Skocz do zawartości
Szymoon

Galeria Zdjęć Użytkowników PurePC

Rekomendowane odpowiedzi

lukarsz -> co to ma być ? Wytłumacz mi/nam jakieś przesłanie tej fotki albo co bo niestety będę ją musiał usunąć ... Wybacz ale jaki tu poziom jest ? Chyba serio dawno gorszej fotki nie wystawiłeś :| ... Obniżasz loty oj obniżasz ...

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukarsz -> co to ma być ? Wytłumacz mi/nam jakieś przesłanie tej fotki albo co bo niestety będę ją musiał usunąć ... Wybacz ale jaki tu poziom jest ? Chyba serio dawno gorzej fotki nie wystawiłeś :| ... Obniżasz loty oj obniżasz ...

Na zdjeciu wyglada to marnie.... w rzeczywistosci cala budowa/dzwigi i ich wielkosc, fundamenty wzbudzaja podziw. Same fundamenty maja tu z 10-15m jak nie wiecej. Budowla ma byc potezna, niestety nie udalo sie tego tak na fotce przedstawic :?

 

wszystko zostało spłaszczone :?

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ogólnie testuje właśnie paint shop proX interfrejs inny niż PS ale cena też dużo niższa tylko czy możliwości podobne?

To lepiej przestań testować PSP X i zainstaluj PSP 9.01. Wersja X jest beznadziejnie wolna, komplenie niefunkcjonalna ze skopanym interface'm. Wszystko dzięki (padamy na kolana) Corelowi (można wstać).

 

Sam program jest bardzo fajny. PS mi nigdy nie podpasował, a PSP używam już od jakichś 5 lat i nie narzekam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ksiezyc robiony z zoomem cyforym x 57 :D nie smiac sie z zooma :D bo fotka wyszla lepsza jak na optycznym + powiekszenie na kompie, wyraznie lepiej elektronika aparatu obrobila fotke niz progs na kompie, po powiekszeniu cyfrowym na aparacie matryca lepiej skupia sie na ksiezycu, bo sam obiekt fotografowany jest wiekszy i praktycznie tylko ksiezyc wtedy w obiektywie jest. To moja teoria :D

 

 

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To lepiej przestań testować PSP X i zainstaluj PSP 9.01. Wersja X jest beznadziejnie wolna, komplenie niefunkcjonalna ze skopanym interface'm. Wszystko dzięki (padamy na kolana) Corelowi (można wstać).

 

Sam program jest bardzo fajny. PS mi nigdy nie podpasował, a PSP używam już od jakichś 5 lat i nie narzekam. :)

hm to w sumie jeszcze lepiej psp 9 jest tańszy zassam triala i zobaczę co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja troche z innej beczki...

 

fota z wczoraj...

 

Dołączona grafika

 

 

co o nim sadzicie :lol: o zdjeciu ;) ladnie zlapane i cykniete ?:)

 

przydaje sie wysokie iso w takich momentach :P

pozdr.

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vitucky:

podoba mi sie, ladne kolory :)

 

@lukasrz:

koncertowe ogolnie tez mi sie podoba, szkoda ze troche nie ostre ;)

 

ja tez dam od siebie taka spontaniczna fotke, cyknieta na dzialce po grilu ;]

Dołączona grafika

 

palacy sie pluszkowy misiek na drzewie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciasno sie tutaj wydaje, przez to obciete kolko zieleni.

Niebo niezle wyzarte :)

I gdzie ostrosc?

musialem niestety obciac roche fotke ;/ dlatego tak wyszlo :( a jesli chodzi o ostrosc to z reki robiona :( ISO 400 1/6s :(

 

co rozumiesz przez wyzarte niebo ? :> niebo takie fajne bylo wlasnie :) przepalone nie jest raczej, moze minimalnie 5% :) , zachodzace slonce tak dawalo czadu z za drzew :]

 

Halo..... czy wszyscy śpią :> malo zdjec ostatnio sie pojawia :)

 

@ SKRYTOBOJCA

 

Może to lepsiejsze ?:>

 

syntax error ;]

 

 

:?

 

Pozdrawiam !!!

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lukasrz

Niebo na tym zdjęciu z parku jest przepalone - nawet gałęzie drzew trochę wyżarło. Poza tym balans bieli kuleje.

 

Długo juz nie wstawiałem tutaj zdjęć tak więc... ;].

Zdjęcia z Kazimierza Dolnego nad Wisłą.

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Kazimierz jest bardzo klimatycznym miasteczkiem i mam nadzieję, że udało mi się część tego klimatu utrwalić na zdjęciach.

Komentujcie. Krytyczne komentarze mile widziane ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lukasrz

Niebo na tym zdjęciu z parku jest przepalone - nawet gałęzie drzew trochę wyżarło. Poza tym balans bieli kuleje.

 

Długo juz nie wstawiałem tutaj zdjęć tak więc... ;].

Zdjęcia z Kazimierza Dolnego nad Wisłą.

 

 

Kazimierz jest bardzo klimatycznym miasteczkiem i mam nadzieję, że udało mi się część tego klimatu utrwalić na zdjęciach.

Komentujcie. Krytyczne komentarze mile widziane ;].

e kolorki sa dobre wlasnie :) takie klimatyczne swiatlo bylo wlasnie :)

 

1 i 2 foto fajne :) na 3 wg mnie nie potrzebna baba w kapeluszu w kadrze, drazni mnie ona jakos i skupia uwage nie potrzebnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 i 2 foto fajne :) na 3 wg mnie nie potrzebna baba w kapeluszu w kadrze, drazni mnie ona jakos i skupia uwage nie potrzebnie :D

Ja właśnie czatowałem żeby zrobić zdjęcie z tą babcią. Moim zdaniem dodaje trochę klimatu, ale to tylko IMO.

Wieczorem wrzucę jeszcze klika zdjęć, ale tam też będą starsze panie ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...