Skocz do zawartości
fuxmen

Czasy liczenia

Rekomendowane odpowiedzi

Pochwalę się, i powiem, że niedługo będę miał BartonaM@min.2700 MHz,

zobaczymy ile się będą jednostki liczyć... ;>

 

pozdro

jakas wyselekcjonowana sztuka :?:
Ponoć tak, okaże się w praniu... ;]

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodam ze proceek to amd XP M-2500+

niestety napięcie startowe ma 1.675(jesli mnie płyta nie okłamała :>)

jestem w trakcie modernizacji chłodzenia dla tego potworka oraz chłodzneia płyty...mofsety mogą służyć za patelnię ;D no i pamiatki... pociągna więcej niż 217..pytanko tylko ile ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bartony M to są bartony z mobilnych kompó i lepiej sie kreca bo sa przystosowane do niższych napięć i temperatur. Wniosek sa plizej środka WAFLA.

LOL widze ze twoja wiedza odnosnie produkcji mikroprocesorow jest bardzo ograniczona ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bartony M to są bartony z mobilnych kompó i lepiej sie kreca bo sa przystosowane do niższych napięć i temperatur. Wniosek sa plizej środka WAFLA.

LOL widze ze twoja wiedza odnosnie produkcji mikroprocesorow jest bardzo ograniczona ;)
A niby co sie niezgadza przeciez M znaczy mobile czyli z noteboków to jest CPU. a jest przystosowany do niższych napięć bo jest zazwyczaj wybierany z najbkirzej środka wafla i jest w dwóch wersjach 1.65 i 1.45 oba mobile a norlamny tylko 1,65. Czyli najlepiej kręci sie 1,45 ale jest podobno ciężko dostepny w polsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sie nie zgadza, ze polozenie ukladu w waflu nie ma znaczenie co do jego jakosci; wafel to jest pociety walec krzemu o czystoci 99.99%;czesc ukladow powstajacych na nim jest niesprawna, jednak nie ma reguly ze to te na srodku to sa super uklady, a ten zewnatrz to gowno; po za tym to ja nie byl bym pewny na 100% ze athlon m to to samo co athlon xp tylko o obnizonym napieciu zasilania; bardzo mozliwe ze roznia sie nieznacznie konstrukcja;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie one sie niczym nieróżnią i sa zazwyczaj z środka wafla i co najwyzej jak najblizej a konstrukcja sie mało różnia bo inaczej maja jedne mostki poprzecinane niepamietam które tak samo da sie zrobić z zwykłego bartona lub thorogbreda np. Mp do płyt wieloprocesorów. akle zazwyczaj jest tak że czym bliżej to sie lepiej kręca a przy okazji mniej sie grzeją. tak cxzyatłem na topicu na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie one sie niczym nieróżnią i sa zazwyczaj z środka wafla i co najwyzej jak najblizej a konstrukcja sie mało różnia bo inaczej maja jedne mostki poprzecinane niepamietam które tak samo da sie zrobić z zwykłego bartona lub thorogbreda np. Mp do płyt wieloprocesorów. akle zazwyczaj jest tak że czym bliżej to sie lepiej kręca a przy okazji mniej sie grzeją. tak cxzyatłem na topicu na forum :)

ehh czlowieku... ktos walna bzdure i ty w to odrazu wierzysz... zainteresuj sie tematem, a potem dopiero powtarzaj, sprawdzone juz, informacje;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a więc na moim małym Duronku 1Ghz@1,2 przelicza około pięciu godzin (4,50 - 5,15), tyle że komp jest używany w trakcie liczenia ale nawet jak stoi wolny to czasy sie nie zmieniają, a kompa już odmuliłem ze wszystkiego co niepotrzebne :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a więc na moim małym Duronku 1Ghz@1,2 przelicza około pięciu godzin (4,50 - 5,15), tyle że komp jest używany w trakcie liczenia ale nawet jak stoi wolny to czasy sie nie zmieniają, a kompa już odmuliłem ze wszystkiego co niepotrzebne :?:

Nie ma co narzekać, kumpel z p4 2.0ghz liczy WU 7h45m(średni czas), ale podobno ma bardzo zasyfiony system

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co?? uwarzasz ze to dużo??? ja na moim w podpisie ciągnę koło 3 h(najmnijesze jednostki) do ponad 4 najwieksze

nie napisałem to dlatego że nie wiedziałem czy to dużo czy mało, ale teraz po spowolnieniu ramu aby chodził synchro z procem robi jednostkę szybciej bo koło 4h 20 m :D

Nie ma co narzekać, kumpel z p4 2.0ghz liczy WU 7h45m(średni czas), ale podobno ma bardzo zasyfiony system

to wypadało by go trochę odświerzyć bo to już oznacza że czas na format chyba ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

huh, ja chciałem uaktualnić moją wypowiedź na temat liczenia :)

testowalem 217 FSB...ale okazało się ze spowobnie mozna pracowac na 220.... więc zostawiłem kompa na 2 dni.....na takich ustawieniach 11.5x220, uzyskałem takie rezultaty:

MAX - 2:00:01

MIN - 0:59:50

przeważająca ilość jednostek kończyła się w 1:57:XX

uważam to za doskonały wynik..możliwy do poprawienia jedynie po podniesieniu mnożnika i napięcia....(chlodnica do lame WC in a way ;> )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...