Skocz do zawartości
Gość ares

Reklamy i informacje z boku forum?

Rekomendowane odpowiedzi

pracuję w 1280x1024 i wogóle mi ten banerek nie przeszkadza, wręcz przeciwnie - zaglądam częściej w nowości/artykuły itp. niż robiłem to wcześniej...

To jedno z dwoch glownych zalozen tegoż panela. Pierwsze - integracja tweak.pl oraz forum.purepc.pl, które moim zdaniem za bardzo się rozdzieliły, a drugie to oczywiście możliwość reklamy (aktualnie naszego sklepu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Pierwsze - integracja tweak.pl oraz forum.purepc.pl, które moim zdaniem za bardzo się rozdzieliły.

Nie mam zamiaru tu podważać Twojego autorytetu, ale moim zdaniem nie tędy droga. Panel może być, ludzie się przyzwyczają, ale moim zdaniem powinniście zacząć od wybrnięcia z tego swoistego marazmu. Na tweak. pl powinno się coś dziać, a tym czasem z rzadka pojawia się nius, czasem art. Inna sprawa to interface, który w dobie skórek, postnuków czy innych systemów wygląda no cóż, trochę nudnie w swojej szarości.

Forum skupia ludzi, z którymi kontakt i wymiana doświadczeń jest są dla każdego w jakiś sposób atrakcyjne, jednak wydaje mi się, że potral wymaga wielkiego BUM od czasu do czasu. Nie mowię o nachalnej reklamie, bo to zawsze budzi niesmak i pozostawia nieciekawy ślad.

Gneralnie w mojej opini powinniście "grać" tak, by ludzie zaczynali odwiedziny od potralu, a nie byli zasypywani informacjami z "bocznych torów".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przychylałbym sie do głosu sir Afeen, serwis Tweak.pl jest słaby w porównaiu w konkuręcją - niema jasne wizerunku ani tematyki, tak o wszystkim i o niczym, news są żadko, testów i artów mało.

Natoniast forum już lepiej nie reklamować, bo i tak jest zbyt dużo ludzi szczególnie takich całkiem zieleniutkich i ignoranów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ŁŁAAA, ten banner mnie rozwalił na maxa, spójrzcie:

Dołączona grafika

 

1. Na początku zauważyłem jakieś popikselowane "coś".....

 

2. schodzę niżej scroll'em i widzę napis Radeon X800 Pro. Myślę sobie fajne cacko... warto zajrzeć i się tym zainteresować, ale....

 

3. Scroll'em zsuwam stronę ciut niżej i zauważam napis... cena... 2069zł... 8O

koniec końców poszedł brecht na cały dom, aż się domowicze spytali co mi się stało :lol:

jednym słowem, tak przewymazajewyzarymotackiej reklamy nie widziałem :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

FiDO - serdeczne wyrazy współczucia. Ja bym przestał odwiedzać forum jak bym tak miał. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sir Afeen dobrze gada, serwis poprostu stal sie nudny a na forum zawsze sie cos dzieje, serwis powoli traci swoja czolowa pozycje, rzadko kiedy znajdzie sie na nim jakas ciekawa recenzja a jak sie juz znajdzie to jest ona nie specjalnie interesujaca (jak dla mnie) i pozatym inne strony maja na biezaco dodawane newsy i zawsze warto wpasc na nie zobaczyc co ciekawego sie dzieje, na tweaku tego brakuje. Proponuje odswiezyc serwer i redakcje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jade w 800*600 i ten smieszny paseczek zajmuje spora czesc mojego ekranu. na sam serwis z rzadka zagladam, bo malo sie na nim dzieje, ale forum to co innego. mimo iz jest tu balagan nie z tej ziemi to narazie jest najlepesze a odwiedzam z chceci i z obowiazku wiele forow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fido .. widze, ze w aptece masz masakre :)

Powiem ci szczerze, ze mnie to nawet w 1024 nie podoba sie

 

jak bylo na glownym wypisie forum to ql

szczerze przyznamm ze na samego tweaka zagladam rzadko a to pozwolilo mi kliknac na pare newsów i z miejsca sobie poczytac .. ale po wejsciu do konretnego dzialu to juz porazka

 

mam 1024 i 15" monitor .. pomijam zajmowalsnosc miejsca w mniejszych rozdzielczosciach (chcociaz szkoda mi Fida <glaszcze> a skoro nie szkoda wam uzytkowników z takim dorobkiem jak Fiduś to .. :()

 

ale usuńcie to na milosc boską z poszczegolnych działów .. niech bedzie tylko na glownej stronie forum

to takie zmuszanie na sile ..

 

chodzi wam o reklame ? kazdy najpierw wklepuje najczesciej forum.purepc.pl wiec to zobaczy .. a w poddzialach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm no ja jestem w 1280, ale przelaczylem na 1024 i da sie spokojnie imho.. no a nie wydaje mi sie zeby to byl az taki powod zeby tak sie rzucac i pluc i 'to ja sie pozegnam z tym forum'

 

a co do tweak.pl to fakt nie dzieje sie duzo, ale ostatnio nie jest zle na rss co chwile sie cos pojawia tak wiec tragedii tez nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm szczerze mowiac mi tak bardzo to nie przeszadza jak jest na glowej stronie... presada bylo by umieszczenie tego w kazdym temacie.....

 

Tylko zkad za jakis czas bedizemy wiedzieli czy to pomoglo serwisowi, czy sie nic nie zmienilo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzis wrocilem po 4 dniowym urlopiku.. powiem tak, ogolnie rzecz biorac takie rzeczy sa potrzebne, ale jak patrze na nowe tematy od ostatniej wizyty to jednak jest to uciazliwe. czytanie tematow jest meczace (przynajmniej dla mnie) nawet w 1024x768. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kwestii rozdzielczości wracać już nie będe, bo to nie ma sensu. Tweak.pl ma iść do przodu, a nie czekać na tych, którzy używają 800x600, albo (nie daj boże) 640x480. Przez prawie 4,5 roku serwis był do tej rozdzielczości przystosowany, teraz mamy rok 2004 i stwierdzam, że już wystarczy.

Nie mam zamiaru tu podważać Twojego autorytetu, ale moim zdaniem nie tędy droga. Panel może być, ludzie się przyzwyczają, ale moim zdaniem powinniście zacząć od wybrnięcia z tego swoistego marazmu. Na tweak. pl powinno się coś dziać, a tym czasem z rzadka pojawia się nius, czasem art. Inna sprawa to interface, który w dobie skórek, postnuków czy innych systemów wygląda no cóż, trochę nudnie w swojej szarości.

Hm - kwestia marazmu, nie wiem czy zauważyłeś, ale ostatnio nieco się ruszyło. Aktualizacja jest codzienna, po kilka newsów. Ostatnio pojawiają się nowe recenzje, niebawem dojdą kolejne - jestem zasypany sprzętem. Co do nuke'ow - to nasi admini mają wyrobione zdanie w tym temacie :) Ale layout... jeszcze chwila i... sami zobaczycie :)

Przychylałbym sie do głosu sir Afeen, serwis Tweak.pl jest słaby w porównaiu w konkuręcją - niema jasne wizerunku ani tematyki, tak o wszystkim i o niczym, news są żadko, testów i artów mało.

Tak zupełnie z innej beczki. Czasem napotykam się na Twoje wypowiedzi i... czy zdażyło się Tobie w życiu cokolwiek pochwalić?

ŁŁAAA, ten banner mnie rozwalił na maxa, spójrzcie:

Wybacz, ale nie rozumiem Twojego zdziwienia. Cena jak cena, zawsze nowe karty są drogie. Uwierz, że są ludzie, którzy kupują sobie karty w takich cenach. I właśnie dla nich jest przeznaczona taka reklama.

 

Widzę jeszcze zarzuty, że serwis traci czołową pozycję i nic się na nim nie dzieje. Zobaczcie, jest nowy newswriter - poszukujemy także kolejnego recenzenta. Ja obecnie siedze w testach i niedługo kolejne recenzje. Oprócz tego oglądalność (unikalni użytkownicy) od października 2003 do maja 2004 wzrosła... DWUKROTNIE, więc o co chodzi? Zamiast gamzakać na Tweak.pl po prostu czasem tam zajrzyjcie i zobaczcie jak to jest w rzeczywistości, bo niektóre z Waszych komentarzy są zupełnie niczym nie poparte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...