Skocz do zawartości
The_Structor

World of Warcraft

Rekomendowane odpowiedzi

W jakis sposob chcesz go oddac ? Postac mozna przenosic miedzy 2 kontami, ktore sa Twoja wlasnosci, czyli zapisane na jedna osobe, innaj mozliwosci nie ma. Mowa o offie ofc. :>

 

Poza tym 5lvl to sie robi w 15' , wiec chyba szkoda zachodu. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakis sposob chcesz go oddac ? Postac mozna przenosic miedzy 2 kontami, ktore sa Twoja wlasnosci, czyli zapisane na jedna osobe, innaj mozliwosci nie ma. Mowa o offie ofc. :>

 

Poza tym 5lvl to sie robi w 15' , wiec chyba szkoda zachodu. :D

Chyba sie niejasno wyraziłem :). Chciałem sobie z kimś po expic z forum, domyślam sie ze tu juz sa sami zaawansowani gracze. Nudno tak samemu. Trzech rusków nie rozumiało chyba co znaczy "part me", bo po napisaniu tego wyzywali mnie na duel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sie niejasno wyraziłem :). Chciałem sobie z kimś po expic z forum, domyślam sie ze tu juz sa sami zaawansowani gracze. Nudno tak samemu. Trzech rusków nie rozumiało chyba co znaczy "part me", bo po napisaniu tego wyzywali mnie na duel.

Faktycznie, nie zrozumialem Twojej wypowiedzi. :]

Na jakim serku grasz ? Na BL i zielonym batonie (Grim Batol) jest najwiecej naszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stonemaul, chyba go zmienie bo polaka zadnego nie widziałem, choć tak naprawde mało jeszcze widziałem.

 

OK na batonie zalozylem elfa huntera (mam faze na hunterów)

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coż choć nie na globalu to jednak jakoś gram. Obecnie tauren shaman - 24lvl 1D i 15h przegranych (tylko tyle bo rodzice nie pozwalaja :mur: ) ale jakoś żyje. Niedlugo feire, rodzicow calyyyyyyyy tydzien nie bedzie i bedzie granie 24h na dobe, no moze 20h, 3h na spanie i 1h cos na zarcie, kibielek, kapiel i wyprowadzenie psa :P

 

Czy w 7x 20h jako noobik z 24lvl dobije do 60 czy raczej zadnych szans ?? :/

wczesniej planowalme min. 40, ale jak wiadomo, apetyt rosnie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko tak przypomne dla Twojego dobra... :]

 

Przypominam, że w tym temacie nie rozmawiamy o prywatnych serverach. Jeśli ktoś chce o tym porozmawiać, to niech znajdzie inne forum, bo na tym długo nie "pociągnie". Kary za nie przestrzeganie tego ogłoszenia będą surowe, obiecuję. Przypominam także o możliwości zgłaszania postów (RAPORT), dzięki temu moderacja będzie mogła szybciej działać, na czym wszyscy forumowicze skorzystają.

Na offie nO_ob moze i dobije przez 140h do 60lvl na zasadzie 24/7 bicie mobow, ale jaki jest tego sens. Proponuje grac 4fun, wtedy moze gra nam tak szybko nie zbrzydnie.

 

@up

 

Jesli juz chcesz zmarnowac ten tydzien, to zmarnuj go w sposob cywilizowany grajac na offie w np. 10 dniowego, darmowego triala - http://teaser.wow-europe.com/ .

 

edit

 

Poradnik do lvlowania - http://www.fileplanet.com/173336/170000/fi...-leveling-guide

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jednak spasuję. Po przemyśleniu wszystkiego ZA i PRZECIW wyszło na to, że nie ma co się pakować w WoW'a. Gdy zacznie się prawdziwe życie kto wie, czy będzie czas na WoW'a. A opłacać abonament a nie grać to trochę mi nie pasuje. A szkoda :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jednak spasuję. Po przemyśleniu wszystkiego ZA i PRZECIW wyszło na to, że nie ma co się pakować w WoW'a. Gdy zacznie się prawdziwe życie kto wie, czy będzie czas na WoW'a. A opłacać abonament a nie grać to trochę mi nie pasuje. A szkoda :P

No niestety, jesli chce sie cos osiagnac to trzeba poswiecic sporo czasu. :]

Ale w sumie chyba nic straconego, enjoy rl. :D

 

a ja mam pytanie, 10 dni triala leca od zarejestrowania konta czy jak ?

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega może mi sprzedać 30 i 10 dniowy dostęp do gry (te kartki które są w pudełku) za 60zł.

Czy mając te kartki będę mógł założyć sobie konto i czy się to opłaca za tą cene ? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega może mi sprzedać 30 i 10 dniowy dostęp do gry (te kartki które są w pudełku) za 60zł.

Czy mając te kartki będę mógł założyć sobie konto i czy się to opłaca za tą cene ? ;]

Abonament w tej chwili kosztuje cos ok. 45zl , 10 dniowy dostep masz za darmo, czyli trial ze strony blizzarda.

Dzieki trialowi bedziesz mial konto na 10 dni, ale 30 dniowym prepaidem nie da rady go aktywowac do pelnej wersji, potrzebujesz kupic pelna wersje wow'a (teraz kosztuje 80/90zl), tam jest wlasciwy klucz (authentication key).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 dniowy moze tez byc prepaid, wiec jesli jest tam napisane authentication key to znaczy, ze to wlasciwy klucz do zakladania konta. W sumie tyle kosztuje sam klucz, jak kupuje sie w necie, wiec cena jest normalna. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań :-P :

1.Na jakim serwie gracie? (PvP, normal..)

2.Na jakim serwerze można spotkać wielu polaków?

3.W jakiej frakcji jesteście?

4.Jaką rasą gracie?

5.Jaką klasą gracie?

6.Kiedy przerzucacie się na TBC? ;]

Edytowane przez eragonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przeciągu kilku dni będę pogrywał już WOWa :D.

Prawdopodobnie na The Venture Co. :)

 

 

A ja jednak spasuję. Po przemyśleniu wszystkiego ZA i PRZECIW wyszło na to, że nie ma co się pakować w WoW'a. Gdy zacznie się prawdziwe życie kto wie, czy będzie czas na WoW'a. A opłacać abonament a nie grać to trochę mi nie pasuje. A szkoda :P

To proponuje ci kupić TBC bo z tego co słyszałem jest bardziej dla casuali, w 30min możesz przebiec cały loch itp. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem gre jak trzeba patche tez, konto trial zrobione. wpisuje login i pass łądnei wchodzi , tworze postac i gdy chce wejsc do gry, tak gdzies w 3/4 paska wali mi errorem :/ http://img476.imageshack.us/img476/9155/beztytu322u2ec8.png

co to kur** jest :? ??

jezeli tkos miał tego typu problem prosze o pomoc

z gory dzieki, pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeinstaluj gre. ;>

Jesli nie chcesz calej skasuj z katalogu data plik patch.MPQ i odpal aplikacje repair.exe z gl. katalogu gry, gra po tym zabiegu bedzie w wersji 1.0, zacznij patchowac od nowa.

 

Nie miales bledow przy instalowaniu patchow, moze ktorys sie nieprawidlowo sciagnal i jest uszkodzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogrywam sobie osatanio w wowa xD na sprzecie z sygny, i jest całkiem nieźle, choc w pewnych momentach jest taki slide show ze rece opadaja :P. przeszkadza to bardzo na np. battlegroundach itp. jezeli juz jest ten slide show to z czasem on zanika i gra sie przyjemnie (ale wto w mniejszych "lokacjach" i bez duzej ilosci ludzi/mobow)... mysle ze to wina ramu, a raczej jego braku ...

pytanie: czy jezeli dokupie 512 badz 256 sdramku (czyli jedna kosc 128 pojdzie sie ... bo mam 3 i tylko 3 banki) zniknie motyw slide showu, czy raczej to mzoe byc winna jeszcze czego innego ? z gory dzieki pozdro

 

p.s.

gra ktos na Karazhan ?

Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...