Skocz do zawartości
OLAF_SKARPA

NFS: UNDERGROUND 2

Rekomendowane odpowiedzi

To że jest coś nie tak to ja wiem, tylko ciekawy jestem czy tylko ja mam taki problem czy z tą grą jest coś nie za bardzo. System ma 3 tygodnie 'z okazji' zmiany płyty, godzinę temu zrobiłem testy 3dmarkami - odpowiednio 168xx i 57xx.

Przecież to są jakieś jaja.

 

P.S. Co do samej gry to też nie podoba mi się to co zrobili ze sterowaniem, miejscami dobrze, czasami wręcz jak po lodzie :) no i rozczula mnie ten deszczyk padający tylko i wyłącznie nad naszą karoserią :lol:

 

Sorin86 - było w temacie, czytaj trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To cos masz nie tak u mnie w tej rozdzielczosci lepiej chodzi :)

sprawdziłeś to organoleptycznie, czy pieprzysz głupoty?

z tego, co zauważyłem, to gra chodzi max 30 FPS. swoją drogą kolejny minus. na jakieś stronce też czytałem, że gierka będzie chodzić w 30 FPS - a jak na mój gust to na wyścigi to trochę mało jest... szczególnie tak szybkie wyścigi...

 

czy komuś udało się we Frapsie uzyskać więcej niż 30 FPS w NFS:U2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zagralem...

 

Pomysl na free costam sie udal - mozna sie wozic, ile kto chce... i do tego scigac z innymi...

 

Online nie moge, bo mam porty poblokowane... chwilowo... :D

 

Na screenach widzialem, ze mozna miec Mustanga 2004 - szkoda ze w demie jest masakryczna japonska wersja Audi TT :(

 

Cos mi drift cienko szedl i myslalem, ze nie umiem jedzic... az sobie wlaczylem widok z maski i bylo o niebo lepiej... poslizgi nagle zaczely wychodzic i 102 tys pktow... Szkoda ze dopiero pozniej zauwazylem wlaczone Stability Control...

 

Ogolnie poprawili prowadzenie wozu w poslizgu (gdy sie nie jest na drifcie lecz normalnie sie jezdzi)...

No i ten free costam.. i panienka dosc fajna...

Poza tym nic nowego (jak dla mnie)... w demie..

Grafika mnie p***, car audio takze...

 

Mam tylko nadzieje, ze w pelnej nie bedzie tuning pack 1,2,3 tylko jakies powazniejsze opcje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy komuś udało się we Frapsie uzyskać więcej niż 30 FPS w NFS:U2?

Mi się udało, ale w 1024x768, przy jeździe bez przeciwników, mam 30 kilka klatek (czasami na zakrętach nawet 40 z groszem :wink:) ale co z tego, z resztą swoje żale już wylałem wcześniej.

 

Kucyk: rozwiązanie tego jest proste jak świński ogon - ustawiasz w opcjach głośności nagrywanie na 'stereo mix' albo na 'wave loop' lub na jeszcze coś innego (przy każdej karcie jest inaczej), uruchamiasz w tle jakiś edytor wavów, włączasz nagrywanie i uruchamiasz grę. Dalej włączasz swobodną jazdę po mieście, czekasz na parkingu nie rycząc silnikiem (ew. wcześniej wyłączając w grze wszystkie inne dźwięki oprócz muzyki), czekasz aż 'przejdzie' cały kawałek, wychodzisz do windowsa, obcinasz to co niepotrzebne, kompresujesz i voila!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma po co. Ta gra wygląda tak biednie, że na bank nie używa DX9 :)

A nawet jak tak, to nie ma większych różnic między DX8 a 9 :P

jak nie masz dx9 znawco to nie masz kropel wody na szybie w czasie deszu ktore realistycznie zaginaja to na co sie przez nie patrzysz ..

 

A gdzie ty tam masz widok z za szyby, hę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapodam recenzje moimi oczami ...

 

DL :arrow: install :arrow: exe :arrow: LOL :arrow: exit :arrow: uninstall

 

dziekuje za uwage.

 

hehehehe :D :D true true 8)

 

dla mnie te wyscigi sa kolejnym dowodem na zmierzch tego gatunku na PC

GranTourismo, WRC, a jak ktos lubi poszalec to Burnout 3 to sa wyscigi (konsole only) ...pierwsza czesc NFS-U mnie urzekla mimo fur oklejonych wiejskimi nalepkami (rzecz gustu) ale 2 to krok wstecz imho , miala byc >rewolucja< a wyglada mi to na >renowacje< :lol:

 

P.S. mam to zreszta w D** dosyc mam juz kupywania kart co 1.5 roku zmieniania sterownikow , na bank kupuje PS3 jak tylko wyjdzie bedzie spokoj na 5 lat i zajebiste tytuly i nie bede sie musial w kocu martwic "a kiedy to wyjdzie na PC , czy wogole wyjdzie itp"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będą w to grać dzieci, nie każdy

dorośli chyba przesiądą się na Ryśka Burnsa

bo dorośli już mają prawko i wiedzą, że samochodem się jeździ a nie lata

pozdrawiam i zaprzestaję obserwacji tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie 4 Ti mam pytanko?;]

na których sterach wam gierka najlepiej pomyka. bo ja mam najnowasze i troche zaczynam tego załować :lol:

zdejmij filtrowanie tekstur

tam jest anizo z tego co sie zdazylem zorientowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapodam recenzje moimi oczami ...

 

DL :arrow: install :arrow: exe :arrow: LOL :arrow: exit :arrow: uninstall

 

dziekuje za uwage.

 

Cos ci wczoraj mowilem na gg ;] Czyzby sie sprawdzilo ;] ze to shit

 

A Equlibrium to dobry film ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie

Mam RADA 9600XT i CATALYSTY 4.6 i jak daje w opcjach tym suwakiem na (max detale) to mam czarny obraz , widać tylko lekkie neony jakby.  

A jak zniże detale to tego nie mam

Jak temu zaraddzić?

zmniejszy/zwiekszy wygladzanie krawewdziowe w demku (opcje grafiki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...bo dorośli już mają prawko i wiedzą, że samochodem się jeździ a nie lata...

Mysle ze to nieco przesadzone slowa , pozatym sądze ze dorosli wiedza tez co to ARCADE i czym sie rozni od SIMULATION ;)

 

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje odczucia po zagraniu w demo .... DAREMNA ta gra :? Miałem cichą nadzieję, że EA poprawi gameplay, i zrobi coś z tymi super ekstra kraksami w których wylatujemy 10m w powietrze. Grafika może i fajna, ale trochę za bardzo cukierkowa. Oczy się męczą. Pograłem dosłownie minutę, gra nie ma już tego "czegoś" co jednyka :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kucyk: rozwiązanie tego jest proste jak świński ogon - ustawiasz w opcjach głośności nagrywanie na 'stereo mix' albo na 'wave loop' lub na jeszcze coś innego (przy każdej karcie jest inaczej), uruchamiasz w tle jakiś edytor wavów, włączasz nagrywanie i uruchamiasz grę. Dalej włączasz swobodną jazdę po mieście, czekasz na parkingu nie rycząc silnikiem (ew. wcześniej wyłączając w grze wszystkie inne dźwięki oprócz muzyki), czekasz aż 'przejdzie' cały kawałek, wychodzisz do windowsa, obcinasz to co niepotrzebne, kompresujesz i voila!

To rozwiązanie nie za bardzo mnie zadowala, wiem, że był kiedyś jakiś soft do wyciągania muzy z produkcji ea, ale za cholerę nie mogę sobie jego nazwy przypomnieć :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To rozwiązanie nie za bardzo mnie zadowala, wiem, że był kiedyś jakiś soft do wyciągania muzy z produkcji ea, ale za cholerę nie mogę sobie jego nazwy przypomnieć

a dlaczego Cię nie zadowala?

przecież to kilka minut roboty i masz jakość taką, jak w grze. nastawiasz na 44kHz, stereo, wyłączasz wszystkie inne dźwięki, wchodzisz do EA Trax, nagrywasz i z głowy.

masz wave'a gotowego do wypalenia na płytkę, lub ewentulanie przerabiasz sobie na mp3 o takim bitrate, jaki Ci będzie odpowiadał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie

Mam RADA 9600XT i CATALYSTY 4.6 i jak daje w opcjach tym suwakiem na (max detale) to mam czarny obraz , widać tylko lekkie neony jakby.  

A jak zniże detale to tego nie mam

Jak temu zaraddzić?

radek 9600pro@xt i nie mam tego problemu .. catalysty 4.10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie

Mam RADA 9600XT i CATALYSTY 4.6 i jak daje w opcjach tym suwakiem na (max detale) to mam czarny obraz , widać tylko lekkie neony jakby.  

A jak zniże detale to tego nie mam

Jak temu zaraddzić?

Mialem to samo na 9800pro z 4.9.. Zainstalowalem Omegi 4.10Beta i jak reka odjal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To cos masz nie tak u mnie w tej rozdzielczosci lepiej chodzi :)

sprawdziłeś to organoleptycznie, czy pieprzysz głupoty?

z tego, co zauważyłem, to gra chodzi max 30 FPS. swoją drogą kolejny minus. na jakieś stronce też czytałem, że gierka będzie chodzić w 30 FPS - a jak na mój gust to na wyścigi to trochę mało jest... szczególnie tak szybkie wyścigi...

 

czy komuś udało się we Frapsie uzyskać więcej niż 30 FPS w NFS:U2?

Najpierw sprawdź dokładnie a później obrarzaj, grym 1024x768 wszystko high procz AA, jak bym nie miał powyżej 30 FPS to bym nie pisał. Po wyłączeniu funkcji ENHACED CONTRAST gra ładnie przyśpiesza i wtedy też robi się jaśniejszy obraz co mi odpowiada :)

najlepiej jak podam wyniki z frapsa, plansza to CIRCUIT jedno okrąrzenie

 

WSZYSTKO WLĄCZONE

2004-10-28 12:50:52 - speed2demo

Frames: 2214 - Time: 76250ms - Avg: 29.036 - Min: 19 - Max: 36

 

WYLĄCZONE ENHACED CONTRAST

2004-10-28 12:59:16 - speed2demo

Frames: 2625 - Time: 79438ms - Avg: 33.044 - Min: 22 - Max: 48

 

Pozdrawiam All ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno te min 22fps jest tylko przy starcie, pózniej już ładnie śmiga ;)

A co do wymagań to ma sporo większe wymagania w porównaniu z jedynką, może ci co mają 9800pro tego nie zauważaja, ale przy słabszysz kartach widać różnice. w jedynce przeważnie miałem od 50-60fps z wyjątkiem niektórych momentów gdzie spadało do 30fps ale to już był błąd gry bo ci co mieli 9800pro też o tym pisali że są w niektórych momentach takie spadki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co oni do jasnej ciasnej zrobili z undergroundem. Jedynka była mistrzowska zawsze jak wracam po pijaku i nie mam siły grać w gry to rozkładam się na fotelu i popierdykam w 1 . W 2 gorsza grafika gdzie te wypasione odblaski na drodze, wodzie , sterowanie jakieś dziwne albo trzeba do tego dojść albo ja nie wiem. Co do wymagań to mi na 9550 400/500 i batonie 3200 ram 512 z aa włączonym w opcjach do połowy przy starcie 20 coś fps później zawsze koło 30 i wyżej więc wymagania dość niskie czasami do 40 fps dojeżdza a z 90% czasu jest powyżej 30 fps. CZY TO PRAWDA ze nie można tuningować fur jak w 1 bo jak nie można to lipa na maxa jak na mój pierwszy rzut oka to sporo gorsza od 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...