Skocz do zawartości
pentliczek

Mafia

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, zabiłem dyrektora i gadałem z dziewczyną :-|

 

Grę przechodziłem już pare razy i wszystko było Ok :blink:

Jesteś pewien że na pewno zabileś dyrektora?Bo mogleś go z kimś pomylić,albo w strzelaninie mógl uciec gdzieś i sie schować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś mi powie,jak zmieniać muzykę w grze?

Zmiana nazwy pliku MP3 i wklejenie go do odpowiedniego folderu nic nie daje.

Proszę o pomoc,jest mi to bardzo potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem z misją "Dziwka"

Otóż jak mam wsiąść te dokumenty ze stolika i podłożyć bombę Tommy mówi ''Chyba czegoś zapomniałem" :?

Co robić ? :blink:

 

tez to mialem :(

najpierw myslalem ze to daltego ze zabilem wszystkich ;( potem myslalem ze to dlatego ze gram na haxach xD (jak pierwszy raz przechodzilem) potem wpadlem na pomysl zeby byc kulturlanym i nie zabijac ludkow i nic :[

 

Wtedy zawolalem kumpla i on jakism cudem podlazyl bombe i wziol dokumenty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej misji dziwka trzeba jeszcze przed podlozeniem bomby znalezc kobite w jednym z pokojow hotelowych (trzeba troche poszukac) mamy ja poczatkowa zabic, ale jednak pozwolimy jej odejsc, potem bombka, dalej po dachach trafimy na pogrzeb goscia ktorego scigalismy wczesniej, zacznie sie ostra strzelanina, dalej to juz sobie przejdziecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh i tak klasyk pokonałem po raz drugi :) co tu dużo pisać gra mimo upływu lat nadal jest w czołówce najlepszych produkcji w jakie miałem przyjemność grać. świetna grafika, genialna muzyka, wspaniały scenariusz, masa wózków i to najważniejsze to co wręcz wylewa się z ekrau KLIMAT!!!!! szkoda tylko, że po śmierci pewnego pana, ważnego na P. gar się kończy ostatnią misją !? jak grałem kilka lat temu za 1 razem to wydawało mi sie ze wtedy gra dopiero się rozkręciła w życiu bym nie przypuszczał, że siadając dziśdo mafii ją ukończe. nic pozostaje tylko upewnić resztę przyszłych graczy, dla mnie 9.9/10 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh i tak klasyk pokonałem po raz drugi :) co tu dużo pisać gra mimo upływu lat nadal jest w czołówce najlepszych produkcji w jakie miałem przyjemność grać. świetna grafika, genialna muzyka, wspaniały scenariusz, masa wózków i to najważniejsze to co wręcz wylewa się z ekrau KLIMAT!!!!! szkoda tylko, że po śmierci pewnego pana, ważnego na P. gar się kończy ostatnią misją !? jak grałem kilka lat temu za 1 razem to wydawało mi sie ze wtedy gra dopiero się rozkręciła w życiu bym nie przypuszczał, że siadając dziśdo mafii ją ukończe. nic pozostaje tylko upewnić resztę przyszłych graczy, dla mnie 9.9/10 :D

Mowiac "dzis" masz na mysli, ze przeszedles gre w jeden dzien czy "dzis" oznacza 2006 rok ?

Bo faktycznie nawet na te hiper mega produkcje kipiace grafika gra MAFIA wyroznia sie swoja oryginalnoscia.

A jezeli przeszedles gre w jeden dzien to poklony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam mały problemik.

Otóz zrobiłem sobie sam moda do gry,tzn. pościągałem sobie z neta teksturki,samochody,pukawki i dźwięki.Wszystko ładnie pięknie,ale kiedy zaczynam grać w mieście wszystko perfidnie się przycina.Poza miastem chodzi ładnie,a w mieście już nie.Podejrzewam,że to przez zmienione tekstury miasta (reklamy,znaki,itp).Czy ktoś wie,co na to poradzić aby gra chodziła z moim modem normalnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy te tekstury sa rowniez wiekszej rozdzielczosci ?

Szukalem kiedys ale zaprzestalem po niepowodzeniach moda, ktory zmienilby wszystkie tekstury w grze na wysokiej rozdzielczosci odpowiedniki tych oryginalnych.

Jest takie cos ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekstury są glównie brane z innych modów (Hesaplasma,Modern Mod),a takie szczególy jak znaki i podobne napisy ściągnalem oddzielnie i nieco przerobilem.Przy normalnym modzie,Hesaplasma jak i Modern wszystko chodzi ok,a jak wszystkiego dalem po trochu zaczęlo się ciąć.Możliwe także,że to i wina szczególów niektórych pojazdów,tyle że poza miastem nie tną się.Potem jeszcze zmniejsze ruch na minimum po kolei ludzi,gliniarzy i cywilnych wozów i zobaczy się,kiedy gra zwalnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na komiks z MAFIA i nowa misja ??

Komiks?Na podstawie tej gry powinni zrobić film,na pewno byłby udany,oczywiście gdyby nie dobierali się do niego niemieccy reżyserzy o inicjałach U.B.

A co do komiksu-ściągam,ale zobacze dopiero jak wróce ze szkoły :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu niewygodne ?

Litery są za małe,przybliżasz jedną stronę,oddalasz,przybliżasz prawą,dajesz następną,przybliżasz lewą,potem oddalasz i tak w kółko...

Darujmy sobie szczegóły,chyba się biorę po raz kolejny za Mafię :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Litery są za małe,przybliżasz jedną stronę,oddalasz,przybliżasz prawą,dajesz następną,przybliżasz lewą,potem oddalasz i tak w kółko...

Darujmy sobie szczegóły,chyba się biorę po raz kolejny za Mafię :-P

Tym milym akcentem zakonczymy ta faktycznie niepotrzebna dyspute ;P

Widzieliscie to fajny trailerek stworzony przez fanow ?

http://youtube.com/watch?v=jOQ0f-ysxmQ

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://mafiascene.com/

Tutaj znajdziesz wszystko co sobie zyczysz.

Modow upiekszajacych grafiki niestety nie ma.

Ale ostatnio widzialem MAFIE na PS2.

To jet wystarczajacy wstrzas aby uznac grafe z PC za genialna ;)

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przyznajcie że te filmiki między kolejnymi misjami są genialne i niesamowicie czuje sie klimat :rolleyes:

Racje przyznaje :D

przemożna chęć zagrania w starą dobrą mafie zmusiła mnie do jej zainstalowania a tu kicha :angry: Gra wchodzi do menu bezproblemowo lecz podczas ładowania sie pierwszej misji z new game lub chocby free ride gra sie zawiesza ze jeno reset pomaga.Cóż czynić? Any ideas? Ustawienia graficzne znmieniałem i dalej lipa, chyba trzeba by stery na jakies starsze zmienic.....

 

 

OK. Szukałem zbyt daleko, wystarczyło włączyć tryb zgodnosci z Win98. Tak btw. jestem pozytywnie zaskoczony jakością grafiki po tych paru latach myslałem ze będzie gorzej.

Edytowane przez Caehl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caehl, dobrze ze sobie juz poradziles ale przyznaje, ze pierwszy raz slysza aby MAFIA musiala chodzic w trybie zgodnosci z win98 8)

 

Kilka gwozdzi i zeby Wam sie nie nudzilo.

 

1. Gdzie jest dom Salieriego ?

2. Gdzie jest pochowany Frank ? (tutaj chyba nie zaspojlerowalem bo nie znam czlowieka, ktory mial okazje przejsc MAFIE i tego nie zrobil).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee...on mieszka chyba w takim barze o ile sie nie myle

Dawno nie grales ta gre.

Nie takim barze tylko barze Salieriego. Jest to miejsce spotkan przed i po misjach.

Ale niestety odpowiedz jest zla. Koles ktory zarabia 50 milionow rocznie (jezeli mnie pamiec nie myli) nie bedzie mieszkal w barze :P

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie grales ta gre.

Nie takim barze tylko barze Salieriego. Jest to miejsce spotkan przed i po misjach.

Ale niestety odpowiedz jest zla. Koles ktory zarabia 50 milionow rocznie (jezeli mnie pamiec nie myli) nie bedzie mieszkal w barze icon_razz.gif

Z pierwszym sie zgodze, dawno nie grałem i chyba zrobie instalke B-) Ale to że on zarabiał 50 mln to nie znaczy że ma w willi mieszkac, on był raczej skromny i to była taka jego...,,kanciapa,, :wink:

Edytowane przez Fredek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...