Skocz do zawartości
CavV6

Kulig nie zyje

Rekomendowane odpowiedzi

jakby nie pokazal to by zwolnil przed przejazdem i looknal w prawo i w lewo.  

 

na drodze panuje zasada:  

"mysl za innych, bo inni nie pomysla za ciebie"

Racja, trzeba każdego innego kierowce traktować jako potęcialne zagrożenie.

 

 

Ilu ludzi NN nam zgineło w czasie naszych rozmów.??? Conie którzy chyba nie rozumieja o czym pisze. Od poczatku staram sie uswiadomić że wiele osób ginie codziennie na drogach,a o nich nik nie wspomina , dramat dla rodziny jest taki sam, skoro to dla mnie nikt bliski nie mam co zaprzatać sobie głowy takimi sprawami, odszedł- swieć panie nad jego duszą ale to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech spoczywa w pokoju.

 

Pozdrawiam Harry :)

Troszeczke dobrego smaku i wyczucia - nic wiecej. :!: :evil:

nie wiem czy was tez wkurza ten dopisek ,,Pozdrawiam Haryy :) "

moze ja jakis glupi jestem ale wqrza mnie to i ten usmieszek niezaleznie od sytuacji :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pechowy rok, a dopiero sie zaczal... dla jego rodziny piatek 13 zawsze bedzie "piatkiem 13" [']

Sam mieszkam kolo przejazdu, niecaly rok temu na wlasne oczy widzialem jak experess!! przejzezdzal przy otwartych szalabanach... droznik zorientowal sie i zamknal rogatki, gdy pociag byl juz dawno za przejazdem, a doslwnie minute przed tym przejezdzal samochod... W tym roku droga przy ktorej mieszkam ma byc jedna z wazniejszych i prawdopobnie z tego pwodu instaluja automat, ludzia po prostu nie mozna ufac, sa zawodni, dlatego zawsze jak wjezdzam na przejazd sprawdzam czy cos nie jedzie!!

 

PS. zderzyl sie z pociagiem to chyba nie jest prawidolowe okreslenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Niechaj wszyscy o nim pamiętają, bo wart jest tego i niech bije dla niego dzwon...

:cry:

 

PS Do tych ktorzy pisza o elementarnych zasadach bezpieczenstwa .....itd

pomyslcie czy wszystkie przejazdy kolejowe jakie widzieliscie sa "zaprojektowane" tak ze widac tory z dwoch stron?

Codziennie jadac do pracy przejezdzam przez 2 przejazdy i na jednym chcac zobaczyc czy nie jedzie pociag (z lewej) musze wjechac na tory, budka droznika i krzaki skutecznie zaslaniaja widok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ja myśle po co się rozczulać ....... i tak niedługo o tym zapomnimy , szkoda człowieka ale trza żyć dalej ..... pzdr ATX

Moze po to, ze dla mnie byl to wielki czlowiek, ktory wprowadzal do tego sportu wiele radosci i pozytywnych emocji. Jego przejazdow nie da sie zapominec, NIE DA SIE!!

 

Janusz zawsze będziesz w moim sercu i gdy będe stał na Oesie i oglądał twoich kolegów będe pamientał o tym czego dokonałeś i czego nas nauczyłeś - dbaj o nas tu na dole! :cry: :cry:

 

Bog z toba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie też byl wielki , ale z czasem już zapomnisz o tym bo juz go nie ma ........ wszystko co powiedziałeś to 100% racji ci przyznam , ale chodzi mi że on już jest historią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale patrzcie jak ironia czlowiek zyl pedzil te 200km/h miedzy drzewami po piachu poslizgiem wchodzil w zakrety(na rajdach) a tu trach i wjechal na jakims zdupiu pod pociag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec, skoncz juz za przeproszeniem pieprzyc :/ Widziales ten przejazd, byles tam choc raz samochodem? Najwyrazniej nie. Tak sie sklada, ze tam nie ma praktycznie fizycznej mozliwosci dostrzezenia pociagu- zaslania rogatka i masa roslin, ktorych zaden idiota nie przycinal. Na dodatek wczoraj sypal snieg...

 

Tak wiec to ze sie zatrzymasz przed przejazdem gowno da. Trzeba wjechac polowa auta na tory by cos zobaczyc. Wiec nie <span style="color:red;">[ciach!]</span>l juz o stosowaniu sie do przepisow bo tylko sie osmieszasz. Jedyna osoba, ktora tutaj zawinila byla Michalina K. Koniec, kropka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

draak_2002 => a moze rogatki sie posypaly?? tego tez nie mozesz wykluczyc. Janusz byl dobrym kierowca, ale jest wspolwinnym tego co sie stalo i tyle. z mojej strony

EOT, bo nawet jakby przykurzyl w drzewo to bylaby to wina osoby, ktora to drzewo posadzila :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to oczywista prawda.

to czemu sie do niej nie zastosowal??
Tego jeszcze napewno nie wiadomo!

wiadomo, bo nie zatrzymal sie przed przejazdem. to nie jest wazne czy jest z rogatkami czy bez.

Niemiec widze ze dawno na torach nie byłeś... Dużo chodze po liniach i zajezdniach wduje duze ilosci skladów i wiem jak pociag nadjezdza. To nie jest tak że słyszysz go z odległosci 100m jak sie tłucze!. To nie był twarowy jadący 20km/h tylko pociąg pokonujacy 10m w ułamki sekund. Droga była nierówna przejazd zasłoniety jakims budynkiem wjezdzał wolno na przejazd (KTÓRY JAK PRZEPISY WSKAZYWAŁY! BYŁ PUSTY! (rogatki zamyka sie i otwiera naprawde duzo wiecej niz 60s przed przejazdem pociagu). Poprostu wjezdzał na te tory a nagle bach... Wam sie wydaje ze to jego wina... wcale nie!! naprawde nie dziwie sie że nawet taki dobry kierowca sobie nie poradził. Musiał by mieć refleks kota i słuch psa żeby jakoś sie wybronić. wjechał wolno i bach! pociąg nie jechał szybko! było ciemno śnieg padał (jak jest mgła to czasem nawet z 20m pociagu nie widać...). Naprawde to nie jest tak jak wam sie wydaje ze pociag to kilkaset ton metalu ciagnacych sie po torach z hukiem i brzdękiem... jak go nie widac to naprawde jezeli nie trąbi to trudno usłyszeć i wyczuć. Idzcie sobie pod pierszy lepszy wiadukt stancie pod nim ,nie wypatrując poćiągu! napewno sie zlękniecie gdy nadjedzie! a wiadukt ma jeszcze drgania... tak wiec niby latwiej zobaczyc... to sie tak zdaje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pociag na podajze 100-200 metrow przed przejazdem musi dac sygnal dzwiekowy a takiego sygnalu nie uslyszec jest naprawde ciezko. o ile mi wiadomo 10m/s to 36k/h wiec jak byly tak trudne warunki to sadze, ze szybciej nie jescha.

powtaarzam, ze nie chce zrzucic calej winy na Janusza a jedynie wkurza mnie to, ze wszyscy naskakuja na ta drozniczke. jest to wina ICH obojga, a czyja wieksza to sie okaze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec... co ty probujesz udowodnic, swaja glupote czy moze cos innego?? Wyspisujesz bzdury wyssane z palaca, nawet czytac sie tego nie chce!!!! Mieszkam niedaleko przejazdu i gdyby pociagi dawaly tu sygnal to chyba by ludzie na glowe dostali!!!!!!

To wszystko stalo sie w ulamkach sekund... jesli taki kierowca nie potrafil uniknac wypadku, to ty na jego miejscu skonczylbys tak samo!! :evil:

Jak dla mnie to ewidentna winda drozniczki, Kulig jechal widzial podniesione rogatki, nie obejrzal sie bo w ciemnosciach byl przekonany (jak pewnie kazdy z nas) ze gdyby nadjezdzal pociag widzailby jego swiatla... wjechal wprost pod niego!!!! :x

Swoja droga fiaty to zlom... z auta zostala kupka, dziwie sie ze taki kierowca nie mogl kupic sobie czegos bezpieczniejszego i wiekszego, (pewnie stilo dostal od sponsora) moze wtedy nie byloby tragedii takie volvo, bmw, merceds... pozgniatalyby sie ale....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wstrzymajcie się z ferowaniem wyroków przynajmniej do końca śledztwa? Żaden z was tak naprawdę nie zna prawdziwych przyczyn wypadku. Poczekajmy aż zrobią to ludzie do tego powołani. Bo oceniać i oskarżać bardzo łatwo na podstawie samych przypuszczeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga fiaty to zlom... z auta zostala kupka, dziwie sie ze taki kierowca nie mogl kupic sobie czegos bezpieczniejszego i wiekszego, (pewnie stilo dostal od sponsora) moze wtedy nie byloby tragedii takie volvo, bmw, merceds...  pozgniatalyby sie ale....

z taka sila z jaka wlanal w niego pociag to nawet z tych bmw czy meroli by nic nie zostalo :| przeciez to jest kilka stowek ton :!: trudno taka sile zatrzymac, a jak w cos przypieprzy to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec:

 

Zamilknij i nie ośmieszaj się swoimi pseudonaukowymi wywodami o przejściu na którym w życiu nie byłeś, to żałosne!!! Trudno mi będzie uwierzyć, że masz prawo jazdy po tym co tu wyskrobałeś...

 

Lokomotywa pasażerska jadąca nie więcej niż 36 km/h bo pada śnieg... Poczytaj chłopie!!!

 

Doskonała słyszalność sygnału lokomotywy... Wsiądź do samochodu, zamknij szyby, puść dmuchawę i cichutko radio i słuchaj... Zapewne w chwili gdy lokomotywa dawała sygnał budka dróżnika, krzaczory i padający śnieg przeszkadzały nie tylko w widoczności...

 

Więc powtarzam:

Zamilknij i zapłacz nad losem wspaniałego człowieka!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...