Skocz do zawartości
The_Structor

World of Warcraft

Rekomendowane odpowiedzi

Niema do tej gry spolszczenia bo nie miało by to nawet sensu skoro gra jest ciagle udatowana i wychadzą coraz to nowsze patche i dodatki. A i wszystkiego możesz sie dowiedziać w necie po prostu wpisz w google world of warcraft albo wow

Edytowane przez wyszukuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka mam pytanko czy wow jest tylko gra po necie czy mozna grać singplayer ???

1623862[/snapback]

Single player - jest i owszem ale nie bardzo jest sens. Trzeba postawic serwa za pomoca emulatora a potem sie podlaczyc z tego samego kompa.

 

www.wddg-online.com

 

Sry za duble post.

 

Ma ktos z wawy pozyczyc plytki bo zarzucilem bratu ostatnio do lublina i dojda poczta najwczesniej w piatek?

 

Need wersje UE.

 

Ewentualnie jak ktos ma upload >128kb/s moglby mi wyslac przez gg :-P

 

Kto bedzie taki dobry, zostalem zaskoczony formatem :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Qrcze, strasznie lubie klimaty WoW ale jak sobie policzyłem ile bym musiał wydać by się nią nacieszyć to stwierdziłem że raczej dam sobie spokój....

 

Blizard 'troche' nie liczy się z biedniejszymi państwami takimi jak Polska ;[

 

Bo tak: kupno orygianlej gry (nowej) => 150 zł

kupno zdrabki niespodzianki => 129 zł na 30 dni!

 

Pozostaje tylko sam Warcraft 3 + FT....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta pre-paid jest na 60 dni zabawy, nie 30.

 

Kto ma ochotę założyć wspólnie polską gildię (Horda oczywiście), bo NOC i The Dust coś snobistyczne są. Nazwa już mi nawet chodzi po głowie (Inglorious bastards), ale oczywiście wszystko będzie można ustalić - najlepiej po moim egzaminie wrześniowym :-)

Edytowane przez Dreggo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrcze, strasznie lubie klimaty WoW ale jak sobie policzyłem ile bym musiał wydać by się nią nacieszyć to stwierdziłem że raczej dam sobie spokój....

 

Blizard 'troche' nie liczy się z biedniejszymi państwami takimi jak Polska ;[

 

Bo tak: kupno orygianlej gry (nowej) => 150 zł

kupno zdrabki niespodzianki => 129 zł na 30 dni!

 

Pozostaje tylko sam Warcraft 3 + FT....

1627878[/snapback]

Zawsze zostają darmowe serwery. W WDDG się bardzo starają żeby serwy były dobre :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba z byka spadles,jasne ze darmowe oznacza pirackie LOL...

 

BTW. gram na Thunderhorn,mysle ze pracujacy czlowiek to nie ma problemu oplacic tak malego abonamentu.ja gram tylko w te gre i nie mam problemu z placeniem...problem jest jak ktos musi miesiecznie pare gier kupic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie pojecie o czym mówicie ? Serwery robione przez team WDDG nie są pirackie ! Zostały zrobione przez nich od podstaw i ani linijka kodu nie została skopiowana ! Owszem wzorują się na ogrinalnych serwerach WOW ale to nie jest zabronione, to zwykły klon ! Tak więc są LEGALNE !

Inną sprawą jest czy ktoś używa pirackiej wersji klienta czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie pojecie o czym mówicie ? Serwery robione przez team WDDG nie są pirackie ! Zostały zrobione przez nich od podstaw i ani linijka kodu nie została skopiowana ! Owszem wzorują się na ogrinalnych serwerach WOW ale to nie jest zabronione, to zwykły klon ! Tak więc są LEGALNE !

Inną sprawą jest czy ktoś używa pirackiej wersji klienta czy nie.

1663948[/snapback]

O prywatnych serwerach

Przeczytaj to i stosuj się do tego.

 

O prywatnych serwerach koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Outlander powiem tak, nie znasz sie a probujesz nam wmowic bzdure i nieprawde. Czytales w ogole EULA?

B. You agree that you shall not, under any circumstances,

 

 

(i) sell, grant a security interest in or transfer reproductions of the Game to other parties in any way not expressly authorized herein, nor shall you rent, lease or license the Game to others;

(ii) exploit the Game or any of its parts, including, but not limited to, the Game Client, for any commercial purpose, including, but not limited to, use at a cyber caf�, computer gaming center or any other location-based site without the express written consent of Blizzard;

 

(iii) host, provide or develop matchmaking services for the Game or intercept, emulate or redirect the communication protocols used by Licensor in any way, including, without limitation, through protocol emulation, tunneling, packet sniffing, modifying or adding components to the Game, use of a utility program or any other techniques now known or hereafter developed, for any purpose, including, but not limited to, unauthorized network play over the Internet, network play utilizing commercial or non-commercial gaming networks or as part of content aggregation networks; or

 

(iv) create or maintain, under any circumstance, any unauthorized connections to the Game or the Service. All connections to the Game and/or the Service, whether created by the Game Client or by other tools and utilities, may only be made through methods and means expressly approved by Licensor. Under no circumstances may you connect, or create tools that allow you or others to connect, to the Game's proprietary interface or interfaces other than those expressly provided by Licensor for public use.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosta pilka - masz kase to sobie pograsz, nie masz kasy nie pograsz (gra na pirackich serwerach ani troche nie przypomina gry na oficjalu...).

Abo jest chyba w zaleznosci czy jest to oplacane karta czy zdrapka, ale cena to ~55-60zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] Bo tak: kupno orygianlej gry (nowej) => 150 zł

kupno zdrabki niespodzianki => 129 zł na 30 dni! [...]

1627878[/snapback]

Nie wiem jaka jest cena bo nie gram w WOW, próbowałem ale morgi mi się szybko nudzą, zacytowałem [RONIN]'a.

Outlander wiesz co... albo nie,widze ze to nie ma sensu z Toba dyskutowac,no jesli placisz miesiecznie za wowa 130zl to tez o inteligencji swiadczy nieprawdaz?

1664253[/snapback]

Ja się twojej inteligencji nie czepiam, więc bądź tak miły i się.... ale masz racje niema sensu kontynuować tej rozmowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...