Skocz do zawartości
Myla

Command & Conquer: Generals + Zero Hour

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc!!!!

 

Potrzebuje jakich kodow do C&C Generals, dzieki ktorym bede mogl sie dostac do 6 misji chinczykow, formatowalem partycje z winem i zapomnialem o save-ach. Szkoda mi teraz czasu zeby znowu przechodzic to samo ;)

 

pozdrawiam

lukair

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc!!!!

 

Potrzebuje jakich kodow do C&C Generals, dzieki ktorym bede mogl sie dostac  do 6 misji chinczykow, formatowalem partycje z winem i zapomnialem o save-ach. Szkoda mi teraz czasu zeby znowu przechodzic to samo ;)

 

pozdrawiam

lukair

szukałes na STP ,Timsofcie i podobnych stronach :?: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie overlordy, komancze, wściekły tłum i toxic tractory nawet bym na grę niespojżał. Jak na RTS zła niejest, ale jak na C&C jest :D. Jak na mój gust trochę źle są siły zrównoważone. W skrimiszu wystarczy u amerykańców colonela Barona wybudować i już można rozwalić przeciwnikom całą bazę bez żadnyh strat prawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem - po zainstalowaniu Generals'a kopjuje crack'a, odpalam gierke i ... [gluteus maximus] :evil: Pojawia się czarny obraz i gra się wyłącza :evil: Mam Win XP (niedawno instalowany), a sprzęt jest odpowiedni bo kiedyś jush w niego grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne wysypuje ci sie wtedy gdy zakladasz serw na lanie i po kilku nastu sekundach czy minutach wybucha wszystko .Jak chodzi cio o to ,to musicie przeinstalowac gre mnie cos takiego tesh meczylo reinstalka chyba po 2 razie pomogla tak to jest z piratami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam problemy - gra wiesza sie na twardo. tylko reset ratuje sprawe.

mam winxp pro, radeon 9600 pro.

dodam, ze jeszcze w zadnej grze nie spotkalem sie z czyms takim. sciagnalem najnowsze drivery do grafiki.

macie moze jakis pomysl apropos tej sprawy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam problemy - gra wiesza sie na twardo. tylko reset ratuje sprawe.

mam winxp pro, radeon 9600 pro.

dodam, ze jeszcze w zadnej grze nie spotkalem sie z czyms takim. sciagnalem najnowsze drivery do grafiki.

macie moze jakis pomysl apropos tej sprawy?

kup nvidie :)

 

u mnie smiga spoko w full detalach na byle jakich sterach :D

 

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam problemy - gra wiesza sie na twardo. tylko reset ratuje sprawe.

mam winxp pro, radeon 9600 pro.

dodam, ze jeszcze w zadnej grze nie spotkalem sie z czyms takim. sciagnalem najnowsze drivery do grafiki.

macie moze jakis pomysl apropos tej sprawy?

kup nvidie :)

 

u mnie smiga spoko w full detalach na byle jakich sterach :D

 

 

Pozdro

:)

ale widze, ze Bartezjusz ma 9700 PRO i nie ma problemow:)

nic, postaram sie pobawic, moze przeistalowanie cos da. zobaczymy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem na próbę sobie 1 misję USA. Gra jest suuuper!!! :D Więcej takich paków, które imo są osobną grą! Gra mam wrażenie, że szybciej chodzi, co poniektóre efekty leprze niż w pierwowzorze. Będzie wkońcu w co grać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Jedno pytanie. Gram w rozdzialce 1024x768, detale na high, brak AA i FSAA, gra pomyka pomyka w cut-scenes w ok 25 fps, w ciagu gry jest niewiele ponad 30. To normalne? Ta gra ma grafike troche przedepokowa i troche mnie niepokoi, ze moj komp z nia nie wyrabia :-) sprzet taki jak w podpisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...