Skocz do zawartości
aster

co to za baner???????

Rekomendowane odpowiedzi

Heh - na mojej mozilliPL 1.6 jest lipa, najpierw wgrywa sie CALA ramka [3/4 screenu] a potem dopiero sie zmniejsza ;]

A po tym zmniejszeniu ramki widzisz coś tam? Bo u mnie widać tylko częściowo napis uwaga i tyle :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc ten banner zostanie - nie jest aż tak utrudniający życie - a niedługo szykują się dość duże zmiany i się przyda. A co do działania w mozilli to na dniach to poprawię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem - nie wyraziłem się dość jasno? Nie ma sprawy, powtórze:

 

Ramka jest i będzie; nie obchodzi nas, że komuś nie chce się czekać 3 minuty, żeby ją przeczytać - My jakoś możemy siedzieć i wywalać śmieci po looserach, którym nie chce się stosować do reguł forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My jakoś możemy siedzieć i wywalać śmieci po looserach, którym nie chce się stosować do reguł forum.

Z tego co wiem to posada moderatora jest nieobowiazkowa, wiec zawsze mozesz zrezygnowac...

 

Ja wyrazilem moje zdanie na temat tej ramki, ze wiekszosc uzytkownikow nie bedzie jej czytala, bo komu sie chce czekac iles tam sekund na pozyteczna informacje,wiec roboty bedziecie mieli tyle samo (moze nawet wiecej bo musicie ja teraz "dopasowac" do mozilli itp.)

 

Wedlug mnie lepsza by byla informacja ktora otwiera sie w okienku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to posada moderatora jest nieobowiazkowa, wiec zawsze mozesz zrezygnowac...

Posada użytkownika również jest nieobowiązkowa... przy takiej liczbie userów niestety trzeba w jakiś sposób informować o bieżących wyrarzeniach. Popup się nie nie sprawdzi, bo każda rozsądna przeglądarka pozwala na ich łatwe blokowanie, co AFAIK praktykuje spora część userów. Tak ciężko wyrobić sobie nawyk sprawdzania codziennie, co w ramce stoi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie da sie tak zrobic tak jak z PM tzn. one zawsze (chyba) wyskakuja.

Nie da się. Jak zablokujesz popupy, to i powiadomienia na tweaku nei wyskoczą.

 

 

ja tam ramke czytam i nie moge sie doczekac kiedy bedzie jakas nowa wiadomosc :D moze specjalnie dal mnie cos napiszecie :ploom:

A teraz? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość osób ma poblokowane okienka.

a nie da sie tak zrobic tak jak z PM tzn. one zawsze (chyba) wyskakuja.

Ja nie wiem, ty chyba jakiś ułomny jesteś. Przecież ci napisałem, że użytkownik może coś takiego spokojnie zablokować. Ja na przykład mam poblokowane wszystkie popupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość osób ma poblokowane okienka.

a nie da sie tak zrobic tak jak z PM tzn. one zawsze (chyba) wyskakuja.

Ja nie wiem, ty chyba jakiś ułomny jesteś. Przecież ci napisałem, że użytkownik może coś takiego spokojnie zablokować. Ja na przykład mam poblokowane wszystkie popupy.

naprawde nie wiedzialem sorry :D :D :D dla mnie EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam poblokowane popupy bo nei robia nic pozytecznego.

jakos mi nie przeszkadza popatrzenie 10sek na ta ramke, ale czy nie mozna by wprowadzic opcji, ze user moze sam ja przewinac??

 

Ja tez lubie ta ramke :ploom: :gitara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ramka jest ok i w niczym nie przeszkadza. Będzie super jak będę mógł w niej coś zobaczyć :roll: -> ParanoiK trzymam Cię za słowo, że poprawisz działanie w mozilli.

Btw pozdro dla Twojego :ploom: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie usuncie te ramke po kiego 33333 to jest ? No rzeczywiscie wazne rzeczy maja sie tam pojawiac ale... no ja to zauwazylem dopiero jak o tym przeczytalem sens tego jest minimalny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ślepy, tępy a może głupi? Powiedz mi mój kochany człowiecze. Powiedzieli jest ramka i będzie. Jak Ci nie pasuje to pierdut stąd.

 

 

;]]

 

Ja tesh BARDZO ramke lubie, hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinna byc "wyzsza" , szybciej sie przewijac albo (tak jak sie otwiera taka duza to Imho moze tak zostac bedzie duze ogloszenie zajmie duzo miejsca male malo (lub wcale) :?: Rownie dobrze mozna by czytac book'a patrzac przez słomkę :?: :? Ale jak by byla 2x taka jak jest (wysokosc) to by byla spoko :D Plóm Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...