Skocz do zawartości
OLAF_SKARPA

NFS: UNDERGROUND 2

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba wszyscy już skończyli :) Czy ktoś może mi powiedzieć, co mnie czeka jak skończe grę na 100% ? Jakiś bonusik albo coś, bo nie wiem czy warto jeździć :wink:

niema zadnego bonusa...tylko napis ze masz 100% i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość messiah

Zac jeśli masz winXP to w opcjach folderów włącz opcje pokaż ukryte pliki i foldery a potem C:Documents and Settingstwoja nazwa kompaUstawienia lokalneDane aplikacjiNFS Underground 2. A jak masz innego wina to ja Ci nie pomogę niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Przyznam się że nie przeczytałem wszystkich postów w tym temacie :( . Ale kilka przeczytałem i nie zauważyłem w nich żeby miał ktoś taki kłopot jak ja (mam nadzieje, że nie było takiego tematu). A mianowicie, nie dawno kupiłem gecuba radeona 9550xt, oczywiście nfs underground 2 wygląda teraz fajowo, ale po kilku, kilkunastu minutach gra się wiesza :cry: . Po czy musze zrobić restart i ukazuje się komunikat, że była to wina jakiegoś sterownika chyba od obrazu "ati(coś tam).dll" (te "coś tam" bo nie pamiętam co to było dokładnie :wink: ).

Prosze o pomoc, bo nie moge przez to grać (podczas wyścigu jestem pierwszy a tu zawieszka :evil: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem, ktory byl napewno poruszony juz w tym topicu, wiec sie nie gniewajcie, ale nie chce mi sie czytac 55 stron, chyba ze mi powiecie tez jak szukac w pojedynczym topicu ??

 

problem:

 

chce zagrac po sieci ale nie moge wejsc do LOBBY.

 

jak temu zaradzic ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem, ktory byl napewno  poruszony juz w tym topicu, wiec sie nie gniewajcie, ale nie chce mi sie czytac 55 stron, chyba ze mi powiecie tez jak szukac w pojedynczym topicu ??

 

problem:

 

chce zagrac po sieci ale nie moge wejsc do LOBBY.

 

jak temu zaradzic ???

nie wiem tez czy bylo czy nie ale napisze co wiem

 

1najpierw sprawdz czy sobrze stworzyles sobie login do gry (jeszcze takie pytanie lan czy on-line ?)

 

2 zaopatrz sie w protokol IPX/SPX

 

3 sprawdz czy Firewall ktorego uzywasz nie wyrzuca ci potwierdzenia otworzenia portu na gre w lobby jesli tak to daj mu dostep

 

nic wiecej mi narazie do glowy nie przychodzi ale mysle ze to pomoze

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziutas, dzieki za pomoc, ale niestety nie te rady.

 

chce grac przez lan bez wyjscia na swiat. kompy w sieci bez internetu, wiec konto nie jest potrzebne, zreszta i tak mam zalozone i tez lipa.

 

IPX tez jest zainstalowany na wszystkich kompach i firewale sa wylaczone.

 

a czy u was dziala gra po sieci ?????? czy to tylko ja mam problem ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym ponowić moją prośbe, czy ktoś mi pomoże :roll: :?: Dzisiaj znowu spróbowałem zagrać i niestety jest to samo. Wyskakuje komunikat o błędzie sterownika ekranu :

 

" szAppName:Drivers Display szAppVer:1002415200044218BC

szModName:atidvad.dll szModVer:6.14.10.6476 Offset:B7D806EA"

 

Z góry dziękuje za pomoc

Pozdrawiam athlon xp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dem za rade, ale niestety nadal gra mi się wiesza :( . Zrobiłem tak jak mi podpowiedziałeś, odinstalowałem stare, zainstalowałem nowe, nawet zrobiłem test w 3Dmarku03 a wynik to 3193pkt. (na starszych strach było 3182pkt) Nawet nie wiem czy to jest dobry wynik jak na moją karte :?: (radeon9550xt).

Ale dlaczego NFSU2 mi się zacina? Inne jakoś chodzą normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grrrrrr coto za multilayer skopany

 

z kumplem po lanie chielismy pogeac widze jego serwer dolaczam sie wybieram bryke wwchodze do lobby a tam pusto, a w rogu napisane .. games 1 players 1....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A macie te same wersje gry?

Chcialbym tu napisac wszem i wobec, iż:

 

WERSJE US I EU NIE SĄ KOMPATYBILNE !!!

 

Owszem mozna porozmawiec ze soba za pomoca wbudowanego w gre chata, ale zagrac razem juz nie da rady. Troche to moim zdaniem nierozsądne ze strony Electronic Arts, ale tak zrobili i musimy sie z tym pogodzic.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie rekordy prędkości? Ja jechałem 391,7 km/h Skylinem:)

no niezle niezle :0 z tym ze ja moge powiedziec ze jechalem 590kmh Skyline ... poka zdjecie bo nie wierze bo sam mam max zrobionego skyline i jechalem 384kmh -zdjecie jest na gorze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OKAZUJE SIE ŻE JEST,JEST TO MAZDA MX-5 na najdłuzszej skszyni wydarłem 387km/h.jechałem skylline i tyle co wy.Skyllina bardzo żuca a MX-5 prawie wogule, a zresztą puście w tuning Mazde to zobaczycie czym pachnie ten mały japoński piekielnie szybki wózek,bardzo dobże tzyma sie drogi. w kategori circuit jest trasa wokół miasta,(Autostrada) najłuzszy zakręt przed rozdzielnią wjechałem 320km/H.NARA próbujcie dalej .Mazdą grałem od poczatku gry i miałem tylko ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie udało 380km/h ale gdyby pocwiczyc i znalesć jakies optymalne miejsce na mapie podejzewam ze moznaby poleciec 390 :] więcej bym na rowerze pojechał :] cos wygórowane sa te predkosci :] Na screnie nie widac samomchodu ale to skyline. Uadło mi sie go zrobic metr od sciany :]

 

Dołączona grafika

 

hihi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie udało 380km/h ale gdyby pocwiczyc i znalesć jakies optymalne miejsce na mapie podejzewam ze moznaby poleciec 390 :]

wydaje mi sie ze nie polecialbys 390 bo wskaznik od obrotow jest juz na maxa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze też bym chciał mieć takie fury i uzyskiwać takie prędkości, ale jak już wspominałem dwa razy gra się wiesza i nic nie mogę zrobić :cry: . Słyszałem, że jest jakiś patch do NFSU2, może ktoś mi podać jakieś namiary skąd go ściągnąć :?: Może on poprawi grę, żeby się już nie wieszała.

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy 69% dostałem wiadomość o przejściu gry wię aby przejśc grę w 100% trzeba przejść takrze ukryte wyścigi. Więc przechodze i w pewnym momencie niema żadnego wyścigu a ja dostaje wezwanie do Car Lot jade tam i nic tam niema POMOCY GG:1918860

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...