Skocz do zawartości
ChomiK

FLAT-OUT - nastepca Destruction Derby

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam stery 66.81 whql i starsznie mnie to wpienia bo bym sobie zagral

Hmm...też mnie to wpienia. Mamy tak rózne sprzęty że ciężko coś wnioskować. Może to wina Windy.

 

XP SP1 - i kilka uaktualnień krytycznych, bez SP2.

 

Twój GF obsługije dx9, mój nie a dzieje się to samo. Dla mnie toj est jeszcze dziwniejsze że dochodzi do restartu.

 

Może nasze procki mają coś z tym wspólnego....ale wątpię.

 

Może ktoś z tym samym problemem, robił format i na czystym Windowsie próbował??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XP SP1 - i kilka uaktualnień krytycznych, bez SP2.

 

Może ktoś z tym samym problemem, robił format i na czystym Windowsie próbował??

Ja tez nie mam SP2, w srode bede robil reinstalke bo mam ogolne problemy z systemem wiec zobacze co bedzie ale jak caly czas bedzie zwis to bede bardzo wkur......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam stery 66.81 whql i starsznie mnie to wpienia bo bym sobie zagral

Hmm...też mnie to wpienia. Mamy tak rózne sprzęty że ciężko coś wnioskować. Może to wina Windy.

 

XP SP1 - i kilka uaktualnień krytycznych, bez SP2.

 

Twój GF obsługije dx9, mój nie a dzieje się to samo. Dla mnie toj est jeszcze dziwniejsze że dochodzi do restartu.

 

Może nasze procki mają coś z tym wspólnego....ale wątpię.

 

Może ktoś z tym samym problemem, robił format i na czystym Windowsie próbował??

W domu wszystko wporzadku ? :roll: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moderatorzy !!!

Spicie czy czas na zmiane warty ?

Moderatorzy nigdy nie śpią - przynajmniej zaczynam mieć takie wrażenie jeśli chodzi o mnie...

 

W nagrodę za zwrócenie uwagi mogę ci dać kilka punktów kary, bo ban pewnie by cię nie zainteresował - niestety jak narazie nie ma punktów pochwały... :wink:

 

 

btw paain - zawsze możesz te 2000 ptk kary dostac w ratach - po 1 ptk na tydzień - co daje jakieś (zakłądając 50 tygodni w roku) tylko 40 lat ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PYTANIE DO POSIADACZY RADKOW

 

czy macie cos takiego ze w replay'ach (tryby bonusowe, skoki itp)

jak koles leci to migaja wam takie dziwne texturki wogol glowy kolesia?

 

próbowalem roznych sterow 4.8omega, 4.10, 4.10beta omega ..

na kazdym to samo ..

kompa jak odkrece i grafe jest to samo .. wiec to raczej nie wina sprzetu ... jakies stery albo cosik ..

..mam to tylko w replayach

z obojetnie czy dam anizo czy aa

gram w 1024 AAx2 AFx8 i smiga gra ...

tylko to flickerowanie w replayach mnie nerwi i zastanawia

 

widac np na tym filmiku Filmik 1.7mb (zapisz jako)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, na catalyst 4.10 nie mialem nigdy czegos takiego

 

a jednak mam, tylko nie na czarno , a na przeroczysto wiec sie nie rzuca w oczy az tak:)

na czarno to wychodzi tylko na filmiku w realu tak szybko miga ze nie widac koloru .. ale widac ze cos tam jest .. nie wiem co to .. ale skoro nei tlyko ja tak mam to ql :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj mialem troche wolnego czasu , to tez troszke pogralem w ta gierke i musze powiedziec ze jest po prostu zajebi***!!! Graficznie prezentuje sie bardzo ladnie , uszkodzenia samochodow sa bardzo dobrze zrobione , nie mowiac o muzyke ktora tez jest mila dla ucha :D na moim kompie w 1024x768 AAx6 AFx16 nie widzialem zebym mial mniej niz 80fps, wiec gra sie bardzo miodnie i plynnie , tak szczerze to chyba bedzie moja 2 gra , ktora w tym roku kupie , hl2 i wlasnie Flat Out!! naprawde gra jest godna polecenia jak i kupienia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jazda po śniegu jest spoko - trzeba tylko ostrożnie wchodzić w zakręty - często puszczać gaz. Najlepiej na początku odsadzić troszkę resztę stawki i spokojnie przejechać trasę. Też starciłem pół godziny zanim do tego doszłem - potem brałem zawsze jako pierwsze zimówki - komp kiepsko na nich jeździ ... Nawięcej problemów miałem na trasie w kopalni - srebrny puchar, pierwszy wyścig :D ... Na dziś została reszta złota i koniec ... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...