Skocz do zawartości
kucyk

Far Cry

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sie wtrace... Czy ja zle wgralem ten dodatkowy etap? Przekopiowalem pliki tokatalogu z gra... i jest [gluteus maximus]... Mam caly brazowy ekran jakies kreski - NIC, ZERO - to chyba nie kwestia sterow bo na ZWYKLYM poziomie bylo super ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na easy mi się to dziwnie trudne wydaje :| Wam też :?:

P.S. Jak zabiję jednego kolesia to się zleci reszta i po mnie :( Jak chcę ich ominąć i nikogo nie zabijać to i tak mnie oni później zauważają i też lipa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na easy mi się to dziwnie trudne wydaje :| Wam też :?:

P.S. Jak zabiję jednego kolesia to się zleci reszta i po mnie :( Jak chcę ich ominąć i nikogo nie zabijać to i tak mnie oni później zauważają i też lipa :(

No giera jest trudna, to fakt. Wykorzystuj ukształtowanie terenu, chowaj sie w zarośla i likwiduj.

W tej jaskini świetna graficzka:

Dołączona grafika

 

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waga: 518MB 8O

koledzy z sieci i sdi mowi "nie, dziekuje" :lol:
Współczuje :roll: Jak miałem SDI to ściąganie demek zapuszczałem na noc, zrobisz tak najwyżej 8) Przynajmniej będziesz wiedział czy warto, bo ja ściągam w ciemno. Dopiero 11% :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm to jest demo z PC Gamera i jest niesamowite. To jest ta dodatkowa mapa ,ale chodzi bardzo ladnie. O wiele lepiej niz to pierwsze demo ,zwlaszcza jezeli chodzi o zapotrzebowanie na RAM. Z tego co slyszalem to z ta dodatkowa mapka wrzucona w stare demo byly klopoty (problemy z teksturami). Tutaj zadnych anomali nie stwierdzilem ,a gra chodzi plynnie na KT333 i 2400+ (moje mobo w naprawie lezy). Oczywiscie nie wlaczalem AA i Aniso :P Chyba mozna juz przyznac ,ze bedzie to jedna z najlepszych gier roku 2004.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waga: 518MB 8O

koledzy z sieci i sdi mowi "nie, dziekuje" :lol:
Współczuje :roll: Jak miałem SDI to ściąganie demek zapuszczałem na noc, zrobisz tak najwyżej 8) Przynajmniej będziesz wiedział czy warto, bo ja ściągam w ciemno. Dopiero 11% :cry:

Ja też mam SDI :evil: ale dobrze że mam kumpla co ma neo+ :twisted:

kucuk widzę że na zdjęciach masz włączony AA czy mi się tylko wydaję. Bo ja za <span style="color:red;">[ciach!]</span>a nie mogę go włączyć :?: . Jak ustawiam w sterach to nic nie daje jak by się nie włączał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śćiągnołem to demko i ........ nie da sie grać grafika krzaczy sie zwiechy i wogule prubowałem wszysko na medium i na low nic cholera chyba wogule sobie w ta gre nie zagram na swojim Radeoniku a przecież ta karta jeszcze nie jest taka zła.

PS.Alpha DOOMA 3 mi chodziła o niebo lepiej naprawde :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ostatnio jak chcę włączyć Far Cry'a to po loadingu mi się on zawiesza i pokazuje się komunikat "vpu recover zresetował akcelerator graficzny, ponieważ nie odpowiadał on na polecenia sterownika ekranu"; problem pojawia się zarówno kiedy vpu recover jest włączony oraz wyłączony (z tą różnicą że jak jest wyłączony to niewyskakuje ten komunikat i tylko reset pomaga), sprawdzałem to na różnych sterach i też nic się nie zmienia, wiecie co może być tego pzyczyną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na 800x600 i wszystko na HIGH gra chodzi aż miło... spróbowałbym 640x480 i wszystko na very oraz jakies AA ale walą mi sie tesktury :( jest tak jeszcze u kogoś ? moje stery to 56.56 :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie odpaliłem sobie to demko z cd action i gierka strasznie mi doczytuje z dysku (256mb ram 8) , ustawienia są takie jak zawsze gram tj: 1280x1024x32bit i reszta na very high, mierzyłem fps'y Fraps'em:

 

2004-03-15 18:48:10 - FarCry

Frames: 16627 - Time: 426891ms - Avg: 38.949 - Min: 1 - Max: 565

 

2004-03-15 18:54:31 - FarCry

Frames: 14107 - Time: 307594ms - Avg: 45.862 - Min: 1 - Max: 671

 

1 wpis tj: na plaży i jazda buggim (mimo tych 38fps'ów grać się nie da strasznie dysk rżnie) :-)

a 2 tj w korytarzu na końcu gry (tu grać się da, ale też strasznie doczytuje)

 

Kupuje niedługo pamiątki 256mb te same co w podpisie i to powinno rozwiązać problem lagów i doczytywania

Czy wymiana dysku na Baracude 7200.7 da jakiś dodatkowy efekt (w postaci dodatkowych fps'ów :-) ), obecnie mam WD na 5400rmp

 

Pozdr.

 

Upade: Jakie demko nr 3??

 

PS: Według magazynu GRY nr. 4/2004 Far Cry ma być w polsce dopiero na koniec wakacji (sierpień) :-( , ale od czego jest p2p :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gawadam... mialem 756 ram i mi czasem doczytywalo... na 512 nie da sie grac.... teraz mam 1gb ram (2x512) i teraz dopiero odczuwam komfort gry... bez 1gb ramu nie ma co startowac do tej Far Cry... zreszta do Painkillera tez nie... swoja droga Polak potrafi Painkiller tez bedzie sie liczyl... widzieliscie teg bossa z mlotem??? no wypasiony na maksa. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee no nie przesadzaj na 756 da sie spokojnie grac.

Co do 256 to mialem jeszcze tydzien temu i rzeczywiscie mieli dyskiem jak powalony i painkiller tak samo.

A teraz to srrrruuuu i juz mam zaladowane :D

Jednak pamiec daje kopa i to duzego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym zagrał ale juz sie chyba nie załapie komputer mi sie wiesza i chyba bede sie musial z nim pozegnac :( Najgorsze że nie moge dojść do przyczyny cholera troche szkoda ale trudno kupie PS2 albo Xboxa wyboru innego nie ma Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam mowie ze to tak specjalnie zrobii zeby nie mozna bylo ....... z sieci ;)

 

Pozatym to jest niesamowite ile ta gra zajmuje!!

Przeciez niedlugo bedzie po 10 giga na dysku zajmowac np: DOOM ]I[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadacie bzdury ;), ja mam 512 ramu i farcry ani razu nawet sie nie zajaknal a laduje sie jakies 20-25 sek. Ale mam tez pytanie czy jezeli mam obraz far cry (zripowany z oryginalu ;) to mozna go jakos nagrac na cdkach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.i.e.r.d.o.l.i.c.i.e, ja mam 512 ramu i farcry ani razu nawet sie nie zajaknal a laduje sie jakies 20-25 sek. Ale mam tez pytanie czy jezeli mam obraz far cry (zripowany z oryginalu ;) to mozna go jakos nagrac na cdkach?

Na 512 u mnie też hoola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos odpali fula na radeonie 8500/9100 niech sie pochwali bo u mnie nie da sie za ....... :oops:

ciagle vpu recover po skonczeniu ladowania , ustawienia low i aa wylaczone , anizo tez ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...