Skocz do zawartości
poca

Colin McRae Rally 3

Rekomendowane odpowiedzi

Skonczylem wlasnie colina 3.

Na najwyzszym poziomie nie ma co marzyc o wygranej jezeli bryka juz troche kuleje.

Samochod musi byc sprawny w 80% bo inaczej co OS strata.

Odblokowalem kilka samochodow - w sumie mam ich razem 18.

Zaczalem bawic sie dopiero w trybie pojedynczego wyscigu tymi roznymi wozami :P

Poprobujcie sobie baczki. Masakrycznie dopracowane sa opony po zuzyciu. Nie widzialem wczesniej bo gralem tylko z kokpitu :P

Normalnie widac jak sie strzepia by po dluzszej chwili zostaly na asfalcie.

Jak Ci sie udało odblokowac tak dużą ilość aut, skoro tylko na normalu dostaje sie za każde państwo, a pózniej tylko wychodzą 2 samochody za poziomy wysoki i najwyzszy?
W sume, czyli razem z tymi które są na początku standardowo - umiejętnoś rozumienia tekstu pisanego szwankuje? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak . Mimo wszystko nie moge sie doliczyc jeszcze 2 samochodow w tej chwili mam ich 14, dostane jeszcze po 1 za wysoki i najwyzszy poziom o ile uda mi sie je dobrze przejechac. Czy w odcinkach jest tez mozliwosc odblokowania aut, jakie wymagania trzeba spełnić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jest tak: na począdku mamy 7 samochodów, za każdy wygrany rajd na normal po jednym, do tego pózniej za wygrany championschip po dwa, czyli 7+6+2+2+2=19. Tyle powinno być moim zdaniem, ale nie jestem pewień, są jeszcze jakieś dziwolągi typu np. czołg odblokowywane kodami (nie wiem czy można odblokowac je w grze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Extra zabieram się do pracy by je wszystkie odblokować.

Kaeres mam nadzieje ze w poniedziałek dasz listę aut, które posiadasz i może będziesz pamiętał, na jakim poziomie, po którym państwie je zdobyłeś. Czekam z niecierpliwością.

Co do odcinków to moim zdaniem, jeżeli się nie ma, z kim pograć to na dłuższą metę jest to bezsensu, żeby, chociaż można było jak w drugiej części ścigać się jednocześnie z innym samochodami sterownymi przez komp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynamy:

1. Ford Focus WRC 02

2. Mitsubishi Lancer EVO VII

3. Citroen Xara Kit Car

4. Subaru Impreza WRX (445)

5. Saxo Kit Car

6. MG ZR Rally Car - rover chyba

7. Ford Puma Rally Car

8. Fiat Punto Rally Car

9. Ford Focus WRC 01

10. Mitsubishi Lancer EVO VII RS II

11. Citroen Xara

12. Subaru Impreza WRX (445) - czarny

13. Ford Focus RS

14. Lancia 037

15. Mitsubishi Pajero

16. Subaru Impreza 22B STI

17. Citroen 2CV

18. Metro 6R4

 

Jezeli ktos ma inne fury bez uzywania kodow to niech sa znac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejechalem mistrzostwa 3 razy. Za 1 bylem 1. Za 2 razem bylem 2. A za 3 razem bylem .......... znow 1. I teraz nie wiem czy ukonczylem gre czy nie. Na podium za 3 razem bylo "changing to very hard..." ale jak probuje zaladowac gre wypisuje " your rank is a plus" i "game over". Co jest grane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprobuj znalezc plik z napisem GAME OVER i go wykasuj, moze nie bedzie juz wyskakiwal na koncu :D

No no no...Pomysł świetny :!: Napewno gdy go wykasujesz będziesz mógł grać dalej :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się wczoraj kupić nowego orginalnego Colina 3 PL

chciałem jednak sobie zrobić kopie (aby nie porysować orginalnych płytek) i mój Clon CD odmówił mi posłuszeństwa  

wogóle nie chciał wczytać pierwszej płytki  

mam zatem pytanie  

 

jak należy go zatem skonfigurować?  

może jest jakiś inny programi, który z tym by sobie poradził?

 

pozdrawiam

2by4

Ja mam to samo z CloneCD... obraz 1 plytki sie robi bardzo ladnie gdzies od 97 % wtedy zaczynaja sie schody... czas pozostaly do zakonczenia operacji sie niemilosernie wydluza a po zrobieniu obrazu - poprostu nie chce dzialac... i plik instalacyjny rozni sie od tego z oryginalnej plytki :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2002JSQ gratuluje pomysłowości. Skąd tych chce ściągnąć cracka do colina 3 pl. A może sam napiszesz. Pomysło dobry, ale dziła w wypakdu wersji anglo, bo jest skąd sciągnąć cracka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Gdy dostalem Colina 3 od kumpla to bardzo sie ucieszylem ze wreszcze bede gral calymi nocami. Od razu wzialem sie za instalacje. Wszystko poszlo sprawnie. Uruchomilem poogladalem intro i wzialem sie za wybieranie samochodu trasy itp. Jak gra zaczela sie ladowac to od razu wyszlo mi do Windowsa, i taj jest cały czas. Gra sie ładuje i wychodzi do windowsa. Prosze powiedzcie mi co mam zrobic

P.S. zainstalowalem Directa 9 i tez nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2002JSQ gratuluje pomysłowości. Skąd tych chce ściągnąć cracka do colina 3 pl. A może sam napiszesz. Pomysło dobry, ale dziła w wypakdu wersji anglo, bo jest skąd sciągnąć cracka

Przedewszystkim to tobie nalezaloby tu wiele pogratulowac: JAKBYS NIGDY NIE WIDZIAL CRACKA DO POLSKIEJ WERSJI GRY, dziwne, a moze mi sie cos uroilo?

Inna kwestia jest to, ze nie zworcilem uwagi ze ma wersje PL, a sposob o ktorym pisalem jest wysoce skuteczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto co pisal, nie bardzo chce mi sie czytac cale 8 stron, tymbardziej ze moje slowa to bedzie od a do z krytyka.

 

No wiec nie wiem co sie porobilo, ale ta gra mnie rozbroila, za przeproszeniem nie wiem czy to jest gra czy to tylko jakies graficzne demo. Jak dla mnie to powinno byc DEMO!

 

Realizm - obsesja, nie wiem czy zwracacie uwage np na tempo, jade 150 a drzewa mijam jakbym jechal 40-45 no cos tu jest nie tak, dzwiek jakis nijaki, sposob sterowania autem to juz calkiem mnie rozmieszyl, auto sie prowadzi jakbym jechal na rolkach a nie autem, zreszta wlasciwie to tego sie nie da do niczego porownac.

 

Poprobujcie sobie baczki. Masakrycznie dopracowane sa opony po zuzyciu. Nie widzialem wczesniej bo gralem tylko z kokpitu

Normalnie widac jak sie strzepia by po dluzszej chwili zostaly na asfalcie. 

 

hehehe... niezla frajda nie? a co niektorzy uwazaja gre za malo realna

I maja racje - REALIZM to nie jakies tam strzepiace sie oponki, tylko jak najwieksze przyblizenie jazdy do stanu rzeczywistego, za przeproszeniem nawet w prawdziwym aucie podczas jazdy nie patrze na strzepiace sie oponki, tymbardziej ze w rzeczywistosci kazdy stara sie oszczedzac opony a nie puszczac baczki, jak wydasz 2000 zlotych za jedna opone do auta z oponami na 18calowych felgach to nie wiem czy zdecydujesz sie za 8 patoli robic sobie baczki na 15minutowy pokaz no chyba ze masz calkowity nadmiar pieniedzy... wiec gdzie ten realizm? Wyscigi i baczki? Darujmy sobie taki realizm.

 

Szczerze mowiac probuje sie zmusic do pogrania w te gre ale po prostu mnie odrzuca, fajne replaye, fajna grafika a i nawet tu bledow nie brakuje nie wiem gdzie ale jest jedno miejsce gdzie gora wyglada jak 4 piksele...

 

Po prostu obsesja, nie wiem ale to mnie zaczyna przerazac, jeszcze 3 CD.

 

Gdzie sie podzialy takie gry jak np Indycar Racing 2? gdzie mozna bylo jechac "tylko" np 176 okrazen po 2,5 minuty kazde to razem dawalo niecale 7 i pol godziny jazdy, przy czym zderzenie z bandą przy 20-30 km/h moglo skonczyc sie zakonczeniem jazdy, zdarzalo sie np ze na 172 okrazeniu wysiadal silnik albo cos innego - koniec gry i tyle, ale to sie przezywalo a to???

 

Caly czas nie wiem czy ja po prostu starzeje sie czy te gry faktycznie takie kiepskie sie robia. Ale coraz czesciej mysle ze jednak to drugie.

 

Patrze na replay i widze np jak odpadaja drzwi, jak fajnie sie wszystko rozpada ale ludzie co to ma wspolnego z gra??? Podczas jazdy interesuje mnie to co najwazniejsze, jazda a nie bajery i szmery, a tu wyglada na to ze producent napracowal sie ale nad tym co nie trzeba.

 

Gralem troche w dwojke i chyba dwojka mi sie bardziej podobala niz trojka.

 

Jesli mialbym oceniac te gre to za realizm daje 0/10 grafika 3/10 dzwiek 2/10 grywalnosc 1/10

 

Czy ktos jeszcze jest podobnego zdania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto co pisal, nie bardzo chce mi sie czytac cale 8 stron, tymbardziej ze moje slowa to bedzie od a do z krytyka.

 

No wiec nie wiem co sie porobilo, ale ta gra mnie rozbroila, za przeproszeniem nie wiem czy to jest gra czy to tylko jakies graficzne demo. Jak dla mnie to powinno byc DEMO!

 

Realizm - obsesja, nie wiem czy zwracacie uwage np na tempo, jade 150 a drzewa mijam jakbym jechal 40-45 no cos tu jest nie tak, dzwiek jakis nijaki, sposob sterowania autem to juz calkiem mnie rozmieszyl, auto sie prowadzi jakbym jechal na rolkach a nie autem, zreszta wlasciwie to tego sie nie da do niczego porownac.

 

 

Poprobujcie sobie baczki. Masakrycznie dopracowane sa opony po zuzyciu. Nie widzialem wczesniej bo gralem tylko z kokpitu

Normalnie widac jak sie strzepia by po dluzszej chwili zostaly na asfalcie. 

 

hehehe... niezla frajda nie? a co niektorzy uwazaja gre za malo realna

I maja racje - REALIZM to nie jakies tam strzepiace sie oponki, tylko jak najwieksze przyblizenie jazdy do stanu rzeczywistego, za przeproszeniem nawet w prawdziwym aucie podczas jazdy nie patrze na strzepiace sie oponki, tymbardziej ze w rzeczywistosci kazdy stara sie oszczedzac opony a nie puszczac baczki, jak wydasz 2000 zlotych za jedna opone do auta z oponami na 18calowych felgach to nie wiem czy zdecydujesz sie za 8 patoli robic sobie baczki na 15minutowy pokaz no chyba ze masz calkowity nadmiar pieniedzy... wiec gdzie ten realizm? Wyscigi i baczki? Darujmy sobie taki realizm.

 

Szczerze mowiac probuje sie zmusic do pogrania w te gre ale po prostu mnie odrzuca, fajne replaye, fajna grafika a i nawet tu bledow nie brakuje nie wiem gdzie ale jest jedno miejsce gdzie gora wyglada jak 4 piksele...

 

Po prostu obsesja, nie wiem ale to mnie zaczyna przerazac, jeszcze 3 CD.

 

Gdzie sie podzialy takie gry jak np Indycar Racing 2? gdzie mozna bylo jechac "tylko" np 176 okrazen po 2,5 minuty kazde to razem dawalo niecale 7 i pol godziny jazdy, przy czym zderzenie z bandą przy 20-30 km/h moglo skonczyc sie zakonczeniem jazdy, zdarzalo sie np ze na 172 okrazeniu wysiadal silnik albo cos innego - koniec gry i tyle, ale to sie przezywalo a to???

 

Caly czas nie wiem czy ja po prostu starzeje sie czy te gry faktycznie takie kiepskie sie robia. Ale coraz czesciej mysle ze jednak to drugie.

 

Patrze na replay i widze np jak odpadaja drzwi, jak fajnie sie wszystko rozpada ale ludzie co to ma wspolnego z gra??? Podczas jazdy interesuje mnie to co najwazniejsze, jazda a nie bajery i szmery, a tu wyglada na to ze producent napracowal sie ale nad tym co nie trzeba.

 

Gralem troche w dwojke i chyba dwojka mi sie bardziej podobala niz trojka.

 

Jesli mialbym oceniac te gre to za realizm daje 0/10 grafika 3/10 dzwiek 2/10 grywalnosc 1/10

 

Czy ktos jeszcze jest podobnego zdania?

wiesz kazdy ma inne zdanie dla mnie np.: jesli chodzi o realizm to biore pod uwage absolutnie wszystko od samej jazdy poprzez uszkodzenia az na strzepiacych sie oponkach skocznywszy :) z twojej wypowiedzi wynika ze dla ciebie nie maja znaczenia uszkodzenia, czy pekajace opony a to przeciez czesc rajdow w rzeczywistwosci co fakt to fakt drzewa troszke wolno smigaja. Dla mnie prowadzenie auta jest dobre napewno lepsze niz w dwojce nareszcie skonczyli z tymi "kilometrowymi" poslizgami odczuwasz kazda nierownosc, koleiny inna nawierzchnie w dwojce nie bylo tego tak czuc. Wpadasz w zaspe ciezko wyjechac, zpadniesz z drogi w jakis glebszy row czasami wyjazd niemozliwy, w koncu mozna urwac kolo etc. dla mnie chlopaki z codemasters duzo poprawili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaa, w ten sposob myslac to najbardziej realistyczna gra to ta z mlotkiem w pudelku, :roll: walnac sobie w leb i masz nawet namiastke wypadku, co za realizm! :-) Masz racje kazdy odczuwa to inaczej. Jezdze kilkanascie lat autem i w realu rowniez lubie ostro pojezdzic ale jakos ta gra nie przypomina mi tego co w realu, kiedy jedziesz np lesna sciezka 70-90 km/h to wierz mi ze nie patrzysz na kolka ani na nic innego jak na to co jest przed maska, nie wiesz co pierwsze nie wytrzyma - Ty czy auto... a swiat mknie jak przy 350 a nawet szybciej na autostradzie bo drzewa sa tak blisko, niestety w CM3 czuje sie jakbym jechal furmanką przez pole... dlatego caly ten realizm ze mozna urwac kolo czy cos tam traci juz calkowicie na znaczeniu, wsiadam np w Punto i mam wrazenie ze poruszam sie promem kosmicznym a nie autem, a zreszta nie wdaje sie juz w te dyskusje :roll: nie znam sie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mrtn poczytaj ten topic od poczatku , bedziesz mial niezla polewke :) Twoje zdanie podzielam w 100% ale na tym forum nie ma sensu wchodzic wogole w glebsze dyskusje z niektorymi .. Zreszta poczytaj ten topic od poczatku a sam zobaczysz jaki LOL :)

http://www.racing-forum.pulse.pdi.net/ tu mozna podysktowac o grach wyscigowych :) polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaa, w ten sposob myslac to najbardziej realistyczna gra to ta z mlotkiem w pudelku,  :roll:  walnac sobie w leb i masz nawet namiastke wypadku, co za realizm! :-) Masz racje kazdy odczuwa to inaczej. Jezdze kilkanascie lat autem i w realu rowniez lubie ostro pojezdzic ale jakos ta gra nie przypomina mi tego co w realu, kiedy jedziesz np lesna sciezka 70-90 km/h to wierz mi ze nie patrzysz na kolka ani na nic innego jak na to co jest przed maska, nie wiesz co pierwsze nie wytrzyma - Ty czy auto... a swiat mknie jak przy 350 a nawet szybciej na autostradzie bo drzewa sa tak blisko, niestety w CM3 czuje sie jakbym jechal furmanką przez pole... dlatego caly ten realizm ze mozna urwac kolo czy cos tam traci juz calkowicie na znaczeniu, wsiadam np w Punto i mam wrazenie ze poruszam sie promem kosmicznym a nie autem, a zreszta nie wdaje sie juz w te dyskusje  :roll:  nie znam sie  :lol:

widzisz nie czytasz dokladnie postow ja mam dokladnie takie samo odczucie o czym juz napisalem wczesniej. Ogolnie mnie gra ta bardziej sie podoba niz 2ka i tyle a do idealow napewno nie nalezy zreszta jak wszystkie czesci colina.

pozdro

Lagier

 

mrtn poczytaj ten topic od poczatku , bedziesz mial niezla polewke  Twoje zdanie podzielam w 100% ale na tym forum nie ma sensu wchodzic wogole w glebsze dyskusje z niektorymi .. Zreszta poczytaj ten topic od poczatku a sam zobaczysz jaki LOL

http://www.racing-forum.pulse.pdi.net/ tu mozna podysktowac o grach wyscigowych  polecam

sora ze mam inne zdanie :evil: ;) ;) tak odczuwam ta gre a ty wcale nie musisz jej oceniac tak samo jak ja. A jak na tym forum nie ma sensu wchodzic w glebsze dyskusje a moze w jakiekolwiek dyskusje :? to po co tu wogole jestes??? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) REALIZM to nie jakies tam strzepiace sie oponki, tylko jak najwieksze przyblizenie jazdy do stanu rzeczywistego, za przeproszeniem nawet w prawdziwym aucie podczas jazdy nie patrze na strzepiace sie oponki, tymbardziej ze w rzeczywistosci kazdy stara sie oszczedzac opony a nie puszczac baczki, jak wydasz 2000 zlotych za jedna opone do auta z oponami na 18calowych felgach to nie wiem czy zdecydujesz sie za 8 patoli robic sobie baczki na 15minutowy pokaz no chyba ze masz calkowity nadmiar pieniedzy... wiec gdzie ten realizm? Wyscigi i baczki? Darujmy sobie taki realizm.

Tak się składa, że na realizm (śmieszy mnie to określenie w stosunku do KAŻDEJ gry komputerowej, ale niech już będze) składa się wszystko, od tego jakie są auta, jak są "pomalowane", czy są prawdziwe nazwiska kierowców, czy oponki się strzępią, i inne duperele aż do tego jak prowadzi się wirtualny samochód. Tutaj podzielam zdanie Lagiera.

Trochę mnie rozśmieszyło porównanie do zdzierania prawdziwych opon za 2000zł :lol: w grze nie kosztują cię złotówki ale nie znaczy to, że nie mogą się zdzierać.

Na konieć jeszcze mała rada, jak ci się nie podoba to NIE GRAJ, weż sobie NASCARA lub Indycar'a, gdzie można zjebiście bawić się jeżdząc ciągle w kółko, przynajmniej skręca się w jedną stronę :wink: :P , możesz także uganić się po leśnych ściezkach w realu (wtedy przynajmniej drzewa szybko śmigają :lol: ). Skorzystaj również z rady speca od realizmu Sewera i wejdz na ich forum dla wybranych, jednego czego nie rób to nie graj w cmr3, naprawdę nie musisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem pierwszy etap Spein wczoraj skonczyłem grac bo juz mi sie nie chciało myślałem ze sie zasejwowało a tu dzisiaj chcem sobie dokonczyc i kicha wszystko od poczatku musze jezdzic jak sie w Colinie sejwóuje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...