Skocz do zawartości
The_Structor

World of Warcraft

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

właśnie kupiłem sobie WoW - leży przede mną. Zainstalowałem i próbuję zarejestrować, ale muszę wpisać nr karty, którą kupuje się na 2 miechy grania. Czy to konieczne, przeciez wyraznie pisze, ze mam 30 dni na poczatek za darmo??

 

Pzdr,

spo

 

update:

Ok, już sobie poradziłem - google czyni cuda ;) Wystarczyło wpisać znaleziony nr karty kredytowej, a pod koniec miecha zmienić tryb płatności na zdrapkę :)

Edytowane przez spo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thx za pomoc :D ale mam jeszcze jeden problem :( po aktualizacji do 1.8.0 jak wchodzilem do gry sciagnął mi się jeszcze patch 1.8.1, a ja potrzebuję gry w wersji 1.8.0. Idzie jakos cofnąć tego patcha 1.8.1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thx za pomoc :D ale mam jeszcze jeden problem :( po aktualizacji do 1.8.0 jak wchodzilem do gry sciagnął mi się jeszcze patch 1.8.1, a ja potrzebuję gry w wersji 1.8.0. Idzie jakos cofnąć tego patcha 1.8.1?

Ggraj z tej stronki pliki 1.7.1 -> 1.8.0.

Jak nie pomoze to reinstall.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej tak na wstepie :D

Ok wiec tak mam pytanie czyli problem.

Czy ktos mial lub ma nadal i se porabil z tym.

Wiec tak jak sie lacze na serwery ktore stoja we francji takie jak DeathWing Emerald Dream nie mam zadnych problemow z lagiem z niczym.

Ale jak zaczynam grac na serwerach ktore stoja w niemczech mam takiego laga jakiego swiat nie widzial czyli 15000-30000ms i po 3-5 minutach DC. Albo Gra nadal chodzi czyli dziala ale nie mam zadnego transferu danych w wow-ie.

Porty wszystkie mam odblokowane u siebie tak samo na routerze czyli 3724, 6112, 6889-6999.

Moje polaczenie to Tepsa DSL 1MB Miejsce zamieszkania Gdańsk.

I nie wiem co z tym poczac tepsa mowi ze wszystko w pozadku blizz mowi tez wiec mnie szlag trafia.

Jezeli ktos wie jak pomoc blagam pomozcie ! ! ! ! :mur: :mur: :mur:

Edytowane przez GreyWolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze temat wowa sie rozkreca. ;p

Ja mam taki problem, nie wiem czy to wina sterow czy czego, ale jak wychodze alt tab i wracam to mi sie gra zamyka... :-| Troche to upierdliwe, bo nie moge za czesto wchodzic na thottbot.com. Zeby nie bylo zludzen, gram na 1.8.3 -> BL. Spotkal sie ktos juz w tym problemem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie.

Ja mam inny problem. CRITICAL ERROR 132 :(

czesto mi to wyskakuje i wyrzuca do windy :/

Podobno to wina ramu , no ale nie jestem pewny na 100%.

Moze ktos z was juz ten blad mial , i go zlikwidowal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie.

Ja mam inny problem. CRITICAL ERROR 132 :(

czesto mi to wyskakuje i wyrzuca do windy :/

Podobno to wina ramu , no ale nie jestem pewny na 100%.

Moze ktos z was juz ten blad mial , i go zlikwidowal?

U mnie bylo to efektem podkreconego CPU + RAMu...

Obnizylem troche i wszystko wrocilo do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Horda/Ally ?

Jaki nick ? :D

 

A tez mialem taki problem - reinstal wowa i przeszlo

Stworzylem 2 dni temu nowe postacie: burnin legion -> alliance -> night efl -> rogue -> Atherius -> 14lvl & laughing skull -> tauren -> warrior -> Atherius -> 5lvl

 

ps. nudzi mnie juz troche ta gra, jedyne co bylo warte uwagi to raidy ;] , bo ile mozna trzepac te moby, pozatym nie mam juz tyle czasu, zeby w to łoić ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prywatny = Piracki

Darmowy = Piracki

Piracki = Nielegalny

Nielegalny = BAN

To tak dla formalności.

stronę wcześniej ktoś już o tym wspomniał i próbował to wytłumaczyć, ja nie będę bo nie chcę %. BTW: miało być koniec to po co Cashasty o tym piszesz?

 

thx za pomoc :D ale mam jeszcze jeden problem :( po aktualizacji do 1.8.0 jak wchodzilem do gry sciagnął mi się jeszcze patch 1.8.1, a ja potrzebuję gry w wersji 1.8.0. Idzie jakos cofnąć tego patcha 1.8.1?

www.google.pl -> "World of Warcraft unpatcher" (to taki program do odinstalowywania patchy, niestety nie używałem i nie wiem czy działa ;p)

 

pzdr

Edytowane przez enigma_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D farcairze z was... ja kupilem wowa i rodziece mnie zlapali o 2 w nocy jak gram ( w dzien gram od 2-5 godzin i w nocki po 2-3 godziny) i tak sie zdenerwowali, ze schowali mi kompa do piwnicy.. a tu czas leci i pre-paid i kasa leci.. Teraz zostal mi tylko jakis laptop (nawet nie probuje urucomic wowa:P) Oprocz tego pewnie spadnie jeszcze reputa... Mam nadzeje ze dlugo komp nie posto w piwnicy:P:P:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1786570[/snapback]

http://www.gram.pl/news.asp?id=697 <========= OMG! Kikla dni z rzedu. A na pogrzebie zmarl drugi chinczyk no nie moge. To sa poprostu asy. Nawet juz jakas ustawa wchdzi ze nie wolno dlugo w to grac ;]

Ath ty uwazaj na siebie, jezeli wiesz o co mi chodzi ;p

Mnie to nie dziwi, oni nie znaja umiaru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie moze mi ktos powiedziec czy jest takie cos (porogram) dzieki ktoremu nie trzeba placic za granie w WoWa ?????? Bo wydawac co miesiac 50 zl to troche duzo .

 

 

Albo moze istnieja jakies serwery na ktorych nie trzeba placic . Prosze o pomoc

Edytowane przez Cyniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie moze mi ktos powiedziec czy jest takie cos (porogram) dzieki ktoremu nie trzeba placic za granie w WoWa ?????? Bo wydawac co miesiac 50 zl to troche duzo .

Albo moze istnieja jakies serwery na ktorych nie trzeba placic . Prosze o pomoc

Trzeba placic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge sprzedać w takim sensie że nie dostane za przedmiot kasy ? Czy nie moge sprzedać komuś innemu ? Aha i co to jest Tallonkai's Jewel ? Kurde mogli by porobić jakieś opisy porządniejsze do tych przedmiotów :?

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:P Powiedz no mi dobry człowieku jeszcze jedną rzecz - jak otworzyć panel mojego pupilka ? Raz sie otworzył, ale nie mam zielonego pojęcia co nacisnąłem. Po wyjściu i wejściu spowrotem do gry już go nie było :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...