Skocz do zawartości
REC_DJ

NAJLEPSZY ZASILACZ ??? . . .

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie miałem taki zamiar dac dokładnie tego linka tutaj... ale że strona niechciała mi się załadować uznałęm że już nieistnieje "akurat na tej stronie" pomiar poboru mocy od zasilacza przez komponenty...

 

i w sumie nadal niedziała : / "Niemożna znależć serwera" ... ciekawe dlaczego? ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe i czego to dowodzi ? :)

Tego, że te zasilacze są godne uwagi :D

CPC tez jest bardzo czesto poruszane na forum, idac tokiem Twojego myslenia: czy jest warte uwagi (w aspekcie o/c oczywiscie) :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie panowie o tej zasiłce TAGAN TG380-U01. Znalazłem ją tu http://angela.pl Bo te 22A na +12V jest całkiem zachęcające. No i ta cena :) Bo juz prawie zdecydowałem sie na Chieftec'a 420 a tu takie cudo. No i co sądzice o tym sklepie? Brał juz ktoś coś z tamtąd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie panowie o tej zasiłce TAGAN TG380-U01. Znalazłem ją tu http://angela.pl Bo te 22A na +12V jest całkiem zachęcające. No i ta cena :)  Bo juz prawie zdecydowałem sie na Chieftec'a 420 a tu takie cudo. No i co sądzice o tym sklepie? Brał juz ktoś coś z tamtąd?

tu jest jakas recka tagan

 

z tego co pamietam tagana robi chyba fsp ale nie jestem pewien kiedys była jaka recka na toms hardware ale słabszych i chyba tam był jakis tagan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie panowie o tej zasiłce TAGAN TG380-U01. Znalazłem ją tu http://angela.pl Bo te 22A na +12V jest całkiem zachęcające. No i ta cena :)  Bo juz prawie zdecydowałem sie na Chieftec'a 420 a tu takie cudo. No i co sądzice o tym sklepie? Brał juz ktoś coś z tamtąd?

tu jest jakas recka tagan

 

z tego co pamietam tagana robi chyba fsp ale nie jestem pewien kiedys była jaka recka na toms hardware ale słabszych i chyba tam był jakis tagan

Może jeszcze testy po chińsku :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tangan = >"Nie znaleziono tematów ani postów pasujących do Twoich kryteriów" pozatym na tym teście co wyżej podany link, to jest napisane, że ten zasilacz nie ma wtyczki AUX -4pin, a w specyfikacji na angela.pl , że ma :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tangan = >"Nie znaleziono tematów ani postów pasujących do Twoich kryteriów" pozatym na tym teście co wyżej podany link, to jest napisane, że ten zasilacz nie ma wtyczki AUX -4pin, a w specyfikacji na angela.pl , że ma  :?

on sie nazywa TAGAN anie TANGAN

 

looknij tu moze sie dowiesz ale napewno ma 4 pinowe.

http://www.dark-tweaker.com/tagan-tg480.htm

MA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie panowie o tej zasiłce TAGAN TG380-U01. Znalazłem ją tu http://angela.pl Bo te 22A na +12V jest całkiem zachęcające. No i ta cena :)  Bo juz prawie zdecydowałem sie na Chieftec'a 420 a tu takie cudo. No i co sądzice o tym sklepie? Brał juz ktoś coś z tamtąd?

Ja stamtad kupilem 2x Chieftec360DF. Musialem chwile poczekac, ale po moim upomnieniu uslyszalem ze nie mieli na stanie i juz wysylaja. Dotarla nastepnego dnia (bralem szybka paczka) czyli lacznie zajelo im to piec dni. Wplyw na to mogl miec fakt ze zamowilem troche nietypowego dnia bo 1 stycznia :]. Paczka doszla, w srodku gwarancja wszystko spoko zapakowane czyli ogolnie bez zarzutow. Za to co do Chiefteca mam troche zastrzezen bo u mnie wg Speedfana 12V ma 12,54 (nie mierzylem miernikiem) a u kumpla na wersji 420W DF 12V ma 12,62 (mierzone miernikiem z Molexa).

 

Takie napiecie mam na konfigu:

 

K7S5A

Athlon Thorton 2200+ na 2400+

256 DDR (jedna kosc)

Gf2Ti 64MB DDr

HDD Maxtor 60GB

CDRW Teac 8x

 

wiec go raczej nie przeciazam. Chyba trzeba bedzie pozyczyc miernik...

Jakies opinie na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.wszuscy zachwalacie tego Chieftec 360W PFC ATX czy on nadaje się do "oc" ,oczywiscie nie ekstremalnego,czy pociagnie lekko podkręcony sprzet?

Dzisiaj ze światem pożegnał się kolejny Chieftec 360W DF, tym razem w minimalnie podkręconnym kompie mojej siostry :lol: To by było na tyle z moich doświadczeń z tą firmą :evil: Po prostu wyłączyła komputer, i więcej się nie włączył. Co ciekawe ten shit grzał się nawet, przy wyłączonym komputerze 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R.I.P. :(

Dlatego wlasnie kupujac bude Chiefteca nie zawahalem sie ani minuty zeby ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> Enermaxa EG365AX-VE - miazdzy Chiefa na calej linii. Napiecia rock stable na full load i wydaje mi sie ze ma jeszcze sporo rezerwy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...