Skocz do zawartości
jonas

Najcieńsza Książka Świata.

Rekomendowane odpowiedzi

"Dlaczego nie można offtopiczyć" - Parapiżą i Niemiec :>

"Regularny tryb życia" - jonas

"Skąd się wzięła moja awersja do pokazywania swego wizerunku w Internecie" - Mia

 

---linia cięcia---

Póki pamiętam - "Waginofobia" - jonas

jonathan - nie wiem czemu ilekroć przypomnę sobie tytuł "Dlaczego sycę", nie mogę opanować maniakalnego rechotu. Nie chodzi o to, że pit czy kto tam, ale sam wydźwięk owegoż tytułu przyprawia mą przeponę o skurcze kilkuhercowe :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Niespełnione ambicje moderatorskie bolą..." - MeHow.

chyba dalej nie rozumiesz tematu :/
No coz, spojrz na moje poprzednie posty. Takie wyrywanie sie z pietruszki w topicu 7 stronowym, nie patrzac na strony poprzednie tez nienajlepiej o Tobie swiadczy.

 

A co do mojego posta, ktorego zacytowales... w tym topicu chyba chodzi o wyolbrzymienie i wyeksponowanie czegos zabawnego na temat danej osoby. Uznalem ze "Niespełnione ambicje moderatorskie bolą..." swietnie pasuja do MeHow'a i nie chcialem na chama, na sile ironizowac. Moze sam sprobojesz. Nie bronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Mam i znam swój honor - podlizywać naczelnemu się nie będe !" - MeHow.

 

Znasz topic... ale oczywiscie tego nie widziales co?

 

Pozatym:

"jak czytac ze zrozumieniem" - farelka.

 

Pfft, to raczej to moznaby skomentowac "bezkomentarzem".

Te ksiazki bylyby krotkie, zreszta nie o to chodzi. Sam tworca tego topicu przyznal, ze nazwa topicu jest nie do konca dobrze dobrana(jezeli sie nie myle).

 

Aha, i to ze paranoik powiedzial ze zanizam srednia forum, nie znaczy ze mozesz klepac takie tanie riposty. No i niepowinienes byc taki naiwny =P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Jak ukochać śpiewających sąsiadów" - Sir Afeen

No cóz loobie somsiadów, jednak nie tych co mi sie wydzierają po nocach. Pytaine czy oni mnie loobią... (2 gitary usmiechają sie na statywach, czasem zagladnie ktos ze znajomych kto gra... róznie bywa, ale nie po nocach! :D )

 

''Gabinet stomatologiczny na poddaszu'' Sir Afeen 

 

''Serafina - historia mojej mlodosci'' Sir Afeen

...a tego to sobie nie przypominam... :P

 

 

 

teraz mój typ:

Załatwiam swoje potrzeby we właściwych miejscach - P!otrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

"Jak ukochać śpiewających sąsiadów" - Sir Afeen

No cóz loobie somsiadów, jednak nie tych co mi sie wydzierają po nocach. Pytaine czy oni mnie loobią... (2 gitary usmiechają sie na statywach, czasem zagladnie ktos ze znajomych kto gra... róznie bywa, ale nie po nocach! :D )

 

''Gabinet stomatologiczny na poddaszu'' Sir Afeen 

 

''Serafina - historia mojej mlodosci'' Sir Afeen

...a tego to sobie nie przypominam... :P

 

 

 

teraz mój typ:

Załatwiam swoje potrzeby we właściwych miejscach - P!otrek

 

12 - 13 lat , nie wiecej az strach pomyslec czym jeszcze mogl sie pochwalic albo o co zapytac

fan pissingu

 

''Urazy glowy spowodowane ciezkim narzedziem ktore na nia spadlo :P'' P!otrek

 

''Jak sie nie utopic w umywalce pelnej si _ _ w ?! '' P!otrek

 

hyhyh

 

PS ej nie wiem czemu ta czcionka taka duza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)Sam tworca tego topicu przyznal, ze nazwa topicu jest nie do konca dobrze dobrana(jezeli sie nie myle).(...)

Mylisz się i to grubo, nazwie topicu niczego nie brakuje. NAJCIEŃSZA Książka Świata - co tu jest do dobierania?

A swoją drogą daj waść większe baczenie na dobre rady i naprawdę naucz się czytać ze zrozumieniem. Ta niesłychanie cenna umiejętność bardzo się przydaje :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to bylo nieuniknione ze topic przeistoczy sie w forum wzajemnych zlosliwosci , no coz 

bywa

chyba takie było też założenie po części... jednak mozna by się powstrzymać od podkladania świń i pozostać przy "lekkich łokciach w nerę" z przymrużeniem oka...

Niektórzy mogli bysobie wyrobić w końcu umiejętność śmiania z samych siebie! :)

To zacznę tak:

Krótki poradnik jak szybko i bezstresowo nauczyć się akordów i praktycznie je wykorzystać - sir Afeen

Niespotykanie spokojny człowiek - sir Afeen

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)Sam tworca tego topicu przyznal, ze nazwa topicu jest nie do konca dobrze dobrana(jezeli sie nie myle).(...)

Mylisz się i to grubo, nazwie topicu niczego nie brakuje. NAJCIEŃSZA Książka Świata - co tu jest do dobierania?

A swoją drogą daj waść większe baczenie na dobre rady i naprawdę naucz się czytać ze zrozumieniem. Ta niesłychanie cenna umiejętność bardzo się przydaje :>

Zwracam honor =P. Musialo mi sie wydawac.

Ale i tak obstaje przy swoim jezeli chodzi o tytul tej ksiazki, do ktorego przyczepil sie Niemiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...