Skocz do zawartości
Mutos

Znowu Rydzyk - tym razem o Woodstock

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje użądzić krucjate tweak.pl. Będziemy palić na stosie zaczynając od Sid poprzez słuchaczy Radia M. a skończywszy na o. Rydzyku.

Czuję się zaszczycony :twisted: :twisted: :twisted: ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To naprawdę nie jest śmieszne. Ojciec mojego kumpla, wykształcony facet koło 50-tki i normalnie potrafi wpaść w szał jak słyszy, że ktoś obmawia o. Maybacha. Wyobraźcie sobie, że siada przed TV Trwam z różańcem w ręku i odmawia modląc się w intencji wrogów nawracania 8O Ja rozumiem gorliwą wiarę, ale to juz jest fanatyzm spowodowany manipulacjami o. Maybacha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w miescie imprezy na plazy miejskiej musza sioe konczyc po 22, poniewaz dzieci z tego ich karitasu czy jak to sie zwie musza spac. Tak zarzadzil biskup :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega rydzyk potrzebuje chyba wsparcia psychologów

 

Ten pacjent ma tak zryta psyche ze niedługo ogłosi gg jako wroga publicznego nr 1 a internet rękoma szatana :P

Dzieci maja sie dowiedziec co to piwo i marycha jak beda miały 35 lat i po raz pierwszy przyjdzie do nich ksiadz na kolędzie i tak sie złozy ze ich poczaestuje :P a jak sie robi dzieci to sie pewnie na spowiedzi od rydzyka bedzie mozna tylko dowiedziec oczywiscie za opłata na kosciół, radio maryja ,telewizje rydzyka i na jego nowy samochód i jeszce pare hektarów ziemi bo musi zrobić lotnisko na odrzutowiec bo jego helikopter jest za wolny wszędzie oczywiscie wymagana jest zgoda rodziców ..zmanipulowanych juz do reszty ... przez rydzyka

 

To młodziez teraz moze sie juz teraz tylko u Rydzyka na kułku rózańcowym bawic jak księza pedofile sie nimi zajmą :wink:

Bo owsiak szatan przy muzyce to je prezciez bardzije krzywdzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy chcecie od RM :?: :evil:

Najlepsze radio.

Gdy jest mi źle i ponuro ,to odpalam RM słucham i ..............kulam się ze śmiechu.

Takie debilizmy na antenie dają :lol: :lol: :lol:

Potem człowiek jest bardzo pozytywnie nastawiony :P

Pozdrówka dla ojca prowadzącego :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy chcecie od RM  :?:  :evil:  

Najlepsze radio.

Gdy jest mi źle i ponuro ,to odpalam RM słucham i ..............kulam się ze śmiechu.

Takie debilizmy na antenie dają  :lol:  :lol:  :lol:  

Potem człowiek jest bardzo pozytywnie nastawiony  :P  

Pozdrówka dla ojca prowadzącego  :twisted:  :twisted:

 

Potwierdzam radio na miare MAYBACHA :D myślę,że jakbym wsiadła do takiego autka, miałabym taki sam uśmiech na buźce :D , jak zawsze wtedy gdy mam doła i w ramach rekonwalescencji psychicznej włączam uzdrawiającą stację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie odpisali mi na email :( jestem rozzalony

Moze jakas wieksza akcja dreczenia mailami o. Rydzyka - tez chce byc potepiony przez najwiekszy autorytet moralny naszego spoleczenstwa!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<span style="color:red;">[ciach!]</span> <span style="color:red;">[ciach!]</span>a cipa jebać tego <span style="color:red;">[ciach!]</span>a we wszytskie święta niech sie <span style="color:red;">[ciach!]</span> jebie na ryj <span style="color:red;">[ciach!]</span>iszon głupi... ale duzo tych ciachów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie odpisali mi na email :( jestem rozzalony

Moze jakas wieksza akcja dreczenia mailami o. Rydzyka - tez chce byc potepiony przez najwiekszy autorytet moralny naszego spoleczenstwa!!

To jest myśl :)

 

Tu radio wali z ryja .......... :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...