Skocz do zawartości
pentliczek

Mafia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzechu_1990

Dawno temu mialem gf2pro od leadteka i gra smigala. Moze masz stare stery, albo poszukaj jakis lat do gry or sth. ;]

Mi też wcześniej śmigała a stetry mam 71.89.

Gra moze zle rozpoznaje quadro.

Odsoftmoduj icon_smile3.gif

Albo najpierw zainstaluj patch 1.02

Spróbuje, a co do patcha wszyscy piszą w temacie a żadnego linka nie ma do ściągania, poszukam jeszcze na necie.

 

EDIT: Odznaczyłem quadro i jest to samo, a wcześniej na geforcie 2mx 400 i p2 400 grałem dobrze, na axp 1600+ i tej karcie też było dobrze, ide szukać patcha.

 

EDIT2: Znalazłem jakieś patche ale 1.1 i 1.2 http://fotograf.fir.pl/mafia/

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, i nie wiem czy to jakis blad w grze czy ja cos zle robie :/

Mianowicie chodzi mi o rzucanie koktaljem molotova, naciskam fire, przymierza sie do rzutu, puszczam, wraca do normalnej pozycji i nie rzuca... juz mnie cholera bierze bo probowalem chyba wszystkiego :[

Bylbym wdzieczny za jakakolwiek wskazowke..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Na dole masz pasek siły, niech dojdzie do jakiegoś momentu i puść, powinnien polecieć ;]

BTW Te błędy napisane przeze mnie wyżej to sterowniki, gra działa poprawnie tylko na 45.XX, na wyższych sie wywala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dole masz pasek siły, niech dojdzie do jakiegoś momentu i puść, powinnien polecieć ;]

No wlasnie chodzi o to ze tak sie nie dzieje.. :[ Pasek sily idzie, dochodzi powiedzmy do max, puszczam fire a postac wraca do pozycji stojacej dalej z molotovem w reku..

Raczej to wina samej gry, patcha mam bodajze wgranego 1.2.. spotkal juz sie ktos z tym? Sprobuje zainstalowac gre jeszcze raz bez patcha i zobacze czy tak samo bedzie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ktos móglby mi powiedzieć jak przekonwertować samochód z gta do mafii?Otóż najpierw laduję go w ZModelerze i zapisuję w formacie 4ds.I pozostaje sprawa tekstur samochodu?Jak to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patche nie dają chyba nic poza zmiejszoną awaryjnością gry,sam nie wiem,nie ściągalem nigdy do Mafii :?

I to jest także aktualizacja gry,poprawia co niektóre wykryte blędy.

Edytowane przez melonino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie stosuje do zasady jezeli cos dziala dobrze to nic nie zmieniam.

Raz zainstalowalem patche do MAFII i na moje oko nic sie nie zmienilo. Jedynie to wyscig byl latwiejszy. Przez to nie instaluje patchy w MAFII.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie stosuje do zasady jezeli cos dziala dobrze to nic nie zmieniam.

Raz zainstalowalem patche do MAFII i na moje oko nic sie nie zmienilo. Jedynie to wyscig byl latwiejszy. Przez to nie instaluje patchy w MAFII.

Wyścig w MAFII i tak jest prosty :) Zastanawiam się czy czasem nie zainstalować znów tej wspaniałej gry, bo tak sie nastawiałem na GodFathera a tu gniot...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak instaluje patche to mi gra nie chodzi.... ale juz nerwowo nie wytrzymuje z tym wyscigiem :mur: chyba sobie odpuszcze ta gre bo zlamie klawiature.... :angry: jak wy to wygrywacie ja wypadam zawsze na 5 okrazeniu...dramat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwalniaj mocno na zakretach

to mnie wtedy wyprzedzaja albo spychaja...musze ochlonac i sprobuje znowu z 10 razy...chce zobaczyc co dalej bedzie dlatego sie tak mecze..inaczej bym sobie odpuscil :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Wyścig w MAFII i tak jest prosty :) Zastanawiam się czy czasem nie zainstalować znów tej wspaniałej gry, bo tak sie nastawiałem na GodFathera a tu gniot...

Ja właśnie wgrałem i... naprawde jak zobaczyłem kałuże w wiezieniu w której wszystko pięknie się odbija to mi szczenka opadła a potem wlazłem w carcyclopedie i jak zobaczyłem jak sie samochód na marmórowej posadce odbija to to samo :D

 

 

Co do wyścigu N/C widać że chyba za dużo nfsów :wink:

Używaj hamulców, właź z mniejszą prędkością w zakręt ale za to tak by jadąc przez zakręt jechać ruchem przyśpieszonym :wink: No i jedz ostrożnie bo jak zrobisz błąd to pozamiatane :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to mnie wtedy wyprzedzaja albo spychaja...musze ochlonac i sprobuje znowu z 10 razy...chce zobaczyc co dalej bedzie dlatego sie tak mecze..inaczej bym sobie odpuscil :?

Nie jezdzij ciągle z gazem w pozycji ON :lol: :P ja na ostatnim okrązeniu mialem przewage 3/4 toru.

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a najprostszym sposobem na wygranie wyścigu jest użycie trainera,lub zmiania swojego samochodu na jakiś inny,latwiejszy w prowadzeniu,większy i z dachem co sam zrobilem,gdyż próbowalem przejść tą misję chyba z 7 razy(raz prawie sie udalo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

a najprostszym sposobem na wygranie wyścigu jest użycie trainera,lub zmiania swojego samochodu na jakiś inny,latwiejszy w prowadzeniu,większy i z dachem co sam zrobilem,gdyż próbowalem przejść tą misję chyba z 7 razy(raz prawie sie udalo)

Ten wyścig jest prosty masakrystycznie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyścig przeszedłem za pierwszym podejściem i szczerze ... to mało go pamiętam ;) Poprostu trzeba spokojnie to zrobić , bez nerwów i zwalniać na zakrętach :] . Ewentualnie jak to mój kumpel zrobił użył trainera i wwyciągnął broń , przebił temu najlepszemu opony i po sprawie ;]

 

 

Hmm a to nie było tak że odrazu po zaczęciu wyśigu najlepiej zrobić tzw "Pit manevr" i rozwalić kilka samochodów :> ? czy ja gry mylę ? :lol: ... najlepiej tego najlepszego (zdaje się w czerwonym czy zielonym samochodzie był) ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Wy macie problemy z wyscigiem.

Na forach o MAFII w temacie o najciezsza misje ta zdecydowanie prowadzi.

Ja oczywiscie nie podzielam tego zdania bo faktycznie dla mnie jest banalna i generalnie z jej wzgledow na instaluje nigdy patchy aby nie bylo latwiej.

A co do tych odbic w kaluzach wody jak wspomnial JestemNoobem to rzeczywiscie jeszcze dzisiaj mozna sie nadziwic nad mozliwosciami DX7.0

Przez 1,5 roku MAFIA byla uznawana za najladniejsza gre istniejaca na swiecie wiec cos o tym swiadczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta misja jest zdecydowanie najtrudniejsza,może to ja mam taką wersję że normalnie nie mogłem jej przejść.

A do tego w jakiejś starej gazecie lata temu napisali solucję do Mafii.No i tam oczywiście napisali,że wyścig należy do łatwiejszych misji a najtrudniejsza jest ostatnia,która to w rzeczywistości jest dziecinnie prosta(przeszedł ją mój 7-letni brat cioteczny).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po zainstalowaniu patcha 1.1 albo 1.2 nie pamiętam można wybrać łatwość wyścigu i jak się da very easy to przeciwnicy jadą max 60 kmh więc wtedy jest wyscig latwo przejsc :)

Nic takiego nie ma.

Po prostu przeciwnicy sa tempi jak but po zainstalowaniu patchy (chodzi tylko o wyscig).

Jeszcze jakos sa w stanie powalczyc bez patchy ale po treningu w RBR sa ciency jak bolki :]

A najlepsza dla Was misja ? (powtarzamy pytanie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego nie ma.

Po prostu przeciwnicy sa tempi jak but po zainstalowaniu patchy (chodzi tylko o wyscig).

Jeszcze jakos sa w stanie powalczyc bez patchy ale po treningu w RBR sa ciency jak bolki :]

A najlepsza dla Was misja ? (powtarzamy pytanie).

napeewno jest przed wyscigiem wybor poziomu bo niedawno na tym gralem / 1.1 lub 1.2 /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja najbardziej lubie misje,w które rozgrywają się w budynkach,np. Whore,The Death Of Art,itp. a także takie jak Happy Birthday(to ta na statku,jakby ktoś nie pamiętał)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

A może polskie tytuły :] Mi to sie cała gra ogólnie podoba, fajna jest ta misja w której trzeba zabić gubernatora czy kogoś tam, ta z więzieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano ta też jest wypasiona jak po więzieniu się błąkasz i to trzeba zabić polityka,a dokładniej to chyba kandydata na prezydenta albo cos w tym klimacie...Misja nazywa się Election Campaign(Kampania Wyborcza)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najlepsza dla Was misja ? (powtarzamy pytanie).

Naprawdę ciężko wybrać tą ulubioną misję. Mafia to jedyna gra, którą przeszedłem w całości 3 razy i właśnie zastanawiam się nad kolejnym razem B) Scenariusz powala na kolana i poszczególne misje tworzą jedną spójną całość, więc po dłuższych przemyśleniach nie jestem w stanie wybrać tej ulubionej. Każda z nich miała swój urok.

 

 

P.S. Pamiętam, że grając poraz pierwszy też miałem problemy z wyścigiem i straciłem sporo nerwów zamim mi się udało. Jednak grając poraz drugi (jakiś rok później) ku memu zaskoczeniu udało mi się przejść tą misję za pierwszym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...