Skocz do zawartości
kucyk

Far Cry

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem madry i nie ssam :wink:

 

BTW... o jakim ssaniu:oops: mówisz... ty zobczencu :lol:

I jeszcze wrabasz w to moderów 8O

... no... to miłej zabawy chwopaki :mrgreen:

 

BTW2 (serious BTW)

 

Zamiast piepszyć o tym z kad zassac, jak zassac czym wypalić, jakiej witaminki ile zajmuje itp... gadajcie o GRZE.

Ja zobaczylem ze ful wyszło to weszlem na forum myślac ze jakies komentarze na temet gry beda i sie skusze na ewentualne "kupno", a tu kupa... jak zwylke jak wychodzi jakaś wieksza gierka to kilka stron musi byc o wrazeniach z sciagania ile % ile zajmuja itp... LITOŚCI!!

I jescze piepszenie ze to nie warez bo zamiast karak napisze witaminka i bedzie ql.

Sciagajcie sobie gry i siedzcie z tym ciecho, nie umiecie sciagac... to se kupujcie orginały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to weszlem .

Masz racje, niestety wiekszosc tekstow o tym jest kto ile sciagnal itp. itd.

zgodze sie z Toba

Jednak poprawny jezyk polski tez obowiazuje (zaraz mi sie przypomina - szlem lakom, kwiaty pachly, ona mnie odepchla :lol: :lol: )

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weszlem, wszedlem... wazne zeby mozna bylo mniej wiecej zrozumiec o co mi chodzi... a bledów robie mnustwo i jakos mi to nie przeszkadza, bo kazdy je przeciez robi...

Pozatym tych przychodzeń wchodzen itp.. to nigdy nie qmalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rowniez pozdrawiam  :wink: 

 

No...i co z ta gierka ??

Ma to juz ktos ??

Lepiej chodzi niz demko ?

nie wiem jak chodzi demo ale na moim radku mam niezle przeboje z ta gra

juz udalo mi sie uruchomic , ustawienia na low i musialem w wlasciwosciach opengl anizo wylaczyc :?: , bez sensu skoro to dziala w d3d

 

po zmianie w czasie gry na detale medium /high wywala vpu recovery ale dalem ok i zaladowalo gre dalej :lol: tylko grafika byla troche rozpieprzona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od razu mowie dla posiadaczy radkow jak uzywacie cat. 4.3 i chcecie grac w ta gre bez problemow to zamiencie na 4.2 wszystkie problemy znikna to samo dotyczy Battlefielda vietnam na 4.3 uciekaja tekstury

 

P.S. jak zobaczylem to zabawka 1 i zabawka 2 nie roznia sie wcale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm to moze macie karty przekrecone ,bo ja z tego co pamietam na demie 2 i CAT4.2 nie mialem zadnych problemow z grafika. Raz tylko zauwazylem dziwne zachowanie sie cieni ,ale nic poza tym... A tak BTW jak gra chodzi w porownaniu do pierwszego i drugiego demka ,bo u mnie to drugie chodzilo o wiele lepiej niz to pierwsze...??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm to moze macie karty przekrecone ,bo ja z tego co pamietam na demie 2 i CAT4.2 nie mialem zadnych problemow z grafika. Raz tylko zauwazylem dziwne zachowanie sie cieni ,ale nic poza tym... A tak BTW jak gra chodzi w porownaniu do pierwszego i drugiego demka ,bo u mnie to drugie chodzilo o wiele lepiej niz to pierwsze...??

U mnie to drugie też o wiele lepiej chodziło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde chyba cos jest zrypane w sterach/gierce

na 9100/8500 na wszystkich katalizatorach nie udalo mi sie uruchomi gierki na wyzszym ustawieniu od low :evil:

no nic , gierka idzie na razie w odstawke do ukazania sie jakiegos patcha , dobrze ze unreal fajnie chodzi :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde chyba cos jest zrypane w sterach/gierce  

na 9100/8500 na wszystkich katalizatorach nie udalo mi sie uruchomi gierki na wyzszym ustawieniu od low  :evil:  

no nic , gierka idzie na razie w odstawke do ukazania sie jakiegos patcha , dobrze ze unreal fajnie chodzi  :x

A moze jest tak jak w demku tz. zeby na 9100 chodzila bez bledów musi byc special effects i lighting quality na low a reszta juz moze byc na high.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poświęciłem się sprawie i zainstalowałem toto na maszynce z 9100.

i co ? wogóle się nie uruchamia na cat 4.3 :-) znaczy gra niby jest ale obrazu wogole nie ma (tylko słyszę dźwięki) hyhyhyhyhy

 

ale badziew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde chyba cos jest zrypane w sterach/gierce  

na 9100/8500 na wszystkich katalizatorach nie udalo mi sie uruchomi gierki na wyzszym ustawieniu od low  :evil:  

no nic , gierka idzie na razie w odstawke do ukazania sie jakiegos patcha , dobrze ze unreal fajnie chodzi  :x

A moze jest tak jak w demku tz. zeby na 9100 chodzila bez bledów musi byc special effects i lighting quality na low a reszta juz moze byc na high.

dzieki poszlo , tylko zainstaluje jeszcze cat 4.2 , moze to pomoze na zrypana wode

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

poświęciłem się sprawie i zainstalowałem toto na maszynce z 9100.

i co ? wogóle się nie uruchamia na cat 4.3 :-) znaczy gra niby jest ale obrazu wogole nie ma (tylko słyszę dźwięki) hyhyhyhyhy

 

ale badziew

Ale fart - zmienilem w pore karte graficzna :P Nie wiem jak full bo jeszcze nie mam ale w demko gram wszystko na very high tylko filtrowanie texur daje na medium bo very high jest dla posiadaczy 1GB ramu,a High na 728 Ram,ale sie nie martwcie - textury mozecie ustawic na very high tylko texture flirtering na medium.Teraz moze wyjde na lamera, ale nie wiem co to jest ale grafiki nie zmienia tylko jedyne co zmienia to brak dogrywania na 512 ram,a co do gry to demo rewelacyjne - jak dotad najlepsza strzelanka w jaka gralem (grafika fizyka klimat i wogole - polecam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OZESZZ!!!!

ale gra WYMIATA!!! no nie mam pytan. jesli chodzi o GRAFE to jest MIODNA.. bardzo pieknnie i starannie wszystko zrobione (postacie sa swietne)

ale ta GRYWALNOSC ... no naprawde nie mam pytan, gra jest b.realistyczna. np jak zabilem kolesia na lodce i wypadl za burte to nie zatonal tylko utrzymywal sie na powierzchni I! poprostu jego cialo krwawilo..(screen ponizej). Na dodatek jeszcze w zadnej FPP nie mialem takiej mozliwosci widziec jak sie realistycznie kogos zabija (pistoletem). strszaly przyjmowane sa przez przeciwnika tak realnie ze wystarczy nawet jeden strzal i koles is dead..

gram na MEDIUM bo tak jak wyzej zostalo napisane HIGH dla posiadaczy 1GB ramu, tazke medium + antyx4 i anizox8 w 1024x32bit GRA CHODZI MIODNIE

 

no jestem pelen podziwu.. POLECAAAAAM :twisted:

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w logu znalazlem takie cos

C:Program FilesUbisoftCrytekFar Crylog.txt :

 

Use Hardware Shaders for ATI R300 GPU

 

kurde moze to jest przyczyna ze gierka zle chodzi na ati 8500/9100

tylko jak to zmienic :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na ustawieniach wszystkich na Very High tylko texture filtering na medium w 1024x768 drugie demo chodzi kiepsko,to znaczy jak się nawalam z kilkoma przeciwnikami to przycina :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...