Skocz do zawartości
Gość kev

F.e.a.r.

Rekomendowane odpowiedzi

To ja juz wole grac w 1024 bez SS,ladniej wyglada i szybciej chodzi.Te cienie to lipa.Te wygladzenia wcale nie sa takie realistyczne a plynnosc wzrasta

1639413[/snapback]

Fakt ss nie jest jakieś wyjątkowe, cienie mogły by mieć bardziej płynne brzegi, a mocy to zabiera że hoho, co do 800x600 to faktycznie dzięki niemu gra zasówa, nawet na moim 64MB potworze (oczywiście tekstury na medium, 1GB ram to za mało), zresztą LCD i tak robi z tego dziadowskie aa x2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaa zassałem już jedno demo które nie działało a dzisiaj znowu to samo - następne demo nie działa ;/ zaraz mnie coś trafi :/ i to z gamershella ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaa zassałem już jedno demo które nie działało a dzisiaj znowu to samo - następne demo nie działa ;/ zaraz mnie coś trafi :/ i to z gamershella ;/

1639751[/snapback]

to moze masz cos z sytemem?? dawno instalowany? zawalony moze juz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaa zassałem już jedno demo które nie działało a dzisiaj znowu to samo - następne demo nie działa ;/ zaraz mnie coś trafi :/ i to z gamershella ;/

1639751[/snapback]

Na twoim miejscu sciagnalbym z filefronta [; stamtad zawsze wszystko dziala :D A tak na serio to chyba nie ma sensu, lepiej zrob format, bo mysle ze co jak co ale dla tej gry warto :)

 

PS.

Gdzie najtaniej mozna zamowic gre w preorderze ? Bo ja zamierzam troche przez net w to pograc, mam nadzieje ze MP bedzie wymiatac ( w koncu ma byc bullet time :-P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu się przemogłem i zassałem demko (wcześniej nie chciałem bo czytając wypowiedzi z forum dotyczące wydajnośc nie zachęcały zbytnio a ja z moim FX to już w ogóle bym miał slide-show..zresztą wiele się nie pomyliłem ;) ) ale demo jest, zainstalowałem, restartuję, odpalam i po filmikach czarny ekran i ziwecha :/. Ja wiem że win XP nie jest idealny ale naprawdę to chyba pierwsza gra, która mi winde zawieszyła na amen...Co dalej, reset poszedł i kolejna próba...poszło (wierd). Grzebania w optionsach co nie miara. Nie liczyłem na wiele więc rozdziałka na 640x480, reszta tak jak sobie gra ustawiła (większość na medium) ale po odpaleniu...o zgrozo te kilka FPS mocno odstrasza, ale nic pogrzebałem jeszcze w optionsach w poszukiwaniu tego czego posiadacze FXów szukają zaraz po instalacji gry-zmniejszenia SM z 2.0 na niższy (tu opcja DX8) i pomogło, gra dostała kopa ale nawet ja zuważyłem DUŻE różnice pomiędzy szaderami ale cush, bywa. Wyłączyłem jeszcze "Volumetric lightnig" (czy coś takiego, w tłumaczeniu na nasze "smugi światła" :) ....przynajmniej z moich obserwacji tak wynika). Anyway na powyższych ustawieniach jest okazjonalnie płynnie :lol: ale da się grać. Doczyty częste (czego można się było spodziewać) ale prawdę powiedziawszy nie zauwazyłem aby to jakoś strasznie przeszkadzało (ot dysk mieli ale nie szarpie animacja przez to :blink: ). Grafa...CUDO, poraża różnorodność i jakość tekstur, i ogólne wykonanie lokacji. Patent ze slow-motion "robi" i jest gites. Klimat to olbrzymia zaleta tej gry, nie raz podskoczyłem ze strachu :lol:. Mnie bardzo podoba się to że kule robią niezłe spustoszenie w ścianach (ładnie gruz lecie, łaadnieee ;) ). Ogólnie zapowiada się gites.

Mam jednak kika zastrzeżeń i pytań. Olbrzymie zapotrzebowanie na RAM, teraz wprawdzie 1 GB to standard ale to nawet nie wystarczy do bardzo komfortowej gry! Ale da się przeżyć. Kolejny minus (nie wiem czy tylko ja tak mam) że gdy ustawie sobie np. controlsy to one potrafią się samodzielnie zmieniać podczas gry!!! Rozumiem że jak wyłączę grę i odpalę to się zmieni ale podczas gry?!?! Biegnę, przeciwnicy, odpalam Slo-mo, trupy, biegnę dalej, przeciwnicy, odpalam slo-mo...ale zaraz, wciskam przycisk i nie działa! Wchodzę do opcji a tam "magicznie" sterowanie się pozmieniało :mur: <_< . Pewnie programiści chcieli wrzucić elemet strachu i zaskoczenia do prostych czynności :lol:. No i czemu gdy wyłączę demo NIE działa kólko w myszce???....Programiści muszą popracować nad takimi wrednymi bugami. Co do słabej wydajnosci to odzywać się nie będę bo mojej karty nawet nie ma na liście supportowanych :lol: ale jak widać grać można. Anyway ja polecam!

 

BTW: gra instaluje DX9c wersja April....to co, teraz jeden DX9c drugiemu DX9c nie równy???? Wierd, so wierd...Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem na tamtej stronie pisze kiedy premiera. :wink:

W polsce jak i na świecie będzie 21 pazdziernika.

 

 

ps. zły post zacytowalem, sry ale jestem wykończony :lol: :lol: :blink:

Edytowane przez Zelek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sobie pogralem w tą grę i powiem, ze bardzo mnie zaskoczyła-pozytywnie oczywiscie. Najlepsze było kiedy włączyłem pierwszy raz ten slow motion i zacząłem strzelac-gitara :D a kule świszczące koło uszu też są cool :) Czekam na full wersje.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wywaliłem pare progsów z tła i działa. Na moim kompie-proc 2.4ghz grafa 400/500

w rozdziałce 800x600 i detalach medium, powyłanczane te światła czy cienie czy jak im tak gra ma średnio 24-26 klatek. Nie jest płynnie zbytnio ale jeszcze grywalnie. w singla da sie pograć -"konfort" podobny jak w doom3 na tym moim radku. Grafa ogólnie fajna klimat też całkiem ale spodziewałem sie ,zę będzie bardziej straszno-coś jak czasem w AvP2 a tu raz czy 2 lekki dreszczyk i tyle. Zawiodłem sie troszke samym zapijaniem przeciwników-spodziewałem sie czegoś w stylu sof czy coś a tu nic dostanie kupa krwi a trupek nie ma dziur itp. Te drgawk sa komiczne bo nie ustają...

Rozbawił mnie podrygujacy po całej podłocze okrwawiony szkielecik na samym początku.

 

 

Ogólnie miało być straszno a bywa ciut śmiszno ale mozę za dużo bym chciał.

Ogólnie gierka całkiem całkiem można popykać. Przydała by sie tylko mocniejsza maszyna-głównie z 1.5 gb ram i sensowna grafa coś pokroju x800gt lub lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proca co najmniej 2500+

1,5GB Ramu

i grafy 16potokowej

To Ja już wole FAR CRY i BF2

Na kompie z podpisu 1024x768, wszystko max, no aa & af, no ss, i gra chodzi plynnie (a grafa wyglada o wiele ladniej niz w doom3 ultra, takie moje zdanie :wink:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TrueVanDal

Witaj, tymi kontrolsami się nie przejmuj u mnie to samo coś ciągle się krzaczy. W gotowej wersji ten problem powinien zniknąć. (muuusi :wink: ). Co do directa to widać że jeden drugiemu nierówny choć nazwy te same. Też się zdziwiłem żę chce mi "unowocześniać" 9.0c :) . A co do wydajności to jest o tyle fajnie że opcje pozwalają na dopasowanie ustawień praktycznie do każdego sprzętu sprzętu.

pzdr. :wink:

1640997[/snapback]

Dzięki za odpowiedź. Może mi się krzaczy z tymi controlsami bo sobie pozmieniałem na inne ale późnej gdy zaczeły się dziwne rzeczy dziać to wróciłem do podstawowych...tyle że tam też się zaczeły robić jazdy. Wygląda to tak że gdy ja zmienię gdzieś jedno to zrypie się drugie :huh: No ale nic, na pewno to naprawią w pełnej wersji. Nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie uwazam ze tak duze wymagania jesli chodzi o pamiec w tej grze to przesada ... 1GB ramu powinien wystarczyc calkowicie, a 2 GB to no coz ... to duzo pieniazkow nawet jeli kupujemy pamieci niemarkowe ... Ci w monolith powinni sie postukac w czolko i pomyslec ze nie kazdego kurde na tym swiecie stac na takie ilosci krzemu w komputerze. My w sumie tez powinnismy sie postukac w czolko i nie pozwolic aby jacys devloperzy dyktowali nam graczom warunki co i kiedy mamy kupic bo mi to zaczyna powoli bokiem wychodzic.

 

BTW jeszcze do 1GB ramu dociagne ale na 2gb nie dam sie zwariowac (na 768 doczytuje i to czesto)

 

PS: jeski sa tu jacys zapalency moglliby sprobowac zobaczyc jaka czesc kompa odpowiada za jaka opcje w grafice np :

 

Jakosc tekstur - ILOSC RAM

Volumetric lights - ...

Soft shadows - ... itp

 

Bylo by to pomocne w manualnym wyskalowaniu opcji to komfortowej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Itachi

 

Heh bajerant z Ciebie , nie ma co ,zastanów sie co piszesz :)

śmiech mnie ogarnia jak ci ta gra płynnie w max detalach chodzi na tej grafie

chyba że dla ciebie płynnie to czasami 25 fps

jeśli takie masz odczucie to SORRY zwracam honor

i życzę płynnej gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam z tym zadnych problemow , moze cos skopales? :wink:

1642204[/snapback]

Jedyne co mogłem skopać to to że pozmieniałem zaraz sterowanie na własne a potem to się zaczeły jazdy i teraz nawet nie moge dobrze grać na defaulcie bo też czasem mi się klawisze zmieniają :mur: . Ja już od dawna nie gram na "wsadzie" bo uważam że jest to niewygodne i gram na controlsach "custom made" :lol: . Nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha !!! dobrze ze demko innaczej sie zaczyna niz full version:

Wsiadasz z twoim oddziałem do śmigłowca Black Hawk, podziwiając po drodze widok miasta nocą, docieracie na dach wieżowca korporacji "Armacham Technology". Od tego momentu zaczyna się twój najgorszy się koszmar....
Bylem tego ciekaw czy bedzie w full v. to samo co w demie, a jednak nie ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo moge powiedziec !!! Na sprzecie z siga idze bardzo ladnie [;

 

ale i tka to mi sie najbardziej podobalo [; >>>> 1642731[/snapback]

Jakbym mial wlaczone tak jak na tym screenie pixel dubling to bym tyle mial nawet przy wodzie z wlaczonym SS :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz się nie mogę doczekać tej gierki..chyba nigdy jescze tak nie miałem..no moze GTA SA..ale tu to juz po prostu 1000x bardziej juz bym chcial w to grac..uwielbiam japońskie horrory...demko przeszedlem z 5 razy..

i mimo to przyznam sie Wam ze balbym sie teraz to demko zapuscic o 1 w nocy jak ciemno w chacie a starsi już spią :lol: :lol: :lol: no seryjnie..mimo ze wiem co gdzie kiedy sie pojawi..ale jakos sie boje..heheheeh..lolek ze mnie :-P

Edytowane przez lukk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się że jestem lama i doszedłem do momentu martwego kolesia na fotelu...

 

Do tego momentu była dwie zajebisty akcje.

 

Pierwszy raz: Szybkie przesuniecie się postaci dzieca - to mnie zaskoczyło, ale kiedy brałem apteczke czy co to było z wnęki i zobaczyłem cień mój i jeszcze kogoś to myślałem że tam padne ;]

 

Drugi raz: Schodzenie po drabinie. O nie. Tak się nie bawie [; Najpierw ta [ciach!]iara przez która gdybym tylko mógł, spadłbym z drabiny, a później ten pajac przez którego wywaliłem pare naboi bo odruchowo zacząłem strzelać...

 

Czekam na pełna wersje :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się że jestem lama i doszedłem do momentu martwego kolesia na fotelu...

 

...

 

Drugi raz: Schodzenie po drabinie. O nie. Tak się nie bawie [; Najpierw ta [ciach!]iara przez która gdybym tylko mógł, spadłbym z drabiny, a później ten pajac przez którego wywaliłem pare naboi bo odruchowo zacząłem strzelać...

 

Czekam na pełna wersje :twisted:

1644538[/snapback]

 

Ale juz za tym kkolesiem jest koniec dema :D

 

a co do "Drugiego momentu" to mi pikawa tylk[ciach!] prawie wyskoczyla XD Polmagazynka wystrzelilem [;

 

F.E.A.R Rulezz

 

Jakbym mial wlaczone tak jak na tym screenie pixel dubling to bym tyle mial nawet przy wodzie z wlaczonym SS

Zgadza sie przy wodzie jest duzo tych fpsow lecz w samej grze tez jest calkiem plynnie (40 - 15 FPSow) , jednak najgorsze jest wchodzenie postacia w jakie kolwiek swiatlo - poprostu 1gb ramu nie daje rady z tym i sa przyciecia... :(

Lecz zobaczymy moze dobrze zoptymalizuja gre i bedzie wszsytko calkiem niezle chodzilo nawet na gorszych PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...