Skocz do zawartości
tanaka

Xpand Rally/ Extreme

Rekomendowane odpowiedzi

OT: Kurde naprawde można w Colinie 3 i 4 pognieść dach? W trójce to się przyznaję, że nie wiem bo (z szacunkiem dla fanów) bardzo się zawiodłem na tej części i może nie próbowałem za długo. A w czwórce widocznie nie dziabnąłem dostatecznie mocno hehe. Aż chyba normalnie zainstaluje i wykonam kilka efektownych dachowań :wink: . Dzięki =KrAnKeD=

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniam zdanie, gra jest lepsza od colina 2005, grałem w dema obydwu i musze powiedzieć że Xpand ma przewage we wszystkim :wink: począwszy od grafiki i kończywszy na fizyce

 

jest jedno ale....

 

 

 

 

już to pisałem....

 

 

 

 

BRAK LICENCJI!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest w sumie ok, zobaczymy jaka bedzie pelna wersja,

koszmarne sa tylko wymagania sprzetowe.

 

 

Dla mnie niema lepszej gry rajdowej niz Rally Championship 99/2000.

Te kilkudziesiecio kilometrowe OSy, waskie sciezki w lesie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest w sumie ok, zobaczymy jaka bedzie pelna wersja,

koszmarne sa tylko wymagania sprzetowe.

 

 

Dla mnie niema lepszej gry rajdowej niz Rally Championship 99/2000.

Te kilkudziesiecio kilometrowe OSy, waskie sciezki w lesie...

Rzeczywiscie. Jak sie ta gre wspomina to na pierwszy plan cisna sie wlasnie te dlugie waskie OS`y.

Jednak nie spodobala mi sie fizyka w tej grze. Zero poslizgow, ew. wymuszone hamulcem recznym.

Ale mogliby zrobic remake tej gry z nowym engine.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

Średnio mi się podoba. Grafika zbyt cukierkowa i jakoś dziwnie się jeździ ( oj za długo w rbr gram ;) ). Za dużo można ścinać. Jechałem jakąś trasę pustynną i całą od początku do końca można było ciąć :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnio mi się podoba. Grafika zbyt cukierkowa i jakoś dziwnie się jeździ ( oj za długo w rbr gram ;) ). Za dużo można ścinać. Jechałem jakąś trasę pustynną i całą od początku do końca można było ciąć :

bo to jest mapa w trybie treestyle dlatego mozesz jezdzic gdzie Ci sie podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest w sumie ok, zobaczymy jaka bedzie pelna wersja,

koszmarne sa tylko wymagania sprzetowe.

 

 

Dla mnie niema lepszej gry rajdowej niz Rally Championship 99/2000.

Te kilkudziesiecio kilometrowe OSy, waskie sciezki w lesie...

Zgadzam sie z Toba w 200%,Rally 2000 to krok rajdowek,tam jest grafamktora dorownuje grom z tego roq a prowadzenie jest ttakie jakie powinno byc w samochodowkach i zaden xpand go nie przebije mimo ze jest spox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

testował ktoś już to ? na tej becie co sobie pograłem : fizyka podobna do v-rally 1 połączone z v-rally 2 , auta ulegają zniszczeniom ale tylko chyba karoserii takie dzwony co robiłem to auto po jednym by się do niczego nie nadawało , grafika nawet ujdzie , na nocnych odcinka mało widać ( takie auta maja nieźle szperacze wiec powinno być dobrze ), gra nie mam licencji na auta , wyglądają mniej więcej tak jak powinny ale nazwy typu wolf czy cos takiego nie pasuje , trasy są zrobione nawet dobrze woda tez wygląda spoko można rozbijać barierki , ścinać lampy , znaki i inne , dźwięk jest słaby auta pierdzą , wyją nie chcą jechać , później może wrzucę jakieś zdjonka tylko nie mam co , jak ktoś chętny to niech da znać. po tym co widziałem gra chyba przejdzie bez echa : chyba, że sie wezma ostro do roboty

Bawiłem się Demkiem MP z qmplem na LANie... Pozatym, że autka fajnie się rozpryskują nic nie przykuło mojej uwagi na dłuższą metę... wracam do colina...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie gierka podoba najbardziej ze wszystkich scigalek w jakie gralem, jak dla mnie masakruje colina...

 

Grafa jest przesliczna, helicam z motion blurem to jest po prostu cudo, wrzucone na TV wyglada jak real ;]

 

Sliczna grafa i otoczenie, jak dla mnie colin to syf przy tym...

 

Nio i autko jak sie prowadzi, czysto mozna nim rzucac, panowac w kazdym calu... widac ze auto za nas nie jedzie, az CZUC jak sie przyspiesza, czuc ta moc, dla mnie giera jest genialna...

 

Aha, gralem tylko w sp demo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

pograłem w sp demo i mam mieszane uczucia :|

Poślizgi poślizgi poślizgi. Jak dla mnie tragiczne. Nie mogę wyczuć tego modelu jazdy....do rbr xr nie skacze....moze pobije colina 5.

 

MaxDamage

 

Grałeś w rbr ?? tam poczujesz że autko rusza :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to Xpand jest dużo lepszy od colina, i w fizyce(colin nie ma szans z simulation w xpandzie), wreszcie samochód przednio, czy tylko napędowy zachowuje sie tak jak powinien, czuc różnice,lepszy jest też w grafice, modelu uszkodzen, trasach (rozległych i urozmaiconych)....no i ma zabójcza grywalnosc... w colinie 2005 to ladnie wyglada tylko deszcz na szybie.....(goście chcą tylko nabic kase i tyle, roznica w stosunku do colina2004 polega na tym, że po uderzeniu w drzewo liście z niego spadaja - to można było załatwic patchem, a oni wypuszczają jako nową grę, tak poza tym w colinie2004 mażna było uderzy w znak przy 100km/h i samochód stawał w miejscu, nie wiem, czy w 2005 wreszcie to poprawili) Xpand rozwala colina2005 pod każdym względem...

dla Colina wrogiem jest on sam (colin 2 był najlepszy ze wszytkich rajdówek w jakie grałem, nastepne coliny polegaja na dodaniu lepszej grafiki i paru nowych błedów, model jazdy z colina 2 jest systematycznie przez kolejne coliny psuty) :twisted: ufff, kończe bo o wadach colina to możnaby ksiażke napisac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

Pograłem dłużej i muszę przyznać że całkiem fajnie się jedzie.

I w sumi całkiem spoko pomysł z obrażeniami u kierowcy. Co prawda mam jeszcze kilka uwag odnośnie poślizgów. Ale da się przyzwyczaić ;)

 

mimo że kocham prawie wszystko co polskie to takiej beznadziejnej gry dawno nie widziałem

LoL. Wiesz ja mało co lubie polskie ale gierca spoko :P

 

do tego tnie się na radku 9800 i bartonie 2200 mhz i 512 ram co chyba jest przesadą . Trzeba mieć chyba dużo zaparcia żeby w to grać

:lol:

To masz coś nasrane w sprzęcie bo mi na Goownanym( no większość forumowiczów tak sądzi zapewne) 5700 przy aa4 anizo 2, detale full mogę spokojnie pojeździć. Przyznam że czasem się zamuli ale do wytrzymania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tego tnie się na radku 9800 i bartonie 2200 mhz i 512 ram co chyba jest przesadą . Trzeba mieć chyba dużo zaparcia żeby w to grać

:lol:

To masz coś nasrane w sprzęcie bo mi na Goownanym( no większość forumowiczów tak sądzi zapewne) 5700 przy aa4 anizo 2, detale full mogę spokojnie pojeździć. Przyznam że czasem się zamuli ale do wytrzymania.

Na moim sprzęcie także się tnie. System jest czyściutki, najnowsze omegi, stery do nforce. Ja mysle że to wina braku optymalizacji dla ATI - w końcu ta ikonka "nvidii" na początku gry z czegoś się wzieła - co nie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...