Skocz do zawartości
pentliczek

Mafia

Rekomendowane odpowiedzi

@dArtal

ta misja to (The) Priest

 

a to byl pogrzeb Billego... to byl chyba syn polityka z rady miejskiej (city council)? :)

 

@grzesiu

ta misja miala w czlonie cos z "routine" - pamietam, jak Tommy narzekal, ze jesli to bylo rutynowe zadanie, to co go jeszcze pozniej czeka ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

W mafi niezapomne misji w więzieniu ( i potem strzal ze snajpy :D), Latanie po dachach, misja co sie latało po dachach i potem w kosciele, docki, wyścig i jazda tym samochodem po mieście zresztą co tu dużo pisać większość misji jest zarąbista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Fajna była też ta na statku i z bimbrem na parkingu ;] Ale jak na tamte czasy to grafika była świetna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos mi moze powiedziec gdzie to mozna w polsce kupic? Moze byc wersja ENG, lub PL (o ile nie ma dubingu, a jest to tylko spolszczenie "kinowe"). Znalazlem jedynie tutaj. Ale spojrzcie na date premiery... wtf? W Empiku, MM - nigdzie nie ma! ;( ;( ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja PL była tylko z dubbingiem...

 

gra powinna pojawić się w ofercie NWR (nowy wymiar rozrywki) w najbliższym czasie - niestety na stronie nic narazie nie pisze (wiadomo tylko jakie gry będą wypuszczone)...

 

sam na takową czekam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja PL była tylko z dubbingiem...

8O :-?

mafia pl = mafia eng z napisami po polsku (aka. wersja kinowa)

pierwszy raz slysze, by mafia byla spolszczona tak, jak piszesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mafii z dubbingiem po prostu nie ma-są tylko polskie napisy,jakie to sami byście byli w stanie zrobić za pomoca jednego,prostego jak parasol programiku.

A żeby teraz kupić Mafię,należy przeszukać oferty sklepów internetowych,a jak tam nic nie będzie,to ostatecznie popytać znajomych bądź też zdobyć nieco inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur:

 

sorry pomerdało mi się...miałem napisać "z napisami"...:|

 

dzięki temu nie spaprali spolszenia...

 

Na allegro z Mafią różnie...poczekam i zobaczę co z tym NWR....

 

PS...jeszcze raz sorry za pomyłkę :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie jeszcze udalo na allegro zafoliowana w pachnacym nowoscia pudeleczku. Do dzisiaj plakat z gry pachnie, mapka jest jak nowa chociaz rozkladana wiele razy (dbam o nia nieslychanie, niemal w rekawiczkach ja otwieram). Za niedlugo chyba jakas gablotke na ta gre zrobie bo na polce sie traci wsrod innych pudelek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no!! wkoncu dalem rade z tym wyscigiem.... :) teraz sie zawiesilem na misji gdzie sie zabija dyrektora hotelu a pozniej wyskakuje na dach.... i t nie wiem gdzie isc ...chodze w kolko jak gamon :? kto podpowie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam problem z instalką Mafii na WinXp. Otóż pod koniec instalacji z CD 1 WinRar wywala błąd "a0_1.rar. No files to extract", podobnie jest przy CD2 kiedy wywala błąd dotyczący a2_6 i a7_c. Są to najważniejsze spakowane pliki z danymi. Nie wiem co jest grane bo płytki są sprawne - instalowałem już nich grę z tymże na WinME. Czy ktoś spotkał się już z podobnym problemem? Jak go rozwiązać?

 

Pozdrawiam,

 

KeyKey.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość _ANTEK_

ja w to gralem dosyc dawno ale niezapomne jak sie ukonczylo giere i odblokowalo wszystkie furki i jak sie bralo woz pancerny :) policja byla bez szans:)

 

Kaeres - chyba gry o tematyce mafijnej to Twoje klimaty co? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam problem z instalką Mafii na WinXp. Otóż pod koniec instalacji z CD 1 WinRar wywala błąd "a0_1.rar. No files to extract", podobnie jest przy CD2 kiedy wywala błąd dotyczący a2_6 i a7_c. Są to najważniejsze spakowane pliki z danymi. Nie wiem co jest grane bo płytki są sprawne - instalowałem już nich grę z tymże na WinME. Czy ktoś spotkał się już z podobnym problemem? Jak go rozwiązać?

 

Pozdrawiam,

 

KeyKey.

Chyba masz niesprawne płyty.Miałem tak samo,pożyczyłem Mafię od kolegi i było dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres - chyba gry o tematyce mafijnej to Twoje klimaty co? :)

Nie koniecznie. Jakies tam Pizza syndicate czy Gangsters to nie gralem nawet w fulle bo przy demkach juz sie znudzilem.

Ale temat Ojca Chrzestnego i MAFII to moje ulubione tematy. Film ogladalem kilka razy, w MAFIE gralem kilka razy.

Nie jestem wielkim znawca ale jaram sie tymi pozycjami niezmiernie i cos do powiedzenia bym mial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielu ludziom nie podobała sie 2 misja co rozwoziłeś ludzi po mieście, jeszcze jako takówkarz. Mnie sie podobały wszystkie misje, najbardziej te w których trzeba było "załatwić coś" w nocy z ekipą. Ech ta gierka jest świetna na mojej liście najlepszych gier zajmuje 1 miejste, 2 jest GTA:Vice City, a 3 Commandos 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście,że w Downtown we Freeride jest ukryty Lassiter V16 Appolyon?Wsadziłbym screena,ale coś sie zwaliło i nie mogłem zrobić.

Na parkingu w podajże Works Quarter jest Lassiter Roadster,a niedaleko dalej cieżarówka z szkieletem,ale o tym chyba wszyscy wiedzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie sa bilety na lotnisku dla franka...juz szulakem wszedzie :mur:

 

ps..o co chodzi z ta latarnia bylem tam i nic nie bylo?? :blink:

Wroc sie spowrotem do poczekalni, bilety leza na blacie od "recepcji?"

O jaka latarnie chodzi, w ktorej misji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Latarnia chyba ta z Free Ride Extreme-możesz do niej wejść i rozejrzeć się po okolicy,aby odnaleźć machających gości w beretach dających misje.

Jest też jedno powiązanie z latarnią podczas jednej z dodatkowych misji dla Lucasa Bertone.Musisz zrzucić samochód z góry obok latarni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi o latarnie w trybie Freeride ex.

Można było w niej zobaczyć lokalizacje wszystkich panow ktorzy dawali misje.

 

//

 

ajt. Byl szybszy ;]

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odświeżam gdyż niedługo będę miał goodfathera i potrzebuje się trochę nakręcić. niestety mam problem, po prawidłowej instalacji wyskakuje taki oto błąd:

 

Dołączona grafika

 

 

ustawienia przed włączeniem bez aa

komp to athlon xp 2ghz, radeon 9550 @ 411/486 na omegach 6.01

 

pomysłów na rozwiązanie probelmu brak :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odświeżam gdyż niedługo będę miał goodfathera i potrzebuje się trochę nakręcić. niestety mam problem, po

Chyba Godfathera B)

Jest spora różnica między Goodfatherem a Godfatherem-to pierwsze to w wolnym tlumaczeniu "dobry ojciec",a drugie to "ojciec chrzestny".

Ale to tak na marginesie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam do was chłopaki pytanie

próbował ktoś modyfikować mafię ?

są jakieś ciekawe tutki jak zmieniac budynki czy coś ??

bo w sumie to przydałby sie jakiś modzik :D

Ja zmodyfikowalem swoją Mafię.

Stworzylem cos w klimatach Polski roku 2006.

A jeśli chodzi ci o gotowe modyfikacje- http://barmafieuso.new.fr/ -tutaj masz jedną z lepszych stron o Mafii,tzn.chodzi mi o download.Jest on największy,jaki widzialem w tematyce Mafii.Co prawda strona jest po Francusku,jednak wybranie kategori "Mods Importants" po prawej stronie nikomu nie sprawi problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...