Skocz do zawartości
tanaka

Xpand Rally/ Extreme

Rekomendowane odpowiedzi

"Update on Monday: It turns out this work-in-progress demo wasn't meant for public release, and we've removed it at Techland's request. An official single-player demo is due in about one month"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Chcemy dać graczom produkt jak najwyższej jakości, dlatego, mimo iż jest to demo Xpand Rally postanowiliśmy przesunąć datę jego wydania. Pozwoli nam to dopracować Xpand Rally MP Demo", mówi Paweł Marchewka - producent Xpand Rally. W poprawionej wersji dostępne będą dwa samochody w dwóch malowaniach każdy oraz dwie trasy. Gracze do wyboru będą mieli dwa modele zachowania samochodu: symulacyjny i zręcznościowy. Oprócz zwykłych rajdów (wyścig z czasem) i wyścigów head to head (z kolizjami) możliwa będzie również rozgrywka w trybie free style, pozwalająca na walkę na całej mapie bez ograniczeń do wytyczonej trasy. Dzięki możliwości regulacji głównych podzespołów samochodu, istniała będzie możliwość dopasowania samochodu do warunków panujących na trasie i indywidualnych preferencji. Dodatkowo, demo pozwalało będzie na stawanie własnych serwerów gry zarówno internetowej jak i w sieci lokalnej. Pełna wersji Xpand Rally poza trybem multiplayer oferować będzie również rozbudowany tryb kariery z ponad 70 wyścigami i ponad 800 częściami do tuningu samochodów, oraz tryb single race. Gracze do wyboru otrzymają 35 rajdowych samochodów podzielonych na 8 grup. Fotorealistyczna grafika tras umieszczonych w 5 zróżnicowanych krajobrazach, w pełni dynamiczne i interaktywne otoczenie tras, realistyczny model uszkodzeń oraz symulacja obrażeń kierowcy i w końcu zastaw narzędzi edycyjnych dołączanych do gry, umożliwiający tworzenie własnych tras to jedne z głównych cech Xpand Rally. Więcej informacji o grze oraz oficjalne forum dyskusyjne na www.xpandrally.com. Xpand Rally wjedzie do sklepów 24.09.2004!

:twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie da sieprzeczyc, nie czytalem wczoraj watku w calosci , skupiajac sie na bezposrednio poprzedzajacym ...jakby nie spojrzec blyskotliwe czy dalekowzroczne to nie bylo :lol: sorry za zbedna powtorke ;)

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Być może gdyby techlandowski Chrome wykorzystywał Havoka, miast własnego i garażowego implementu fizycznego, to odniósłby porównywalny sukces na zachodzie? Krytyka na model fizyczny ze strony graczy wystarczyła, by Techland dla potrzeb swojej drugiej sztandarowej produkcji, Xpand Rally, skorzystał z darmowej, acz profesjonalnej fizyki modelu jazdy dostępnej jako Open Source w internecie." 8O

źródło http://pclab.pl/art11333.html

 

ps. Jakby ktoś chciał wycisnąć dodatkowe etapy z tego nieoficjalnego dema

to tutaj http://www.gametimesonline.com/colin/forum...topic.php?t=891

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak z wymaganiami?

Na moim sprzęcie działa i da się grać na ustawieniach cos około medium.

 

Zaraz ściągnę MP, zobaczymy...

Hm no to na moim MX-ie też jakoś ruszy. Fajnie by było, przynajmniej jakaś rekompensata za colina 05...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no . Ustawię sobie wireframe i będe miał 300fps'ów :)

ale to nie chodzi o kartę graficzną. Wywala mi bląd, że "pamięć nie może być read"  8O

Troche dziwne jak na taką karte. Pozmieniaj stery jeśli nie skutkuje ten sposób z odświeżaniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o jakiej grze jest temat?

Podoba Wam się to w ogóle? Ja z braku laku zainstalowałem, w porównaniu do single player jeździ się ciut lepiej (takie mam wrażenie) ale nadal kiepsko! Jakbym jeździł jakimś resorakiem, a nie autem klasy wrc. Po za tym w ustawieniach - brightness stopniowany jest za bardzo skokowo, na ustawieniu standardowym mam sporo za jasno, na tym stopień niżej jest ciemno jak w [gluteus maximus].Jest parę smaczków - trawa, fajnie pękające szyby, ale ogólnie gra dla mnie jest jakaś taka drewniana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w oficjalne demo MP i przedewszystkim musze powiedzieć że gra jest DOBRA. Nie będe się rozpisywał nad plusami, bo ma ich naprawde sporo, przejde odrazu do minusów :twisted:

 

- na moim sprzęcie, w full detalach w 1024x768 gra czasami zwalniała poniżej 25 fps..

 

- fizyka...hmm, powiedzmy że nie podoba mi się, za łatwo się jeździ, w colinie4 nie na każdym zakręcie można było użyć ręcznego, a tu tak. Pojazd jest jakiś taki za lekki, i wydaje mi się że uczucie prędkości jest chyba zbyt duże - to są uwagi do trybu symulacji

 

- mapy, no właśnie mapy, niby takie wielkie, wszędzie można pojechać, ale widać ich "skończoność", tzn. ograniczają je góry, czy skały. W sumie to sprawiają wrażenie takiego duuuużego pokoju, tyle że z niebem, drogami, fauną... w colinie 4 nie miałem takiego wrażenia

 

- BRAK LICENCJI :evil:

 

Ale jak napisałem wcześniej, gra ma więcej plusów niż minusów, giercuje się bardzo przyjemnie (patrzcie na godzine o której pisze ten post :lol:). Fajnie jest tak jechać sobie prosto, nie zważając na góry, kamienie, byle do najbliższego checkpointu. Xpand rally na obecnym etapie nie jest choć troche realistyczny, jak już pisałem colin4 fizycznie o wiele bardziej mi się podoba. Chociaż, przy colinie4 nigdy nie wysiedziałem dłużej niż dziś przy Xpand Rally :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

wczoraj zassałem SP demko XPanda i muszę przyznać, że mimo, że jeździ się jakoś dziwnie, to jednak otoczenie mnie powaliło - chociaż przyznaję się bez bicia, że jeździłem tylko na trasie w Polsce ;)

otoczenie trasy - sama droga! - wszystko znajome i bardzo fajnie się jeździ, widząc przy drodze przystanki PKS, dziury w drodze, domki takie, jak za oknem itp itd. do tego zmiana godziny - na światłach się jeździ obłędnie! a rano, przed świtem... cud miód i orzeszki.

coś czuję, żę tą gierę sobie kupię, żeby pojeździć na spokojnie, bez ścigania się - przydałaby się tylko możliwość edytowania samochodów i (please!!!) dokładania własnych bryczek i elemntów do nich - mam w domu w 3D Maxie zrobione cinquecento i VW caravelle - fajnie by było móc wrzucić to to do gierki (się rozmarzyłem) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po stestowaniu tego demka moje odczucia sa nastepujace:

- o wiele bardziej realistyczna od colina chociaz...

- jakos dziwnie sie prowadzi auta

- gra dostanie biczem za engine (chrome) ktory nie jest zoptymalizowany na slabsze kompy (u mnie z aa x4 i anizo x8 zwalnialo czesto :( fak! ) i w menu normalnie kursor sie zatrzymywal na chwile bleee!

- brak licencji to POWAZNY MANKAMENT

- (moze tylko w demku?) brak publiki na trasie

- tak jak napisal JAJO ad. map - zgadzam sie w 100%, na dodatek jak sie jedzie blisko sciany to widac iz to nie sa skaly czy gory tylko ladnie rozlozone textury

 

zobaczymy na finalny EFEKT, co te techlandy zmajstruja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...