Skocz do zawartości
OLAF_SKARPA

NFS: UNDERGROUND 2

Rekomendowane odpowiedzi

A mi się bardziej podoba - i chodzi mi na oko lepiej niz jedynka - tam czasem byly rozne przyciachy - a tu wszystko na full (oprocz AA ktore tylko x2) i plynniusienko jakbym na konsoli gral :). No i da sie wlaczyc jednoczesnie blurr i AA a w jedynce nie moglem. Tylko nie dziala mi FF ale mysle ze w fullu bedzie ok. I miasto duzo wikeksze i ladniejsze (a deszcz - po prostu super :) ) U mnie odblaski nawierzchni sa piekne (na pewno ladniejsze i mniej sztuczne niz w jedynce). Generalnie mam nadzieje ze w fullu nie zepsuja modyfikacji wozu a bedzie hit :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh,szkoda slow wieszcie mi chociaz szybko plyna posty (dni) na tym forum.Samodobro-miales juz nie nie patrzec na ten temat a nadal to robisz :P pozatym gry samochodowe powinny byc arcade,na tym polega przyjemnosc z grania,czuc opredksc,jak nazwa wskazuje - need for speed,porshe nie nadaje sie do tej kategorii i zostalo sp...lone pod kazdym calem,NFS8 przebija kazdego needfora z wyjatkiem 2 SE,jest jak najbardizej udana a Samodobro - Ty dorosly czlowieku z prawem jazdy,to ja powiedzialem wczesniej,ze ta samochodowka jest najldniejsza i widzialem colina 2k5 xpanda ryska i wszystkie pecetowe samochodowki jakie wyszly,podobnie jak i wiekszosc gfier na C64,Amige,Pegasusa,286 i cala reszte konsol i komputerow i wiem jak powinna wygladac dobra gra komputerowa,pozatym gre sie nie ocenia tylko pood katem grafiki choc ta przebija wszystkie dotychczasowe samochodowki,wlacznie z Burnoutem 3 i Gran Tourismo Aspec na PS2 (powtorze to jeszcze z 20x jesli trzeba).W grze sie liczy grywalnosc,w tej polega to na tym,ze jest Speed i dla nich jest ta gra a nie dla fanow symulatorow,z ktorych sie nie czerpie takich przyjemnosci.Jesli te wady co wymieniliscie krytycy NFS8 (Glownie JAJO i Samodobro) sa jedyne to niezaopatrujcie sie w HL2 (i tak to zrobicie,ale co tam) bo ta gra Was rozczaruje pod tym samym wzgledem,czuje,ze sie niezle zdenerwuje czytajac niektore posty jak juz wyjdzie gra,ale moze sie myle,czas pokaze.No nic - ide kontynuowac jazde,musze poprawic czasy.

PS - KUCYK,ja uzywam do takich celow YAMAHA STATION,zgralem w ten sposob sobie z NFS7 "Born to slow" CRYSTAL METHOD oraz wszystkie utworki z NFS2SE i jakosc jest niczego sobie,poczujesz to przede wszystkim jesli masz dobry sprzet grajacy i jakiegos SBLive,Audigy itp, fakt,ze to wav,ale jakosc jest naprawde dobra nawet po zamianie CDEXEM na MP3.

PS2-pozdrawiam wszystkich znajacych sie na rzeczy oraz wszystkich krytykow gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypluj te slowa szkarado z mokradel. Burnout 3 jest panem, a nfs:u2 jest durna namiastka pazia ;]

 

Grafika beznadziejna, jakby panowie z EA staneli na laurach nfs:u1. Gameplay koszmarny, 'jedynka' przewyzsza 2 z trzy razy.

 

Zeby grafa byla jako tak trzeba naprawde wszystkie detale odpowiednio do gory podwyzszyc. Na nizszych gra wyglada po prostu zle.

 

Muzyka, tutaj przyznam ze EA nie zawiodlo.

 

 

 

Ale reszta jest dla mnie nedzna kontynuacja wspanialej 'jedynki' .

 

Takie moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hydro2, po 1sze:

 

- pisz do nas po polsku- coz to, do cholery, znaczy "wieszcie"? Staraj sie tez uderzac we wlasciwe klawiesze jak piszesz. Tylu literowek w jednym poscie chyba jeszcze nie widzialem.

 

- podoba ci sie ta nedzna gra? Swietnie, twoj problem. Musisz tylko sie nauczyc szanowac zdanie innych, z pewnoscia bardziej doswiadczonych bo starszych, osob= graczy.

 

Twoja pozal sie boze recenzje rozbawila mnie do lez- masz u mnie za to piwo (jak bedziesz juz pelnoletni). Niestety... nie moge sie z nia zgodzic...

 

gdyz

 

... jedyna sluszna recenzje napisal pan GNZ (co AE to jednak AE ;]) i pod nia sie podpisuje rekami i nogami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy da się tuningować fury w full 2??????????????

Z tego sie dziwie.

Przeciez wiadomo ze U1 zaslynelo z tego ze dalo sie tunningowac wiec dlaczego w U2 nie mieliby tego kontynuowac :roll:

W demie masz fure ztuningowana i to kilka kolorkow do wyboru wiec wniosek sam sie nasuwa ze bedzie tunning. :)

 

...bez odbioru...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież już w demie da się wjeżdżać do sklepów, w których to min tuninguje się fury i kupuje różne bajerki.. Z tego co zaobserwowałem grając w demko to do 2 możemy zobaczyć "preview" tego co w nich można zrobić, a do jednego można wjechać (tam gdzie kupujemy neony, przyciemniamy szyby, zakładamy audo itp.). Tak w ogóle to Nfs się zmienił i to na lepsze, już nie ma jazdy 300 przez miasto..

 

Ps. Burnout3 jest zaje**sty po prostu, ale to zupełnie inna gra niż Nfs i nie ma co porównywać. Bardziej porównywałbym NFS do Juiced Pc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalilem demko, ustawilem detale na maksa, karta obsluguje DX9, wiec zadnych efektow nie zabraklo. Gra wyglada bardzo kiepsko. Programisci chyba nigdy nie wychodzili na dwor, wszystko swieci sie jak "psu jajca", wliczajac do tego tware. Wyglada to jak jazda malym, plastikowym samochodzikiem po posadzce w muzeum. Postacie do kitu, wyglad samochodow nie powala. Za samochodem gracza chyba ktos z latarka jezdzi, tak jakos dziwnie to zrobione. Brak widoku zza kierownicy. Troche sobie pojezdzilem, po czym z ciekawosci wlaczylem NFS: U i prawie wszystko wypada na korzysc dla jedynki (ktora moim zdaniem tez byla pomylka ;)). Samochody ladniejsze, grafika wyrazniejsza, ulice, coz, tez marmurowe ;P Podsumowujac, wiekszosc zmian w dwojce to jest raczej nieudanych. Gra wydana za szybko, EA chyba bardzo chcialo znowu zarobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według mnie underground to jest zenada i arcade pełną gębą ! :roll:

 

dyskoteka na ekranie !!

Buhahaha. Gosciu ta gra od zaaaaaaaaaaawsze miala byc ARCADE i czego sie czepiasz ;) nie lubisz to pykaj dalej w jakies symulacje ;) proste ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hydro2, po 1sze:

 

- pisz do nas po polsku- coz to, do cholery, znaczy "wieszcie"? Staraj sie tez uderzac we wlasciwe klawiesze jak piszesz. Tylu literowek w jednym poscie chyba jeszcze nie widzialem.

 

- podoba ci sie ta nedzna gra? Swietnie, twoj problem. Musisz tylko sie nauczyc szanowac zdanie innych, z pewnoscia bardziej doswiadczonych bo starszych, osob= graczy.

 

Twoja pozal sie boze recenzje rozbawila mnie do lez- masz u mnie za to piwo (jak bedziesz juz pelnoletni). Niestety... nie moge sie z nia zgodzic...

 

gdyz

 

... jedyna sluszna recenzje napisal pan GNZ (co AE to jednak AE ;]) i pod nia sie podpisuje rekami i nogami.

Po 1 primo ja nie patrze w klawiature jak pisze i jakos kazdy wie,co chce przekazac a jak Ty nie wiesz to Twoj problem i przynajmniej nie trzaskam bledow ortograficznych jak niektorzy

Po 2 primo szanuje zdanie innych,tylko poprostu te argumenty mnie nie przekonuja i gra nie jest nedzna,jesli jej nie doceniasz to zrob lepsza.Pamietaj,ze gre robila grupa osob bardziej doswiadczonych od Ciebie pod kazdym wzgledem,a co do recenzji to jakos Ci,ktorzy wiedza co dobre,czyli 60% tego forum jakos sie z nia zgadzaja.

Po 3 primo ultimo jestem zapewne starszy od Ciebie (rocznik 80,policz sobie - chyba, ze nie umiesz) i przezylem wiecej niz Ci sie w Twojej mlodej glowce zdaje

Po 4 primo delirimo to sie zaloze,ze i tak zaopatrzysz sie w fulla wiec nie sciemniaj ludzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh... Jeszcze zasysam demko NFS:U2, wiec w kwestii tej gry jeszcze sie nie wypowiem za to czytam te komentarze i wyglada na to, ze panowie z EA jeszcze bardziej popsuli ta gre :( Gralem we wszystkie czesci NFS'a i szczerze mowiac czesc 6 i 7 byly wedlug mnie najgorsze. Owszem - graficzka ladna, ale fizyka byla juz lepsza w NFS2. Ba... Nawet dalo sie ustawic, czy chcemy arcade, czy simulation :D Jeszcze chwilke o fizyce gry - jesli chodzi o serie NFS, to wedlug mnie najlepsza pod tym wzgledem bylo Porsche. Natomiast jesli ktos lubi czysty arcade, to widzialem wiele gierek tego typu i zadna tego typu nie dawala mi tyle radosci co NFS, ktory wtedy byl jeszcze w miare realny :)

 

Tuning w NFS:U to po prostu porazka. Pod tym wzgledem 1000x lepiej wypada Porsche. Mnie jakos nie bawi wkladanie gotowych paczek, ktore przed chwila wygralem w wyscigu. Chcecie "prawdziwego" (tzn blizszego realizmowi) tuningu to odpalcie Porsche, choc tu musze przyznac, ze jesli chodzi o ta czesc rozrywki to najlepsza gra jest Street Legal (choc przyznaje, ze reszta jest skopana, szczegolnie engine graficzny).

 

hydro2 - predkosc w NFS:U?? Toz to sciema... Znowu pod tym wzgledem lepiej wypada Porsche.

 

To chyba tyle... Sciagne to demko tylko po to, zeby sie upewnic, ze EA skonczylo robic dobre scigalki :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze ciagle jestes zapatrzonym w siebie czlowiekiem, z podejsciem "moja racja jest najmojsza"... ergo- szkoda czasu na dyskusje z toba.

 

Niemniej jednak sprostuje dwa ostatnie punkty twojej "wypowiedzi".

 

Ad 3- Hmm, jestes ode mnie starszy o cale 1.5 roku. Jednak cos mi nie daje spokoju, bo kazda twoja wypowiedz (vide, ten twoj post z "wieszczie" i wielkim oswieceniem po przeczytaniu twojej fatalnie napisanej "recenzji") odbieram jak gadanie napalonego absolwenta conajwyzej szkoly podst.

 

Albo ja sie za szybko starzeje, albo ty za wolno dojrzewasz ("policz sobie- chyba, ze nie umiesz", czy tak aby sie dzieci w piaskownicy nie obrazaly jak dzis rano szedlem na metro...?)

 

Ad 4- Nie, nie kupie tej gry (ukrasc jej tez nie ukradne, co zapewne bardzo cie dziwi). I nie chodzi o to, ze 50 Euro to majatek- po prostu dla mnie ta gra to zupelna pomylka, nie dostarczajaca cienia przyjemnosci z jazdy. A taka mi dostarcza pomykanie prawdziwym autem lub tez... RBR.

 

PS. Szanuje twoje upodobania, ale maksymalnie denerwuje mnie takie podejscie jakie prezentujesz w tym temacie. Zrozum, ze o grach wszyscy wiemy tyle samo- nie masz prawa uwazac sie za kogos lepszego bo wiecej siedzisz przed pc i grajac w gry. Jesli tego nie rozumiesz to naprawde zal mi ciebie.

 

PPS. Heh, i jak zwykle : "ze gre robila grupa osob bardziej doswiadczonych od Ciebie pod kazdym wzgledem".

 

Argument klasyk, mozna powiedziec (szkoda, ze beznadziejny, i tak naprawde to zaden argument)

 

Co z tego, ze sa b. doswiadczonymi koderami (a nie pod kazdym wzgledem, np przyjacielu jestem instr. narciarskim- myslisz ze panowie z ea pod tym wzgledem tez goruja nade mna doswiadzeczniem? ;]) KAZDY TWORCA gry ma ode mnie wieksze doswiadczenie na tym polu. Ale czy to znaczy, ze KAZDA GRA jest od razu doskonala i ma mi sie podobac? Ewentualnie ,ze nie moge dostrzec jej ewidentnych wad?

 

Profilaktycznie- eot, nie chcialem cie urazic, ale az noz sie w kieszeni otwiera, jak takie bzdury pojawiaja sie na forum :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gra wymiata .

Grafa:

Jest okej mozna sie przyczepic jak by ktos chcial ale poczekajmy na fula z ta ocena .

Muza:

Jak komus sie nie podoba to mamy doczynienia z ignorantem PVDYK to miszczu swego gatunku ladny kawalek nie narzucajacy sie wspanialy do jazdy po miescie ja sie pieknie wczulem i tyle .

Miodnosc:

Mysle ze jest lepsza niz w jedynce wspaniale rozwiazanie wyscigow na ustawke : ] balem sie ze spier.... wlasnie to i gra straci ale jest super . Propo w street legalu bylo to troche zjeb... z tymi choragiwkami tutaj sprawa jest prosta .

Drift :

Jest okej mozna przyciac troche punkciorow wyglada bardziej naturalnie .

Wyscigi :

Tutaj jest tak jak bylo czyli bedzie przyczym klac jak w jedynce :]

 

Ja tam polecam wszystkim warto zobaczyc zagrac ma klimat nie jest to kolejna zciach!a kontynlacja . A co do wymagan to irytuja mnie wypowiedzi typu boje sie ze nie pujdzie nie sciagam mam za slaba grafe . Ludzie to zjedcie 800x600 i detale na polowe i pujdzie gra jest gra zabawa dalej przednia . Trzeba sie zastanowic czy jest sie graczem napierd.... :twisted: czy jakims pedantem wizualnym he he :]

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...