Skocz do zawartości
TrancEaddict

Apel to moderatorow (szczegolnie do 2)

Rekomendowane odpowiedzi

wystarczy, pod warunkiem ze nie bedzie Paranoika :)

Dla ParanoiKa to mam nalewkie na szpyrytusie, taka malenka karafke, bedzie ze 2 litry :twisted:

buhhehehe - no zeczywiscie maleńka! - ParanoiK ma taki spust ?

ParanoiK to ma dual-spust :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie, reed, jak pragnę zakwitnąć :!: 8O . Teraz to Ty jesteś wymiatacz :!: Pozostało Ci tylko podczepić do swojej krówki jakiś dzwonek, bo przecież Woźni gdzieś tam dzwonią w szkołach :wink: .

Coś mi się wydaje, że krzynka vistuli była nieco zwietrzała :wink: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie, reed, jak pragnę zakwitnąć :!:  8O .  Teraz to Ty jesteś wymiatacz :!:  Pozostało Ci tylko podczepić do swojej krówki jakiś dzwonek, bo przecież Woźni gdzieś tam dzwonią w szkołach :wink: .

Coś mi się wydaje, że krzynka vistuli była nieco zwietrzała :wink: .

Zwietrzala nie zwietrzala, wypili :D

Jak widac zaczelem znowu awansowac, a ze drobnymi kroczkami ? moze byc :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy, pod warunkiem ze nie bedzie Paranoika :)

Dla ParanoiKa to mam nalewkie na szpyrytusie, taka malenka karafke, bedzie ze 2 litry :twisted:

buhhehehe - no zeczywiscie maleńka! - ParanoiK ma taki spust ?

ParanoiK to ma dual-spust :wink:

ale to wydajnosc syntetyczna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy, pod warunkiem ze nie bedzie Paranoika :)

Dla ParanoiKa to mam nalewkie na szpyrytusie, taka malenka karafke, bedzie ze 2 litry :twisted:

buhhehehe - no zeczywiscie maleńka! - ParanoiK ma taki spust ?

ParanoiK to ma dual-spust :wink:

ale to wydajnosc syntetyczna :P

poniewaz zeczywsta to jest Quad Pumped Bus; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E, jaja sobie robią :D .

W grupach dalej jest ( link ).

Niemca ktoś zbanował, też chyba dla jaj :twisted:. Chociaż to, akurat, jest już średnio śmieszne. ( post )

"Owocny" dzień był wczoraj: Wawelski, RaV[666](dwa razy - zarejestrował się po banie na nowo), Niemiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemca ktoś zbanował, też chyba dla jaj . Chociaż to, akurat, jest już średnio śmieszne. ( post ) 

"Owocny" dzień był wczoraj: Wawelski, RaV[666](dwa razy - zarejestrował się po banie na nowo), Niemiec.

Jak tak dalej pójdzie to niedługo będzie można pogadać tylko o d... Maryny bo o komputerach nie będzie z kim. Nie jest dobrze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogole to za co Niemiec dostal bana??

 

Za podpis?

 

Zaraz bedzie sie trzeba bac pisowni, bo jak kto napisze komurka to bana zarypie. Proponuje darowac sobie wszelkie akcje z moderami, bo to istna walka z wiatrakami. Nic nie udowodnicie, a na koniec jeszcze dostaniecie bana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogole to za co Niemiec dostal bana??

 

Za podpis? 

 

Zaraz bedzie sie trzeba bac pisowni, bo jak kto napisze komurka to bana zarypie. Proponuje darowac sobie wszelkie akcje z moderami, bo to istna walka z wiatrakami. Nic nie udowodnicie, a na koniec jeszcze dostaniecie bana.

amen, nareszcie ktoś zrozmiał, brawo Pocahontas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie... Pocahontas, Adnriu, Jon, Para i reszta administracji. Wrzuccie na looz. Dobrze znacie Niemca i chyba wiecie, ze postfuczyl, ponadto zachowywal sie niestosownie imo. Jak w pracy ktos prosil by Cie, zebys siedzial cicho, a ty nawijalbys ciagle, ze sie nie boisz, to chyba tez by sie w koncu oberwalo nie?

 

Ban 3-dniowy to nic strasznego. Niemiec poczul sie troche zbyt pewnie. Zapewne uwazal, ze jesli ma pierdyliard postow, to nie moze dostac bana, a co wiecej powinien byc lepiej traktowany od innych userow. Z calym szacunkiem kupa prawda. Za te jego ostatnie wybryki dostal zasluzonego bana.

 

Teraz natomiast obawiam sie, ze bedzie trzeszczenie na forum na temat totalitaryzmu, komuny i w ogole raka szyjki macicy.

 

Ludzie! Prosze was... jestesmy tutaj, zeby pomagac mlodym overclockerom, a nie raz samemu sie czegos nauczyc. Dlatego sugeruje - zajmijmy sie tym, co nam sprawia najwieksza przyjemnosc, czyli overclockingiem.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zajmijmy sie tym, co nam sprawia najwieksza przyjemnosc, czyli overclockingiem

Popieram, w tym celu zamknijmy dział "O serwisie.." bo to źródło wszelkich kłótni, zaczepek i w rezultacie niepotrzebnych (imho) banów. Niniejszy temat (w sumie o niczym) i jego rozwinięcie jest najlepszym tego przykładem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano nie przejdzie.

Maja tu byc poruszane watki dotyczace forum. To ze ten topic jest o wszystkim i o niczym niczego nie dowodzi.

Tylko niech userzy rzeczywiscie zwracaja uwage na wazne rzeczy.

 

Co do Reeda po wczorajszym dniu ma dosyc. Czemu? Chyba nie trzeba tlumaczyc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ban 3-dniowy to nic strasznego. Niemiec poczul sie troche zbyt pewnie. Zapewne uwazal, ze jesli ma pierdyliard postow, to nie moze dostac bana, a co wiecej powinien byc lepiej traktowany od innych userow. Z calym szacunkiem kupa prawda. Za te jego ostatnie wybryki dostal zasluzonego bana.

 

To naprawdę cieszy, że są jeszcze na forum ludzie, którzy myślą i rozumieją o co w tym wszystkim chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się wypowiem (chmm może nie na temat ale..)

 

Jestem tu już prawie rok i chyba od zawsze byli tu ludzie myślący, że moderator to taki zły pan który wszystkim banany sadzi dla jaj :evil:

 

A ja mówie, aby Moderator był naprawde zły, sadził banany za nawet drobne przewinienie, aby ludzie się nauczyli i zaczeli postępować zgodnie z regulaminem :!: Jak nie można po dobroci to na siłe ( to jest moje zdanie i chyba zostane za nie potępiony)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się wypowiem (chmm może nie na temat ale..)

 

)

a ktos tu nawija na temat ?? jaki temat.. :lol: toszto topic przeradzajacy sie w blurpVSplum :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wywalilisci reeda z moderow czy co

ten post to nie zart.

wczesniej bawili sie rangami ale teraz ...

reed'a nikt nie wywalil ... sam zrezygnowal :(

kto sledzi losy forum domysli sie dlaczego ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten post to nie zart.

wczesniej bawili sie rangami ale teraz ...

reed'a nikt nie wywalil ... sam zrezygnowal :(

kto sledzi losy forum domysli sie dlaczego ...

Szkoda :evil: , w Jego wydaniu moderka była, IMO, bardzo dobra.

Sam miałem z Nim małą scysję, ale wszystko dało się wyjaśnić w cywilizowany sposób bez żadnego banowania, wyzwisk itp. Miał rację i uzasadnił mi to w zupełnie normalny sposób.

Może się jeszcze namyśli :) i jak nieco odpocznie od bezsensownych wojenek z dzieciakami, które nie są w stanie przyznać się do błędu, wróci do moderowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...