Skocz do zawartości
Galago De Codi

KLucz

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

Patrząc na logo firmy to nie da sobie w kaszę dmuchać... Może najpierw aparacik na zęby, z drugiej strony o ile się nie mylę to firma ta robiła kiedyś klucze 64 biotwe a nie 128...Może masz taki to łatwiej będzie go można rozgryźć... ;)

 

PS. Nie ma to jak fachowa rozmowa na temat ;)

PPS. A nikt ze znajomych nie ma pitbulla :?: (albo redbulla, może tez pomoże :?: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mydłem! Dobijemy go mydłem!

:>

Jonas... nie zmieniaj tematu. Nie wiesz, że OT na tweaku jest zakazany? Zmuszasz mnie do zgłoszenia swojego posta. Zaraz Ci moderatorzy zrobią z pupy jesień średniowiecza :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dość!!!

Nii widziecie że temu człowiekowi jest to bardzo potrzebne! Może do domu nie może się dostać! Wszyscy jesteśmy przyzwyczajen do kluczy z Gerdy 64bitowych a tu masz.....

 

Wiec ponawiam pytanie: Jak szybko mozna rozkowac klucz 128bitów...

jest sens sie w to pakowac...??

Bo jezeli nie ma sensy pakowac sie w rozkowanie to ja już nic nie poradze...

Może "wykopiać" drzwi?

 

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sie z wami dzieje ? :lol:

To już, któryś temat z koleii gdzie moderacja i "znani" użytkownicy tweaka nabijają się z innych ludzi... :P

 

Dajcie mi moda i zrobię pożądek z tym... !

 

Ale rozumiem - koniec szkoły, a dla niektórych początek... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sie z wami dzieje ? :lol:

To już, któryś temat z koleii gdzie moderacja i "znani" użytkownicy tweaka nabijają się z innych ludzi... :P

 

Dajcie mi moda i zrobię pożądek z tym... ! 

 

Ale rozumiem - koniec szkoły, a dla niektórych początek... :D

co sie dziwisz - durne pytanie durne odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej, ale klucze 128bit są szybsze od 64bit. przecież każdy wie że taki klucz 128 bitowy jest wydajniejszy i ma więcej pkt w 3dsmarku :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mydłem! Dobijemy go mydłem!

:>

Jonas... nie zmieniaj tematu. Nie wiesz, że OT na tweaku jest zakazany? Zmuszasz mnie do zgłoszenia swojego posta. Zaraz Ci moderatorzy zrobią z pupy jesień średniowiecza :>

Marzyciele :wink: :P :lol: Wam tylko przyjemnoście w głowie .... ekhmmm w doopie :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej, ale klucze 128bit są szybsze od 64bit. przecież każdy wie że taki klucz 128 bitowy jest wydajniejszy i ma więcej pkt w 3dsmarku :lol:

Chyba chodziło Ci o 3dzamka ;) A z tym rożkowaniem to może być problem, bo byłem dziś u pani lodzi i mówiła, że raz próbowała zrobić rożka z klucza to jej nie wyszło...no ale to był innej firmy, więc może warto się pakować...ale jak już to Zipem bo Rarem nie chce za bardzo iśc... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może by już wystarczyło :x , i jak tu prosic o pomoc :!: , jeszcze sie chłopak zamknie w sobie :wink: .

Fakt popełnił dwa błędy:

-uno- z powaznymi tematami na pewno nie na oślej

-due- źle sformuowł problem.

Spróguj na innym dziale.

 

Sorry, ale niedziw sie stary LATO /jezeli można to tak nazwać/ a niektórym w lecie bardziej przygrzewa :D :wink: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może by już wystarczyło :x , i jak tu prosic o pomoc :!: , jeszcze sie chłopak zamknie w sobie :wink: .

Fakt popełnił dwa błędy:

-uno- z powaznymi tematami na pewno nie na oślej

-due- źle sformuowł problem.

Spróguj na innym dziale.

 

Sorry, ale niedziw sie stary LATO /jezeli można to tak nazwać/ a niektórym w lecie bardziej przygrzewa :D  :wink: .

Nie.... prosimy... jeszcze trochę.... :o

Hmmm..... A może on jest już zamknięty w sobie i do tego jest mu potrzebny ten klucz..... ne fiem.... :lol:

 

Ano fakt słonce przygrzewa ( całe 20C ) a ja mam WC pod kluczem ( bez obawy - lepsza wersja 256bit - nie do zgryzienia... ) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w spliner cella grał :?: Tam koleś miał coś takiego ale do kluczy 8 bitowych, i zamki Lob chyba a nie Gerda :| Ale może mają w jakimś sklepie podobne to nawet nie trzeba będzie rożkować klucza... ;)

A może spróbuj zadzwonić pod ten numer:

Dział Sprzedaży Zamków:

Telefon:

(022) 329 10 38

 

e-mail:

wojciech.lenarcik@gerda.pl

 

No już chyba bardziej pomóc nie mogę ;)

A może będzie coś na stronie www.gerda.pl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w spliner cella grał :?: Tam koleś miał coś takiego ale do kluczy 8 bitowych, i zamki Lob chyba a nie Gerda :| Ale może mają w jakimś sklepie podobne to nawet nie trzeba będzie rożkować klucza... ;)

A może spróbuj zadzwonić pod ten numer:

Dział Sprzedaży Zamków:

Telefon:

(022) 329 10 38

 

e-mail:  

wojciech.lenarcik@gerda.pl

 

No już chyba bardziej pomóc nie mogę ;)

A może będzie coś na stronie www.gerda.pl ;)

Cepek, masz banana za reklame :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...