Skocz do zawartości
Boxster

Athlon XP mobile - fakty i mity

Rekomendowane odpowiedzi

Napisalem maila do sklepu benchmarka z zapytaniem o te procki o oto jaka dostalem odpowiedz:

"nie wysyłamy takich procesorów i nie sprzedajemy bo ich nie mamy w magazynie

/mieliśmy dostawę 1,65V zamiast 1,45V ale wszystkie modele cofnęliśmy z

powrotem do dystrybutora/ nie sprzedaliśmy nikomu modelu 1,65v zamiast 1,45 

 

nie sprzedaliśmy żadnego xp2500 mobile, gdyż są niedostepne aktulanie"

 

Ciekawe kiedy beda dostepne :)

Ale sciema!! nie sprzedali zadnego to czemu od nich dostalem Bartka-M z 1,65v???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz dzwonie do PCProjektu... oby je mieli :)

 

UPDATE: wlasnie rozmawialem z pania z PCProjektu (chyba troche zaspana) i ona twierdzi ze w tym tygodniu raczej jeszcze nie beda mieli Bartków-M :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hlehle ja czekam az przyjda do mnie 2500+ 1.45V

Podobno wszystkie maja krecic sie na 2700MHz na 1.9V

No zobaczymy. Bede mial co robic :wink:

Tylko niech Abit to wytrzyma bo sie chyba zalamie jak kolejna plyte zakatuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okey wszystko piknie i ładnie ale co z gwarą jeśli bym sobie takiego procka sprowadził?? Jeśli by zszedł z tego świata ile musiałbym czekać na nowego?? I kto pokrywa koszta przesyłki do USA tam i z powrotem?? Pytam sie bo pod koniec wakacji mam zamiar sprowadzić trochę sprzętu zza oceanu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej to spadnie na twoje barki.

Zreszta proce spalone nie podlegaja gwarancji.

Maja pod spodem jakas naklejke. Jezeli zmieni kolor mozesz pozegnac sie z pieniedzmi.

Gwara oczywiscie 12 Miesiecy. Czekac pewnie trzeba cos kolo 5-6 tygodni :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej to spadnie na twoje barki.

Zreszta proce spalone nie podlegaja gwarancji. 

Maja pod spodem jakas naklejke. Jezeli zmieni kolor mozesz pozegnac sie z pieniedzmi.

Gwara oczywiscie 12 Miesiecy. Czekac pewnie trzeba cos kolo 5-6 tygodni :?

Wiem jak wygląda procek po spaleniu, ale chodzi mi o to, że jest np. fabrycznie wadliwy i ,,się spali'' co wtedy mam zrobić, przecież wysyłanie i czekanie to jest po prostu bezsens... .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego 2500+/1.45 mam od siostry z Dallas kupionego z Newegg i nie bojam sie ze padnie. Jakby co to wysle listem za pare zl w kopercie bąbelkowej (tak jak dostalem) i niech sie siostrzyczka martwi :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego 2500+/1.45 mam od siostry z Dallas kupionego z Newegg i nie bojam sie ze padnie. Jakby co to wysle listem za pare zl w kopercie bąbelkowej (tak jak dostalem) i niech sie siostrzyczka martwi :-)

To masz dobrze :):):) Ale ja nie mam siostrzyczki za oceanem która by sie ,,martwiła", a tymbardziej ciekwaw jestem kto płaci za przesyłke i najważniejsze: ile trzeba czekać... a wątpie żeby krótko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka gwarancja- nikt tam tego nie gwarantuje, tylko cytuję "3500+ to dla niego nie problem - tak piszą nasi zadowoleni klienci..."

I Jest to 1.65 V.

dzwoniłem tam i jedna pani powiedziala.......gwarancja stabilnego OC do 2400MHz co w skali oznaczen bartonów daje 3500+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co ja mam- 3700+?! :D Gościu- nie ma oficjalnie w sprzedaży bartonów na rdzeniu K7 wyższych niż 2200 Mhz ( jest jeszcze 2333 dla chyba Della lub podobnej firmy) wiec skala dla K7 kończy się na 3200. A, że pociagnie 2400 Mhz to bez "secjalistów" wiadomo. Gorzej jest, kiedy zaczynasz wychodzić poza 2500- tutaj robi się już piec z poca, dlatego jak tylko znajdę sklep w Białystoku , wymieniam swojego Titana na AS 5 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze oficjalnego oznaczenia nie ma.......jest tylko psedo oznaczenie.......np.w programie (UAMD) Universal AMD Tool jest to pokazane i wyjasnione.....jest skala tbredowa i bartonowa.....wiec sam zobacz ze te 2400MHz to w skali dla bartonów 3500+ a Tbredów 3200+

http://download.guru3d.com/pafiledb.php?ac...ion=file&id=659

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam go (mobile) :) złapałem

Wersja "gorsza" 1,65V :/

Jest tak - potrzebują L12 moda - bez niemo max fsb u mnie 224 (na 225już wywałka). Z drucikami (bo zastosowałem wariant 133 > 200) na razie 237 :D

No i więcej nie idzie :/ 238 już Prime się poddaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam go (mobile) :) złapałem

Wersja "gorsza" 1,65V :/

Jest tak - potrzebują L12 moda - bez niemo max fsb u mnie 224 (na 225już wywałka). Z drucikami (bo zastosowałem wariant 133 > 200) na razie 237 :D

No i więcej nie idzie :/ 238 już Prime się poddaje

A mnie by interesowało na ile sobie chodzi do 1.85V i magistrali 200Mhz. Bardzo bym poprosił o jakis teścik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...