Skocz do zawartości
Gość kev

F.e.a.r.

Rekomendowane odpowiedzi

Watpliwa sprawa czy tam był FEAR. To są odcinki powtórkowe, a ten lecieał już w maju albo czerwcu, a wtedy FEAR o ile sie niemyle jeszcze nie było dostępne. To był raczej jakiś SWAT.

Swat byl napewno bo byl pokazany na full screenie, ale byla jeszcze druga gra, i po tym co napisal krs bylem pewien, ze to FEAR bo mi tez sie od razu skojarzyl (gosc patrzyl sie w glebe, a bron wygladala mi na jedna z maszynowek z feara). Zreszta nie ma o czym gadac :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie.Gdy ustawię wszystko na max przy 1280x960 to fps spada poniżej 20 średnio 30-40, dysk mieli non-stop wina karty czy ilości ram, może jedno i drugie?Sprawdzałem na demo sing.A-64 3200,1 Gi ram,x850xt pe

1614889[/snapback]

 

ehhh było już ro opisane w tym temacie...

 

- dysk mieli non-stop <- czyli ram...

 

 

- fps spada poniżej 20 średnio 30-40 <- czyli karta.. dziękuje...

 

 

 

 

Odnośnie mojej wcześniejszej wypowiedzi... Tak doczytuje mi ... ehhe ale już da się grać :lol:. Wcześniej nie mogłem kompletnie nic robić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh było już ro opisane w tym temacie...

 

- dysk mieli non-stop  <- czyli ram...

- fps spada poniżej 20 średnio 30-40 <- czyli karta.. dziękuje...

Odnośnie mojej wcześniejszej wypowiedzi... Tak doczytuje mi ... ehhe ale już da się grać  :lol:. Wcześniej nie mogłem kompletnie nic robić :P

1615003[/snapback]

może inaczej-czy niewystarczająca ilość ramu może spowalniać kartę w tej grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia:

 

Gra wymiata, ladniejsza od doom3, tyle ze doom3 dziala plynnie bez zadnych spadkow u mnie wszystko na high i 1024 plynnie, a tu niby jest to 35 fps na medium/ high bez soft shadows na 1024 i anizo x4 ale czasem sa takie przycinki na jakies nawet 5 sekund ze idzie sie pociac .... Mam nadzieje ze jeszcze zrobia cos z silnikiem .... Poki co zaczynam zbierac na ram :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia:

 

Gra wymiata, ladniejsza od doom3, tyle ze doom3 dziala plynnie bez zadnych spadkow u mnie wszystko na high i 1024 plynnie, a tu niby jest to 35 fps na medium/ high bez soft shadows na 1024 i anizo x4 ale czasem sa takie przycinki na jakies nawet 5 sekund ze idzie sie pociac .... Mam nadzieje ze jeszcze zrobia cos z silnikiem .... Poki co zaczynam zbierac na ram :D

1618177[/snapback]

ta gra wymaga minimum 1gb ramu .. ;] dlatego masz przycinki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 1gb ram i tak mam przycinki mysze dokupic z 512 dla swietego spokoju to moje wyniki z frapsa z calego dema

 

Frames: 27866 - Time: 765822ms - Avg: 36.387 - Min: 0 - Max: 211

 

Min: 0 <-> zamało ramu

 

wszystko na high, soft shadows off, 1280x960, aax0, afx8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie kupuje dodatkowego ramu żeby mieć 2GB bo będę miał problemy z kontrolerem pamięci i lipa będzie

1622973[/snapback]

Zeby dzialalo 2gb ram - musisz miec jedna pare inna.Tak przynajmniej jest na mojej plycie.Bezsens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci napisze. ;]

 

2xKINGMAX Hardcore DDR500 + 2xELIXIR DDR 400

Jak bardzo trzeba byc zdesperowanym, zeby wlozyc do tej samej mobo moduly kingmax hardcore i elixir ? ;]

 

odp. desperacja wynika z checi osiagniecia magicznej bariery 2gb ramu. ;]

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci napisze. ;]

Jak bardzo trzeba byc zdesperowanym, zeby wlozyc do tej samej mobo moduly kingmax hardcore i elixir ? ;]

 

odp. desperacja wynika z checi osiagniecia magicznej bariery 2gb ramu. ;]

1623842[/snapback]

tak sie sklada ze gadalem z lukkiem i robil testy na 1gb ram duzym fps i 2gb ramu malym fsb to roznica w doomie pomiedzy 240 a 195fsb wyniosla chyba 1.5fps :lol: :lol: :lol: :lol:

jakbym mial kaske to tez bylejakie 1gb jeszcze bym sobie kupil byle miec w koncu ta plynnosc w grac tzn zero doczytow - a ze frame rate spadnie o 2-5fps to nie tragedia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to się dzieje. Jakiś czas temu był temat o grach które wymagaja to przyjemnej gry 1gb. A tu już potrzeba 2gb...

 

Ktoś próbował 1,5GB? Czy koniecznie trzeba do 2 dobić. A nie widzi mi się wydawać kolejnych 6 stówek :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Ramu jest zawsze za mało ;)

A producencji tylko zacierają ręce. A co będzie jak 2 gb już nie wystarczy? Będzie trzeba kupować moduły 1gb. Ja mam 512MB i jakoś jeszcze wszystko chodzi. No ale już planuje dukoupić 512mb....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

sciagnij demo i sprawdzisz sobie, mi sie zdaje ze tak sobie bedzie chodzic.

 

PS. Chyba zainwestuje w konsole, kompy zaczynaja byc do niczego (jezeli chodzi o gry). wydawanie tyle kasy ;/ jak tylko zobacze gre ktora mi na minimalnych bedzie scinac, to PS welcome too!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukk, nie będę na łamach forum komentował tego mixu co tam namalowałeś w kompie z tymi ramami  :twisted:

1623151[/snapback]

a nie musisz komentowac :-P bo kazdy widzi moj podpis..juz Ci tłumaczyłem drogi kucyku na GG dlaczego wzialem Elixiry i ze pie..le FSB na pamieciach...ehhh..uparciuch z Ciebie :wink:

 

Ja Ci napisze. ;]

Jak bardzo trzeba byc zdesperowanym, zeby wlozyc do tej samej mobo moduly kingmax hardcore i elixir ? ;]

 

odp. desperacja wynika z checi osiagniecia magicznej bariery 2gb ramu. ;]

1623842[/snapback]

ti nie byla zadna desperacja!!!! ludzie dajcie spokoj :lol: TESTOWALEM 5!!!! roznych konfiguracji

----dolozylem 1xHyperx + 1xKingston Value - bylo ok. na dzielniku 133 i nizszych(czyli 195MHz tak jak teraz)

----dolozylem 2xKingmax Hardcore 500, te same co mam - na KAZDYM dzielniku plyta sie restartowala (dziwne nie?? te same pamieci i kupa :/ )

----dolozylem 2xTwinmos DDR400 - dzialala TYLKO na dzielniku 133 i nizsze (tak jak teraz)

----dolozylem 2xKingston Value DDR400 - plyta nie wstawala - pisk

----i w koncu te Elixiry..wzialem je dlatego iz wstaja spox na dzielniku 133 (czyli tak jak np. Twinmosy) a dodatkowo WSTAJĄ na dzielniku 166 nawet (245MHz!!)..nie są stabilne ale moze sie wygrzeją?? nie wazne..w KAZDYM BADZ razie doszedlem do wniosku ze BEZ SENSU doplacac chociazby do tych Twinmosow (Elixiry - 362 zeta za 1GB, Twinmosy - 430 zeta za 1GB) jesli idą tak samo...podobnie nie chcialem sie pchac w Patrioty, Astaki itp. jesli MUSIALBYM ZAMOWIC je przez net i nie mial bym GWARANCJI ze wstaną...a po drugie znowu wyzsze koszta..i po co??

 

tak sie sklada ze gadalem z lukkiem i robil testy na 1gb ram duzym fps i 2gb ramu malym fsb to roznica w doomie pomiedzy 240 a 195fsb wyniosla chyba 1.5fps  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

jakbym mial kaske to tez bylejakie 1gb jeszcze bym sobie kupil byle miec w koncu ta plynnosc w grac tzn zero doczytow - a ze frame rate spadnie o 2-5fps to nie tragedia

1624017[/snapback]

dokladnie geng. roznica miedzy 195MHz 3-3-3-6, a 245MHz 3-3-3-6 jest 1,2FPSa w Doomie 3 w timedemo...czy JEST SENS kupowac nie wiadomo jak wyjechane pamiatki aby moc sie chwalic 245MHz na pamieciach?? mi przynajmniej bylo zal kasy.."AKTEM DESPERACJI" byloby wlasnie imho kupowanie super-hiper pamiatek aby sie tylko POCHWALIC ile to sie ma MHz na pamieciach..przy moim konfigu i tak nie odczuje nawet 4 FPSow w tą czy wewtą...

 

podsumowujac..biorąc pod uwagę PROBLEMY z obsadzeniem 4 bankow+żal kasy+niewielki przyrost FPSów w MHz na pamieciach zdecydowalem sie na Elixiry..uwazam ze zrobilem dobrze..bo 2GB niestety bedzie potzrebne juz pewnie niedlugo..FEAR przynajmniej juz mie nie doczytuje na max teksturach..lepiej wiecej pamieci niz mniej szybszej..smieszy mnie ze ludzie jadą na 2x256 super hiper Winbondach tylko po to aby sie pochwalic ile to MHz sie wycisnie..bo w grach itp nic im nie zastapi ilosci pamieci..naeet ta super szybkosc...oooo..rozumiem jakby miec 2 komplety pamieci!! tak jakbym ja teraz sobie dokupil 2x256 (albo nawet 1x256) jakichs "wyczynówek" do ścigania sie w markach itp...ale przeciez to bez sensu..chyba ze ktos musi nadrobic sobie "małość czegoś" :wink: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podsumowujac..biorąc pod uwagę PROBLEMY z obsadzeniem 4 bankow+żal kasy+niewielki przyrost FPSów w MHz na pamieciach zdecydowalem sie na Elixiry..uwazam ze zrobilem dobrze..bo 2GB niestety bedzie potzrebne juz pewnie niedlugo..FEAR przynajmniej juz mie nie doczytuje na max teksturach..lepiej wiecej pamieci niz mniej szybszej..smieszy mnie ze ludzie jadą na 2x256 super hiper Winbondach tylko po to aby sie pochwalic ile to MHz sie wycisnie..bo w grach itp nic im nie zastapi ilosci pamieci..naeet ta super szybkosc...oooo..rozumiem jakby miec 2 komplety pamieci!! tak jakbym ja teraz sobie dokupil 2x256 (albo nawet 1x256) jakichs "wyczynówek" do ścigania sie w markach itp...ale przeciez to bez sensu..chyba ze ktos musi nadrobic sobie "małość czegoś"

Na sa u nas na forum ludzie, ktorzy jada na 2x256 superhipa wielbladadach, ale wlasnie oni sa od bicia rekordow a nie od grania. ;]

Juz sporo sie naczytalem z tymi klopotami z obsadzaniem pamieci na a64, wiec chyba posiadacze takich plyt beda musieli sie zastanawiac nad kupnem kosci 1 gigabajtowych (mniej problemow z tego co widze).

 

A co do tego polaczenia to poprostu szkoda mi tych hardkorow, ze sie dusza z tymi elixami. ;] No, ale ram ma to do siebie, ze sie na nim za bardzo nie traci, mozna spylic, tylko trzeba wiedziec kiedy. ;]

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to się dzieje. Jakiś czas temu był temat o grach które wymagaja to przyjemnej gry 1gb. A tu już potrzeba 2gb...

 

Ktoś próbował 1,5GB? Czy koniecznie trzeba do 2 dobić. A nie widzi mi się wydawać kolejnych 6 stówek :/

1624046[/snapback]

Ja probowalem i dziala bez ani jednej najmniejszej doczytulki.Wyjatkiem sa autosavy :) Mowie oczywiscie o texturach ustawionych na max :) Jednak istnieje gra, ktora potrzebuje nieskonczonej ilosci ramu i podejrzewam, ze nawet na 2.5Gb bedzie doczytywac. Zwie sie - Boiling Point.To dogrywanie jest chyba zalezne od czego innego (chyba potrzeba 512 ram na karcie graficznej) Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...