Skocz do zawartości
Corso

Doom 3

Rekomendowane odpowiedzi

Moj sprzet: Athlon 64 3000+ ,płyta:Asus K8V SE Deluxe, grafa: GeForce 6800 128MB DDR TV-DVI Ultra/2100 Gainward, pamięć: GEIL DDR 400 512MB :D . Mam DOOM-a3 PL i chodzi na rozdzielczosci 1024x768,max detale, antialisting 16x i cos tam w pionie na "tak". Ale tak, mam pytanie, jak wspomnialem mam PL wersje, gdy gram w trybie MULTIPLAYER, podczepiam sie do serweru(angielski lub niemiecki bo polskiego nie znalazlem) to cala gra zmienia sie na wersje angielska, lacznie z menu, komunikaty, itp. Zeby miec polska musialem wgrac gre na nowo, dlaczego tak sie dzieje???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ktoś już miał ten problem ale przejżenie tych wszystkich stron....

Mianowicie gdy ustawie detale wyższe od medium meu w grze strasznie się rozmazuję (ciężko się czegokolwiek doczytać)tak samo jest podczas gry gdy zajrze np. do PDA trudno mi cokolwiek wyczytać :( !!!HELP!!!Grafa jak w podpisie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej zainstalowalem patcha 1.1 i jak zalanczam gre to wyzuca mnie do jakiejs konsoli i pisze ze bląd z open gl?? co trzeba zrobic

1251433[/snapback]

Trzeba kupić oryginał lub pokombinować. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ktoś już miał ten problem ale przejżenie tych wszystkich stron....

Mianowicie gdy ustawie detale wyższe od medium meu w grze strasznie się rozmazuję (ciężko się czegokolwiek doczytać)tak samo jest podczas gry gdy zajrze np. do PDA trudno mi cokolwiek wyczytać :(  !!!HELP!!!Grafa jak w podpisie.....

1253980[/snapback]

!!!HELP!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok sam już sobie poradziłem-pokombinowałem ze sterami...

No i giera muszę przyznać na poziomie-wcześniej sprzęt nie pozwalał więc wypowiadam się teraz :D Jak dla mnie fajny kilimacik (idzie się przestraszyć) grafa jakoś mnie z nóg nie zbiła- po tym co widziałem w half life czy far cry jestem już przyzwyczajony do grafy na tym poziomie.Na sprzęciku z podpisu co mnie trochę zdziwiło (czytając te wszystkie wypowiedzi) gra się całkiem przyzwoicie na hight,1024-768 i AAX4.(Myślałem że o AA mogą pomyśleć tylko posiadacze kart typu GEFORCE 6800 czy RADZIO X800 a tu miłe zaskoczenie :) )

timedemo około 30 fps....

Edytowane przez wróbel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja gralem w dooma na moim konfigu i przezylem go bardzo (chociaz nie golił rewelacyjnie) .

dzwiek glosno, ciemny pokoj - gra nie jest "zawiła", ale to swietna rozrywka ! troche jak dobry film s-f z mrocznym klimatem.

oplaca sie dac jej szanse - kumpel grający z trainerem, na dwoch pierdzących glosniczkach, w czasie imienin mamy ma inne zdanie o tej gierce :lol: no cóż ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pewien problem z doomem... a raczej z przejsciem jednej misji.... jestem w misji gdzie trzeba otworzyc sluze abym mogl kontunuowac jazde kolejna jednotorowa i juz doszedlem do panelu i tam trzeba wpisac jakis kod ktorego niestety nie posiadam... szuaklem takze innych rozwiazan i niestety nic nie znalazlem i juz nie mam pomyslow co zrobilem zle lub czego nie zauwazylem wiec prosze aby ktos kto wie napisal mi co mam zrobic... Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma dziaaałać na hihg w 1024x768 to moze po zapadnięciu zmroku zainstaluje sobie i wezme głośniczki deczko głośniej aaaaa głośniczki nie sa popierdującymi ale i nie rewelacja to zwykłe creative inspire P580m no ale może sie doooma zlękne przy nich, heheheheehe :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomozcie mi!!!Jestem na poziomie 3 w labolaboratorium delta, i mam isc do glownego portalu, gdzie to jest?przed soba mam ta machine co przenosi mnie do innego miejsca, i sa tam 4 platformy, na wszystkie sie juz przenosilem ale nie wiem co dalej zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pewien problem z doomem... a raczej z przejsciem jednej misji.... jestem w misji gdzie trzeba otworzyc sluze abym mogl kontunuowac jazde kolejna jednotorowa i juz doszedlem do panelu i tam trzeba wpisac jakis kod ktorego niestety nie posiadam... szuaklem takze innych rozwiazan i niestety nic nie znalazlem i juz nie mam pomyslow co zrobilem zle lub czego nie zauwazylem wiec prosze aby ktos kto wie napisal mi co mam zrobic... Pozdro

1257816[/snapback]

826

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomozcie mi!!!Jestem na poziomie 3 w labolaboratorium delta, i mam isc do glownego portalu, gdzie to jest?przed soba mam ta machine co przenosi mnie do innego miejsca, i sa tam 4 platformy, na wszystkie sie juz przenosilem ale nie wiem co dalej zrobic?

1257954[/snapback]

mam ten sam problem ,nikogo do zabicia i błąkam sie jak łajza

Moze ktoś pomoże??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to podam moje wyniki (wczoraj testowalem moj nowy sprzecik na doomku 3 ;P )

 

1024x768 high (0xAA 8xanizo) - timedemo demo1 - 98.6 fps

1024x768 ultra (0xaa 8xanizo) - timedemo demo1 - 87,4fps

 

1280x1024 4xAA 8xanizo high - timedemo demo1 - 51,8fps

 

wlaczanie AA w doomie 3 praktycznie srednio poprawia obraz, jest tak ciemno ze jest to praktycznie nie potrzebne w zupelnosci juz wystarcza tryb x2, albo granie w 1600x1200 bez AA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki dziwny objaw :sad:

Dzieje się tak po kilkunastu minutach granie. Jednak stał się tak dopiero po przejściu połowy gry, wcześniej tego nie było. Opis problemu może byc mało precyzyjne ale... nie potrafię lepiej tego wytłumaczyć.

Nagle, niezależnie od sytucji, zaczynam podskakiwać. Nie da się przesunąć w lewo, prawo itd. W miejscu w którym to załapało poprostu zaczynam skakać! Dochodzi do tego nieustanna zmiana broni po kolei. Żaden klawisz nie reaugje. Kompletne nic czyli np. potrzę się w sufit, podskakuje i na okrągło zmienia się broń. Jeżeli uda sie wyjść do Windowsa to dalej są problemy. Tak jakby niewidzialna ręka naciskała ciagle przwy klawisz mychy. Dopiero ctrl+al+delete i restart systemu pomaga. Jednak i wykonanie tego nie jest łatwe.

Wirusy i szpiegów raczej wykluczam - sprawdzałem.

_________________________________________________

Abit NF7-SL, GalxyGlacyer 6800, 2X512 Hynix, BMobile 2500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Sprobuj:

A) Wylaczyc i wlaczyc na nowo myszke (w miedzyczasie zobacz czy bolce ci sie nie powyginaly)

B) Wylaczyc Num lock

C) Odinstaloiwac pada

D) Jak to nie poskutkuje to pozostaje Ci uwierzyc,ze masz w domu jakies sily nadprzyrodzone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj:

A) Wylaczyc i wlaczyc na nowo myszke (w miedzyczasie zobacz czy bolce ci sie nie powyginaly)

B) Wylaczyc Num lock

C) Odinstaloiwac pada

D) Jak to nie poskutkuje to pozostaje Ci uwierzyc,ze masz w domu jakies sily nadprzyrodzone :)

1275918[/snapback]

Nie za bardzo rozumiem pkt. C. Mógłbyś trochę jaśniej :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to ten twój bohater sie za bardzo przestraszył i dostał czkawki...

zobacz jak masz ustawione klawisze może jakiś konflikcik jest i ci sie wciska tak naprawde jakiś klawisz na klawiaturze sam czy coś nieee wieeeem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszedłem gre :D

 

moja wielce subiektywna ocena GRA WYMIATA !!!

jedyne co moge jej zazucić to to że jest zbyt łatwa

 

zrobiłem nawet film z walki przeciwko ostatniemu bosowi, filmik jest the best ale niemam gdzie go położyć żebyście mogli obejżeć :)

 

 

 

co do tego wykładu strone głebiej tego wątku gra faktycznie ma ostre cienie ale nie wszytkie sa ostre, do tego mgła wyglada nienajlepiej, no i ręce faktycznei mogą wydać się deczko plastikowe chodz po tym jak soebie uświadomimy że w tych wilgotnych korytazach buchają strumienie gorąca z wybitych dziur w podłodze i rozgrzanych rur możemy dojśc do wniosku że bohater poprostu się spocił....

 

czy wie ktoś jak rozwiązać problem z tymi schodkami na mgle ?

 

tak czy inaczej jeśli ktos mi znajdzie miejsce na filmik 38MB to każdy kto go obejży natychmiast pujdzie do sklepu po gre nawet o 4.00 nad ranem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema, dawno nie błem w tym watku ale pamietam początkowe zamieszanie hehe jeden topick zamkneli :) i banany sie posypały hehe to było coś jak chat :) udki pomozcie mi w jednym, zarzucicie linka do moda latarkowego na splówke :) z góry dzieki POTRZEBNY MOD LATARKOWY NA BROŃ

Edytowane przez wadim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już wymyślił metodę, żeby włączyć V/P Shadery na Radeon Mobility 9100 IGP ??? Dodam, że gra wygląda naprawdę ochydnie pod DX 7.0, zupełne przeciwieństwo choćby DX 8.0 :( Za colerę nie wiem, dlaczego akurat na Doom 3 nie chce działać jak powinno ( podobnie jest w Half Life 2, ale tam można się posłużyć konsolą :?). Sa na to jakieś komędy w knsoli??? Wszystko poustawiane w systemie na glanc i najnowsze stery też :| Nowy systemi ustawiony został dzisiejszej nocy.

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...