Skocz do zawartości
Corso

Doom 3

Rekomendowane odpowiedzi

... piłą łańcuchową trzeba. Najpierw świecisz mu latarką w oczy (oslepia go) a potem piłą jeździsz mu po grzbiecie.

i jeszcze mozesz mu wepchnac shotguna w oko .. a BFG z racji wagi rzucic mu porsto w jaja .. odbiera połowe zycia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DOOM3 1.0.5 Beta Patch - Download [17.4MB]

 

This beta patch for DOOM 3 updates the game to version 1.05. Offers a bunch of interface, stability, network/multiplayer, rendering and localization fixes & updates (click Read More for a full list). It also adds a Win32 dedicated server executable. As the patch is beta, it is NOT SUPPORTED by id Software or Activision.

 

Changelog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra jestem w delta labs 2 b i obeszłem wszystko są 2 drzwi i trzeba wpisać do nich kody nie moge ich znalezć w pda jedne drzwi są bodajrze do delta labs 3

1.Popraw sobie sygnaturę bo robisz z siebie głąba z tym podpisem (Our destiny is TOO play...) . Sam się zastanów gdzie jest błąd :-)

2. Zamiast tyle grać w Dooma pójdź lepiej czasem na angielski , napewno pomoże Ci to w odnalezieniu tych kodów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno sobie teraz przypomnieć którykolwiek z kodów - tyle ich było. Pamiętam, że w dl2b nie było zbyt trudno, więc na pewno sobie poradzisz. Spróbuj 463, bo coś mi się to przez mgłę kojarzy z delta labs 2b.

/Mam na biurku kartkę z jakimiś notatkami z dl (większość spisane z pda innych gostków). Mam tam takie kody: 259, 624, 371, 725. Jeśli żaden z nich nie zadziała to rozkładam ręce/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj grają, grają...

Właśnie byłam w piekle :twisted: Qrcze, coś pięknego, jaka grafa, Carmack - żyj nam wiecznie. Wcześniej kręciłam nosem na dooma, ale po dłuższym giercowaniu zmieniam swoje zdanie i otwarcie przyznaję, że do tej pory nie widziałam lepszego fps-a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yuupi!! Właśnie ukończyłam dooma3. Z tym ostatnim gadem męczyłam się chyba z 10 min, jak nie więcej. Ciągle lądowałam w lawie. Tyle przekleństw to chyba nawet przy NFS:U nie padło. Nie wiele jest gierek, które ukończyłam. Przeważnie dochodziłam do połowy i dalej nie miałam ochoty grać. Ale doom wciągnął mnie na dobre, nawet bardziej niż kiedyś Unreal. Ta gra jest uzależniająca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh sadzac po postach niektorych graczy to zastanawiam sie czy wogole beda pamietac dooma3 !

przeciez gdybys mialo otworzyc et drzwi na kod to wczesniej mialbsy jzu podany ow kod !

 

a co do patha to troche on zmienia, ale wg mnei sa to zmiany kosmetyczne

 

PS: Wydawalo mi sie, ze Doom3 wogole u mnei ne ipojdzie a tu niespodzianka: 1152-864 -32bit / medium or high details, gf4mx 275^400 / 300-310^400-405, ok 10 - 15 fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

dobra jestem w delta labs 2 b i obeszłem wszystko są 2 drzwi i trzeba wpisać do nich kody nie moge ich znalezć w pda jedne drzwi są bodajrze do delta labs 3

jednak istnieją na świecie jeszcze prawdziwe głąby - i to nie tylko w kapuście.

kilka uwag: większość ludzi narzeka na to, że doom jest odmóżdżającą grą, przy której nie trzeba dużo myśleć. coś w tym jest. bo jakoś problemów z kodami nie mam w tej grze - no, ale skoro tylko mordujesz wszystko dokoła, a ipoda traktujeszjako zbędny bajer, do niczego nie potrzebny, to potem masz kłopoty z odnalezieniem czegokolwiek.

w profilu wpisałeś zainteresowania: doom 3. jeśli to prawda, to chyba naprawdę musisz mieć móz wielkości orzeszka ziemnego (max!) - bo skoro doom 3 jest Twym głównym hobby i masz z nim kłopoty, no to wybacz - ale mam wszelkie podstawy sądzić, że pani od matematyki jawi Ci się jako największa zmora życia, polonistka to szatan, a chemiczka to potwór rodem z filmów grozy. bo po prostu jesteś za głupi, żeby zrozumieć co one do Ciebie mówią.

na dodatek piszesz tak niegramotnie, że nic dziwnego że sam nie potrafisz sobie w googlu znaleźć odpowiedzi na Twe pytania (bo już się pogodziłem z tym, że doom 3 jest dla Ciebie zbyt skomplikowaną i wymagającą rozrywką), bo pewnie Twe zapytanie w googlach o te kody brzmiałoby mniej więcej "drzwi do kody dla delta labs bo dóm 3 mi nie idzie".

moja rada na przyszłość? zanim zaczniesz grać, weź się najpierw naucz MYŚLEĆ. bo z tym są u Ciebie spore problemy - pewnie rodzice kupili Ci komputer, bo zauważyli, że w ogóle nie czytasz, nie masz kolegów, a poza tym byłeś upierdliwym małym gnojkiem, przez cały dzień płaczącym im "mama tata ja kce komputeraaaaa!"

do tego ten Twój podpis - wybacz, ale chyba faktycznie jesteś za głupi i tępy, żeby zrozumieć, że się nim tylko ośmieszasz.

żeby nie było, że czepiam się tylko Ciebie - po prostu byłeś najbardziej z brzegu, więc nie bierz tego do siebie zbyt osobiście. to co napisałem tyczy się połowy ludzi na tym forum, którzy rzucili się na dooma 3, pod wpływem nagonki medialnej. aż strach pomyśleć, co wyrośnie z was, małe bezmózgie kreatury pod wpływem grania w takie gry - dotąd uważałem, że to bzdura, że takie gierki potrafią zmieniać psychę dziecka - teraz powoli zaczynam jednak mieć wątpliwości - jak 12-o latek zaczyna grać w dooma 3 i RZĄDA na forum kodów, reagując agresją na to, że ktoś mu przypomni, że te kody SĄ DO ZNALEZIENIA w grze... bo sam jest za głupi, żeby je znaleźć... może rodzice zamiast komputera powinni wam po prostu kupić dresy? bo i tak będą musieli to zrobić, a przynajmniej zaoszczędziliby trochę kasy.

przepraszam wszystkich, którzy piszą tu w miarę poważne posty o grze za tą prywatę. ale już naprawdę nie mogłem się powstrzymać. i ponownie apeluję do adminów o zamknięcie wątku, a przynajmniej jego odwieszenie. bo 90% postów tutaj zawartych to pytania skretyniałych małolatów o to, jak znaleźć coś, albo jak zrobić coś innego - a odpowiedzi na te wszystkie pytania są w tym wątku. skoro sami nie potrafią sobie poradzić z czyms w grze, niech przynajmniej wezmą naukę czytania i przekopują się przez zamkniety wątek, w którym są odpowiedzi na WSZYSTKIE pytania, jakie można zadać na temat gry DOOM 3. większość tych odpowiedzi dubluje się po kilka razy na dodatek - na przykład o to, jak zabić ostatniego bossa. to się już zrobiło NUDNE! a zamknięcie wątku i banowanie tych, którzy będą zakładać nowe z pytaniami "jak znaleźć bla bla bla" powinno poskutkować nieco większą rozwagą po pojawieniu się Half-Life 2. bo jak pojawi sie HL2, który ma być znacznie bardziej skomplikowany fabularnie, z różnymi zagadkami itp - więc już czuję, co się będzie wtedy działo.

powtarzam: doom 3 jest grą prostą - pod warunkiem, że się TROCHĘ przy niej pomyśli, a nie bezmyślnie byle dalej do przodu. pytanie o takie <span style="color:red;">[ciach!]</span>łki jak kod do jakichś drzwi świadczy tylko o nieumiejętności używania mózgu przez osobę to pytanie zadającą - bo z jednej strony nie potrafi znaleźć odpowiedzi w samej grze, z drugiej strony - nie chce mu się przekopywać przez ponad sto stron wątku, który jest taki rozbudowany właśnie przez takich samych gamoniów, a poza tym... przecież to trzeba by czytać! a czytanie boli!

to, co napisałem nie tyczy się tylko dooma 3 - także i innych gier. np. suffering - ktoś pytał jak przejść coś tam, bo od godzin kilku się męczy, a potem radośnie i bez wstydu obwieszczał, że udało mu się w końcu, bo przesunął skrzynkę. no to ja bardzo przepraszam, ale świadczy to tylko o braku mózgu u kogoś takiego.

trochę się rozpisałem i pewnie 90% idiotów o których jest ten tekst go nie przeczyta do końca - mam to w [gluteus maximus]. liczę na to, że admini w końcu się opamiętają - i zaczną coś robić, żeby zaprowadzić porządek na forum - bo zaśmiecanie forum to nie tylko warezy, ale też i takie głupie blablanie debili, którzy nie powinni mieć dostępu do komputera - ja się zastanawiam czasami, kto im zainstalował tego dooma 3 - przecież instalka jest po angielsku! no, chyba, że kolega im powiedział, że wystarczy tylko cały czas klikać next, next, next...

pozdrawiam i chyba już tu nie wrócę - a na pewno nie wrócę do wątku o doomie 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SamoDobro, wyszlo z Ciebie zło :)

Troche Cie nerwy poniosly ale rozumiem bo mam czasami takie same odczucia.

Nie mam ostatnio zadnych problemow osobistych ale np. jakby mi wczesniej mleko wykipialo albo kobieta nie dala to tak samo bym pojechal coponiektorych w tym watku (co mi sie zdazalo :P ).

Ale tak bezlitosnie ?

Kurcze, czlowieku oni teraz beda popelniac samobojstwa po tym co napisales :)

Ok, ok nalezalo im sie ale juz dosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem Catalyst 4.9 i kiszka raczej u mnie. Na 4.8 wyniki timedemo1 na 1024x768 mialem 34,4. Po zainstalowaniu dzis 4.9 na tych samych ustawieniach 33,7. Co prawda jeszcze nie gralem dlugo - robilem na razie samo demko. Ale sam nie wiem...

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie tak czasem zastanawiam po co niektorzy w ogole zaczynaja grac w cokolwiek skoro nawet takiego DOOM -a nie potrafia przejsc bez solucji , tysiecy podpowiedzi itd ... zreszta pomijam ze granie z takimi ulatwieniami traci zuplenie sens i pozbawione jest przyjemnosci ... normalnie jak dzieci we mgle musza byc prowadzeni za reke ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

SamoDobro, wyszlo z Ciebie zło :)

Troche Cie nerwy poniosly ale rozumiem bo mam czasami takie same odczucia.

Nie mam ostatnio zadnych problemow osobistych ale np. jakby mi wczesniej mleko wykipialo albo kobieta nie dala to tak samo bym pojechal coponiektorych w tym watku (co mi sie zdazalo :P ).

Ale tak bezlitosnie ?

Kurcze, czlowieku oni teraz beda popelniac samobojstwa po tym co napisales :)

Ok, ok nalezalo im sie ale juz dosc.

bez przesady

miałem dziś wyśmienity humor, a napisać coś takiego zamierzałem już od dawna

dziś po prostu stwierdziłem, że nie pojadę ich za mocno i nie grozi mi ban za to co mogę napisać.

a co do tych samobójstw - dziś jest dzień walki z samobójstwami - chociaż akurat ja nie miałbym nic przeciwko temu, gdyby kilku tych kretynów jednak wprowadziło w życie opcję suicide

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...