Skocz do zawartości
Pinki

nV PS 2.0 a raczej jego brak - Far Cry

Rekomendowane odpowiedzi

moglibyśmy posprzeczać się jeszcze troszkę ale co nam z tego.medium nie jestem ale widzę (a raczej nie widzę takich obrazków jak screen z p.s.1.1 na pierwszej stronie tego tematu), że jest dobrze(czyt. p.s.2.0)

btw gdzieś tu były jakieś testy zapodane w p.s.2.0 w farcry i różnica 1,xx klatek/sek. to dla mnie żaden atut na korzyść ati i żadna dyskredytacja nv.

 

mam co mam i jest jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed godziną zainstalowałem pełną wersję farcry, (podziękowania dla mojej żony za tę grę)

 

Czyli co? U ciebie w domu to zona "piraci"? :? :lol:

 

ustawiłem wszystkie funkcje - haj

 

Ze co??? Po jakiemu ty piszesz? Kompromitujesz sie przed 11tys ludzi...

 

Ale najlepsze jest to, ze za chwile mamy co nastepuje... :

 

cold,paradise i cartoon

 

Widze, ze z tymi trudnymi slowami spotkales sie po raz 1szy i nie wiesz jak je zapisac fonetycznie :lol:

 

Wiec prosze, forum uczy: KOLD, PARADAJS, KARTUN

 

po krótkim zastanowieniu postanowiłem dopisać, że jesteście śmieszni.

 

Po jeszcze krotszym stwierdzam powyzsze o tobie :/

 

PS. Od kiedy to 7latkowie moga miec zony...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooooooooooo przepraszam  nikogo od lola nie wyzywam tylko  sam się tak  nazwałeś.nie wiecie co piszecie.napisałem jak jest.żadne tam drzewka nie komponujące się czy co tam innego, żadne p.s.1.1, rury, woda,drzewa wszystko jest na miejscu, nawet obdarte ze skóry wiepsze wiszą w masarni.(na ati może ich nie być, tak jak rekina)-to był tylko taki wic.

wydaje mi się, że niczego tej grze nie brakuje i nie martwię się o nadchodzące tytuły wykorzystujące p.s2.0.

 

co z gościem który nie mógł zmienić trybu renderowania?może bajki pisał ?Ci co po dwa razy tę grę skończyli też bujali w obłokach?

 

pozdrawiam.

Panowie - Ajdahoo dostał bana i teraz jest pod nickiem qqrydza ?

 

czy może jakiś wysyp troli mamy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie cie blagam zapodaj mi te testy w ktorych ta roznica jest 1Fps ?!?

Ojj nie masz ? Gdzies sie zapodzialy ?

Jestes tak samo smieszny jak te twoje dziecinne teksty... (nawet sie rymuje)

I prosze cie zacznij uzywac jakiejs interpunkcji logicznej, bo sie tych twoich tekstow nie da czytac !!!

 

Tu masz taki szybki kurs np :

 

Jak zaczynasz zdanie to duza LITERA !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed godziną zainstalowałem pełną wersję farcry, (podziękowania dla mojej żony za tę grę)

 

Czyli co? U ciebie w domu to zona "piraci"? :? :lol:

 

ustawiłem wszystkie funkcje - haj

 

Ze co??? Po jakiemu ty piszesz? Kompromitujesz sie przed 11tys ludzi...

 

Ale najlepsze jest to, ze za chwile mamy co nastepuje... :

 

cold,paradise i cartoon

 

Widze, ze z tymi trudnymi slowami spotkales sie po raz 1szy i nie wiesz jak je zapisac fonetycznie :lol:

 

Wiec prosze, forum uczy: KOLD, PARADAJS, KARTUN

 

po krótkim zastanowieniu postanowiłem dopisać, że jesteście śmieszni.

 

Po jeszcze krotszym stwierdzam powyzsze o tobie :/

 

PS. Od kiedy to 7latkowie moga miec zony...?

 

1.gra na rynku jest od wcoraj(bodajże)

2.sposób w jaki piszę to taka moja fanaberja i ty jej znać nie masz obowiązku

3.te akurat napisałem tak jak się piszę

4.jestem od 31 grudnia 2002 szczęśliwym małżonkiem i mam 29 wiosen

 

po co te uwagi?

nie zniżę się do twojego poziomu i podziękuję za uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooooooooooo przepraszam  nikogo od lola nie wyzywam tylko  sam się tak  nazwałeś.nie wiecie co piszecie.napisałem jak jest.żadne tam drzewka nie komponujące się czy co tam innego, żadne p.s.1.1, rury, woda,drzewa wszystko jest na miejscu, nawet obdarte ze skóry wiepsze wiszą w masarni.(na ati może ich nie być, tak jak rekina)-to był tylko taki wic.

wydaje mi się, że niczego tej grze nie brakuje i nie martwię się o nadchodzące tytuły wykorzystujące p.s2.0.

 

co z gościem który nie mógł zmienić trybu renderowania?może bajki pisał ?Ci co po dwa razy tę grę skończyli też bujali w obłokach?

 

pozdrawiam.

robisz jakies kombosy garficzno kombinatorskie zeby sobie wmowic ze na twoim Fx wszystko dziala tak jak na radku ??? to jakis rodziaj afirmacji ... siedzisz powtorzysz sobie 100 razy moj fx ma super ps 2.0 odpalasz gre i widzisz to co chcesz zobaczyc ... a tak naprawde masz te same drzewa , rury , wode tylko ze w eFiXowym gorszym wydaniu ... trzeba sie bylo zastanowic przed kupnem karty a nie teraz piszesz bzdury i chcesz tym zainteresowac innych ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2.sposób w jaki piszę to taka moja fanaberja i ty jej znać nie masz obowiązku

 

Wiesz po to jest gramatyka itp... zeby tekst byl czytelny , ja sie nie czepiam ja bym tylko chcial wiedziec o co ci chodzi...

A moze to o FX to tez jest tylko taka twoja fanaberia ?

 

A gra na pewno nie jest na rynku od wcoraj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ajadaho nie ma bana, przynajmniej ja o tym nic nie wiem.

Wydaje mi się, że ostatnio się trochę poprawił, zmądrzał i już nie wdaje się w takie dyskusję, więc nie mogło być długo spokojnie.

Pojawia się user qqrydza :arrow: widzący efekty ps2.0 w ps1.1 i nie bojący się nadchodzących gier z supportem dx 9.0...

qqrydza :arrow: zerwij te naklejki dx 9.0 i zamaluj support ps 2.0 na pudełku, bo aż wstyd :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooooooooooo przepraszam  nikogo od lola nie wyzywam tylko  sam się tak  nazwałeś.nie wiecie co piszecie.napisałem jak jest.żadne tam drzewka nie komponujące się czy co tam innego, żadne p.s.1.1, rury, woda,drzewa wszystko jest na miejscu, nawet obdarte ze skóry wiepsze wiszą w masarni.(na ati może ich nie być, tak jak rekina)-to był tylko taki wic.

wydaje mi się, że niczego tej grze nie brakuje i nie martwię się o nadchodzące tytuły wykorzystujące p.s2.0.

 

co z gościem który nie mógł zmienić trybu renderowania?może bajki pisał ?Ci co po dwa razy tę grę skończyli też bujali w obłokach?

 

pozdrawiam.

robisz jakies kombosy garficzno kombinatorskie zeby sobie wmowic ze na twoim Fx wszystko dziala tak jak na radku ??? to jakis rodziaj afirmacji ... siedzisz powtorzysz sobie 100 razy moj fx ma super ps 2.0 odpalasz gre i widzisz to co chcesz zobaczyc ... a tak naprawde masz te same drzewa , rury , wode tylko ze w eFiXowym gorszym wydaniu ... trzeba sie bylo zastanowic przed kupnem karty a nie teraz piszesz bzdury i chcesz tym zainteresowac innych ...

Troche mi to przypomina kolesia który ma Celka 2600MHz dał za niego kupe kasy i próbuje wszystkim wmówić ze jest super wydajny bo ma 2600MHz :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:arrow: do kukurydzy:

 

Teraz miales "fanaberJe" by napisac slowo "fanaberIa" przez "j"??

 

Tak sie sklada, ze to forum czyta wiele hmmm "mlodszej" mlodziezy. Pomyslales, ze ktores z nich mogloby pozniej zaczac pisac takie bzdury jak ty w szkole?

 

Swoja droga coz to za fanaberia by robic z siebie publicznie debila(vide twoje poglady o PS 2.0 w fx'ach) i nieuka (twoja znajomosc polskiego)?

 

Dla mnie eod. Nie wroze ci dlugiej kariery na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie cie blagam zapodaj mi te testy w ktorych ta roznica jest 1Fps ?!?  

Ojj nie masz ? Gdzies sie zapodzialy ?  

Jestes tak samo smieszny jak te twoje dziecinne teksty... (nawet sie rymuje)  

I prosze cie zacznij uzywac jakiejs interpunkcji logicznej, bo sie tych twoich tekstow nie da czytac !!!

 

Tu masz taki szybki kurs np :

 

Jak zaczynasz zdanie to duza LITERA !!!

widzę, że jak brakuje argumentów to wskakujecie na gościa i obrażacie go bez powodu.świadczy to tylko i wyłącznie o waszej kulturze i o tym jak was rodzice wychowali. poczytajcie swoje posty tylko wolno i dokładnie.

tu masz ten adres do testów

http://www.digital-daily.com/video/vga-roundup/

podał go w temacie GF FX 5900 niejaki wojwar

 

żegnam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooooooooooo przepraszam  nikogo od lola nie wyzywam tylko  sam się tak  nazwałeś.nie wiecie co piszecie.napisałem jak jest.żadne tam drzewka nie komponujące się czy co tam innego, żadne p.s.1.1, rury, woda,drzewa wszystko jest na miejscu, nawet obdarte ze skóry wiepsze wiszą w masarni.(na ati może ich nie być, tak jak rekina)-to był tylko taki wic.

wydaje mi się, że niczego tej grze nie brakuje i nie martwię się o nadchodzące tytuły wykorzystujące p.s2.0.

 

co z gościem który nie mógł zmienić trybu renderowania?może bajki pisał ?Ci co po dwa razy tę grę skończyli też bujali w obłokach?

 

pozdrawiam.

robisz jakies kombosy garficzno kombinatorskie zeby sobie wmowic ze na twoim Fx wszystko dziala tak jak na radku ??? to jakis rodziaj afirmacji ... siedzisz powtorzysz sobie 100 razy moj fx ma super ps 2.0 odpalasz gre i widzisz to co chcesz zobaczyc ... a tak naprawde masz te same drzewa , rury , wode tylko ze w eFiXowym gorszym wydaniu ... trzeba sie bylo zastanowic przed kupnem karty a nie teraz piszesz bzdury i chcesz tym zainteresowac innych ...

Troche mi to przypomina kolesia który ma Celka 2600MHz dał za niego kupe kasy i próbuje wszystkim wmówić ze jest super wydajny bo ma 2600MHz :?

reklama czyni cuda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu masz ten adres do testów

http://www.digital-daily.com/video/vga-roundup/  

podał go w temacie GF FX 5900 niejaki wojwar

 

żegnam

Człowieku, czy ty jesteś jakimś niekumatym osobnikiem?

Tam w testach jest różnica jednej klatki - zgadza się, ale chłopie obudź się - na karcie fx gra chodziła w środowisku dx 8.1 a na Radku w 9.0.

n/c

Goście robiący ten test nawet nie widzieli że fx wymusza ps 1.1, dali się nabić w butlę tak samo jak ty :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie cie blagam zapodaj mi te testy w ktorych ta roznica jest 1Fps ?!?  

Ojj nie masz ? Gdzies sie zapodzialy ?  

Jestes tak samo smieszny jak te twoje dziecinne teksty... (nawet sie rymuje)  

I prosze cie zacznij uzywac jakiejs interpunkcji logicznej, bo sie tych twoich tekstow nie da czytac !!!

 

Tu masz taki szybki kurs np :

 

Jak zaczynasz zdanie to duza LITERA !!!

widzę, że jak brakuje argumentów to wskakujecie na gościa i obrażacie go bez powodu.świadczy to tylko i wyłącznie o waszej kulturze i o tym jak was rodzice wychowali. poczytajcie swoje posty tylko wolno i dokładnie.

tu masz ten adres do testów

http://www.digital-daily.com/video/vga-roundup/

podał go w temacie GF FX 5900 niejaki wojwar

 

żegnam

W tym teście tylko trzy ostatnie gry obsługują PS 2.0 -HL2 ,Tomb RiderAOD i Far Cry.Zerknij i zobacz jak radzi sobie FX . W HL2 mój R9600PRO kopie twojemu FX dupe że aż sie kurzy, w Tomb Rider jest porównywalny, a w Far Cry 2 klatki wolniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mialem to napisac ale kucyk mnie wyprzedzil (w ogole w jednym tescie FX5900Ultra byl gdzies tam na dole i mial o kilkadziesiat FPS mniej od 5900XT ?!?! Jak oni to testowali?!?!)

A po drugie to nikt cie tu nie obraza , ty sam siebie kopromitujesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo nieładnie z waszej strony tak pisać o osobie której wogule nieznacie, ani to nie ma żadnego znaczenia w związku z tym że w farcry jest ps1.1 ani zadnego innego w związku z tym, że pan "qqrydza" mocno pomylił się w swoich osondach, uwarzam takie ataki za bardzo chamskie zachowanie :evil:

 

co do tego jak wygląda u Ciebie qqrydza farcry proponuje screny :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

nie ma sie co oszukiwac ze nvidia do dx 9.0 sie nie nadaje. a taka gadka ze wszysscy sa za ati jest bezsensu , wystarczy popatrzec z jakim chipsetem maja mobo ludzie na forum ( nforce2:) . kupujemy to co dobre a nie to co ati :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ajadaho nie ma bana, przynajmniej ja o tym nic nie wiem. 

Wydaje mi się, że ostatnio się trochę poprawił, zmądrzał i już nie wdaje się w takie dyskusję, więc nie mogło być długo spokojnie. 

Pojawia się user qqrydza  :arrow:  widzący efekty ps2.0 w ps1.1 i nie bojący się nadchodzących gier z supportem dx 9.0...

qqrydza  :arrow:  zerwij te naklejki dx 9.0 i zamaluj support ps 2.0 na pudełku, bo aż wstyd :lol:

Dokładnie panowie zmądrzałem ,jestem na odwyku,, sprzedałem kompa jade teraz na durniu 800 ecs k7 vza rev1. 256sdram , TNT2PRO (NVIDI nawet teraz nie porzuce ;-D ), zbyt dużo człowiek traci czasu na gry , to forum i te beznadziejne kłótnie , a latka lecą , ciesze się zakupem samochodu i już czekam na udane wakacje z żoną i synkiem , co po niektórym NAŁOGOWYM uczestnikom radzę to samo , PRZEPRASZAM WSZYSTKICH których obraziłem , życzę DUŻEJ ILOŚCI FPS'ów i mniej awantur

pozdrawiam Wszystkich

AJDAHO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pozyczyłem dodatkowe 512MB

I teraz już wiem, że do pełnej płynności potrzeba mieć

1GB pamięci na pokładzie, gra przestała się ciąć.

 

A wszyscy co mówią, że jest spoko z 512MB to mają chyba problemy z oczami.

Zgadzam się!!! Grałem na 512 i miałem dość, a wszystkie programy powyłączane, sporo ram dostępnego. Bez 1GB na pokładzie to jest tylko łudzenie się, że się gra. Dopiero teraz widzę potęgę Radeona :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze przegapilem ciekawa dyskusje, no ale coz

 

qqrydza: a propos gosci ktorzy nie umieja zmienic renderowania - proponuje ci kulturalnie zebys sie bujal, bo nie po to odwiedzam to forum zeby mi ktos wciskal ciemnote; gratuluje podejscia....

 

Yasiu22: co do postu na poprzedniej stronie o maniu cos z oczami, OK, jednak podtrzymuje stwierdzenie ze gierka ma zabojcze wymagania chociaz wlasnie sprawdzilem i max zajetej pamieci mam tylko 643 MB :) a gram w 1024x768 z wszystkimi detalami na max

 

teraz odnosnie trybow renderowania - nie do konca wyraznie sie wypowiedzialem n postow temu, kiedy qqrydza nie walczyl jeszcze ze wszystkimi :), mialem na mysli nie to, ze nie umiem zmienic w grze z normal na improved etc., tylko w setupie na szaro mam direct3d 9, a z ciekawosci wlaczylbym direct3d 8.1....

 

to na tyle, tyle walk z powodu jednej (glupiej? :) ) gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ajadaho nie ma bana, przynajmniej ja o tym nic nie wiem.  

Wydaje mi się, że ostatnio się trochę poprawił, zmądrzał i już nie wdaje się w takie dyskusję, więc nie mogło być długo spokojnie.  

Pojawia się user qqrydza  :arrow:  widzący efekty ps2.0 w ps1.1 i nie bojący się nadchodzących gier z supportem dx 9.0...

qqrydza  :arrow:  zerwij te naklejki dx 9.0 i zamaluj support ps 2.0 na pudełku, bo aż wstyd :lol:

Dokładnie panowie zmądrzałem ,jestem na odwyku,, sprzedałem kompa jade teraz na durniu 800 ecs k7 vza rev1. 256sdram , TNT2PRO (NVIDI nawet teraz nie porzuce ;-D ), zbyt dużo człowiek traci czasu na gry , to forum i te beznadziejne kłótnie , a latka lecą , ciesze się zakupem samochodu i już czekam na udane wakacje z żoną i synkiem , co po niektórym NAŁOGOWYM uczestnikom radzę to samo , PRZEPRASZAM WSZYSTKICH których obraziłem , życzę DUŻEJ ILOŚCI FPS'ów i mniej awantur

pozdrawiam Wszystkich

AJDAHO

Mam nadzieję na jeszcze niejedną kłótnię :D :!: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze przegapilem ciekawa dyskusje, no ale coz

 

qqrydza: a propos gosci ktorzy nie umieja zmienic renderowania - proponuje ci kulturalnie zebys sie bujal, bo nie po to odwiedzam to forum zeby mi ktos wciskal ciemnote; gratuluje podejscia....

 

Yasiu22: co do postu na poprzedniej stronie o maniu cos z oczami, OK, jednak podtrzymuje stwierdzenie ze gierka ma zabojcze wymagania chociaz wlasnie sprawdzilem i max zajetej pamieci mam tylko 643 MB :) a gram w 1024x768 z wszystkimi detalami na max  

 

teraz odnosnie trybow renderowania - nie do konca wyraznie sie wypowiedzialem n postow temu, kiedy qqrydza nie walczyl jeszcze ze wszystkimi :), mialem na mysli nie to, ze nie umiem zmienic w grze z normal na improved etc., tylko w setupie na szaro mam direct3d 9, a z ciekawosci wlaczylbym direct3d 8.1....

 

to na tyle, tyle walk z powodu jednej (glupiej? :) ) gry

Ja nie twierdze że grze wystarczy 512-ja napisałem że da sie grać.Powiem tak przydało by sie przynajmniej 768MB to wtedy można by było włączyć cienie, bo ja normalnie je wyłączyłem bo jest sporo gier które przez to bardzo potrzebują ramu.(przytład-BF1942 z64 gośćmi bez cieni chula idealnie-z cieniami zaczyna sie doładowywać w miejscach ostrej jadki-po dożuceniu jeszcze kostki 256MB wszystko wraca do normy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie twierdze że grze wystarczy 512-ja napisałem że da sie grać.Powiem tak przydało by sie przynajmniej 768MB to wtedy można by było włączyć cienie, bo ja normalnie je wyłączyłem bo jest sporo gier które przez to bardzo potrzebują ramu.(przytład-BF1942 z64 gośćmi bez cieni chula idealnie-z cieniami zaczyna sie doładowywać w miejscach ostrej jadki-po dożuceniu jeszcze kostki 256MB wszystko wraca do normy)

Brawo Yasiu w końcu się przyznałeś, że na twoim konfigu czyli z 512MB

wcale nie jest tak różowo... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja nie twierdze że grze wystarczy 512-ja napisałem że da sie grać.Powiem tak przydało by sie przynajmniej 768MB to wtedy można by było włączyć cienie, bo ja normalnie je wyłączyłem bo jest sporo gier które przez to bardzo potrzebują ramu.(przytład-BF1942 z64 gośćmi bez cieni chula idealnie-z cieniami zaczyna sie doładowywać w miejscach ostrej jadki-po dożuceniu jeszcze kostki 256MB wszystko wraca do normy)

Brawo Yasiu w końcu się przyznałeś, że na twoim konfigu czyli z 512MB

wcale nie jest tak różowo... :)

Jest rózowo ale bez cieni.Cienie zawsze pożerają mnóstwo ramu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy znowu z tymi fps :twisted: Matole gadanie, że przy powyżej 25 fps oko ludzkie nie widzi różnicy. Odpal kolego hal_9k coś co pomiata powiedzmy średnio 70 fps, a następnie zarzuć takie AA i AF by fps spadł do poziomu poniżej 30. I zobaczymy czy nie będzie różnicy.....

sam jestes matolem!!!!

chodzi oczywiscie o srednie fps

jak bedziesz mial srednio 25 klatek to niby juz bedzie plynnie a gowno prawda bo jak bedzie wiecej elementow na ekranie to zamiast tych 25 zrobic sie na chwile 20 i juz bedzie kaszana

jakbys mial caly czas te 25-30 fps to nie zobaczyszz juz roznicy pomiedzy stalymi 500 klatkami!!!!!

fizyki nie przeskoczysz;]]]

@ TEN TOPIK

screeny jakie sa kazdy widzi - komentowac nie trzeba ale tez nie mozna w maxymalne skrajnosci popadac mowiac ze 9600pro bedzie wydajniejszy od fx5900 :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy znowu z tymi fps :twisted: Matole gadanie, że przy powyżej 25 fps oko ludzkie nie widzi różnicy. Odpal kolego hal_9k coś co pomiata powiedzmy średnio 70 fps, a następnie zarzuć takie AA i AF by fps spadł do poziomu poniżej 30. I zobaczymy czy nie będzie różnicy.....

sam jestes matolem!!!!

chodzi oczywiscie o srednie fps

jak bedziesz mial srednio 25 klatek to niby juz bedzie plynnie a qpa prawda bo jak bedzie wiecej elementow na ekranie to zamiast tych 25 zrobic sie na chwile 20 i juz bedzie kaszana

jakbys mial caly czas te 25-30 fps to nie zobaczyszz juz roznicy pomiedzy stalymi 500 klatkami!!!!!

fizyki nie przeskoczysz;]]]

@ TEN TOPIK

screeny jakie sa kazdy widzi - komentowac nie trzeba ale tez nie mozna w maxymalne skrajnosci popadac mowiac ze 9600pro bedzie wydajniejszy od fx5900 :twisted:

ty może nie widzisz różnicy ale ja tak. podam ci kilka przykładów. Gierka GTA3 ma stałe 31 fps niby wszystko płynnie chodzi. ok. wyłącz w opcjach frame limit. bedziesz miał powiedzmy 100 fps. widać różnice straszną.

 

w seri indiana jest to samo.

 

widać różnice nawet pomiędzy 40 fps a 60. sprawne oko gracza to wyłapie i fizyka w tym przypadku się nie sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy znowu z tymi fps :twisted: Matole gadanie, że przy powyżej 25 fps oko ludzkie nie widzi różnicy. Odpal kolego hal_9k coś co pomiata powiedzmy średnio 70 fps, a następnie zarzuć takie AA i AF by fps spadł do poziomu poniżej 30. I zobaczymy czy nie będzie różnicy.....

sam jestes matolem!!!!

chodzi oczywiscie o srednie fps

jak bedziesz mial srednio 25 klatek to niby juz bedzie plynnie a qpa prawda bo jak bedzie wiecej elementow na ekranie to zamiast tych 25 zrobic sie na chwile 20 i juz bedzie kaszana

jakbys mial caly czas te 25-30 fps to nie zobaczyszz juz roznicy pomiedzy stalymi 500 klatkami!!!!!

fizyki nie przeskoczysz;]]]

@ TEN TOPIK

screeny jakie sa kazdy widzi - komentowac nie trzeba ale tez nie mozna w maxymalne skrajnosci popadac mowiac ze 9600pro bedzie wydajniejszy od fx5900 :twisted:

ty może nie widzisz różnicy ale ja tak. podam ci kilka przykładów. Gierka GTA3 ma stałe 31 fps niby wszystko płynnie chodzi. ok. wyłącz w opcjach frame limit. bedziesz miał powiedzmy 100 fps. widać różnice straszną.

 

w seri indiana jest to samo.

 

widać różnice nawet pomiędzy 40 fps a 60. sprawne oko gracza to wyłapie i fizyka w tym przypadku się nie sprawdza.

myslisz ze nie widze ronicy pomiedzy 30 a 60 - widze ale wyzej juz tego nie ma

nie chodzi o to

te 24fps juz sa plynne a powyzej tej wartosci juz jest za szybko - no jak jest 30fps to to jeszcze ok - ale takie 60fps wydaje sie juz nienaturalne troche jak dla mnie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...