Skocz do zawartości
ducat

Motocykle - rady, opinie, ciekawostki

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce mi sie czytac całego tematu bo jestem zdeka zmeczony ale ktos napisał na pierwszej stronie ze jesli V-Twin to tylko Yamaha V-MAX. Pragne zauważyc ze motocykl ten to nie V-Twin ale V-Quad jak cos. Ma on 4 garki, wiec buzy troche konwencie rasowego cruisera. Nie zmienia to jednak faktu ze wyglada zajebiscie.

Apropo vmaxów : Slasher & V-max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadam pytanie tutaj bo przesperałem sporo stron i nikt się nie wypowiada w tej kwestii nigdzie a chodzi pośrednio o motor więc...

Jaką polecacie w Warszawie szkołe jazdy na kat.A ?

Albo jakiej nie polecacie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadam pytanie tutaj bo przesperałem sporo stron i nikt się nie wypowiada w tej kwestii nigdzie a chodzi pośrednio o motor więc...

Jaką polecacie w Warszawie szkołe jazdy na kat.A ?

Albo jakiej nie polecacie :D

pro-motor na bemowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadam pytanie tutaj bo przesperałem sporo stron i nikt się nie wypowiada w tej kwestii nigdzie a chodzi pośrednio o motor więc...

Jaką polecacie w Warszawie szkołe jazdy na kat.A ?

Albo jakiej nie polecacie :D

Tylko i wyłącznie Pro-Motor. Nauczą Cię nie tylko jak zdać egzamin, ale co ważniejsze także jak się na tym sprzęcie nie zabić i jeździć bezpiecznie. U nich nabierzesz początkowego doświadczenia z motorami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A predzej czy pozniej i tak was odwiedze w szpitalu.... :/

 

Liczac statystycznie 3 moich znajomych na 10 zginelo na motorach, 5 jest na rechabilitacji a pozostalych 2 nic im nie jest. Tylko 2 na 10 jest wariatami na drodze, wszyscy skonczyli na drodze tak samo, samochod zajechal im droge, ludzie przejezdzajacy na lewoskrecie, polonez wyjechal z podporzadowanej niewidocznej itd.

 

Margines bledu na motorze jest duzo mniejszy niz w samochodzie i to jest przerazajace.

 

Motory maja natomiast silniki marzen do malych samochodow wyscigowych, silniki z scigaczy to majstersztyki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A predzej czy pozniej i tak was odwiedze w szpitalu.... :/

 

Liczac statystycznie 3 moich znajomych na 10 zginelo na motorach, 5 jest na rechabilitacji a pozostalych 2 nic im nie jest. Tylko 2 na 10 jest wariatami na drodze, wszyscy skonczyli na drodze tak samo, samochod zajechal im droge, ludzie przejezdzajacy na lewoskrecie, polonez wyjechal z podporzadowanej niewidocznej itd.

 

Margines bledu na motorze jest duzo mniejszy niz w samochodzie i to jest przerazajace.

nigdy nie przestane ich kochac nawet za cene zycia.

 

Motory maja natomiast silniki marzen do malych samochodow wyscigowych, silniki z scigaczy to majstersztyki!

oj tak:> ~100koni z 600ccm wolnossacego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktora 600 ma 130? bo cbr-f(nie pamietam ile ma rr) jak pamietam ma 100 gsx-r 600 ma 125 kawa ma chyba podobnie jak gsxr

 

wlasnie wczoraj widzialem nowa beeme w warszawie :> http://www.policja.waw.pl/?page=Structure&...=8&nid=3087 piekna jest:>

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos odwazy sie kupic duzy motor ktorym bedzie sie uczyl jazdy to tylko ======>

GSX-F 600 ( lepiej straszy model do 98 ;) ). Sam na taki zbieram ;)

POZDRO!!!

ja jednak skłaniał bym sie do cbr 600 :] jako bardziej mi odpowiada :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak... Really... A co ty berkut taki motonita jesteś ?

 

 

 

Edited by Sikor

Obrazków nie cytujemy.

Edytowane przez Sikor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze wiekszosc z was jezdzi na zwyklch sprzetach( i nie ma pojecia co to jest pojemnosc <600.

Sczegolnie rozwalaja mnie ci co jezdza na simkach i gadaja jak to oni wiedza jak sie jezdzi cbr, Erkami itd. Najbardziej rozwalila mnie wypowiedz

Nie ma różnicy czy o takiej mocy kupić pierwszy motor. jka się ma oleju troche w głowie to nie będzie problemu icon_wink3.gif

A ci co mowia ze najlepszymi motorami sa cbr albo gsxr....

po prostu zycze im VIEL GLUCK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze wiekszosc z was jezdzi na zwyklch sprzetach( i nie ma pojecia co to jest pojemnosc <600.

Sczegolnie rozwalaja mnie ci co jezdza na simkach i gadaja jak to oni wiedza jak sie jezdzi cbr, Erkami itd. Najbardziej rozwalila mnie wypowiedz

A ci co mowia ze najlepszymi motorami sa cbr albo gsxr....

po prostu zycze im VIEL GLUCK.

Masz rację. Należy stopnowo przesiadać się na większe sprzęty, bo przesiadka typu 50 ccm -> 600 ccm czy więcej może skończyć się nieciekawie.

 

Poza tym odradzam przesiadanie się ze skutera od razu na większy sprzęt. Ktoś kto jeździł skuterem nie ma wyrobionych odruchów i doświadczenie z przeciwskrętem, przegazówką itp. jest znikome, albo żadne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do listy ofiar tego myslenia mozecie dodac znajomego mechanika ktory chcial sobie zobaczyc jak jezdzi motor kumpla ;) Przesiadka z aprilki na 1100 GSXR skonczyla sie uniesieniem kola przedniego i przywaleniem w mur, w motorze skonczylo sie na skrywionym widelcu jesli dobrze to nazywam i na skreconym karku czy miesniach naderwanych (wiele tygodni kolniezyka bedzie a delikwent nie mowi dokladnie co mu jest :D)

 

EagleBravo masz duzo racji w tym co mowisz, ale np. ja zaczynalem przygode motoryzacyjna od raczej brutalnego auta i chec nacisniecia na gaz da sie przemoc. Pierwsze 3 miesiace jezdzilem bardzo spokojnie i odwage by mu przycisnac na prostej mialem dopiero po tym czasie. Zal mi kogos na motorze, RST mial wtedy 7.5s do 100 a motor ma conajwyzej 5, do tego dochodzi zerowy margines bledu.

Edytowane przez berkut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...