forum.

 

Wiele czytalem i ogladalem recenzji i zakupilem obudowe Antec Sonata,

rewelacyjnie wyglada i jest naprawde swietnie rozplanowana.

Oczywiscie wielkim plusem jest mocny zasilacz ktory daje mi bezpieczenstow i stabilnosc.

 

Kupilem tez oddzielnie zasilacz Antec True Power 330 W, to do servera ,

ktory stoi u mnie w pokoju, cisza nastala dzieki temu.

 

Zastanawialem sie nad Antec MidiTower Plus 660 AMG EC ale wybralem Sonate .

 

A Tobie polecilbym Antec MidiTower Plus 1080 AMG EC ktora kupilbym gdybym mial mial wieksze mozliwosci finansowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Tobie polecilbym Antec MidiTower Plus 1080 AMG EC ktora kupilbym gdybym mial mial wieksze mozliwosci finansowe.

ja mam zamiar zakupic BIG TOWERA "akrylowego" z 4maxa ( chyba że znajde coś tańszego ) ... gownie mi chodziło o solidny zasilacz i właśnie się borykam miedzy ANTEC a THERMALTAKE... obydwa wybory wg. mnie sa słuszne/wydajne/dość ładne zobacze jak się będzie miala sprawa z dostepnością Thermaltake którego ja sobie upodobałem... i chyba się na ta zasiłke zdecyduję, link ponizej:

 

http://www.thermaltake.com/purepower/W0023.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Galileusz

No taki zakup bedzie naprawde bardzo kosztowny i z pewnoscia dobry.

 

Jak juz bedziesz posiadaczem tego zasilacza to cos o nim napisz, prosze ;)

 

Mnie zadowala Sonata, co wielu znajomych uwaza za glupote aby wydawac na obudowe z zasilaczem 680 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No taki zakup bedzie naprawde bardzo kosztowny i z pewnoscia dobry.

 

Jak juz bedziesz posiadaczem tego zasilacza to cos o nim napisz, prosze ;)

 

Mnie zadowala Sonata, co wielu znajomych uwaza za glupote aby wydawac na obudowe z zasilaczem 680 zl.

niema sprawy - z pewnościa to zrobie - tylko obadam gdzie moge złozyć zamówienie na ta zaiłke ... bynajmniej w moim przypadku 560W jest akurat + lekki zapas mocy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam 

 

mysle że chieftec 420 w by ci wystarczył spokojnie a i na browar by sporo zostało ;-)

 

Pozdrawiam

gdzies byla stronka ( jak znajde linka to ją tutaj zapodam ), gdzie można obliczyc moc zasilacza , który potrzebuje twój komputer - wybierasz sobie podzespoły itp. a na dole masz pokazane ilość "W" - jaki to zasilacz potrzebujesz... mnie wyszło 480W więc wątpię by to starczyło - do tego lubie mieć lekki zapas mocy więc 560 wydaje mi się idalnym rozwiązaniem do tego Thermaltake ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...