Skocz do zawartości
Shake

Catalyst 4.1 is out

Rekomendowane odpowiedzi

już mam zainstalowane :!: :!: :!: i są napewno dużo poprawione bo na NFS:U 5-10fps do góry 8)

 

A testował ktoś już bardziej te stery :?: :?: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lisek jakiej firmy jest ten 9700 co masz i jak go tak podkreciles toz to - masakra

To jest HIS, pisałem o tym w recenzji: http://www.tweak.pl/artykul/r9700_fx5800

Karta kupowana w ciemno na Allegro :) A chłodzona ZM80C-HP.

 

P.S. ciekawe czy mnie pamietasz kiedys dawno temu pomagales mi przy tworzeniu  www.pc.xcom.pl

Ojej kiedy to było :) Serwis pamiętam, z Tobą już gorzej :) Ale coś kojarze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja moge sie podzielic opinia ale na radku 9700, jest dobrze nawet bym powiedzial rewelka, przeskoczylem z cat 3.7 (omega), plynniej biega nfs underground i nba live 2004 (gram w 1280x1024 aliasingx4 anizox16 ) wczesniej przy zblizeniach akcji mialem takie przyciecia lekkie teraz ich nie ma, markow nie wlaczalem ale sadze ze tez bedzie lepiej, aha i wreszcie mam obrazek gdy wgrywa sie gra nba live 2004 na poprzednich sterach mialem czarna plansze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radek 9100 :arrow: no problems :) yet :P

 

narazie na szybko sprawdzone

CoD - wydaje sie, ze chodzi plynniej, zadnych zonkow :)

NFS:U - no comment, czyli extra, bardzo ladnie smiga :)

HL+DoD - eh.. tu zawsze mam problemy ;)

 

Instalujcie i sami sie przekonajcie, jest dobrze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki wie cwywalilem stare stery driver cleanerem. Fakt faktem ze mam syf na windowsie i generalnie wynik w 3dsmarku mam smialo o 500 pktow za maly ale po reinstalacji z 3.10 (ktore moim zdaniem byly do [gluteus maximus]) na 4.1 spadl o doadtkowe 100 pktow ( z 13 300 na 13 200) . Wiec pierwsze wrazenie nie bylo najlepsze ,tyle jezeli chodzi o 3dsmarki. Natomiast puscilem NFS i ten dostal wyraznie kopa!. 1280 x 960 anizo i aa x2 i chodzi moze nie powalajaco, (nie jesdt to 50 fps) ale raczej ponizej 30 nie spada, wyraznie lepiej niz 3.10. Narazie nic innego nie jestem w stanie sprawzdic. Te recenzje tez nie swiadcza najlepiej o tych 4.10. Ciekawe jak bedzie z omegami, sma nie wiem czy na czysta winde nagrywac te 4.10 czy z powrotem 3.7. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Catalyst 4.1 są naprawde dobre, wszystko chodzi lepiej

jeszcze musze marki odpalić i zobaczyć jakie wyniki.

 

 

 

Ostatnio grzebałem i znalazłem programik który dodaje zakładke do

Overclocking`u w ATI.

 

RadClocker 1.801d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak z r9500pro? które dla nich najlepsze? Czy te nowe nie są bardziej pod 9600pro lub 9600xt? Moze ati nie pisze juz sterów pod traktowany i tak po macoszemu ukochany 9500pro? co o tym sadzicie?... Słyszałem opinie ze ati chce przez sterowniki wynieść 9600pro i 9600xt ponad 9500pro, co wy na to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a u mnie na radku 9100 nfsu stracil jakies 20fps :((( jak wlaczylem go w 1024x768 wszystko na max (bez blura) to nie dalo sie grac tak wolno chodzil (a co najciekawsze grajac z fps w granicach 15 - 20 uzyskalem czas lepszy o ponad sekunde :)))

wiec jak dla mnie 4.1=shit i dalej jade na omegach 3.7 (ktore lepiej u mnie chodza niz "podobno najlepsze do 9100" - 3.2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...