Skocz do zawartości
Gość ares

Reklamy i informacje z boku forum?

Rekomendowane odpowiedzi

Wchodze sobie na strone glowna forum patrze a tu z prawej strony pojawila sie ramka z reklamami i informacjami o tweak.pl, tylko ja to mam czy to nowy wynalazek administracji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wynalazek. :P

Też tak mam.

Ale takie czasy. Reklama jest jednym ze sposobów na częściowe odbicie kosztów, a utrzymanie serwerów w przyzwoitej formie przecież kosztuje.

I tak dobrze, że tylko na stronie głównej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie jest testowo tylko na stronie glownej przy temacie desertStorm. Jesli nie bedzie wiekszych bledow jutro powedruje na pozostale tematy.

Glownym celem tej nowosci jest dalsza integracja glownego serwisu z forum dyskusyjnym poprzez udostepnienie forumowicza informacji na temat nowych testow na witrynie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marco, a jak by tak dac mniejszą czcionke przy tytułach?

Tak żeby to wyglądało tak samo jak tytuły działów na forum, bo teraz to jakos tak nie bardzo pasuje.

 

Dobrze by było jakby tam jeszcze wyswietlalo nowosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś korzysta z rozdzielczosci mniejszej niz 1024 to pojawi mu się pasek przewijania.

 

A teraz najwazniejsze. Czemu pod operą zle wyswietla tytuły??!!!

W IE/mozilli czcionka jest mała, a w operze wszystko wielkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg twojego myślenia MeHow mielibyśmy reklamy nawet na klozecie... cóż... nie ma nic za darmo... ale powiedzcie prawdę: czy to jest normalne? we wszystkie dziedziny waszego życia wtargnęły pieprz...ne reklamy promujące jakieś buble i szajs! :evil: :evil: :evil:

 

dlatego chociaż własne forum przed tym ustrzeżcie, bo "zareklamienie" strony, to równoznaczne dla mnie ze sponiewieraniem idei danej strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wersja mocno alpha jak widać. Reklama RP tylko testowo :]

 

Ogolnie forum bylo zbyt mocno oddzielone od strony głównej, teraz nieco to zintegrujemy. Będą tam nagłówki do ostatnich nowinek, będą też ostatnie recenzje, może ankiety. No i nie będziemy ukrywać, że będzie też reklama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zrobiłem poprawki dla Opery 7.53. Bo lista recenzji zlewała się ze sobą - teraz powinno być lepiej. Oczywiście w Operze czcionka jest identycznego rozmiaru jak w IE/Mozilli 1.7 (czyli mała).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...