Skocz do zawartości
pentliczek

Mafia

Rekomendowane odpowiedzi

tak się ja powinno prawidłowo przejść ale mozna jeszcze na inne sposoby np. rozroba, albo jak ten koles idzie "siku" to szybko ladujemy paczki

Albo walnąć chłopa bejzbolem przez łep xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mam pytanie :

 

jakie misje są w demie mafii ?

 

tzn. które wybrali, bo nie chce mi sie demka ściągać, a chce po prostu wiedzieć....

W pl ta misja nazywa sie bodaj "świetny interes", w eng. - "great deal". To jest ta, w ktorem jedziemy na parking i "spokojnie" odbieramy łyskacza ;] (misja 11, ta po "visiting rich people")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej panowie powie mi ktoś taką rzecz:istnieje jakiś mod do Mafii,aby pograć sobie w necie niczym w GTA?

kiedyś czytałem że prace nad takim czymś trwają jednak było to dawno i nie wiem czy projekt dotrwał do końca...

 

P.S dziś ukonczyłem Mafie po raz piąty :)

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dylemat mafia czy farcry

szkoda że mody do mafii były tak długo robione

po za tym to nie ma jakiś wielkich modów z nowymi misjami czy coś w tym stylu

Tzn. w graniu czy kupieniu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dylemat mafia czy farcry

szkoda że mody do mafii były tak długo robione

po za tym to nie ma jakiś wielkich modów z nowymi misjami czy coś w tym stylu

To już zależy tylko od ciebie,i my ci nic nie powiemy.Wolisz strzelanki FPS czy może gry TPP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli jeszcze ktos nie zalapal, ze MAFIE PL wznowila firma Cenega to spiesze z ta wlasnie informacja.

Jezeli jest jakis czlowiek w tym ukladzie slonecznym ktory posiada kompa do grania i nie wie o co chodzi to...hmm...wspolczuje, a jezeli ktos ewidentnie zaspal tylko i chce naprawic blad nie posiadania tej gry to niech wpada na allegro bo gra chodzi po smiesznej cenie.

 

I jeszcze jak ktos nie odwiedzal stronki, a jara sie MAFIA to niechaj zajrzy.

Swietne artykuly, mnostwo screenow, modow. Dywagacje na temat miasta LH, zycie poza miastem, tereny, itp.

Mozna spoko spedzic czas na stronce a pozniej wpasc na jej forum.

Jedyne co moge powiedziec o stronie to, ze jest najlepsza stronka jezeli nie na swiecie to przynajmniej w Europie o tej grze - na jako jedynej cos jeszcze sie tworzy (chociaz ostatni news byl dosc dawno ale zawsze cos sie skrobnie).

 

http://www.mafiapage.com/index.php

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

http://media.putfile.com/01---Main-Theme95

http://www.mafia-game.com/samples.htm

 

Przypomniala mi sie ta gra ;]. Cos pieknego.

Nie wie ktos gdzie mozna dorwac caly soundtrack?

Zawsze te gre przezywalem emocjonalnie (glownie za sprawa scenariusza/fabuly i pewnie muzyki), ze az wole jej nie wlaczac;]

 

BTW jest jakas misja, ze jakis potwor trzyma kobiete, i trza ja uwolnic strzelajac w kajdanki czy cus takiego... ja za bardzo nei pamietam zeby cos takiego bylo w mafii, wiec wtf? <--- ktos o tym pisal na poczatku tematu ;]

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wie ktos gdzie mozna dorwac caly soundtrack?

Musisz ściągnąć program "Mafia data xtractor".Włączysz go i wypakujesz z gry folder "MUSIC".Tam będziesz miał wszystkie utwory.

 

BTW jest jakas misja, ze jakis potwor trzyma kobiete, i trza ja uwolnic strzelajac w kajdanki czy cus takiego... ja za bardzo nei pamietam zeby cos takiego bylo w mafii, wiec wtf? <--- ktos o tym pisal na poczatku tematu ;]

Jest to misja we Freeride Extreme,dokładniej to nie wiem o co w tym chodzi,nie pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrcze a nikt nie wie jak jest z tym odświeżaniem ?

Narazie nie mogę ci pomóc,bo nie mam Mafii na kompie.Zaraz ją zainstaluję (i tak chciałem przejść po raz kolejny) i zobaczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja mam problem z Mafią...a mianowicie gdy chcę otworzyć plik z nazwami pojazdów specjalnym programem pokazuje się napis "Read beyond end of file".

Kiedyś już edytowałem pliki tym samym programem i było dobrze,a teraz [gluteus maximus].

Program jest tutaj:

http://mafia-jpas.net/clic.php?url=www.maf...my/txt-edit.rar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja mam problem z Mafią...a mianowicie gdy chcę otworzyć plik z nazwami pojazdów specjalnym programem pokazuje się napis "Read beyond end of file".

Kiedyś już edytowałem pliki tym samym programem i było dobrze,a teraz [gluteus maximus].

Program jest tutaj:

http://mafia-jpas.net/clic.php?url=www.maf...my/txt-edit.rar

a gdzie sa te pliki bo nie moge ich znaleźć? Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie sa te pliki bo nie moge ich znaleźć?

Są w folderze TABLES,który trzeba wypakować z gry za pomocą programu mafia data xtractor.

A przy okazji...Co do tej strony

 

http://www.mafiapage.com/index.php

Jest beznadziejna.Osoby które ją tworzą są ingorantami nie mającymi pojęcia o grze.Przykładem jest felieton pod tytułem "Przeklęte diamenty",w którym to autor pisze,iż winą za rozpad Mafii i śmierć Paula i Sama jest napad na bank.A guzik.Autor tekstu nic nie wspomina o Franku i pewnej dziewczynie,których miał zabić Tom,a tego nie zrobił.I to jest główna przyczyna takiego potoczenia się spraw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imho głównej przyczyny nie ma, zarówno omerata jak i napad na bank przyczyniły sie do rozpadu, tak BTW jak pierwszy raz ukonczyłem gre to mi się zakonczenie nie spodobało bo wykluczało następną czesc gry z tommym w roli głównej :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...